tra jedi

Durum: 3191 - 0 - 0 - 0 - 29.05.2015 01:57

Puan: 55598 - Sözlük Kevaşesi

10 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Çok manyak fotoshop yaparım. Resimden de anlaşılıyordur zaten =)
  • /
  • 160

yazarların whatsapp durumları

yanaklarım duruyorken canımı sıkman çok saçma. *

ayı sözlük

bir süredir iş yoğunluğundan çok fazla online olamadığım özleten oluşum. seni unutur muyum ben şapşik. yoğundum biraz. sen benim ilk göz ağrımsın. daha dün gibi yazar olduğum gün.

(bkz:#33271)

herkesin hayatına kimse karışamaz

''başörtüsü yüce yaradandan gelebilir fakat lakin öyle değildir.'' diye devam eden değişik kafalı abi açıklaması. videoyu izlerken ''soru neydi lan'' triplerine girmeniz muhtemeldir.

samsung s6

samsungun ''aman efendim böyle yapıcaz, şöyle şok edicez, görünce çükünüz düşecek'' nidalarıyla lansmanını yaptığı yeni akıllı telefonu.

bu gün s6 edge modeliyle birlikte inceleme fırsatı bulduğum samsung markasının yeni çöpü diyebilirim. anam o kadar yırtındınız devrim yaratacağız diye bari metal çerçeve yapaydınız. sağdan soldan önden arkadan her yeriyle ıphone 6 çakması bir cihaz izlenimi veren akıllı telefon.

edis görgülü

bir murat boz, murat dalkılıç karması pop şarkıcısı. aynı fabrikadan mı çıkarıyorlar ne yapıyorlar bilemedim. iyi mi? e güzel işte. ***

ahmet ümit

son çıkan kitabı '' beyoğlunun en güzel abisi'' dir*. yine ve her zamanki gibi ters köşe yapmıştır.

tek tek

''ağardı bagk saçlarım teg teg damlıyor gözyaşlarım'' diye devam eden ibrahim tatlıses şarkısı. *

son umut

''afişi bile baktırıyorsa filmi nasıldır acep'' diye düşündüğüm film. en kısa zamanda gidile.

taa

açılımı ''teknolojiye atarlanan adam''. webtekno youtube kanalında ürün tanıtım videoları hazırlayan zat. videolarda yüzünü göstermez, araştıran bulur, kim olduğunu bilir ama o yine de göstermemekte ısrarcıdır*.

incelediği ürünleri fırlatması, taşla* parçalaması meşhurdur.

webtekno

teknoloji dünyasına ilişkin gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, mobil iletişim ve internet araçları, bilgisayar teknolojileri ve her türlü akıllı cihaza ilişkin haberlere erişebileceğiniz, ürün, program incelemeleri ile yazılım ve donanım dünyasının tüm yeniliklerini yakından izleyebileceğiniz güzel bir youtube kanalı.

ürünlerle ilgili bilgileri konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan insanlara göre sade ve anlaşılır bir dilde anlatması ve taa' nın tanıtım videolarındaki samimi tavırları ile dikkat çeken, beğeni toplayan, bizden biri gibi davranan kanal.

brahma

hindu dininde yaratılışın tanrısı.

tanrı çocuk

hindistan' ın batı begal kentinde 8 uzuvlu bir çocuğun dünyaya gelmesi sonucu ortaya çıkan söylenti. her ne kadar durum yapışık ikiz durumu olsa da polis ve doktorlar tarafından halkı buna inandırmak gayet güç görünüyor; zira halk 4 kolu ve 4 bacağı olan çocuğun hindu tanrısı brahma olduğuna ve reenkarnasyonla dünyaya geldiğine inanıyorlar.

hal böyle olunca da feryatlar figanlar, hastane önüne koşuşturmacalar ve yığınla kalabalık.

ilgili haber linki; http://www.mynet.com/haber/dunya/ona-tan...

fok you

yılda ortalama 200 bin fok avladığı için özellikle amerika ve avrupa' daki hayvanseverler tarafından tepki gören hatem yavuz markasıdır.

'' tepkilerini samimi bulmuyorum. gazze' deki insanlar için ne yaptılar ki. bu yüzden batı’daki ikiyüzlü hayvan hakları örgütleri ve sivil toplum kuruluşlarına fok you markamla cevap veriyorum.'' gibi bir açıklama yapmıştır.

cenabül rabbil alemin

tam olarak anlamı '' alemlerin rabbi olan allah' tır.'' demektir.

aynı zamanda bir şaşırma belirteci, bir ooyşş may gat filan demek de olabilir.

sevişirken at gibi kişneyen insan

yüksek topuklu ayakkabı giyen kadın

hakkını vererek giyebilen kadın seksidir; ancak öyle ablalarımızı görüyoruz ki topuklu ayakkabıyı giyince yürümüyor bildiğin emekliyor. dizler neredeyse yere değecek.*

fondü

isviçre, fransa ve italya' ya özgü, eritilmiş peynirin içine uzun çatallarla ekmek batırılarak tüketilen yiyecek. bir de bunun meyve batırılarak yenen çikolata föndüsü vardır ki düşüncesi bile ağız sulandırır.

aşk

sertab erener

aşk şarkısında sesini oktav oktav duyuran hanım ablamız.


robert altman

biyografi, gizem, western, politika, erkek dostluğu, kadın duyarlılığı gibi bir çok konuda senaryo yazmış abd' li senarist, yönetmen. "m.a.s.h." , "mccabe & mrs. miller" , "the long goodbye" filmlerindeki farklı senaryo tekniği ile 70' li yıllarda tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

'' the player'' , "the long goodbye", '' short cuts'', '' nashville , ''3 women'' senaristin başarılı filmlerindendir.
  • /
  • 160
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3191

ünlülerin seks sonrası yorumları

şebnem ferah : içine girdiğin küçük kaygan deliği, yeni ve büyük bir dünya mı sandın ?

kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

'' neden bu kadar büyüdü ki bu konu. siz bakınca anlamıyor musunuz?'' demeden edemediğim başlıktır.*

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

ben bilmem beyim bilir

dışarda her ne kadar ben bilmem beyim bilir deselerde, evde; bana bak beeeyy nerimanın kocası nerimana burma bilezik almış sen bana çeyrek bile almadın çeyrek. diye çemkiren kadın karakteridir.

murat beni bozsun çağatay beni soysun

bir çok ayı ve ayı severin " aman aman ikisi de bizden uzak olsun." diye kullanacağı cümle grubudur efendim.**

çorlu

tekirdağ ın güzel bir ilçesidir. mevsimden mi, yaşanmışlıklardan mı bilmem ama bana biraz gri görünen şehirdir.

alper tanga giydi mi

alper tanga giydi mi
makyajını yaptı mu
kamyoncuya verdi mi
imdi delik yitulur.

yazarların hatırladıkları en eski anıları

4-5 yaşlarındayken boynuma yıldız şeklindeki paspası bağlayıp, balkon mermerine çıkıp, " babaaa bak ben süperman oldum, uçucam" diye bağırmam ve balkonda bulmaca çözen annemle babamın kitlenip kalması. benim dengeyi sağlayamadığım için tekrar balkona düşmem unutulamaz efendim. *

ünlülerin seks sonrası yorumları

xyz: nasıldı?
ikbal gürpınar : wuhuuuuuu

haftada bir fisting yaptıran adamla seks yapmak

kazandaki çorbayı çay kaşığı ile karıştırmak gibi birşey olsa gerek herhal *

sevgili 17 yaşımdaki halim

ııımmm dur tahmin edeyim. ailen seni lisede sözele göndermedi diye şu an çok kızgınsın. e dangalak o zaman niye dandik bir dershanedeki dandik bir tarih hocasını dinleyip tercihlerin arasına o bölümü sıkıştırttın. o okulu kazanacaksın olum kaçarı yok. sonra da ağız tadıyla aç kalacaksın. müziğe yüklen bari bu aralar. bestelerini çoğalt. üniversitede cep harçlığını çıkaracaksın. kendini kasmadan da mezun olacaksın o dandik okuldan. zaten mezun olamayacak olsan cümle alem yüzüne tükürürdü. olum hayatını yaşa, içinde hiçbirşey kalmasın. istediğin heryere git; çünkü 2010 yılı 4 nisanının gecesinde '' ahhh ah eski sevgilimin doğum günü bugündü.'' diye iç geçirirken aynı saat içerisinde hayatının adamıyla tanışacaksın ve adam inanılmaz kıskanç olacak, herşeyine karışacak; ama sakin ol ve inatla sürdür ilişkini. tadını çıkar, çok sev ve önüne bak.çok eğlenceli zamanların olacak. sana daha fazla kopya veremiycem; çünkü bende çok ilerde değilim. he bu arada ''sigarayı bıraksam mı?'' diye içinden soruyosun ya kendine, hala soruyosun ''mal''.

türkiye'de sanatçı diyebileceğimiz ilk on şahsiyet

1- demir demirkan
2- şebnem ferah
3- sezen aksu
4- candan erçetin
5- iskender paydaş
6- nebahat çehre
7- fatma girik
8- şener şen
9- çetin tekindor
10- hulusi kentmen

gay ilişkide partnerine karıcım diyen erkek

gay ilişkide partnerine kocacım diyen erkek kadar gereksiz kişiliktir. aynı davranış bu kişi üzerinde de uygulanmalıdır.

vejetaryen

anlamadığım bir sebepten ötürü günümüz ergen gençliğinin* marjinal olma çabası çemberine girmiş bir durumdur. zamane gençlerine bakarsak neredeyse hepsi;

1- vejetaryenim
2- metal müzikten başka dinlemem
3- ateist
4- süt mü iğğğkk mottosuyla yaşamaktadırlar. **

giysileriyle yüzen kadın

''mayo giyersem oram buram görünür.'' endişesinden ötürü giysileriyle yüzen abladır. bilmez ki bu millet yıllardır kliplerde gördüğü ıslak giysilerle dolanan hatunlara salça. böylelikle kaş yaparken göz çıkarma, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu gibi durumlar oluşmaktadır.

10

ingilizce ''ten'', almanca ''zehn'' demektir.