gay ilişkide partnerine karıcım diyen erkek

oluşumunu tam tamamlayamadan piyasaya çıkmış erkek modelidir. "git o zaman kadınlarla seviş" demek şarttır.

(bkz: ereksiyon hakimiyetini kaybetmek)
gay ilişkide partnerine kocacım diyen erkek kadar gereksiz kişiliktir. aynı davranış bu kişi üzerinde de uygulanmalıdır.
vıcık vıcık olmuş bi durum..benı resmen delirtirler....
heteroseksizmden sıyrılamamış kendi gerçeğiyle yüzleşememiş erkek kişi. kaldı ki bu artık gey ve ilişki denemeyecek bir aktivasyondur.ivedilikle kişi eşcinsellik,toplumsal cinsiyet,cinsel çeşitlilik üzerine 3-5 yazı bir o kadar da kelam etmelidir bir bilen ile. *)

(bkz: wtf)
iki dakika delikanlı ol karı mı sikiyoruz diye tepki verilebilecek insan tipi. iğrenç ayrıca
kocacım diyenler oldukça (sözlüğün bazı entrylarında kocasından bahsedenleri görmek mümkündür) karıcım diyende olacaktır. eşcinselliğin dışında toplumsal olarak üstlenilen role vurguyu daha fazla yapan çiftlerdir. yani altında yatan psikolojik bir takım dinamikler olduğunu söylemek mümkündür. sözün özü;

-aslında bu durum oldukça normaldir, sakıncası yoktur, ancak biz eşcinseller (bu gruba kendimi de sokuyorum) kendi götünden korkan homofobikler olduğumuz için karıcım ya da kocacım diyeni tüh kaka konumuna sokarız.
-işin ilginç kısmı yine bu kendi götünden korkan eşcinseller grubundan bir kısmı (bu gruba dahil değilim) yaptığı olağan üstü entel açıklamalarla bu karı-koca çiftleri aşağılarken, yatakta birden eşinin nadiren kocası daha çok karısı oluveren insanlardır.
-işin bir diğer ilginç kısmı bu karıcım veya kocacım diye ortada dolanan gaycikler herkesi öyle görür ve her gördüğü gaye partnerini kocan nasıl diye sorar. yani iki grupta karşılıklı olarak kimi zaman örtük bir biçimde çoğu zaman açıkça birbirini ötekiler ve kabullenmez.
-entry sanırım biraz uzun ve konudan sapan bir biçimde oldu. son olarak şunu demem mümkündür, "karıcım veya kocacım diye dolananlardan pek haz etmeyen kendi götünden korkan bir homofobik olarak feminen tavırlar sergileyenleri ve bunlara talep gösterenleri anlamayan eşcinselleri gerçekten anlamıyorum"
- son bir not daha : sözlükten kimseyi gerçek hayatta görmediğim için yazdıklarım genellemedir. umarım bir gün sözlükten bir kaç kişiyle yatar ve sizlere daha özel örnekler vererek konuyu izah edebilirim.
iki erkeğin birbirine sevgilim demesi kadar normaldir. insanlara heteroseksüel yaşam biçimini zorla dayatarak eşcinselliği hor görmek nasıl faşizan bir tavırsa, bir eşcinselin davranışlarını diğer eşcinsellerin küçük görmesi de bu faşizmin içselleştirilmesidir. iki erkek çırılçıplak yatağa girdikten sonra yapılan ya da söylenen bazı şeyleri tuhaf ve yakışıksız bulmak, resmin bütününe baktığınız zaman çok komiktir.
ha, bunu yapan sizin partneriniz ve size böyle hitap edilmesinden hoşlanmıyorsanız söylersiniz bi daha yapmasın. ama ısrarla karıcım demeye devam ediyorsa, adamı domaltıp, .....eeee, yani kadın olmadığınızı bir şekilde gösterirsiniz.
ruhu kadın bedeni erkek eşcinsellerin fink attığı günümüzde yaşanılan seks maduriyetidir.

(bkz: kestir de kurtulalım)
kötü kötü bakmayın. o ben değilim.
kafası karışmıştır.
itiraf ediyorum o benim anam... * * *

edit: diyenleri saygıyla karşılıyorum. ilişkilerini istedikleri gibi , gönüllerince yaşasınlar.
karı koca ilişkisi muhtevasındaki bir yastıkta kocama mantığını tek gecelik ilişkide arayan zevzeğin söylemidir.
ilişki yaşayan çiftler mutluysa, kendilerini öyle görmek istiyorlarsa, üçüncü kişilere ne oluyor, diyesim geldi. benim söylemekten hoşlandığım bir hitap şekli, sevgimi gösterme şekli diye bu beni aşağılık, iğrenç biri mi yapar? siz kendi partnerinize istediğinizi deyiniz, ama biliniz ki başkalarının söylemlerini, aralarındaki ilişkiyi yaşama biçimlerini bilmeden yargılamak en hafif tabirle iyi insan davranışı değildir. (bu da şmdiye kadar yazdığım en sert entiri olarak kayıtlara geçsin)
karşılıklı haz alınabiliyorsa kimsenin burnunu sokmaması gereken bir durumdur.
niceleri var şurada yazıp atıp tutan, seviştiği erkeğe " hadi kocacım benim, bu gece senin kölenim" diyen, açtırmayın şimdi pandoranın kutusunu...
ikili gay ilişki(ler)de, kişilerin birbirlerini tercihsel etiketlemeleri diyede adlandırılabilir.
özellikle aktif görünümlü, laço, maço vs. gaylerin pasif olduklarında, hala bir umutla içindeki heteroseksüele son tutunuş halleri sırasında söyledikleri kelime.
genelde internette 'sakal keser misin' pazarlığıyla başlarlar, kadınsı mısın, kadın kıyafetleri giyer misin gibi salak saçma sorular sorarlar. verilecek cevap bellidir . siktir git kadınla yat o zaman.
tamamen heteroseksüel ilişkileri örnek almıştır. ya da istediği sadece deliktir.
  • /
  • 2