ürkek

Durum: 179 - 101 - 21 - 2 - 16.10.2018 16:26

Puan: 2246 - Sözlük Kezbanı

2 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

musixcover.tumblr.com
  • /
  • 9

brad pitt ve türevlerinin çirkin ve itici oldukları gerçeği

hiçbiri bear kategorisine girmediği için sonuna kadar katıldığım tespit.

bear seven chaser'in isyanı

chaser olacak kadar zayıf değilim. bear da değilim. öyle arada bir ucube bir gudubet gibi kaldım sevenim, bakanım yok.

kendime hedonutopia'dan lasido şarkısını armağan ediyorum.

26 yaşına gelmiş bir şey olamamış insan

hiçbir zirveye katılamayan mutsuz yazar

yapılsa belki katılırdı?

güne şarkı sözü bırak

i am lost, in a rainbow
now our rainbow is gone

ayı sözlük yazarlarının libido seviyesi

platonik aşkımın sabah işe gelmesi ile tavan yapmıştır. haftasonu görememiştim nasıl da özlemişim! o ay gibi yüzü ve kır saçları ile beni benden aldı götürdü buralardan.

devilman crybaby

sigaraya başlamak

yine burada bahsetmişimdir, 30 yaşıma giyince çok değiştim. çünkü aşık oldum 30 yaşımda. bununla beraber başka şeyler de geldi tabi. benim de üstteki arkadaş gibi kokusuna bile tahammül edemediğim sigaraya başladım. ama bu başka sigara, yazmayacağım buraya şimdi detayları.

henüz bağımlısı değilim. olma gibi niyetim de yok. ama aşk meşk sorunları yüzeye çıkınca iyi gidiyor gibi. sonum hayrola yine de... bu işler belli olmuyor

depresyon hırkası

bir adet edinmem gereken giysi türü

ayı sözlük yazarlarının unutulmaz pişmanlıkları

hiç eşcinsel arkadaşım yok ve bunun suçlusu da benim. daha kendimi doğru düzgün kabullenememiş iken nasıl olsun ki zaten? sanırım en büyük pişmanlıklarımdan biri bu.

izmir'deki eşcinsel düğün

darısı başımıza dediğim durum.

yüksek sesle müzik dinleyen komşu

dinlediği müziğe göre farklı tepki vereceğiniz komşudur. new age dinliyorsa gidip eli öpülebilir. post rock dinliyorsa yanaklarından ya da progressive electronic dinliyorsa dudaklarından da öpülebilir. aleyna tilki dinliyorsa da sopayla dövülebilir. gördüğünüz gibi size kalmış.

yazarların onları sevmeyen yazarlara söylemek istedikleri

bir kabir azabı suali olarak ne zaman evleniyorsun

ailem tarafından her telefon görüşmesi sonunda maruz kaldığım soru. hadi akrabalarım neyse onlar durumumdan bihaber. ailem bilmesine rağmen istiyor ya bunu canım sıkılıyor. gerçi hata bende biraz da belli ki ümitlendirmişim onları.

hoşlanılan erkeğe açılamamak

hoşlandığım kişi gay olduğumu biliyor (arkadaş çevremde bilen tek kişi) ben de onun heteroseksüel olduğunu biliyorum (off bilgiye bak). aramız oldukça iyi dostça. şimdi ben ona ondan hoşlandığımı söylesem, arkadaşlığımızı riske atmıyor muyum? zaten aramızda birşey olma ihtimali yokken böyle bir riske neden gireyim ey sözlük ahalisi. olayı olduğundan daha karmaşık hale getirmez mi bu durum? bunlar cevaplarını bilmediğim sorular ve bu yüzden açılamıyorum ona. çokkez dilimin ucuna geldi ama sustum.

toplantı esnasında ayı sözlük

canınız sıkılınca koltuğu sağ ve solunuzdaki gözlerden uzak tutmak için biraz geri çekip sırtınızı iyice geriye yasladıktan sonra rahatça yapabileceğiniz eylem. ayrıca kontrolsüz ereksiyon yaşamamak için girdiğiniz başlıkları da düzgün seçmeniz gerekmektedir. sağınızdaki toplantı notlarını tutan sekreter bayanın dikkatini çekmemek lazım en nihayetinde, yoksa ertesi gün tüm ofis sizi konuşabilir.

yalnız baya canım sıkılmış ha.

ilk orgazm

ardından duyulan korku ve pişanlık

yazarların şu anki ruh halleri

kimlik karmaşası içersinde kendimi tanımaya çalışıyorum. hala kendimi kabul edemedim sanırım.

çocukken hayal edilen tanrı şekli

ilginç. şimdi düşündüm de hatırlamıyorum. gerçi ben 8 yaşımdan önce hiç birşey hatırlamıyorum onunla ilgili de olabilir.

ayı sözlük'ün zararları

elit değil de biraz daha ciddi bir ortam olduğu için ben bir zararını görmedim ve hatta düzenli takıldığım tek sözlük. ancak eğer internet ortamında her okuduğunuza inanan ya da ciddiye alan biriyseniz, sadece ayı sözlük için geçerli olmayan bir zarar söz konusu olabilir. bunun sorumluluğunu da platforma atmak ne kadar doğru tartışılır.

siz siz olun. kendinizi bilin. her okuduğunuza inanmayın. tecrübelerin insandan insana değişebileceğini unutmayın. çok iyi ya da çok kötü insan yoktur, dolayısıyla kimse burada ne en iyi ne de en kötü. yazılanlar da bunun birer yansıması. bunların bilincinde olduğunuz sürece hiçbir sosyal ortam'ın kimseye zararı olmaz.
  • /
  • 9

youtube bear videoları

cachorro filminden bir kısım. ana karakter gayet erekt halde.

aileye açılmak

reddedilmek, hasta olduğunun düşünülmesi, depresyon tedavisi başlangıcı... depresyona girdiğim bir dönemde açılmıştım... ve hala ailemle yaşıyorum, üniversite döneminde açılmıştım. tedavi devam ediyor 2015'den beridir...

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

yorucu bir gangbang sonrası aileyle nezih bir akşam yemeği yemek

kişi isterse 8, isterse 18 aktifle birlikte olabilir ve aynı zamanda annesinin yaptığı yemekleri de afiyetle yiyebilir. özel hayatını ve cinsel aktivitelerini ailesine veya çevresine anlatmak zorunda değil kimse, pasif olmak bazılarına göre baya bir utanç verici belli ki. aktifi göğe çıkarırken pasifi ezme girişimi bu bünyelerde neyin eseri acaba.

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

en büyük şerefsizlik diye bir şey yoktur benim babamda bana karşı yapacağı her şeyi özenle seçip nasıl bi öncekinden daha iyi bir şerefsizlik yaparım diye düşünüyor sanırım

ayı sözlük itiraf

kendimi yıllarca lezbiyen bir kadın olarak tanımlamışken an itibariyle bir erkekle görüşüyorum, öyle böyle değil düşüyorum adama arkadaşlar.

seks yapmadan sadece şevişmeye dayalı bir ilişki

dokunmak istiyorum sana.
bulutların gökyüzünde birbirine teması gibi
sarmak istiyorum seni.
asmaların ağaçların birbirine sarması gibi.

öpmek istiyorum seni.
acıkmış bir bebenin memeye saldırması gibi.
koklamak istiyorum seni en güzel çicekler koklar gibi.
seni sıcaklığınla hissetmek istiyorum.

ve seninle.
sevişmek istiyorum.
iki ruhda bir beden.
bir bedende iki ruh gibi.

seyfullah çağlar

hornette tanışılan kişiyle buluşup foucault sarkacı üzerine sohbet etmek

hornette bilimsel kişiliğiyle dikkatinizi çeken entelektüel bir beyle felsefi bir sohbete girilir. ardından ev adresleri istenir ve mektuplaşmalar başlar. kâğıda zam geldiği için zaman zaman dumanla da haberleşilir. birbirinizin kültürlü olduğunu yeterince anladıktan sonra buluşma günü ve yeri belirlenir. zaman kavramını reddettiğiniz için güneşin doğuşu ve batışı arasında rüzgârın şiddetinin hafiflediği, sonbahar yağmurlarının çiselediği, ebabil kuşlarının yumurtalarından çıktığı bir eylül günü buluşulur. her şey doğaldır anlayacağınız. bir kütüphaneye oturulup çilekli kefirler söylenir. kütüphaneden seçilen bilimsel kitaplar aracılığıyla soru cevap etkinliği başlar ve birbirinizin bilimsel yetkinliğini anlamak için çabalarsınız. sonrasında ortak bir konu belirlenerek, bunun üzerinde derin bir sohbete başlanır. yargılar konur, kuramlar kanuna evrilir, yeni doğa yasaları inşa edilir. derken bir bakmışsınız akşam olmuş. oradan çıkıp bir picasso sergisine gidilir, resimler tek tek incelenir, alelade çözümlemeler yerine ayrıntılı betimlemelere gidilir. akşam hafif bir fransız yemeği, yüz elli yıllık yetmiş beş aromalı şarap eşliğinde yenir. partnerinizin paltosunu giydirip, siyah şemsiyenizle oradan ayrılıp ışıklı kaldırımlarda simetrik gece yürüyüşüne başlarsınız. meydandaki davut heykeli ve sokağın gözdesi olan kendini yontan adam heykeli üzerinden yaşam sorgulamaları yapılır. gün bitmektedir artık. eve gidilip sekiz saatlik satantango filmi açılır ve bir saat sonra uyunur. partnerin uyurkenki kalp atışları dinlenerek bilimsel bulgular edinilmeye çalışılır. sabah yapılacak olan yeni deneyler için ön hazırlık sağlanıp, freud'un teorileri ışığında görülecek psikanalitik rüyalar dünyasına dalınır.

sabah mozart resitaliyle gün başlar. kadife perdeler ardına kadar açılır ve ropdöşambr giyilir. zamansızlığın verdiği edilgen diyalektik akışın içinde dünya hayatına ayık biçimde devam edilir. partneriniz üniversitedeki dersini vermek için antik yunan tragedyası kürsüsüne doğru yol alır. siz de filtre kahvenizi içtikten sonra geleneksel nietzsche'nin göz yaşları festivalinde hiçliğin çaresizliği konuşmasını yapmak üzere yola koyulursunuz. fakat bilirsiniz ki insan bir yere gidiyorsa aslında hiçbir yere gitmiyordur.

hayaller isviçre basel'de metafizik konularına ilgi duyan bir erkekle solgun gün ışığı altında epik bir yürüyüş, hayatlar "yer var mı, a mısın p mi, içki ısmarlarsan kucak dansı yaparım".

ayı sözlük itiraf

hayatımda sanırım sadece birkaç kez sex yaptım ve bunlardan biri kondomsuzdu. onu neden yaptığımı bilmiyorum, sarhoş filan değildim. sonra pozitif yaşam derneğini arayıp ilişkiden ne kadar sonra test yaptırmam gerektiğini öğrendim, yaptırdım ve herhangi bir cinsel hastalık veya sorun çıkmadı. sanırım hayatımdaki en en en büyük hata bu idi ve itiraf değeri taşıdığına inanıyorum.
tam eski hetero platoniğimi unuttum derken internetten tanıştığım 50 li yaşlarında alman bir adama karşı duygusal ilgi duymaya başladım. ama bu da imkansız görünüyor çünkü ben henüz 20 lerimin başındayım. daha önce yaşlı birileriyle tek gecelik ilişki yaşadım ama duygular girince durum çok farklılaşıyor. ben yaşlı biriyle duygusal ilişki kurma taraftarı değilim çünkü bu iki tarafı da üzer, ama şu an basbayağı hoşlanıyorum. benim seçimim değil biliyorum ama ne olacak onu bilmiyorum. ilkinde hiç çekici gelmemişti ve onu sadece almancamı geliştirmek için bir araç olarak görüyordum ama şu an bilemiyorum sözlük. mesajlarıma cevap vermediğinde deliriyorum, tipik kıskançlık triplerine giriyorum ama hiç belli etmiyorum. çünkü her gün konuşmamıza rağmen aramızda hiçbir şey yok. bir kere bile sexten konuşmadık, o benden hoşlanıyor ama bundan hiç bahsetmedik. ayrıca ekonomik kriz var onu görebilecek miyim bilmiyorum. bir kere olsun elini tutabilmek istiyorum. eğer görüşemezsek duygularımı asla tanımlayamam ve bu şekilde acı çekmeye devam ederim. belki de görüştüğümüzde hayal kırıklığına uğrayacak ve hislerimin sahte olduğunu anlayacağım. kafam çok karışık bu konuda.

bir heteroseksüele aşık olan geyin yapması gerekenler

merhaba sevgili ayısözlük şekerleri;

bu girdiye daha önce "bir heterokseüle aşık olan gay" diye başlık açmıştım, şimdi geliştirmek adına "yapılması gerekenler" diye de beraber düşünelim diye başlığı yeniden üretelim dedim.

öncelikle bu aşk ile ilgili küçük bir anekdot yazmıştım, okumanızı isterim zamanınız olursa:

(bkz:https://ayisozluk.com/sekersiz-cay.html?entry_id=319442)

önermelerimden bir tanesi, genelde 20 - 25 yaş arası daha yeni yeni açılmaya başlayan eşcinsellerde ortaya çıkan bir durum; çünkü genelde etrafı heteroseksüel ortamı olduğu için, vücudu kimyevi olarak onlara karşı arzu salgılıyor.

ben 3 defa diyebilecek heteroseksüellere aşık oldum, 3'ü de çok sancılıydı,

1 - biri liseye denk gelir, deniz manzaralı evi vardı ve babası alper hasanoğlu salağının dediği baba türdendi, benim baba bir çığ olduğu için belki de aşık olmuştum ayıya. sonuç mu? bir gün pantolonounu indirip "senin istediğin bu yarak asıl" deyip homofobisini kusmuştu.

2 - üniversitemin 4 yılını kapsar ikincisi, hala ismini duysam irkilirim, hatta onun için fahişelik bile yapabilirdim, neyse aşkı benden daha iyi bilirsiniz işte, kader filmi, masumiyet, ulucanlar, yenidoğan takıldık, yine de ona aşık olduğum için pişman değilim ama o pişmandı, sonuç mu? en son onu 2012'de gördüm ve bana şekersiz çayını bırakıp gitti, inanılmaz güzel bir ayıydı ve dünyaya gözleri inanılmaz bir öfke ile bakıyordu.

3 - tıp öğrencisi, önceleri biseksüelim derdi ama geçenlerde burada okudum @darkbear yazmış bimerak mı ne? bence o öyleydi. roboski katliamında bir nöbet eyleminde tanımıştım. diğerlerine göre daha açıktı ki bence homofobi kendine dokunana kadar uyutur, kendisine dokununca bir yılan başı sokar. onu da öyle yaptı. homofobisini kusup gitti. hala görürüm ucuz solcu eylemlerde. konuşmak istemem.

bunları bana arabeske bağlayıp "oh no durup duruken ne acı yaşamışsın , hadi gel yıldız tilbe dinleyelim" diye yazmadım.

sadece kısa anekdotlarda , yaptığım hataları söylemek isterim:

ben herkesin herkes olduğunu düşündüm. yani, sandım ki aşk, saflıktır ve karşısındakine bulaşır. hah, kötü bir şaka.
unutulmamalı, homofobi ile yüzleşeceksin eğer bir heteroya aşık olursan. zırhını kuşanacaksın, sırf eşcinsel kelimesinde cinsel kelimesi geçiyor diye, senin götünü sikebileceğini anlayacak karşıdaki. bunu bil.

bazen homofobik olmamasa, şunu yaparlar, "bana bir erkek aşık oldu" ki kaldı ki bu da homofobik bir tavır, kendisini diğer ortamlarda "free" göstermek adına , ne demek abicim, homofobiğim, bana bir erkek aşık oldu derler,

açılmamayı becerebilirsen, bırak açılma, hatta yatağa at, ama eğer gerçekten aşık isen o biraz zor oluyor, ben genelde hep açıldım. ne de olsa 100 - 100 heteroluk yok, inan buna.

aşkın tadını kendiniz için çıkarın, sabahlara kadar için mesela onun için, ona mektuplar yazın, inanın zaten karşılık göremeyince bitiyor ve bitince size kalan saman sarısı tadı (birhan keskin'e bakabilirsin bunun için) unutamıyorsunuz ve bu bazen sizi mutlu ediyor, ben ne zaman deniz görsem mutlu olurum mesela, şekersiz içtiğim her çayda. bunun için bile aşık olunur.

kulak asmayın. size "kız heteroya mı aşık oldun?" diyecekler, siz eşcinseller kudurdunuz diyecekler, senin derdin sikiş oğlum diyecekler, unutun bunları, aç müziğini ve o kafanı yaşa, çünkü o geçecek ve kulak astıklarına pişman olabilirsin. içinizde bir şey kalmasın.

ben rezil oldum, eğer rezil olmadan kontrol altına alabilecekseniz, bence yapın, ama aşk rezilliktir, (kader filmi) ondan dolayı bence rezil olmaktan korkmayın.

son olarak, beni 3'ü de aradı, ciddiyim, bir erkeğin onların egosunu okşaması hoşuna gidiyor, hele de bu kişiler lanet toplumun şişman denilip itilen kakılan kişileri ise, size bir gün ama bir gün geri döneceklerdir. ondan dolayı kendinizi sevin, sizi arasa aşk için aramayacak, bir daha ego isteyecek, melih gökçek'e başvurmasını söyleyin, sizi seviyorum ve siz asla birilerinin egosunu tatmin eden bir aşk yaşamadınız, gayet saflığı ile inadına politik bir aşk bu.

yazın. yazmak çok iyi geliyor. blog aç, twitterdan yaz, buraya yaz, homojene yaz, bana da yazabilirsiniz, inan çok rahatlatıyor.

kendinize o aşk sırasında acı çektirin ki acı da bitecek çünkü, bitince oh be iyi yaşadım sağol straight diyeceksin.

nazan öncel dinleyin. iyi geliyor.

son olarak dedim bir bitmedi, gerisini siz tamamlayın.

Toplam entry sayısı: 179

ilk eşcinsel deneyim

hiç olmadı. ne hetero ne homo. bakirim.

nintendo switch

yakın zamanda satmayı düşündüğüm konsol. her ne kadar pokemon oyunları için saklasammı diye düşünsem de oyunların pahalılığı yüzünden çelişkide kaldım

dark bear'ın ayı sözlüğü despotca yönetmesi

toplantı esnasında ayı sözlük

canınız sıkılınca koltuğu sağ ve solunuzdaki gözlerden uzak tutmak için biraz geri çekip sırtınızı iyice geriye yasladıktan sonra rahatça yapabileceğiniz eylem. ayrıca kontrolsüz ereksiyon yaşamamak için girdiğiniz başlıkları da düzgün seçmeniz gerekmektedir. sağınızdaki toplantı notlarını tutan sekreter bayanın dikkatini çekmemek lazım en nihayetinde, yoksa ertesi gün tüm ofis sizi konuşabilir.

yalnız baya canım sıkılmış ha.

ayı sözlük itiraf

ok, biraz cesaretlendim buralarda gezerek, bende bir itirafta bulunuyorum.

aşık oldum, hayatımda ilk kez, hemde aşka inanmadığım halde. hemde kıskançlıktan nefret ettiğim halde kıskanç bir aşık oldum. insan 30 yaşında aşık olur mu derdim, oluyormuş. aşık olduğum adam iş arkadaşım, evli ve 2 çocuğu var. başka iş arkadaşlarımla konuşması bile beni rahatsız eder derecesinde aşık oldum. kıskanıyorum da yani.

sadece bunun düşüncesi bile bazen midemi bulandırıyor.

bir de şarkıyla sonlandırayım itirafımı, ara sıra dinleyip kendimi avutuyorum, "gel bu işten vazgeç" diyorum kendime. sonum hayrola

ilk eşcinsel deneyim

hiç olmadı. ne hetero ne homo. bakirim.

top

lise dönemimde bolca tarafıma iletilmiş sıfat. teşekkür ediyorum bütün lise dönemim boyunca bana bu lafı söyleyen sözde sınıf arkadaşlarıma, beni şimdiki umursamaz halime siz getirdiniz

aileye açılmak

keşke yapmasaydım demediğim ama keşke biraz daha destek olsalardı dediğim durum. ailem, özellikle annem, beni tedavi ettirmeye çalıştı. çeşitli telkinlerle ve uyarılar ile yine de bir kızla evlenip gizli gay olarak yaşayabileceğime inandırıldım. akrabalarımız ya duyarsa korkusuyla heteroseksüel maskemi hiç çıkarma fırsatım olmadı bu (30) yaşıma kadar. babam görmezden geliyor, evlen diyor. erkek kardeşim ise bilmiyor.

dediğim gibi pişman değilim, ama beklediğim tepki de bu değildi. daha kötüsü de olabilirdi diye şükrediyorum ama söylememin bir yararını da görmedim. sen yeterki mutlu ol demediler bu konuda bana ve tek sebebi de "akrabalarımız duyarsa ne der".

kimse size bu konuda açılın ya da açılmayın diyemez. herkesin ailesi farklı. herkesin kültürü farklı. alacağınız tepki de bununla orantılı çok değişecek. karar tamamen size ait, burda insanların tek yapabilecekleri tecrübelerini sizinle paylaşmak.

lgbti temalı klipler

utangaç erkek çekiciliği

biri benden bahsetti sanırım?