ürkek

Durum: 669 - 5 - 1 - 0 - 27.05.2020 17:48

Puan: 10986 - Sözlük Kaşarı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 34

xhamster

orgazm sebebi erkek oyuncular

yurdaer okur

bu adamın sakallı hali beni benden alıyor ahali

google chrome

miadını doldurmuş olan tarayıcıdır

arap erkekleri

ırak'lı biri ile yaşadığım bir münasebet sonucu bir süre uzak durduğum ancak şu aralar yükselme yaşadığım erkeklerdir

dominant sevenler

ayı sözlük sanal iftar zirvesi

ezogelin çorbanız benden diyerek katılacağım zirve

sen milli oldun mu evladım

-milli oldun mu lan sen?
+napcan niye sordun?
-olmadıysan kız buluruz sana, yardımımız dokunsun diye sordum kızma
+yardıma ihtiyacım yok, sağol

gaymerların aşırı sıkıcı olması

goodreads

heteroseksüel erkeği eşcinsel ilişkiye ikna etmek

niyetleri varsa kendileri geliyor size, bizzat şahit oldum. sizin zorlamanızla olacak şey değil, kaldı ki etik değil

tarkan'ın abartılmış bir balon olması

kaç tane serdar ortaç şarkısını yıllar sonra tarkan'ın kış güneşi, dön bebeğim şarkıları gibi dinlediniz merak ediyorum. tarkan'ın son albümlerinin eski tadı vermediği konusuna katılırım ancak bu adamı tamamen balon yapmaz

420friendly

dünya marihuana günü olan 20 nisan'a atıfta bulunan ve eğer kişi tarafından profilinde yazılmışsa bende ot kullanırım ama aktif kullanıcı değilim ya da senin kullanmandan rahatsız olmam anlamı taşıyan etikettir.tabi bunu bilmeyip ota boka bu tagi kullanan insanlar mevcut olduğu için biraz anlamını yitirmiş olabilir. zira eğer aktif kullanıcı iseniz friendly kısmına gerek yoktur, sadece 420 yazmanız yeterlidir.

şokopop

başarısını tebrik ettiğim magazin portalı

izlendiğine pişman eden videolar

ibrahim tatlıses ve çükü

ilgi alanıma girmeyen çüktür

cipralex

etkin maddesi essitalopram olan ilaç. depresyon tedavisinde gerekli olan serotoninin salgılamasına yardımda bulunur. bilinen en etkili depresyon tedavi yöntemlerinden biridir essitalopram kullanımı bu yüzden doktorların bolca yazdıkları etkin madde türüdür.

ancak bu tür ilaçları sorunu çözmek amaçlı değil, sorunun çözümünde yardımda bulunulmasında kullanıldığının unutulmaması gerekir. amaç sizleri daha stabil hale getirip sorunu çözmede size yardımcı olmak, psikolojik çöküntünün sebebi neyse onu ortadan kaldırmak bu ilaçların yapabileceği şeyler değil.

hiv'den korkmayıp korona'dan korkan gay

aids'i kontrol altına alan ilaçlar var ve bu hastalıktan tamamen çeşitli tedavi yöntemleri ile (ilik nakli gibi) kurtulan hastalar da mevcut ancak bunların sayısı bir elin parmağını geçmiyor. aids, şimdilik, sadece kontrol altına alınabilen, hastanın virüsü yayamayacağı hale getirilebildiği artık ölümcül olmayan kronik bir hastalık.

covid-19 ise an itibari ile bulaşıcılığı hiv'e oranla çok çok daha yüksek, ölümcüllüğü ise hiv'e oranla yüzde olarak oldukça düşük bir hastalık ancak bu oran ülkeden ülkeye değişiklik göstermekte. evet ülkemizde aids ilaçları devlet tarafından ücretsiz olarak ömür boyu karşılanmakta ama bunun geçerli olmadığı daha gelişmemiş ülkeler olduğunu ve aids yüzünden ölümlerin daha çok bu ülkelerde olduğunu unutmayın.

coid-19'u aids ile karşılaştırırsak tedavisi mümkün, ancak bu yinede hastalığın ciddiyetini değiştirmiyor. özellikle şeker, astım ve benzeri kronik rahatsızlığı olan insanlar için covid-19 çok hızlı ölüm anlamına gelebilmekte. an itibari ile ben covid-19'dan aids'ten daha çok korkuyorum çünkü benim için çok daha büyük bir risk taşıyor daha önce astım hastası olan biri olarak. kendinizi covid-19'dan, hiv'den koruyabildiğiniz kadar korumanız sosyal anlamda kendinizi kısıtlamazsanız mümkün değil. bu bahsettiğim faktörler de hastalığın ciddiyetinin kişilerden kişiye değişebileceğini gösteriyor. sizin hangisinden daha çok korktuğunuz sizi bağlar.

edit: tedavi ile ilgili hatamı düzelttim

lavaj

aşağıdaki linkte çok güzel renkli şekilde anlatılmıştır

https://howtocleanyourass.wordpress.com/

sugar daddy

asla ama asla kullanmayacağım daddy türüdür. daddy severim ama sugar kısmını kendime yediremem.

belki ilerde bir gün sugar daddy olurum ama ona da var daha, daha çok tazeyim

dostlarından kişiye gelen mektuplar

yerini 3 ayda bir alınan whatsapp mesajları almıştır
  • /
  • 34

ayı sözlük telegram grubu

link ile değil nude atarak gruba katıldığınız grup. nude'larınızı bana özel mesaj yoluyla atıyorsunuz. ben grupta paylaşıyorum ve grup üyeleri kabul görürlerse sizi gruba alıyoruz * * *

ö.m. yoluyla bana, @urkek 'e yada @darkbear 'a ulaşabilirsiniz.

requiem for a dream

ana baba öğüdünden daha etkili olan bir film. keşke televizyonlarda gösterilse. hem de ass to ass sahnesi sansürlenmeden. yemin ederim kamu spotuna gerek kalmaz.
 spoiler!
ass to ass=kibar bir tabirle benliğini kaybedecek kadar hiçbir şeye bağımlı olma. yoksa doğduğuna bile pişman olabilirsin. sonuç aynı olduğu müddetçe bağımlı olduğun şeyin ne olduğu pek de mühim değil. bu bir uyuşturucu da olabilir, bir insan da.

hangi roman kahramanıyla takılmak isterdiniz

raif efendi - kürk mantolu madonna

"insanlar birbirlerini tanımanın ne kadar güç olduğunu bildikleri için bu zahmetli işe teşebbüs etmektense, körler gibi rastgele dolaşmayı ve ancak çarpıştıkça birbirlerinin mevcudiyetinden haberdar olmayı tercih ediyorlar.
....
hayatta yalnız kalmanın esas olduğunu hala kabul edemiyor musunuz? bütün yakınlaşmalar, bütün birleşmeler yalancıdır. insanlar ancak muayyen bir hadde kadar birbirlerine sokulabilirler, üst tarafını uydururlar; ve günün birinde hatalarını anlayınca, yeislerinden herşeyi bırakıp kaçarlar.
...
muhakkak ki bütün insanların birer ruhu vardı, ancak birçoğu bunun farkında değildi ve gene farkında olmadan geldikleri yere gidecekti. bir ruh ancak bir benzerini bulduğu zaman ve bize, bizim aklımıza, hesaplarımıza danışmaya lüzum bile görmeden, meydana çıkıyordu... biz ancak o zaman sahiden yaşamaya -ruhumuzla yaşamaya- başlıyorduk. o zaman bütün tereddütler, hicaplar bir tarafa bırakılıyor, ruhlar birbiriyle kucaklaşmak için, herşeyi çiğneyerek, birbirine koşuyordu"

sözlük yazarlarının en önem verdiği şeyler

ürkek

2019-2020 sözlük sezonunun kadrolu 'hoş geldincisi'. bir kişiyi dahi kaçırırsa o gün gözüne uyku girmiyormuş.

aktif olduğunu her fırsatta dile getiren yazar

aktif bi seks hayatim var bunun aktif karbonlu seyler kullaniyorum...hesabim cok aktiftir...full arti yedi salon bide aktif

yine buluşuruz

korhan futacı ve kara orkestra'ya yasemin mori eşlik ediyor. seviyorum bu parçayı lakin babayı diyorum. aslında parça da size babayı diyor. kısmet diyoruz. yine buluşuruz.

yine buluşuruz günler geçer
aldıklarımız yeter
yine karmaşık geceler bekler beni
bekler bekler yine varoluş
dimdik yokuş yıldızlar ağlıyor kıyılar boyunca
dalgalarla avunuruz sığmıyor aklıma
çekip alsam seni ıssız rüyalarıma
günlerim sensiz düne düşüyor
yine buluşuruz yine amansız
kor ateşler cepheler bekler
zırhını parlatıyor zaman
delip geçmemi bekler
simsiyah atlar çekiyor arabamı
sapsarı ayçiçek tarlaları mızraklar deliyor
okyanus burada bitiyor

bir zaman sonra not: buluşamazsınız. geçin o işi!

bir hayalim var

bir hayalim var;

böyle oturunca muhabbetin, sohbetin dibine vurabileceğim,
kendimden önce onu düşündüğüm gibi kendinden önce beni düşünecek,
oturduğunda gözlerini gözlerimden ayırmayacak,
egolarından sıyrılmış, ne olduğunu ve daha da önemlisi ne olmadığını bilen
yatakta uyumun, karşılanan beklentilerin ufkunda gezebileceğim,
yaşlılığımızda kızgın kumlardan serin sulara beraber atlayabileceğim biri.

sonra bir s..tir lan diyorum kendime. hayalin olması kötü, hayalinin bu olması daha da kötü.

ben gene sana vurgunum

seneler sürer her günüm
yalnız gitmekten yorgunum
zannetme sana dargınım
ben gene sana vurgunum

yukarıdaki 4 mısrasını bırakın müzikle, yoldan geçen bir dayıya 'okur musun şunu dayıcım'' diye okutun... yeter işte. bittiniz.

korhan futacı'dan tercih ediyorum ve nükhet hanım'ın performansına da tabi saygı duyuyorum. bu gece vurgun yedik yine sayın seyirciler.

ayı sözlük itiraf

insanlar ne kadar mantıklı, sağduyulu, tutarlı düşünse de bazı konularda olaylar düşüncelerini desteklediğinde çok salakça fikirlere kapılabiliyor. lise dönemi ergenliğiyle platonik bağlandığım okulumuzun müdür yardımcısı vardı. neredeyse aradan on sene geçmiştir. platoniklerin arasindan en tutkuyla bağlandığım adamdı. hayatta bana bir fırsat sunulsaydi, her türlü onunla değerlendirmeyi seçerdim. o kadar olağanüstü bir şey gibi geliyordu ki tenimin tenine değmesi; aşkı sevgiyi geçtim, sırf nasıl bir histir bu merağından belki de en çok istediğim şeydi. bilen bilir platonikler durup dururken birine bağlanma olayı değildir. dogru ya da yanlış karşı tarafın da tavırları seni buna sürükler. etkisini yitirdiğinde karşılık konusunda en iyimser düşündüğüm adamdı kendisi. yeni yaslarimin getirdiği tecrübe ve olaya birkac sene uzaktan bakınca en ufak bir alaka görmüyordum bile. hatta yakın zamanda onu gördüğümde karşılaşmamak için elimden geleni yaptım. ama dün telefona dalmışken iş yerinin oradan birinin geçtiğini farkederken kafamı kaldırır kaldirmaz birinin gözleriyle içeriye göz gezdirdigini gördüm. aynı zamanda yürüdüğü için tam gözler bana kayınca işyerini de geçmiş oldu. bir anlık noluyor lan dedim kendi kendime. anlam vermeye çalışıyorum. oldukça düşündüklerimden uzak ihtimallerden yana kullanıyorum mantığımı ama hafiften de aklım başka yana kaymiyor da değil. hani bir şey olacağından değil. biliyorum kırk yıl böyle sürse hiçbir şey olmaz ama içinin bi yerlerinde bir şeyler cız ediyor yine. gecem onu düşünerek geçti. hala karşıma çıkınca ayaklarım titriyor.

Toplam entry sayısı: 669

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

etkinlik için çok teşekkürler. katılanları tanıdığım için gerçekten çok mutlu oldum. başta çekingen tavırlarım için kusura bakmayın ancak nickimin hakkını vermezsen de olmazdı di mi? benim ilk zirvemdi ve tekrarlarını oramdan buramdan yeni gözler çıkarmış bekliyorum.
dark bear, futurelavirs ve nstrgt'ye ayrıca benimle uzak yoldan geldiğim için ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.

bu arada hediyenin akademik analizini araştırma tamamlanınca paylaşırım. ve evet cidden 17cm.

homojen dergi 12. sayı

ayı sözlük itiraf

en yakın arkadaşıma açıldım haftasonu. 9 yılın ardından. gayet eğlenceli ve güzel geçen 6 saatlik sohbete sebep oldu. mutluyum.

yazarlar yılbaşında ne yapıyor

bütün umutların tükendiği anda gelen sevgili

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

napıyormuş bu ak lgbti'ler çok merak ettim. haklarımıza yararı dokunan, sesimizi duyurmamıza yardımcı oldukları durumlar var da biz mi bilmiyoruz? yoksa onlar da bizim gibi devletin gözetimi altında ifşa edilmekten korkup sessizce varlığını sürdürmeye çalışan bir grup olmasın?

akp'nin lgbti'ler toplumuna tek yararı herhalde eşcinselliği "yasaklamamaları". düşünün artık buna da şükür hale gelmiş durumdayız. diğer politik tutumları hakkında burada yorum bile yapmaya gerek yok sanırım.
ben akp'den nefret etmiyorum, ama onlar benden ediyor.

homojen dergi 12. sayı

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

etkinlik için çok teşekkürler. katılanları tanıdığım için gerçekten çok mutlu oldum. başta çekingen tavırlarım için kusura bakmayın ancak nickimin hakkını vermezsen de olmazdı di mi? benim ilk zirvemdi ve tekrarlarını oramdan buramdan yeni gözler çıkarmış bekliyorum.
dark bear, futurelavirs ve nstrgt'ye ayrıca benimle uzak yoldan geldiğim için ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.

bu arada hediyenin akademik analizini araştırma tamamlanınca paylaşırım. ve evet cidden 17cm.

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

ilk eşcinsel deneyim

hiç olmadı. ne hetero ne homo. bakirim.

bear erkek zayıf birisiyle beraber olur mu

eşcinsellikten kurtulmak için tanrıya dua edenler

yaptım. çok hem de. taa ki din kavramından soğuyana kadar.
şimdi? işin doğrusu işe yarayacağını bilsem yine yaparım.

sevişmek istenilen ünlüler

türk porno sektörü

var olmayan sektördür, eksikliğini hissetmekteyiz

ayı sözlük itiraf

kendimi jiletliyorum sözlük ama kan değil göz yaşı akıyor kesiklerden. sonra yaralarımı sarmak için kişiliğimden yamalar koparıp sarıyorum. sonra bu yamaları atıp kesiklerin izlerine bakıp üzülüyorum tekrar.

neden böyleyim ben? niye böyle umutsuz vakalara takılıp kendimi üzüyorum? zarar göreceğimi bile bile neden giriyorum bu yola? salak mıyım yoksa? yoksa mazoşist mi?