ysb223

Durum: 325 - 31 - 3 - 0 - 10.12.2018 21:37

Puan: 3974 - Sözlük Kezbanı

6 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Yaş 18 - Adaylarımı bekliyorum ;) :D
  • /
  • 17

internetten tanışılan erkeğin beklentilerin altında çıkması

erkek bulamıyorum ki :( neden benim de şöyle yakışıklı herkesin görünce hayran olabileceği bi sevgilim yok ? :(((

pierrot

tanımayı, tanışmayı çok isterim

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

yazarların şu anki ruh halleri

dün gece sağolsun arkadaşlar ,5 kişi koca bir şişe votkayı içtik, tabii ben dışında herkes kendinden geçti çünkü hiç durmadılar(dans anlamında). neyse ben de yerlerde süründüm sonra dans ettim falan ,midem bulanıyor halen daha. ee bi şişe votkayı 5 e böler ve bir anda dikersen öyle olur. gece de buradan bi yazara yazmışım haberim yok daha doğrusu yazdığımı hatırlıyorum numaramı verdiğimi hatırlamıyorum. sonra instadan bi arkadaşa yürümüşğm. off offf hayatım kaydı resmen

tren

ayriyeyen bir gece kulübü

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

taliplerini bekliyor çok uzun süredir. :)

online yazarlar şu an ne yapıyor sorunsalı

kütüphanede boş boş pinekliyorum, sözlükleri okuyorum, dışarısı aşırı soğuk. salı günü nihayet evime gidiyorum ve okulu bir daha hiç özleyeceğimi sanmıyorum, ulan böyle bir üni hayatı hayal etmemiştim

sevgilinizin sizinle cinsellik için mi birlikte olduğunu anlama rehberi

okuyunca yazılanları allah onu kahretsin(bela okumam ama hakediyor)* dedim.

benim yaşadıklarım ve gözlemlediklerim şunlar:

1- ben bir şey anlattığım zaman dinliyormuş gibi görünüp sonrasında hiçbir şey söylemesen bir anda kendiyle ilgili bir şeylerden bahsetmesi
2- sürekli kendi geleceği ve yaptığı şeyleri anlatıp durması
3- ayrılıp geri barıştık ama hiçbir şey olmamış gibi devam etti
4- doğru düzgün yazmıyor ben de onun gibi yapınca atarlanıyor
5- içinizde yanlış giden bir şeyler hissediyorsanız uzak durun
6- ilk buluşmada seks yaptıysanız büyük ihtimal devamı olmayabilir ilişkinin

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

intihar etmemem için bir sebep söyle

hayatta tanışacağın yeni insanlar, yapabileceğin yeni şeyler, gerçekleştirebileceğin hayaller, dünyada seni gerçekten çok sevebilecek birileri, seni çok seven annen ve baban...

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

yeni biri yeni biri yeni biri
new someone new someone newsomeone

üstteki yazar

hakkımda yanlış bilgiler vermiş :d

bence yeni birini arıyor

alttaki yazara soracaklarım var

sıcacık evinde oturup bilgisayarı açıp kendine şöyle güzel bir film aç , yanına da sevdiğin sıcak bir içeceği ve filmin tadını çıkarırken sıcaktan mayışıp uyuyakal. kıskandım şimdi :/.

gerçekten beni sevebilecek bir insan bu dünyada yaşıyor mu?

zayıf erkeklere kıllı olmanın yakışmadığı gerçeği

yakışanı var yakışmayanı vae. zayıflık derecesi de önemli.

ankara esenboğa havalimanı

şehre fazla uzak, bir ara metro projesi vardı ama tabikii diğer her şey gibi yalan oldu. güzel tatlı ve benim için anılarla dolu bir havalimanıdır

üstteki yazar

26-27 yaşlarında olabilirliği yüksek gibi

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

interaktif sözlükler kasım 2018 sıralaması

bence tanışmalı başlıklar açılsa insanlar birbiriyle tanışmak içinde burayı kullansa her şey çok daha güzel olabilir

yazarların şu anki ruh halleri

neden biriyle tanışamıyorum, neden hayatımda biri yok diye ağlıyorum.

ayı sözlük

neden ayısözlükten biriyle tanışıp görüşemiyoruz, neden öyle bi platform yokkkkk, neden böyle bir başlık yoklkl??
  • /
  • 17

hayatında hiç grup seks yapmamış eşcinsel

paylaşmayı sevmiyorum ben, kıskancım ayrıca yatak arkadaşım olsa da kıskanırım. net. 3.yü kesin döverim o yüzden gruba karşıyım.

içine boşalmak

tavla

oynamaya hasret kaldığım oyun.
üniversite bittiğinden beri etrafımdaki insanlar ya tavla oynamayı bilmiyor ya da oyun oynamaktan haz etmiyor.

çok yalnız kaldım be :/

ayı sözlük

8 ay önce tesadüfi bir şekilde haberdar olduğum, devamında kayıt olup kimi girdileri zevkle, kimi girdileri surat buruşturarak okuduğum; buna rağmen ilk gördüğüm andan bu yana belirli hamleleri yapması gerektiğine inandığım sözlük.

ayı sözlük'ün 2011 yılında bu yana faal olduğunu öğrenmek için herhangi bir arama motoruna "ayı sözlük" yazmak yeterli; kuruluş aşamaları, fikirleri vb. bir çok bilgiye sahip link pat diye çıkmakta önümüze. interaktif sözlükler sıralamalarında yer alan bir çok sözlüğe nazaran köklü, tematik görünse de aslında öyle olmayan, açık fikirli ve zengin içerikli bir sözlük burası. belirli bir yazar kitlesi var (ki eskiden bu kitle daha genişmiş) ve şu ana kadar hiçbir sözlükte görmediğim kadar geniş bir sosyal medya ağına sahip. sadece facebook, twitter, instagram değil google+, pinterest ve tumblr gibi interaktif sözlük platformlarının ikinci hatta üçüncü plana attığı alanlarda da ayı sözlük'ü görmek mümkün.

sosyal medyanın yanı sıra ayılarock ve homojen dergi gibi dirsek temasındaki alanlar ve çalışmalar ayı sözlük'ün değerini yükseltmekte

ancak

ayı sözlük, bir sözlük olarak yenilenmeli ve alt yapısını güçlendirmelidir. özellikle arayüz ve script konusunda ciddi bir yenilenmeye ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim. ayı sözlükle aynı scripti kullanan şu anda birçok sözlük bulunmakta ve hepsi aynı tornadan çıkmış gibi birbirine benzemekte. bu scriptin (bildiğim kadarıyla) işlenmesi kolay. iyi bir arayüz tasarımı ve php kodlaması ise ayı sözlük, görsel ve erişim kolaylıkları bakımından da yazarların --tekrardan- dikkatini çekecek bir platfrom olacaktır.

bu sayede sol frame'in daha da harektlenmesini sağlayacak farklı fikirlerden yazarları görmeye başlayabilir; dahası sadece ayı'ların değil, ayı sözlük'ün tanımında da geçtiği gibi "lgbti içerikli katılımcı sözlük" ifadesinin tam karşılığı olduğunu hissedebiliriz. (farkındayım buradaki ifade biraz tartışmaya açık; ama bunu iyi niyetli olduğumu bilerek değerlendirirseniz sevinirim)

son 6-8 aylık süre içerisinde ayı sözlük, ortalama 1600-2300 aylık girdi arasında gidip gelmekte. bu sayının daha da yukarıya çıkması ve ayı sözlük'ün daha geniş kitlelere ulaşmasının; ayı sözlük'ten haberdar olmayan lgbti+ kişilerin dikkatini çekmesi ve onları kendi bünyesinde düşüncelerini paylaşmaları için davet etmesin, ayı sözlük'ün kendisini yenilemesi ile mümkün olacağına inanıyorum.

arayüzde yapılacak güzelleştirmeler ve geliştirmeler; php altyapısında yapılacak ufak dokunuşlar ve tanım yazılması sırasında işlemleri kolaylaştırıp yazılan girdiyi daha okunaklı ve güzel bir kompozisyonda gösterecek minik ayarlar ayı sözlük'ün üzerindeki toprağı silkeleyip ayağa kalkmasında önemli noktalar olacaktır.

şimdi ben neden ayı sözlük hakkında böyle eleştiri yüklü bir girdi yazdım?
cevabı basit aslında; bu kadar geniş bir sosyal ağa yayılmış durumda olan ayı sözlük'ün, bu kadar sönük kalması içime sinmiyor.

ayı sözlük bir katılımcı / interaktif sözlük müdür? yoksa aynı düşünce etrafındaki 3-5 insanın bir araya gelip yazıp çizdiği bir forum sayfası mıdır? önce bunu soruyu tekrardan bir ele almak gerekli sanırım; zira ayı sözlük, gerek lgbti+ temalı sanat dallarının tasniflenmesi ve okuyucuya ulaştırılması gerekse asdi gibi önemli bir platformun bilinmesi bakımından ilk basamak olma özelliği taşıyor.

yahu benim kullandığım temada, homojen logosunun içinde kalan dekupe edilmemiş beyaz parça ve homojen yazsının kenarlarındaki hatalı dekupe izleri siteye her girdiğimde sinirimi bozuyor :) bunu yenilemek bile bir başlangıç olacaktır illaki...

kızmaca darılmaca yok, ayı sözlük'ün iyi bir noktada olması gerektiğini düşünmesem bu satırları yazmazdım :)

ayı sözlük yazarları tekrar dünyaya gelse eşcinsel olmak istermiydi

olmak istemezdim.hayatin dışında bir zeminde yer almak içimi dağlıyor. eli yüzü düzgün biriyim.olağan doğsaydım bir erkeğe ilgi duyabilir,sevilebilir aile kurabilirdim.cocugum olabilirdi.
hemcinsle olmak hiçbir yere taşımıyor.bir erkek için terkedildim nasıl bir kimlikse artık. yolun sonunda beni bekleyen koca bir yalnızlık var.duygusal ve tensel açlık bir tarafa dursun.neden böyle var edildim? bu neyin cezası? neden sıradan biri olmayı haketmedim ?bilmiyorum.

ysb223

18 yaşında ve ankarada yaşayan bir yazar sanırım. her entrysinde bahsetmekten kaçınmıyor.

ankara

yaşadığım şehir.
son beş yılda çok yara aldı bu gri şehir.
peş peşe patlayan bombalardan yaka silkti. yüksel caddesinde, güvenpark'ta polisin saldırganlığından illallah etti. gezi parkı zamanında gaz bombaları ile darbe yedi, sisin pusun altına gömüldü.

yine de bozmadı düzenini.
trafik yine aynı saatlerde kilitlenmeye devam etti,
insanlar yine tandoğan'dan kızılay'a yürümeyi tercih etti.
ve ben, ne olursa olursun cuma akşamları kızılay'da bir kafede oturup kahve içmeyi ve ankara'nın kalbini izlemekten vazgeçmedim.

katılmak isteyen?

ayı sözlük chat

1 ay sonra temizlik ürünleri ve mum yapmaya başlayacağım. 5 kişiye ürünlerimi ve yanında hediye ürünlerimi ücretsiz olarak vermek istiyorum. kargo parası da benden. talep çıkar mı? :d

gay ilişkilerinin sevgili olmakla sınırlı kalması

bırak evlilik eşitliğini kız arkadaşımın elini bile tutamıyorum ki sokakta. mal mal bakıyorlar, laf atıyorlar. bir de etrafına tamamen açılmamışsan, ailesiyle yaşayan biriysen soruluyor hep nereye gidiyorsun, kimle buluşacaksın bilmem ne. arkadaşımla diyorsun hangi arkadaşın diye soru geliyor ardından. hep aynı kişiyi dersen dikkat çekiyor geçen buluşmadınız mı oluyor.
sevişsen hemen ayaküstü her an birisi eve gelecek tedirginliği. eşcinseller sekse düşkünler diye bir algı var toplumda. sürekli dışlan, baskılan, dalgaya alsınlar seni. adamın/ kadının var olabildiği tek alan yatak oluyor. kendi benliğini, eşcinselliğini yatakta ortaya koyuyor. napsın? seks de bir var olma çabası değil mi zaten doğal bir olay. her şey seks değil ama dünyaya gelmen seks sonucu olmadı mı var mı ötesi?
eşcinselliğimi çok geç anlamış biriyim. lisedeyken öğrendim lezbiyenin ne demek olduğunu. benle dalga geçerlerdi sen aktifsin herhalde diye, gülerlerdi ben anlam veremezken bu kelimelere. içimden ne diyor bunlar derdim. lezbiyen olduğumun farkında bile değildim, bir şey hissediyorum ama ne bu? lezbiyen ne demek, aktif ne oluyor, pasif ne oluyor? beni benden önce anlamışlar yani.
şu anda da evli arkadaşlarımdan beni bilmeyenler diyor ki ay evlenin tavsiye ederim. evlenebilirsek evlencez dedim ne diyim ki. öte yandan akrabalar da sıra sende diyor. geçiştiriyorum. beni bilen arkadaşlarım yurt dışına kaç evlen diyor. herkesin sosyoekonomik durumu aynı değil ki. demekle oluyordu zaten her şey, dile kolay. bakmak zorunda olduğum bir ailem var. nasıl bırakırım onları? ay çok doluyum sözlük.

heteroseksüel erkeklerin gaylerden çok daha yakışıklı ve cezbedici olması

ulaşılması,elde edilmesi zor olan herşey gibi daha caziptir.

Toplam entry sayısı: 325

alttaki yazara soracaklarım var

sen , şaka bilmiyorum herkes iyi gibi ama zamanında bankacıbear hakkında olumsuz bir şey yazmıştım sonra düşündüm ve bunu gereksiz buldum, mesaj atıp özürde dilemek istemiştim, hey bankacıbear bunu okuyorsan , özür dilerim.

birini tanışma sitelerinde buldun ve evine gittin , o gün onunla seks yapar mısın? yoksa gerçek bir buluşmayı bekler misin?

eşcinsellikten kurtulmanın yolları

kendini asmak, kendini oldurmek, otenazi yaptirmak, kendini vurmak, kendini bombalamak... escinsellik hastalik degil ki kurtulasin, ha bazilari sonradan heyecan olsun diye cinsel degisiklik yapiyor onlar escinsel oldugunu dusunmuyorum tam olarak.

alttaki yazara soracaklarım var

uzunca bir süre ağlarsın, duygulanırsın ama asla onun karşısında durmamalısın çünkü bu aynı bir fizik kanunu gibidir :

bir gök cisminden ne kadar uzaklaşmaya çalışırsan onun çekim kuvvetinin etkisiyle etrafında dolanırsın.

yani böyle bir şeydi aşağı yukarı ve bence bu doğru. daha önce gerçekten çok büyük bir kazık yemiştim ve iki hafta boyunca aklımdan bir türlü çıkaramamıştım, çok üzülmüştüm, hayır beni kullanmadı tekrardan arayacak diye sürekli kendi kendimi inandırmaya çalışmıştım daha sonra hayatıma giren o mükemmel insanla her şey bir anda değişmişti. kısaca asla yediğin bir kazık sonucu kendini yıpratma evet çok üzücüdür evet çok acı veriyordur ama emin ol ki hayat bunlara deymiyor . acını yaşa ve sonra gün ışığına doğru yol almaya bak .

içindeki gücü göster!

benim sorum ise şu:
uzak mesafe ilişkileri konusunda ne düşünüyorsunuz ? zamanla yıpranır mı? her ne kadar görüntülü konuşsak da bu iki insanın yan yana olduğu zamanki sevgiden farklı olur mu , yani elbet farklı olacaktır ama başka yapacak bir şey yoksa? üniversitem olmasa yanına giderim ama araya engeller giriyor, tatillerde gidebilirim ve bende yoluma bakmak zorundayım . bu küçük kardeşinize tavsiyeleriniz neler olur ?

instagram kullanmayan erkeğin zeki ve kültürlü olduğu gerçeği

dikkat ettim de bu yazar hep bu tarzda başlıklar açıyor, o yüzden yazara bak okuma gibi bir durum oluştu :d saygı duyuyorum düşüncesine ama sürekli genelleme yapmak ve hakaret etmek hiç hoş bir üslup değil.

üstteki yazar

denk geldiğim entrylerde güzel şeyler yazmış, profilindeki kendisi herhalde ?

eşcinsellikten kurtulmanın yolları

kendini asmak, kendini oldurmek, otenazi yaptirmak, kendini vurmak, kendini bombalamak... escinsellik hastalik degil ki kurtulasin, ha bazilari sonradan heyecan olsun diye cinsel degisiklik yapiyor onlar escinsel oldugunu dusunmuyorum tam olarak.

kullanmak için can atılan replikler

instagram kullanmayan erkeğin zeki ve kültürlü olduğu gerçeği

dikkat ettim de bu yazar hep bu tarzda başlıklar açıyor, o yüzden yazara bak okuma gibi bir durum oluştu :d saygı duyuyorum düşüncesine ama sürekli genelleme yapmak ve hakaret etmek hiç hoş bir üslup değil.

sevişirken ezana yakalanmak

ben sevişirken bizde devam etmiştik, iki defa mı ne ezana denk geldik devam yani ama insan bir düşünmüyor değil. garip gelmişti bana , o an şöyle düşünmüştüm , millet namaz kılıyor kuran okuyor ben burada bir erkekle sevişiyorum.

ama şöylede bir durum var , bu toplum tarafından bizi etkileyen bir şey yani bir ülkenin dini nasıl oluyorsa ve sizinde dininiz neyse etkileniyorsunuz

öyle işte :=)

ilk pasif olma hikayesini anlatan youtuber

sözlükçülerin en sevdiği oyunlar

bacak kılı

kimisi agda yapiyor , kimisi kesiyor, kimisi kisaltiyor , kimisi birakiyor. bugun birini gordum, kadinlar da oyle bacak yok yemin ederim. siz ne dusunuyorsunuz haydin yorumlara kizlar :)

hülya koçyiğit

başlığı görünce öldü galiba diyip girdim, ölmemiş üzüldüm.

marvel'in lgbti süper kahramanları

bat woman , ha o dc'nin yeni çıkacak karakteriydi.

not: bu entry yazarı sevdiğim ve onu mutlu etmek istediğim için girilmiştir :) seviliyosun.

kötü bir cinsel deneyim sonrası hissedilenler