pierrot

Durum: 1087 - 8 - 8 - 0 - 11.11.2018 21:17

Puan: 15358 - Sözlük Kaşarı

2 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

I wanna take a ride on your discostick
  • /
  • 55

birkaç gün bir şey yapmadan evde takılmak

uyuma aktivitesinden sonra en sevdiğim aktivitelerden biridir. hani bakkala bile gitmeden evde takılmak gibisi yok. bütün ihtiyaçlarınızı depo edeceksiniz ki asla evden çıkmayasınız.

uzun zamandır izlemek istediğiniz birkaç filmi izlemek ya da oyun oynamak, sınırsızca fütursuzca uyumak. gerçekten hayattan uzaklaşmak her zaman tatille vs yapılan bir eylem değil. bazen kendi "territory" nizde kendinizi izole etmek çok güzeldir.

not: akbilinizde ne kadar bakiye kaldığını unuttuğunuz zaman zaman dolmuş demektir. artık evden çıkabilirsiniz.

9 kasım 2018 şemdinli patlaması

arızalı mühimmatın patlamasıyla 7 askerimizin şehit olduğu 25 askerin de yaralandığı olaydır. arada kaynadı sanki bu haber. 7 şehit az değil.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.bbc...

trilyonlarca para toplandı bedelli askerlik diye. hala askerlerimiz donarak ölüyor. hala mühimmatlar patlıyor. güvenlik yok. yıl 2018. neredeyse 2019.

n11.com

daha kaldıracak altyapın serverın bile yok senin neyine indirim kampaya. rezil oldunuz rezil. ama bu millet iki kuruşa götünü sattığı gibi yine gider yine zengin eder bunları. yazık cidden. çook yazık.

n11.comböyle bir bok yedikleri için boykot başlatılmış. 10 kasım anma törenleri için 09.05 te çalınan sirenlerin rahatsızlık verdiğini ima etmeye çalışmışlar akıllarınca.

sitesine ulaşılamıyor şuan. umarım tez zamanda batıp gidersiniz. şerefsizler sürüsü sizi.

uyumak

önümüzdeki birkaç ay uyusam mesela? mesela *

binge eating

birden fazla yeme olayıdır. binge eating yapan kişi büyük ihtimalle yeme bozuklukları yaşıyordur. psikolojik bir dışavurum da olabilir. anoreksiya ve bulumia ya nazaran daha fazla görülmekte ama tanı konulamamaktaymış.

kişi kilo problemleri ve yeme bozuklukları yaşadığı için uzun süre bir şey yemez. sonrasında ise çok kısa bir sürede normalde yenmesi gerekenden çok fazla miktarda yemek yer. bu bir anda 2-3 günlük kalori alımına bile ulaşabiliyormuş. obezitenin başlıca sebepleri. binge eating esnasında kişi kendini kontrol edemiyormuş. 1 saat içinde 2 günlük kalori aldığının farkında olmayabiliyormuş. çok ilginç.

çok korkunç boyutlara ulaşmamış olsa da ben de yaşıyorum bunu. özellikle bu aralar oturduğum yerden sürünerek kalkacak kadar yiyip sonra pişman olmam 'binge eating' sayılabilir bence.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

türk gay youtuber

severek takip ettiğim (bkz: deniz andrews) var. hollanda'da yaşadığı için daha rahat bir yaşam tarzı var. bahsettiği konular, içerikleri hoşuma gidiyor. tarzını da baya beğeniyorum.

ant

ingilizce karınca demek.

run devil run

ilk olarak (bkz: kesha)'nın demo parçası olarak çıkan çok başarılı bir şarkıdır. şarkı kalsa kesha'nın en başarılı şarkılarından biri olabilirdi ancak gelin görün ki kesha şarkıyı istemiyor. daha sonra şarkının bütün haklarını 9 üyeli k-pop grubu girls generation satın alıyor. şarkı hala çok başarılı ama keske kesha söyleseydi.

kesha version;girls generation version;

deus ex machina

aynı zamanda çok güzel sweatshirtleri olan bir urban giyim markası.

j-pop vs k-pop

kesinlikle k-pop diyeceğim versus. adamlar gerçekten pop yapıyor çünkü. çok da başarılılar. bugüne kadar hiçbir mtv müzik töreninde koreliler sahneye çıkıyor diye çığlıklar koptu mu ya ? haklarını verelim. sektörün ne istediğini bilip onu yapıyorlar. insanlar da bayılıyor. müzikal olarak pure pop. ne bir eksik ne bir fazla. ve hala dünyanın en çok izlenen videolarından gangnam style gerçeği de var.

neden j-pop olmadığına gelirsek, yukarda da belirtildiği gibi japonların daha sert bir havası var. şarkılarda rock esintileri falan. bence direk olarak japonlar rock-metal müzikte daha başarılılar.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

bigbang - bang bang bang

hoşlanılan erkeğin bok kokusu

açan arkadaşın kinky fantazilerini ortaya döktüğü ve sol framede her görüşümde yine mi dedirten başlık.

hakan sabancı

aldığım duyumlara göre bedelli askerlik için kütahya'ya gidecek zengin ve yakışıklı abimiz.

parol

evrim akın

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

nilipek - havada bir hinlik var

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

the verve - bitter sweet symphony

evde dildo yapımı

"batar matar kız olur mu öyle şey?" dediğim diy dildo tarifi.
  • /
  • 55

12 kasım 2018 israil - filistin çatışmaları

artık devlet olarak anılmayan filistin'le, arkasında amerika gibi bir güç olan güçlü devlet israil'in birbirleriyle çatıştığına inanmak mantık dışı. benim görebildiğim tek şey ortadoğu'da bir takım politikaların zayıf toplumlar üzerinden çıkar sağlanılarak sürdürülmesi. ordusu, filistin'in düzensiz kuvvetlerinden katbekat güçlü olan ve amerika da dahil olmak üzere pek çok güçlü ülkenin desteğini ardına almış olan ve meşruluğunu kabul ettirmiş olan israil'in filistin'le çatıştığını ya da savaştığını düşünmek hiç mantıklı değil.

birkaç gün bir şey yapmadan evde takılmak

köpek gezdirme,dersler,yaklaşan sınavlar derken bu aralar biraz doldum sözlük,5-6 gün önce de hastalandım. ilk gün yattım doğal olarak, tabii o tempoya alışık olduğum için sıkıldım,bunaldım. ikinci gün biraz iyiydim evde takıldım film izledim,belgesel izledim,bilim kurgu bir şeyler izledim,yatıp hiçbir şey yapmamak,"oblomovluk" yapmak çok hoşuma gitti.üçüncü gün çizgi romanlarımı karıştırdım biraz,üstlerinden geçtim "aaa bu seri ne kadar güzelmiş ?" dedim,açtım diğer fasiküllerinin fiyatlarına baktım,dolar yüzünden pahalıydı,yine de çok mutlu oldum. ve bugün, eski tempoya dönüş ve yine stres...demek arada insan "tatile çıkacak",diğer uğraşlarını da ihmal etmeyecek ki deşarj olabilsin.

(buna niye eksi veriyorsun ? :d :d :d )

istanbul

yolda yürüyen her 8 kişiden 9'unun sigara içtiği şehir.

istanbul

türkiye'de yaşanabilecek tek şehir. trafik, pahalılık, kalabalık benim için mühim değil. burada her şeye ulaşıp, her türlü etkinliğe katılabiliyorum. üstelik muhteşem yerler var. güneş batmak üzereyken kadıköy rıhtımdan vapura binip karaköy'e yolculuk ederken, güvertede güneşin yavaş yavaş batışına hüzünlü müzikler eşliğinde tanıklık etmek muhteşem bir duygu. bu şehir duygulu insanların şehri, başka hiçbir şehir böyle duygular yaşatamaz. yaşayan bir şehir istanbul çünkü.

dünyanın 43. havalı semtinin kadıköy olması

sözlükçülerin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

git yurtdışı değişim programlarını öğren ve neden erkekler aklıma geliyor deme düz bi biseksuelsin bunu kabullen lisede rahat edersin ve en azindan insanlarla kaçak gocek yatman gerekmez.

saçı üç numara kestirmek

asla yapmam o ne be,ha rahat olabailir ama.bana olmaz bkz:yumurta kafa olmak

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

albertcamus

bugün bi haber gördüm internette, seni hatırlattı.sözlükte yazdığı entrylere inanmayın dostlar. kendisi nilgün bodur fanıdır. başucu kitabı ise sen gittin ya ben çok güzelleştim.

ayı sözlükte homofobik tipler olması

daha çok en ufacık bir eleştiriyi nefret söylemi zanneden bifobik yazarların abartısından kaynaklanmaktadır. biseksüelleri eşcinselden saymadığını söyleyen (bkz:#383707) (bkz:#381623), panseksüelliği ilgi orospusu ve mide bulandırıcı olarak gören (bkz:#389536) kendi türdeşlerinin erkekliğini sorgulayan (bkz:#383644) (bkz:#381318) ve feminen gaylerin ve biseksüellerin homofobiyi yaratan kişiler olduklarını iddia eden (bkz:#381908) (bkz:#388792) feminenlere top diye hakaret eden (bkz:#384029) yazarlar bence önce kendi içselleştirilmiş homofobilerini ortadan kaldırsınlar.

Toplam entry sayısı: 1087

yazarlardan bear fotoğrafları

ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi

ilk entryi editledim ama yine de belirtelim istedim. buluşma yeri ve saatini netleştirdik. buluşma noktasında toplandıktan sonra yeme içme durumun göre mekan seçeceğiz. lokasyonumuzu da sürekli belirtiyor olacağız.

tarih: 3 şubat 2018 cumartesi
saat: 20.00
yer: alsancak sevinç pastanesi önü

izmirde olan herkesi bekliyoruz sevgili sözlük.

2018 ekonomik krizi

ekmeğimi, sütümü, peynirimi, muzumu, domatesimi dolarla mı alıyorum canım ? banane artmışsa. hep 300 liralık dolduruyorum depomu. eskisinden daha az kilometre gidiyor arabam, 3 kilo yerine 1 kilo alıyorum pazarda ama olsun. çok iyiyiz çok. gelişiyor ekonomimiz. hem nükleer enerji de geldi. kimse tutamaz türkiye'yi bundan sonra. tutamazlar kafa üstü çakılıcaz çünkü. o muzlar götümüze girecek artık. gerçi alıştık ülkece sikilmeye. cehaletinizi sikeyim hepinizin. müstahak ya bize valla müstahak.

tanım: iliklerimize kadar hissettiren krizdir. bir zamamlar 'bokunuzda boğulun' dedi diye linç etmişlerdi adamı. ama haklı adam. işin kötü yanı biz de o bokta boğuluyoruz.

istanbul valiliği'nin 2018 lgbti+ onur yürüyüşünü yasaklaması

yani internet, twitter ve ekşi kaynıyor şuan. moralinizi bozmak istiyorsanız girip okuyun. ama hep bildiğimiz aynı kafa nato mermer derler ya. "başımıza taş yağacak, hastalık, hastalık değil, onurunuz mu var ...." zırvaları. yani yeni bişey yok anlayacağınız. bak zamanında aysun kayacı'yı eleştirdiğim gibi barbaros şansal'ı da eleştirmiştim. ama adam haklı yani. bu ülkedeki bu insanlar bizi hak etmiyor. en ufak minicik bir faydam dokunuyorsa haram olsun. çekip gidicem lan bu ülkeden. bokunuzda boğulursunuz inş.

bu arada hala twitterda orda burda çomarlara laf anlatmaya çalışan lgbtiler var. yani azim mi desem aptallık mı bilemiyorum. karşıma bir taş koyup anlatsam anlar bunlar anlamaz kardeşim. ne uğraşıyorsun boşuna ?

trans kadın'ın bebek emzirmesi

yıllar önce de gerçekleşmiş durumdur.

ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi

ilk entryi editledim ama yine de belirtelim istedim. buluşma yeri ve saatini netleştirdik. buluşma noktasında toplandıktan sonra yeme içme durumun göre mekan seçeceğiz. lokasyonumuzu da sürekli belirtiyor olacağız.

tarih: 3 şubat 2018 cumartesi
saat: 20.00
yer: alsancak sevinç pastanesi önü

izmirde olan herkesi bekliyoruz sevgili sözlük.

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

xxx

amsterdam şehrinin arması. her şeyin legal olmasıyla bir alakası var mıdır bilinmez.


farklı kullanım amaçları da varmış.

lgbti'yi kabul etmemek

bazı kendini bilmez yazarlarımızın ayı sözlük gibi bir sözlükte verdikleri beyanat.

bu kafalara nasıl ulaşıyorsunuz anlamıyorum. bu kadar insan toplumdan soyutlanırken, tacizlere tecavüzlere uğrarken, cinayetlere kurban giderken, meydanlara çıkıp az da olsa bir bilinç yaratabilmek için cop gaz yerken, sen kimsin de böyle konuşabiliyorsun ??

sikerler adamı!

makyaj videosu çekerken balici olan minik kız

efsane videodur. sabah sabah altıma sıçırtmıştır yine. sanırım buna hep güleceğim.
hadi günaydın herkese*
http://alkislarlayasiyorum.com/m/content...

jay z

beyonce kezbanının çirkin suratlı kocası. bir de bu tipiyle gidip karısını aldatmıştı falan. maymun resmen. ıyk.

üstteki yazar

entrylerini ve insanlara yaptığı kapakları severek takip ettiğim yazarımız.

lgbti'yi kabul etmemek

bazı kendini bilmez yazarlarımızın ayı sözlük gibi bir sözlükte verdikleri beyanat.

bu kafalara nasıl ulaşıyorsunuz anlamıyorum. bu kadar insan toplumdan soyutlanırken, tacizlere tecavüzlere uğrarken, cinayetlere kurban giderken, meydanlara çıkıp az da olsa bir bilinç yaratabilmek için cop gaz yerken, sen kimsin de böyle konuşabiliyorsun ??

sikerler adamı!

lgbti'yi kabul etmemek

ilk olarak düzgün ifadeler kullanarak düşüncelerinizi belirttiğinizde hiç bir sorun ortaya çıkmaz. derdinizi görüşünüzü söylersiniz. ki bizim gibi eşcinsel bireyler sizin de bahsettiğiniz gibi toplum tarafından öetikleştirilmeyi iliklerimize kadar yaşadığımız için hoşgörü ve saygı konusunda daha bir gelişmişiz.

söylenilenlerde doğru yanlış bir sürü şey olsa da lgbti'yi kabul etmemek çok mantıklı bir söylem değil. lgbti eşcinsel bireylerin bütününü tanımlayan bir kavram. eşcinsellik doğada ve canlıların varoluşundan beri olan ve belgelenen bir kavram. yani sonradan kurulan bir örgüt veya bir hareket değil.

lgbti örgütlerinin eylemlerini, yapılan çalışmaları desteklemiyor olabilirsiniz. bu daha mantıklı. bu da kısacık şort giyen, "aşk örgütlenmektir" çantası takan bireyleri hoş görmemenizi açıklar. ama kime ne ?? o bireyler toplumda yanlış algı yaratıyor, yanlış imaj çiziyor diye öyle giyinmesin mi ? içinden geldiği gibi giyinmek, konuşmak davranmak herkesin hakkıdır. bu şekilde düşünecek olursak trans bireyleri direk kaldırıp çöpe atmak gerek ki en çok eziyeti o insanlar çekiyor.

kafalardaki düşünceler güzel güzel kendi perspektifimizden açıklandığında her şey yolunda olmuyor. toplumun yaptığını biz de kendi içimizde yapıyoruz. birbirimizi ayrıştırıyoruz. en büyük homofobi'yi yine biz eşcinseller yapıyoruz. biz bile bu seviyedeysek toplumun yaptıklarına bir şey diyemeyiz o zaman. bu çok yanlış.

herkes istediği hayatı yaşasın, istediğini giyip, istediği gibi konuşsun. siz de istediğiniz gibi yaşayın. ama saygılı olalım.

norveç, isveç, kanada gibi lgbti hakları açısından dünyanın en rahat ülkelerinde bile lgbti bireylere ayrımcılık yaşanıyorken türkiye gibi bir ülkede "neden aileme arkadaşlarıma rahatça söyleyrmiyorum dışlanıyorum" diye hesap sormak çok yanlış. bu hep vardı zaten. insanların çabası bunun bir nebze de olsa değişmesi. yoksa 2-3 defa onur yürüyüşü oldu diye ya da o yürüyüşte insanlar öpüştü diye toplum taradından alınan bir tavır değil bu. her zaman vardı. bu baskının sebebi olarak da yürüyüşleri sebep göstermek doğru değil.

ayrıca "piyasa" daki bir çok insanın cinsel açlıkla sosyal mecralara ve barlara kendini atması herkesin öyle olduğu anlamına gelmiyor. atabilir de orası ayrı mesele ama kimse gay bara gitti vs diye "genelleme" yapıp 'kültürlü bilgili kimse yok' diyemez. kitabı kapağına bakarak değerlendirmekten başka bir şey değildir bu. herkesin kültürü kendine. alnımızda okuduğumuz kitap sayısını, izlediğimiz film sayısını gösteren bir sayaç yok. yani bütün bunların hepsi genellemelerden ibaret.

sonuç olarak salın ya. herkes istediği gibi yaşasın. istediğini söylesin, giysin. ama genelleme yapmasın. kimseyi dışlamasın. kendini güzel ifade etsin. güzel güzel takılsın.

aceleniz varken önünüzde sallana sallana yürüyen insanlar

içimden gecenlere duygularima tercüman olmus basliktir. zira yapim geregi buyuk adilmar atip cok hizli yuruyen bir insanim. hayir salina salina sülüne sülüne ohhh bi yuruyor adamlar gormeniz lazim. hadi yuruyorsun kenardan git be kardesim. hani oyle bir ivmeyle gidiyorum ki duramayip carpiyorum bile bazen. neyse nefret ettigim insan tiplerindendir.