facebookta 35 yaş üstü ev hanımlarının arkadaş listende olması

çok enteresan bir grup. bi insan girdiği saat boyunca nasıl hem 2856245 tane siyasi 25648 acıklı hikaye, simli gülle bezenmiş anlamlı sözler 25498544 komikli 25456 kopmalık serdar ortaç demet akalın şarkıları paylaşabilir aklım almıyor. anasayfam resmen çöplük gibi oluyor. o yüzden tüm 35 yaş üstü akrabalarımı sildim.
ölüm gibidir. resimlerinize yorum yaparlar, durup dururken mesaj atarlar. buda 15 dakika önce olan bir konuşmam;

-slm
+selam
-nbr
+iyidir nihal teyzecim sizden naber?
-ii gibi sabricançım* kilo işleri nsıl gidiyor?
+veriyoruz işte teyzecim ya yavaş yavaş.
-iyi iyi ver kızlar baakmaz soraa
+hehe *
-neys yavrum annenlre slm söyle öptm tombiş yanklarndan
+söylerim tabi nihal teyze sizde mehmet amcaya söyleyin
-as.
dini paylaşımlar yapıp birşeyler yaz bölümüne büyük harflerle ''amin'' yazanlar mı dersin, gündem takip ettiğini zannedip 3 yıl öncesinin haberini ''şerefsiz abd'' başlığıyla paylaşanlar mı dersin, akşam ne yemek yapacağına karar veremeyip ''kızlar bu akşam ne pişireyim? yardım.'' diye durum güncellemesi yapanını mı ararsın*. zordurlar. liste temizletirler.
bol bol yemek tarifi öğrenilebilecek papadır .
36 yaşındayım. facebook sayfamda 15 yaşında olan arkadaşım da var 60 yaşında olan da. ancak %99'u yabancı(ispanyol ve amerikalılar çoğunlukta) olduğu için 35 yaş grubu ablalar genelde kadın olduğunu unutmamış, güzel yaşayan, hayata her anlamda tutunan en önemlisi eğlenceli tipler.

açıkçası sayfamda salt çocuğunu kocasını anlatıp kadınlığını unutup sadece anne boyutuna evrilmiş sıkıcı tipler görmek istemem, zaten hayli gayri-ahlaki olan benim sayfama da gelmezler. kocalarını ayartırım sonra mazallah falan.*