gay ilişkide partnerine karıcım diyen erkek

kanımca ne istediğini henüz bilmeyen insandır. ya kendini kabullenmemiş bir homoseksüel yada yeni deneyimler peşinde olan bir heteroseksüeldir.
ben sevmem , fakat başkaları bunu demekten ve karşısındaki duymaktan hoşlanıyorsa bana ..... yemek düşer.
kadınlar bu heriflere vermeyince gaylere yönelen ne üdüğü belirsiz tuhaf tek hücreli canlılar. beyinsiz bide
benden uzak durabilirler. pasif olmam kadın gibi hissediyorum demek değil, kadını olduğum anlamına da gelmiyor.
hiç benlik bir olgu değildir, şevkimi kırar hatta. ancak bundan hoşlanan insanlara saygım sonsuzdur. sonuçta herkesin yatak odası kendine.
sadece bu değil, genel olarak ilişki içerisinde olanlar birbirlerine o kadar çok saçma kelimelerle sesleniyorlar ki. bu kulaklar neler işitti.... birde bu kelimelerin ayrıca anlamları varmış. söyledikleri yetmezmiş gibi bir de anlam yüklüyorlar. vıcık vıcık ilişkilerinizde bari biraz kaliteli anılar paylaşın. böyle saçma sapan kelimelerle doldurmayın aklınızı. kırbacım kaşınıyor çocuğum...
vardı böyle birisi tanıdığım defetmiştim duyunca. arada denk geliyor chatleşirken falan o an konuşmayı kesiyorum.
of amma kasmışsınız aq. sizin hoşunuza gitmiyor diye kimsenin hoşuna gitmeyecek diye bir şey yok. bizzat benim karıcım denmesini istediğim oldu. genelde full aktif heterodan bozma tiplerlerle takıldığım için reddeden hiç olmadı. sadece birisi "sen erkeksin, neden karım olmak istiyorsun ki?" demişti. ben de "erkeğim ama şu an senin cinsel ihtiyaçlarını karşılayan karınım." demiştim.

abartmayın yani. sexks alt tarafı. ama birisi beni ikinici karısı olarak görüyordu. bu durumdan ikimiz de memnunduk. ancak karsının haberi yoktu, o memnun olmayabilir.
demem, bana denmesi de hoşuma gitmez. ancak herkesin zevki, insanların yatakta ne konuştukları onların dışında kimseyi ilgilendirmez.
sevgiye ya da sevgiyi göstermeye dair ifadelere toplumumuzun verdiği tepkiler, konu şiddet olunca daha makûl bir hâle bürünüyor. kim, nasıl isterse öyle göstersin sevgisini. yeterki göstersin...
bir de kocacım denmesi isterler evlerden uzak.
(bkz: seksten soğumak)
tövbehaşa. yatağa girince toplumsal cinsiyet rolleri yerle bir edilmelidir. çüken ve çükünülen arasındaki bu tarz patriyarkal söylemleri doğru bulmuyorum...
  • /
  • 2