bacak kılı

kimisi agda yapiyor , kimisi kesiyor, kimisi kisaltiyor , kimisi birakiyor. bugun birini gordum, kadinlar da oyle bacak yok yemin ederim. siz ne dusunuyorsunuz haydin yorumlara kizlar :)
kaslı vücutta kesince pek kötü durmaz . sexi de diyebiliriz. ama yağlı bir vücut bacak veya göbek kıllarını aldı mi yaşlı ninelerin vücuduna benzeyen bir görüntü ortaya çıkar. tavsiye etmem.
ince bacaklarda seksi bulmam(aslında ince bacaklar çekici gelmez). kalın bacaklarda alt dudağımı ısırtacak derecede seksi gelir bana.
azı karar çoğu zarar olan kıl türü. en azından kıllar teninizin görünmesine engel olmamalı.
bacak için hiçbir koşul altında (kaslı, kassız, zayıf, kalın vb) ağdayı sevmiyor ve yakıştırmıyorum, ancak bir diğer taraftan da kişinin rahat ettiği şekilde olması her zaman tercihim.
kılsız adamla değil de böyle bebek poposu gibi kılsız kalmaya çalışan adamla anlaşamıyorum eğer bir de sebep - ayy öyle seviyorlar canım yaa, falan gibi saçma sapan bir sebepse, sevenine yakın, bana uzak olsun.
kumralım bacakta kollarımda sıra tüyler mevcut fakat sırtım ve gögüsüm amazon gibi hele sırtım fallen angel gibi
ağda ya da epilasyon yaptırmak malesef kesin bir çözüm değildir. belirli aralıklar kısaltın işte makinayla neyin derdindesiniz yeaaahhhh adsfadfs.
bacağın zayıf, beyaz olduğu ve kılların oldukça siyah, yoğun ve uzun olduğu durumlarda o bacağa hemen ağda veya bir bodygroom ile koşulması gereken kıl (tanıma gel). bunun dışında seksi ötesi bir olaydır. hele o şortun altından az az görünmüyorlar mı..