freddiekahlo

Durum: 94 - 0 - 0 - 0 - 30.07.2013 23:34

Puan: 1704 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

kendimle karışık biriyim.
  • /
  • 5

afyonkarahisar

iki senedir yazları bir haftalığına geldiğim bir şehir. insanı ve güvenliği en kötü olan illerimizden biri. ne zaman gelsem kavga ve bıçaklanma olayı görüyorum. az önce kaldığım sitenin arkasında yine birini bıçaklamışlar.

jamie cullum

şöyle türk kahvehanesi motifli bi' klip çekmiş kendisi.

durduk yere ayı sözlük yazarlarına koyan şarkılar

göksel'in bende bi' aşk var albümündeki tüm şarkılar.

sırrı süreyya önder

boxerı bile benim pazardan 3 tanesi 5 liraya aldığım boxerlardan. gerçekten bizden biri, halkın vekili.

le fate ignoranti

dün akşam izleme fırsatı bulabildiğim güzel bi' ferzan özpetek filmi. film dışında şu güzel şarkı da aklımda kalmıştır

türkiye'de konser vermesi istenen yabancı şarkıcılar

american horror story

bence 2. sezonu daha bi' iyi olan dizi. aynı zamanda kit walker'ı izlerken kendimden geçtiğim dizi. ay yerler seni kit.

daft punk

tek bir şarkılarında 2-3 şarkıya daha beat çıkarabilecek türde şarkılar yapmalarına rağmen bunları tek bir şarkıda kullanıp insanı müziğe doyuran grup. son albümleri random access memories ise bi' harika. giorgio by moroder efsane bi' şarkı olmuş (get lucky'e filan hiç değinmiyorum bile tabi.) çok özlemişiz be!

içinde hiç boş şarkı olmayan albümler

yeah yeah yeahs - it's blitz
franz ferdinand - franz ferdinand
hurts - happiness
arctic monkeys - favourite worst nightmare
göksel - bende bi' aşk var
robyn - body talk
frank ocean - channel orange
the weeknd - trilogy
tarkan - karma - ölürüm sana
florence + the machine - ceremonials

11 mayıs 2013 reyhanlı patlaması

olanın yine masum insanlara olduğu siyasi bi' olay. şu haberdeki fotoğrafa baktıkça ağlamamak için kendimi zor tutuyorum: http://ayisozluk.com/lnk/a5fc42

ayrıca medyanın yine gerçek bilgileri yansıtmadığı olaylardan biri. ölü sayısı 45-50 filan değil. twitter üzerinden filan orada bulunan insanlar yolların kesik kol, bacak ve cesetle dolu en az 300 ölü olduğunu söylüyorlar: http://twitter.com/RayMalifalitiko/statu...

annelerin çocuklarına uyguladığı evlen baskısı

bi' eşcinsel için en zor durumlardan biri. ileride karşılaşacağım için ciddi anlamda tedirgin olduğum bi durum. sadece anneden böyle bi tepkiyle karşılaşılsa üstesinden gelinebilir ama mahalle baskısı ile daha da zorlaşan bi' durum. hoş mahalle baskısı filan bunları ben takmam ama anne işte o takar, gelip size patlar.

ewan mcgregor

yanlış hatırlamıyorsam bi röportajında erkeklerle öpüşmekten hoşlandığını ama bunu kimsenin homoseksüellik olarak algılamamasını söylemişti. ay her erkek senin gibi olsa keşke ewan.

arctic monkeys

şu sıralar beni heyecanlandıran en büyük şey arctic monkeys'in türkiye'ye konser için gelecek oluşu - ilk seferimde bu kadar heyecanlanmamıştım- ayrıca alex turner'a sütyen fırlatmayı düşünüyorum. http://alexturner.tumblr.com/

rock'n coke

açıklanan gruplar arasında arctic monkeys ve hurts'ün olduğu festival. line-up nasıl olur bilemem ama şu iki grup için gitmek farzdır. avantajlı biletlerden hemen almak gerek.

20 dakika

http://www.facebook.com/photo.php?v=3758... şu sahneden sonra ben de umarım diziye bir şey olmaz diyenlerdenim. pınar bulut ve kerem deren'e de bu sahneyi yazdıkları için ne kadar teşekkür etsek az.

david lynch

mulholland drive ve lost highway gibi çok fazla anlaşılmayan filmleri yerine the straight story, the elephant man ve blue velvet filmlerini daha fazla sevdiğim muhteşem yönetmen.

en seksi porno oyuncuları

melih gökçek

şu fotoğrafı sansürletmiş ama fotoğraf ödül almış. keyiflenelim biraz, bu yüz ifadesini sık sık göremeyiz.

ayı sözlük'te yazar olmak

bi' terörist olarak burada olmak hoşuma gidiyor. güzel sözlük.

bdp heyetinin karadeniz turu

olaylı bir tur olacağı en başından belliydi evet ama bu kadarına insan şaşırmadan edemiyor. haberlerde saldırıları görüyorsun, internette ise milletvekillerini resmen hedef göstererek linç ettirmeye yönelik provokasyonları. yapılan yorumlara ise fazla bir şey söyleyemiyorum.
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 94

bdp heyetinin karadeniz turu

olaylı bir tur olacağı en başından belliydi evet ama bu kadarına insan şaşırmadan edemiyor. haberlerde saldırıları görüyorsun, internette ise milletvekillerini resmen hedef göstererek linç ettirmeye yönelik provokasyonları. yapılan yorumlara ise fazla bir şey söyleyemiyorum.

celal ile ceren

filmi izlemedim ama muhakkak yine sıçmalı boklu bi sahnesi vardır. yine ucuz güldürü hep ucuz güldürü.

frida kahlo

bi' freddie mercury'nin bi' de frida kahlo'nun yaşamı beni etkilemiştir. bu yüzden kullanıcı adımı ikisi oluşturur. kendisi için lezbiyen de denmiştir biseksüel de hatta chavela vargas isimli meksikalı bir şarkıcıyla aşk yaşadıkları bile söylenmiştir.

dark bear aktif mi pasif mi

sözlüğe yeni üye olan biri olarak sözlükteki (şu ana kadar) en saçma başlığı da görmüş oldum.

pisuvara işerken yanındakini kesmek

dün gece bardayken tuvaletimi yapmak üzere tuvalete gitmiştim. ben pisuvarda yapmayı çok sevmediğim için kapalı tuvalete girerim genelde. gittiğimiz barın tuvaleti küçüktü tek kapalı tuvalet vardı ve iki tane pisuvar. ama pisuvarlar hemen kapalı tuvaletin önünde. ben tuvaletimi yapıp ellerimi yıkamak üzere çıktıktan sonra pat diye pisuvara tuvaletini yapmak üzere hazırlanan tatlı bir beyin pipisini gördüm. ay bana bir adrenalin boşaldı ellerimi yıkamayı unutup dışarı çıktım. tekrar girip rezil olmayım diye tatlı bey çıktıktan sonra girip ellerimi yıkadım.benimki pek pisuvara işerken yanındakini kesmek olmuyor ama bu da böyle saçma bir anım işte.

barack obama'nın eşcinsel evlilikleri desteklemesi

ilk siyahi başkandan beklenecek bi' davranış. eşcinsellerin halinden anlıyor tabi.