pierrot

Durum: 958 - 31 - 4 - 0 - 19.08.2018 10:51

Puan: 10417 - Sözlük Kaşarı

2 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

I wanna take a ride on your discostick
  • /
  • 48

düşün ki o bunu okuyor

sevgiden de öte bir bağım var sanki sana. çok sıcak, çok içten. keşke dün akşam o koltukta kalsaydık öyle. uzak olmayı hiç sevmiyorum çünkü.

yazarların şu anki ruh halleri

ödev vermiyor musunuz hocam

"al o ödevi götüne sok şimdi" diye cevap verilecek öğrenci modeli.

bayram trafiği

allah korusundur. sizi istanbul'dan ankara'ya 8 saatte getirtir. kilometrelerce ve saatlerce sürebilir. bayrama memlekete gittiğinize pişman olursunuz.

cep telefonu yenileme sıklığı

kırılıp camları dökülene kadar kullanırım. camlar biriyle konusurken kulağıma batmaya başlarsa sorun teşkil eder. ve artık yeni telefon almaya karar vermişsem bir drama yaratır ve telefonu duvara fırlatıp parçalarım.

bütün bu süreç telefon modeli ve dayanıklılığına bağlı değişir ortalama 3-5 yıl.

ayı sözlük yazarlarının uyku süreleri

yazarların şu anki ruh halleri

tv'de haberleri izlerken ve bir yandan da twittera bakarken, üstüne üstlük diyetimi bozmuşken, yetmedi dolar kurunu takip ederken ben.

korku filminde mutlu son olur mu

genelde seri olarak devam edecek filmlerin sonunun kötü bittiği oluyor. çünkü devam filmleri gelicek. nihai olarak kötü sonla biten filmlerden ise kötünün kazanmadığı ama yok olmadığı bir film olarak aklıma ilk (bkz: the babadook) geldi.

ayı sözlük yazarlarının sevdiği müzik enstrümanları

p

periyodik tabloda fosforun simgesidir aynı zamanda.

yüzyılın en uzun kanlı ay tutulması

60 yılda, 200 yılda, 2000 yılda bir olacak denilip sürekli olan tutulmalardan birisidir.

demi lovato

o "stay strong" dövmeleri falan boşuna mıydı. bütün o belgeseller kitaplar. ne oldu da aşırı doz eroin kullandın ki? ahh demicim. bir lovatic olarak aşırı üzüldüm.

berna laçin

bu kadını duyunca aklıma sadece fairy geliyor. ama başına gelene üzüldüm. gerçi bunu bile kanıksar olduk. gazeteciler, karikatüristler vs bitti şimdi de sanatçı avına başladılar. sıra bize de gelecek. durun daha.

uzun saç

çok çok memnun olsam da kullanması çok zor olan saç tipi. kadınların böyle bir eziyete nasıl katlandıklarını anlayamıyorum. elbetteki uzun saçlı erkeklerin de. uzatması ayrı bir dert, sonrasında bakımı ayrı. hele bir de boya görmüşse işiniz çok zor.

sürdüğüm argan yağlarının, bakım kremlerinin haddi hesabı yok. ve her gün yapmak zorundasınız. söyle bir duş alıp cıkarım yok. en az 20 dk uğraşacaksın. e haliyle bir yerden sonra pes ettiriyor insanı.

ben de pes edenlerdenim. güzelim saçlarımı gidip kestirdim. berberime "çabuk yap olup bitsin hemen" dedim. içiniz fesat tabi. kesim işini bir an önce yapsın istedim. pislikler sizisdasdsf

homoseksüellerin toplumlaşmasını zorlaştıran faktörler

yine toplumun kendisidir. çok basit.

eşcinsellerin her daim kendisine asıldığını düşünen homofobik hetero

en değerli varlıkları, sikilmesinden çok korktukları götleridir. karşısında bir diva bile olsa sanki bir anda sikilecekmiş gibi anlaşılmaz bir korkuya kapılırlar.

pilava ketçap döküp yiyen insan modeli

son zamanlardaki ton balıklı pilav modasından sonra o kadar da garip gelmeyen pilav yeme şeklidir.

ağlatan filmler

genelde ağlamam. makyajım akar diye. ama finding nemo, frozen gibi animasyonlarda peçetenin ucuyla göz pınarlarımı silerim. şaka şaka zırlaya zırlaya ağladığım o kadar çok film var ki yazsam sığmaz buraya. ama cidden animasyonlarda daha çok ağlıyorum ben.

lgbti bireyleri için giyim tarzı önerileri

hımm. şey herkesin tarzı kendine dedirten başlıktır. ama söyle bir gerçek var ki birçok lgbti birey de çok kötü giyiniyor be. hani gaysin falan ok de gidip jinekolog hekim oya toksöz'ün asistanı ilhan gibi giyinip bir de çok güzel olduğunu zanneden tipler var. allah korusun.

cengiz semercioğlu

  • /
  • 48

ayı sözlük

son 1.5 aydır, her girişimde "başkasının adına utanma" duygusunu hissettiğim sözlük. (bu arada sjw'lere de bir not düşeyim, siz kendi entrylerinizi yayınlamadan önce hiç mi okuyup kendi adınıza utanmıyorsunuz ya, cidden "arda bektaş'ın azgın melekleri" loncasına katılabilmek için emin adımlarla ilerliyorsunuz, helal valla, belinize kuvvet)

ancak çok zengin insanların kurabileceği cümleler

ayı sözlük itiraf

kafamda bütün enerjimi emen bir düşünce var. her gece aklıma takılıyor ve orada kalıyor. kendi kendime diyorum ki:

“şu anda bile ülkenin bir kenarında eşcinsel bir bebek doğdu. o da seninle aynı acıları yaşayacak, toplum onu da senin gibi [belki benden beter] yaralayacak. ve sen bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmadın”

yani yaşadığım onca ayrımcılığı kanıksadım, öyle bir durum ki gülünç geliyor. alışıyorsun çünkü. ama küçücük bir çocuğun [daha doğrusu çocukların] daha aynı şeyleri yaşayacak olması beni çıldırtıyor.

gelecekleri çalınacak o çocukların. hakları çalınacak. çocuklukları çalınacak. sürekli gizlemekten masumlukları çalınacak. hayalleri çalınacak.

ve en kötüsü; bir gün en büyük pişmanlıkları “acaba düzgün bir toplumda büyüsem nasıl birisi olurdum?” olacak.

kendimden biliyorum sözlük.
her gece uyumadan önce uykularımı kaçıran cümle bu. “acaba düzgün bir toplumda büyüsem nasıl birisi olurdum?”

ailem beni sever miydi?
sürekli ne söylediğimi düşünmek zorunda kalır mıydım?
anlamsız bir ayrımcılığa uğrar mıydım?
şiddet görür müydüm mesela?
hayalimdeki mesleği yapmam “etik dışı” (!) olur muydu?
günlerce hiçbir şey yemeden sadece yatakta ölü gibi yatarak depresyonda geçirir miydim en güzel yıllarımı?

işte böyle sözlük.
şimdi bana kaybolan yıllarımı kimse veremez.
ama o çocukların bir şansı var.
ve o çocuklar için savaşmamız gerek.

lgbti bireyleri için giyim tarzı önerileri

çok çok aşırı gizliyseniz seks mekanına giderken ya da gay bara asla gitmeyen bir tablo çizecekseniz yüzünüzü örtecek bir şal seçimi puan kazandırır. ayıysanız kıl temalı göğüs dekoltesi sağlayacak gömlekler kurtarıcı parçalardır. bacak kılları alınıyor ve spor salonlarında göt büyütülüyorsa ön plana çıkaracak mini şortlar tercih edilmeli. koli kesmeye gidilecekse kolay çıkarılacak/parçalanacak az ve öz kıyafet seçimi mantıklıdır.

24 temmuz 2018 yunanistan yangını

kurtuluş savaşı'nda birinci ağızdan* dinlediğime göre yunanlılar manisa'da öyle büyük bir yangına sebep olmuşlar ki insanlar akın akın dağlara kaçmış. ki manisa dağların ortasında çukur gibi bir şehir ve haliyle can kaybı da olmuş. şu an babaannem yaşasaydı eğer dünkü yangından zarar görmüş her bir canlıya üzülürdü eminim. çünkü yaşanan acıların ırkı, dini, dili olmaz ki. hayatını kaybedenler genelde küçücük çocuklar. çocuğun ne günahı olabilir ki oh olsun diyorlar anlayamıyorum. sanki 10 yaşındaki çocuklar işgal etti ülkemizi. okuması yazması olmayan babaannem bile bunu düşünebilecek bir insandı. bugün oh olsun diyenler boş yapmaktan başka bir şey yapmıyorlar.

ayı sözlük'te en popüler yazar olmak

ulaşmak istediğim en yüksek mertebe. ama sözlükteki teyzelerim izin vermiyor*. ayy hiç der miyim öyle şey*? şaka bir yana bu başlık asla sözlüğe ve sözlüğe emek verenlere yönelik açılmamıştır. çünkü önemli olan popüler olmak değil. önemli olan gönül rahatlığıyla bu platformda içimizi dökebilmek.

hande yener

talihsiz açıklaması sonrasında* bir daha üzerimizden popülarite kasmaması gereken sanatçımsı. yürüyün ayşe hatun önal'a gidiyoruz*. hem güzel hem daha kaliteli müzikler yapıyor. yalan mı?

göbeğin çekiciliği

söz konusu göbek benim göbeğim değildir. çünkü hadise gibi ne olduğu belli olmayan bir göbeğim var. ne az ne çok. ortada bir şey.

ayı sözlük itiraf

bütün gün tlc izledim. ağır yaşamlar, temizlik bağımlıları, emlak avcıları falan filan. en sevdiğim de temizlik bağımlıları sanırım. bu programı izledikçe canım bir yerleri çamaşır suyuyla silmek istiyor.

bedelli askerlik

hadi yine iyisiniz verin 15 bin telenizi kurtulun askerlikten diyecem ama beni bir gülme alıyor. 25 gün askerlik mi? asdafdsfadfsdafafdsfadfs. küfür gibi lan resmen devlet vatandaşla dalga geçiyor. siz de paşa paşa ödeyip kurtulacam zannediyorsunuz. hadi hayırlı traşlar.

Toplam entry sayısı: 958

yazarlardan bear fotoğrafları

ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi

ilk entryi editledim ama yine de belirtelim istedim. buluşma yeri ve saatini netleştirdik. buluşma noktasında toplandıktan sonra yeme içme durumun göre mekan seçeceğiz. lokasyonumuzu da sürekli belirtiyor olacağız.

tarih: 3 şubat 2018 cumartesi
saat: 20.00
yer: alsancak sevinç pastanesi önü

izmirde olan herkesi bekliyoruz sevgili sözlük.

2018 ekonomik krizi

ekmeğimi, sütümü, peynirimi, muzumu, domatesimi dolarla mı alıyorum canım ? banane artmışsa. hep 300 liralık dolduruyorum depomu. eskisinden daha az kilometre gidiyor arabam, 3 kilo yerine 1 kilo alıyorum pazarda ama olsun. çok iyiyiz çok. gelişiyor ekonomimiz. hem nükleer enerji de geldi. kimse tutamaz türkiye'yi bundan sonra. tutamazlar kafa üstü çakılıcaz çünkü. o muzlar götümüze girecek artık. gerçi alıştık ülkece sikilmeye. cehaletinizi sikeyim hepinizin. müstahak ya bize valla müstahak.

tanım: iliklerimize kadar hissettiren krizdir. bir zamamlar 'bokunuzda boğulun' dedi diye linç etmişlerdi adamı. ama haklı adam. işin kötü yanı biz de o bokta boğuluyoruz.

istanbul valiliği'nin 2018 lgbti+ onur yürüyüşünü yasaklaması

yani internet, twitter ve ekşi kaynıyor şuan. moralinizi bozmak istiyorsanız girip okuyun. ama hep bildiğimiz aynı kafa nato mermer derler ya. "başımıza taş yağacak, hastalık, hastalık değil, onurunuz mu var ...." zırvaları. yani yeni bişey yok anlayacağınız. bak zamanında aysun kayacı'yı eleştirdiğim gibi barbaros şansal'ı da eleştirmiştim. ama adam haklı yani. bu ülkedeki bu insanlar bizi hak etmiyor. en ufak minicik bir faydam dokunuyorsa haram olsun. çekip gidicem lan bu ülkeden. bokunuzda boğulursunuz inş.

bu arada hala twitterda orda burda çomarlara laf anlatmaya çalışan lgbtiler var. yani azim mi desem aptallık mı bilemiyorum. karşıma bir taş koyup anlatsam anlar bunlar anlamaz kardeşim. ne uğraşıyorsun boşuna ?

trans kadın'ın bebek emzirmesi

yıllar önce de gerçekleşmiş durumdur.

ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi

ilk entryi editledim ama yine de belirtelim istedim. buluşma yeri ve saatini netleştirdik. buluşma noktasında toplandıktan sonra yeme içme durumun göre mekan seçeceğiz. lokasyonumuzu da sürekli belirtiyor olacağız.

tarih: 3 şubat 2018 cumartesi
saat: 20.00
yer: alsancak sevinç pastanesi önü

izmirde olan herkesi bekliyoruz sevgili sözlük.

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

xxx

amsterdam şehrinin arması. her şeyin legal olmasıyla bir alakası var mıdır bilinmez.


farklı kullanım amaçları da varmış.

makyaj videosu çekerken balici olan minik kız

efsane videodur. sabah sabah altıma sıçırtmıştır yine. sanırım buna hep güleceğim.
hadi günaydın herkese*
http://alkislarlayasiyorum.com/m/content...

lgbti temalı reklamlar

(bkz: h&m) 2018 bahar koleksiyonu reklamında birbiriyle dans eden kadınlara yer verilerek hoş bir reklam yapılmış. türk tvlerinde de reklam dönmeye devam ediyor şimdilik. fark etmediler heralde. daha yeni lezbiyen bir karakterin 'avlu' dizisinden çıkarılmasının üzerine tv de bu reklamı görmek hosuma gitti. elbette ki açık ve aleni bir lgbti imajı yok ama yine de çok güzel.

jay z

beyonce kezbanının çirkin suratlı kocası. bir de bu tipiyle gidip karısını aldatmıştı falan. maymun resmen. ıyk.

aceleniz varken önünüzde sallana sallana yürüyen insanlar

içimden gecenlere duygularima tercüman olmus basliktir. zira yapim geregi buyuk adilmar atip cok hizli yuruyen bir insanim. hayir salina salina sülüne sülüne ohhh bi yuruyor adamlar gormeniz lazim. hadi yuruyorsun kenardan git be kardesim. hani oyle bir ivmeyle gidiyorum ki duramayip carpiyorum bile bazen. neyse nefret ettigim insan tiplerindendir.

sinan binay

bence öylelermiş ve çok tatlılarmış.


türk rap furyası

nedenini bilemediğimiz bir şekilde tam da unutuldu gitti derken son bir iki yıldır geri pörtleyen akımdır. sevenlere saygım sonsuz. ama en azından melankolik rapten daha iyidir. bir melodi nakarat var şarkılarda. ama 10 dk dan fazla maruz kalındığında geçici bilinç kaybı, dilde kuruluk ve gözlerde kararma yaratabilir.

piercing

burnumdaki ile gayet mutlu olduğumuz aksesuar takı. burunun daha çok acıyacağını düşünsem de helixle başım çok dertteydi. çünkü sürekli üstüne yattığınızdan kulak bölgesindeki kıkırdak piercingleri biraz zor iyileşiyor. burnum asla sorun çıkarmadı. bu aralar kulağımdakini industrial piercinge mi dönürsem falan diyorum da emin değilim.

sonuçta cidden insan bir başladı mı asla durduramıyor. yüzümü gözümü bitirirsem bir gün başka yerlerime geçebilirim. zira şunlar da fena.
adama bakmaktan piercingleri görmediniz değil mi? içiniz fesat ben napayım*