ürkek

Durum: 712 - 4 - 0 - 0 - 05.05.2021 01:24

Puan: 12152 - Sözlük Kaşarı

3 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 36

hükümetin covid-19 ile mücadele stratejileri

fatma

dizi bitterken çalan müzik çok güzeldi

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

gay chat sitelerinde ilk yazışmada görüşmek istemeyenler

bir ayı sözlük yazarıyla yatmak isteseniz bu kim olurdu

tabii ki @kamyoncu. kendisinin engin seks tecrübelerinden faydalanmak, almanya'nın pasiflerine yaşattığı o zevk dolu dakikaları ben de tatmak istiyorum.

bir erkeğe verilebilecek en kötü isim

özgecan diye biriyle iş görüşmesine gitmiştim, olanlar tahmin ettiğiniz gibi

hastası olunan sözler

a mısın p misin diye soran hetero arkadaş

"hangisini olmamı isterdin?" diyerek homofobikliğini kontrol edebilirsiniz

hollanda'nın lgbti+ hakları konusunda artık öncü olmaması

https://www.bbc.com/turkce/haberler-duny...

tabii ki akıllardaki soru, acaba türkiye bu konuda ne zaman ilerleyebilecek, ya da hiç ilerleyebilecek mi?

ne yapmalı

öğrenci-öğretmen ilişkisi varken uzak durulması gereken durumdur.

yemek sepeti veri güvenliği

umarım siber saldırıyı yapan kişiler yakışıklıdır, ya da ele geçirdikleri adresimi yakışıklı insanlarla paylaşırlar.

ayı sözlük winx club

bizler metamorfik büyülerimizle götümüzü ister pembe ister kıllı ister tahta yapar o an keyfimizin buyurduğu şekle bürünebiliriz.

siz full+full plus aktiflerin kürdan boyutundaki similyalarınız sebebi ile sevişemekten dünyadan macs0647-jd'ye taşmış libidonuzu doyurmak da çeşitli sihirlerimiz ile münkün ancak bunun için size harcayacak mana'mız yok.

eğer "invert putka" büyümüzü tadıp zaten görmek için elektron mikroskobu gereken similyanızı kaybedip birer vajinaya dönüşmesini istemiyorsanız, bizimle fazla uğraşmamanızı tavsiye ederiz. zira bu konuda thailand ile birlikte çalışıyoruz, ve çalışmalarımızın başarılı örneklerini orada görebilirsiniz.

ayı sözlük winx club

canım biz discord grubundan evrildik kendi platformumuzu oluşturduk, oradan devam ediyoruz. grubumuza dahil olabilmek için gereken 99 kriterden 98'ini karşılayabilenler için discord grubumuz da hala mevcut.

ayı sözlük yazarlarının sevdiği içecekler

valorant

istanbul sözleşmesi

okuduğum bir twite göre cumhurbaşkanının bu sözleşmeyi feshetme yetkisi yok, hukuken yok yükmünde.

peki hukukun olmadığı bir yerde bu twit ne işe yaradı? zaten uygulanmayan bir sözleşmenin feshedilme çabaları ile amaçlanan nedir? feshedilmese ne değişecekti?

türk feminen gay vs alman feminen gay

devs

ex machina ve annihilation gibi bilim-kurgu fimlerinin yazar ve yönetmeni alex garland'ın son yapıtı.

dibim düşmedi izlerken ama sıkılmadım da. nick offerman'ın sakalı için şans verilebilir.

burçlara göre seks pozisyonları

lahana çorbası

karadeniz yöresinde "haşlama" olarak bilinen enfes yemektir. bunu iç yağ kullanmadan yapanlar insanlık suçu işlemekten yargılanmalı
  • /
  • 36

covid-19

bahse konu bütün tedbirleri almama, sadece ev iş arasında gidip gelmeme rağmen 1 hafta önce tanıştığım illet. hapşırma ve burun akıntısı ile başladı. nette yazan burnunuz akıyorsa covid değil nezle ya da alerji safsatasını boş geçin.
2/3 gün burun akıntısı ve hapşırık devam etti. ama ne ağrı ne sızı yok.. bende alerji deyip geçiyorum. şirketten bi pozitif vaka ile temas olunca bende gidip test yaptırdım ve süreç başladı.
test sonucundan yaklaşık 40 dk sonra 0312 kodlu bi numaradan arandım ve ilaçlar eve getirildi bilgi verildi vs..
yaşamayın umarım ama bilgi verme adına söyleyeyim. yaşadığınız hiçbir ağrı sızıya benzemiyor olanlar. uzun süren ve şiddetli baş ağrısı, bel ağrısı, sırt ve diz ağrısı yaşadım ben. ağrı resmen vücutta geziyor. parol alabiliyorsunuz sadece ağrı kesici olarak. bu kadar ağrıya rağmen ben hafif bir süreç yaşadığımı düşünüyorum.
sigara içmemem ciddi bir avantaj olabilir bunun için.. bilemiyorum.
en büyük tedbir yakalanmamak demişti birisi.. süreci yaşayınca ona katılıyorum hele istanbullular çok dikkat edin yakalanmayın

ayı sözlük winx club

başvurular için nudelarınızı önlü arkalı olacak şekilde direkt bana iletebilirsiniz.

ayı sözlük winx club

şehriban bacım çok güzel söylemiş. ayı sözlük winx club imamhatip okulu tarlabaşı yerleşkesine girebilmek için çok önemli ve zorlayıcı kriterleri aşman gerekiyor. çark kabiliyetlerinden, basic nude skillerine kadar gündelik hayatta kullanılan önemli yeteneklerini test ediyoruz.
eğer kabul edilirsen de kabul ritüelimiz var, onuda tamamladıktan sonra sen de bir winxclub üyesi olabilirsin.
kabul edilmezsen de cenazen de görüşürüz hayatımmmmmm

got a secret
can you keep it?
swear, this one you'll save
better lock it in your pocket
takin' this one to the grave

birinci elit+ üye seçme ve yerleştirme zirvesi

benim de söyleyeceklerim var, hayatım winx club her çağrıldığında ortaya çıkmaz. biz ne zaman istersek bir anda tüm baldızlar toplanıp var oluruz!!111!!!.
ayrıca peri bacılarımdan gülşişe (smellycat) nin de fotoğraflarla belirttiği gibi bu sözlüğün ve hatta tr gay aleminin en genç, en çıtır, en bela elit grubu tarlabaşı perileri'dir hayatımmmm. biz seçilmeyiz seçeriz ayolll,
yakında görüşürüz, görüşemezsek de cenazenize geliriz xoxoxox

ıf ı show you, then ı know you
won't tell what ı said
'cause two can keep a secret
ıf one of them is dead

ayı sözlük itiraf

kendimden beş yaş küçük biriyle date'e çıktım bugün. kadıköy'de yürürken koluma girdi. sonra da elini montumun cebine sokup elimi tuttu. ya kral sen nerdeydin bu zamana kadar?

edit: smellycat mutlu. smellycat'in buzdan kalbi yavaş yavaş eriyor***.
edit2: o iş olmadı*.

birinci elit+ üye seçme ve yerleştirme zirvesi

ayı sözlük winx club*:

sizin elit telegram grubunuz:

türklerin anadolu'ya kattıkları

"çözüm" süreci bitene kadar akp ile can ciğer kuzu sarması olanlar, 2010 referandumunda anayasa mahkemesinin içinin boşaltılmasına %90 oranlarında evet oyu verenler, işine geldiği 15 sene boyunca akp ile işbirliği yapanlar bugün akp'nin neden olduğu şeyler için türkleri suçlamakta beis görmemişler. beraber megrilediğiniz zamanlar çok da geçmişte değil aşkıms.

bak kim evet demiş 2010'da.


türkler anadoluya ne katmıştır sorusunun cevabı maddi olarak anadoluyu 250 yıl yöneten selçuklu bile 1000 yıl yöneten bizanstan çok eser bırakmıştır anadoluda. manevi olarak ise, günümüzde bunu soranların ataları doğuda şeriat bayrağı açıp yenilince devlet bize soykırım yaptı diye ağlarken, viyanada oy kullanamayan kadınlar türkiyede oy kullanabiliyor, muhtar olabiliyordu.

ülkedeki demokrasiyi ayaklar altına alan, atatürk reformları birer birer sökülmeye çalışırken sevinen iki kitle vardı, şimdi hiç işbirliği yapmamış gibi davranıyorlar, gülünç. türklerin anadoluya kattıklarını konuşuyoruz da, keşke anadoludan çaldıklarınızın da hesabını verseniz.

özel sektör

dün bir kez daha yanlış işte olduğumu anladım. adam aradı saatlerce haksız olmasına rağmen konuştu konuştu kapattı. peki ben kpca bir mutsuzlukla yalnız kaldım.

türkiye'de biseksüel bir insana aşık olmak

normalde yazmayacaktım ama cevaplarınızdan sonra zorunlu entry girmeye geldim.
efendim herkese destekleri/eleştirileri için teşekkür ederim. hiç bir biseksüel bir insanla sorunum yok, genel bir başlık yazmış olabilirim ancak kendi deneyimimi buradan paylaşmak istedim sadece.
yaşadıklarımı tamamen zaman sırasına uygun olarak yazdım ama yeterince anlaşılmıyor galiba o yüzden tekrardan belirtiyorum. ben böyle bir yaşam istediğini bilerek bu kişiye aşık olmadım, ben bu kişinin biseksüel olduğunu bile bilmeden aşık oldum. ben bu kişiye bana çok güzel zamanlar yaşattığı için, çok güzel anılar oluşturduğu için, benimle bir gelecek yaratmaya çalıştığı için aşık oldum. en azından o zamanlar bu yüzden sanıyordum.
sonrasında kendi iç yüzeyinde yaşadığı çatışmalar ve bunların bana yansımasını kendi perspektifimden anlattım.
evet en başta kendini doğru ifade etseydi, evet bu durumları ilk farkettiğinde gelip benimle konuşsaydı, evet benden kaçmayıp neler yaşadığını, düşündüklerini bana anlatsaydı merak etmeyin ben de burada bu entryi girmezdim.
ne sizin betimlediğiniz melek, dürüst insanlardan biriydi, ne de öyle davranıyordu.
eleştiren, eleştirmeyen, yanımda olan, olmayan herkese tekrardan teşekkür ederim, ancak değerlendirirken bu belirttiğim durumları dikkate alın lütfen, ben bir genelleme yapmaya çalışmıyorum kendi başımdan geçen bir ilişkiyi yazmak istedim sadece..
hiçbir zaman kırılmayacağımız/kırmayacağımız, kendimiz olabileceğimiz ilişkiler edinebilmek umuduyla...

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

üstteki entrye ek olarak aklı başında, eğlenceli, zengin, ailesi olmayan, arkadaşı olmayan, yapayalnız, sadece benimle ilgilenecek, sadece benimle vakit geçirecek, güzel sevişecek, benim hoşlanmadığım şeyleri asla bana yapmayacak, sadece beni, iyiliğimi, menfaatlerimi ve geleceğimi düşünecek, gel dediğimde gelecek, git dediğimde gidecek, köpek gibi, köle gibi bana sadık olacak bir sevgili. bir de üstüne antep fıstıklı baklava.

edit: mümkünse yakışıklı ve kaslı da olsun.

Toplam entry sayısı: 712

ibb'de zorunlu lgbt eğitimi

okullarda da görmek istediğimiz eğitimdir

nobel pasif ödülleri

kesinlikle kendimi aday gösteriyorum!

bu konuda yayınlamış olduğum sayısız makalaler ve sunumları bu yıl jürinin göz ardı etmeyeceğini ve beni göreceğini düşünüyorum. üstelik bu karantina döneminde youtube kanalımda "how to be a better bottom" başlıklı video serimi de diğer yarışmacıların önümüzdeki senelerde daha başarılı birer aday olması için izlemelerini tavsiye ediyorum. onlyfans sayfamda çok daha detaylı ve görsel anlatımlı videolar da cüzi bir miktar karşılığı mevcuttur.

örnek bir video koyayım bari youtube sayfamdan kolaylık olsun sizlere.
https://youtu.be/0DJHTZ_RDdw

edit: yalnız jüri oscar'ı hangi kriterlere göre verdiğini açıklarsa, ben kazandıktan sonraki yarışmacıların kendilerini daha iyi hazırlayabileceklerini düşünüyorum.

ayı sözlük winx club

canım biz discord grubundan evrildik kendi platformumuzu oluşturduk, oradan devam ediyoruz. grubumuza dahil olabilmek için gereken 99 kriterden 98'ini karşılayabilenler için discord grubumuz da hala mevcut.

ayı sözlük winx club

bizler metamorfik büyülerimizle götümüzü ister pembe ister kıllı ister tahta yapar o an keyfimizin buyurduğu şekle bürünebiliriz.

siz full+full plus aktiflerin kürdan boyutundaki similyalarınız sebebi ile sevişemekten dünyadan macs0647-jd'ye taşmış libidonuzu doyurmak da çeşitli sihirlerimiz ile münkün ancak bunun için size harcayacak mana'mız yok.

eğer "invert putka" büyümüzü tadıp zaten görmek için elektron mikroskobu gereken similyanızı kaybedip birer vajinaya dönüşmesini istemiyorsanız, bizimle fazla uğraşmamanızı tavsiye ederiz. zira bu konuda thailand ile birlikte çalışıyoruz, ve çalışmalarımızın başarılı örneklerini orada görebilirsiniz.

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

etkinlik için çok teşekkürler. katılanları tanıdığım için gerçekten çok mutlu oldum. başta çekingen tavırlarım için kusura bakmayın ancak nickimin hakkını vermezsen de olmazdı di mi? benim ilk zirvemdi ve tekrarlarını oramdan buramdan yeni gözler çıkarmış bekliyorum.
dark bear, futurelavirs ve nstrgt'ye ayrıca benimle uzak yoldan geldiğim için ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.

bu arada hediyenin akademik analizini araştırma tamamlanınca paylaşırım. ve evet cidden 17cm.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

napıyormuş bu ak lgbti'ler çok merak ettim. haklarımıza yararı dokunan, sesimizi duyurmamıza yardımcı oldukları durumlar var da biz mi bilmiyoruz? yoksa onlar da bizim gibi devletin gözetimi altında ifşa edilmekten korkup sessizce varlığını sürdürmeye çalışan bir grup olmasın?

akp'nin lgbti'ler toplumuna tek yararı herhalde eşcinselliği "yasaklamamaları". düşünün artık buna da şükür hale gelmiş durumdayız. diğer politik tutumları hakkında burada yorum bile yapmaya gerek yok sanırım.
ben akp'den nefret etmiyorum, ama onlar benden ediyor.

ibb'de zorunlu lgbt eğitimi

okullarda da görmek istediğimiz eğitimdir

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

etkinlik için çok teşekkürler. katılanları tanıdığım için gerçekten çok mutlu oldum. başta çekingen tavırlarım için kusura bakmayın ancak nickimin hakkını vermezsen de olmazdı di mi? benim ilk zirvemdi ve tekrarlarını oramdan buramdan yeni gözler çıkarmış bekliyorum.
dark bear, futurelavirs ve nstrgt'ye ayrıca benimle uzak yoldan geldiğim için ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.

bu arada hediyenin akademik analizini araştırma tamamlanınca paylaşırım. ve evet cidden 17cm.

erkeğin memesini emmek

bir orman. sık. dalları birbirine karışmış. toprağı görmek zor. ve bu orman içerisinde iki zirve, dağ, birer yanardağ gibi sıcaktan kararmış ve ateş saçıyor. her an patlamaya hazır, enerji dolu. ve bu enerjiye aç bir bulut. dağın üzerinde, yavaşça alçalıyor, sarmalıyor onu. etrafını kaplıyor, dağı yok ediyor, onunla bütünleşiyor. enerjilerini paylaşıyorlar.

homojen dergi 12. sayı

bear erkek zayıf birisiyle beraber olur mu

sevişmek istenilen ünlüler

neden yalnızsınız

eşcinsellikten kurtulmak için tanrıya dua edenler

yaptım. çok hem de. taa ki din kavramından soğuyana kadar.
şimdi? işin doğrusu işe yarayacağını bilsem yine yaparım.

erkeğin memesini emmek

bir orman. sık. dalları birbirine karışmış. toprağı görmek zor. ve bu orman içerisinde iki zirve, dağ, birer yanardağ gibi sıcaktan kararmış ve ateş saçıyor. her an patlamaya hazır, enerji dolu. ve bu enerjiye aç bir bulut. dağın üzerinde, yavaşça alçalıyor, sarmalıyor onu. etrafını kaplıyor, dağı yok ediyor, onunla bütünleşiyor. enerjilerini paylaşıyorlar.