blackout

Durum: 86 - 0 - 0 - 0 - 27.07.2018 01:54

Puan: 1284 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Onca çatık kaşı aldırmayan binlerce tebessüm gördüm.
  • /
  • 5

ayı sözlük itiraf

bugün yaşadığım ilde son gecem. yarın akşam askere gidiyorum sözlük. karmaşık duygular içerisindeyim. böyle gıcık bir şey, tarif edemiyorum. neler göreceğim bilmiyorum. bu işin heyecanı bu belirsizlikte değil miydi zaten? neyse bir süre sözlükte aktif olamayacağım. en azından acemilik bitene kadar. normalde çok aktifimdir ya hani, bilirsiniz beni... her neyse hepinizin taşağını ferahlatacak bol bol rüzgar esen günler olması ve bol bol yaramazlıklar yapmanız temennisiyle hoşçakalın...

bacak kılı

ince bacaklarda seksi bulmam(aslında ince bacaklar çekici gelmez). kalın bacaklarda alt dudağımı ısırtacak derecede seksi gelir bana.

2018 dünya kupası tahminleri

favorim belçika milli takımı olsa da sanırım final maçı rusya ve uruguay arasında oynanacak. kupanın sahibi de uruguay olabilir diye düşünüyorum.

istanbul valiliği'nin 2018 lgbti+ onur yürüyüşünü yasaklaması

olumsuzluk yaşanabilir kafasıyla yasaklanmış yürüyüş. ulan adama sormazlar mı seçim sonuçlarında güya kutlama niyetiyle yüz binlerce yığın insan müsveddesi sokağa indi de ağızlarında küfürlerle, ellerinde tabancalarla rastgele ateş açıp türkiye'nin her bir yerinde olumsuzluk yaratmadı da bu yürüyüş mü olumsuzluk yaratabilir? yok arkadaş bunların insan olacağı yok. sevgili aysun kayacı'ya, aziz nesin'e ve barbaros şansal'a saygılarımı sunuyorum. o kadar haklıymışsınız ki!

artpop

zamanında dinlerken pek hazetmediğim fakat tadına ancak aradan 4 yıl geçtikten sonra vardığım lady gaga albümü.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

bir katakulli döndüğüne emin olmakla birlikte yine bu partinin aldığı kemik %35-40 kesinlikle yadsınamaz. bu sokaktan geçen her yetişkinin üçte birinden fazlasının bu partiye oy verdiği anlamına geliyor ki bu ağır derecede vahim. bunca hukuksuzluk, adaletsizlik, hakaret, terbiyesizlik, yolsuzluk, itaatsizlik, usulsüzlük vs olduktan sonra bu adamlar bu yüzdeyi nasıl alabilir diye soruyorum. sorunun cevabı ise halk. kesinlikle halk. bunun böyle olmasını arsızca isteyen halk. bu oyu ciddi ciddi bunlara veren gerçekten de halkın nereden baksan %40'ı. bundan böyle ne insan haklarındaki, ne işçi haklarındaki, ne de kadın haklarındaki usulsüzlüklerinden şikayet etme lüksümüz yok. çünkü bunun böyle olmasını kendileri istiyorlar. karşıma bunlardan şikayet edecek kişileri bulursam ilk soracağım şey "hangi partiye oy verdin?" olacak. bu böyle uzun uzadıya gider ben konuşur içimi dökmüş olurum aman neyse öğrenmeye çalıştığım almanca'ya biraz daha ağırlık versem iyi olacak.

ayı sözlük chat

tüm sözlük ahalisinin bayramını kutlarım.

sarılmak

aslında duygusalım diyebilirim gayet ama bu duygusallığım kendimi güçlü gösterme çabasının gölgesinde kalmıştır her daim. dolayısıyla seks yaptığım insanlar haricinde insanlara sarılma gibi bir huy gelişmemiş bende. bu annem bile olsa kendimi hep geri çeken bir vaziyetteyim. ancak bunu biraz olsun yıkmaya başladım sanırım, kendimi zorlamaya başladım ve yaptığım zaman bende eksilen bir şey olmadığını gördüm. hatta çok daha iyi hissettim kendimi. sarılmanın o sakinleştirici tadını aldığımda kendime her seferinde "bunu neden sık yapmıyorum ki be oğlum" diyorum velhasıl sarılalım canlar...

online test çözmek

yds, kpss, ales gibi sınavlara hazırlanırken malum boş öğrenci cüzdanı ile deneme almaya çekinir olmuştum. (tabi ki de satın alabilirdim orada burada az sürtseydim, insanoğlu işte hep bir bahanesi vardır elinde, neyse). tabi el altında internet olunca online test çözeyim dedim. biraz uğraştım falan ancak katiyen olmuyor. soruda istediğin yerin altını çizemiyorsun, önemli noktaları yuvarlak içine alamıyorsun falan. sinirlerim o kadar bozuldu ki şöyle elleyebileceğim, dokunabileceğim kağıtlar ve sayfaları çevirirkenki hışırtıları ve elimde bir fare yerine arada bir kafamı onla kaşıyabileceğim, bazen düşünememi tetiklemesi için çeneme hafifçe vuracağım bir kalemi o kadar özlemiştim ki bilgisayardan kalktığım gibi kendime deneme seti almıştım.

sagopa kajmer

herhangi bir dini inancının yok olduğunu açıklayarak 5 vakit namazlı niyazlı, tam teşekküllü müslü"fan"larını şaşkınlığa uğratan rapçi. bir arkadaşım var o kadar hayranıydı ki lisedeyden bu adamın beyninden konuşur olmuştu adeta. geçen bu konu hakkında konuştuk. çocuk bir şaşkın pir şaşkın inanamıyor. ben de olabilir kendi kararı dedim. neyse aradan biraz geçti de yazdı. daha hala şokunu atlatamamış, diyor ki; "allah affetsin geçen teravih namazı kılarken aklıma geldi." adam hiç bir dine mensup olmayı bırak, eski müslüfanlarını da dinden döndürecek. helal be azizim.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

bir buçuk aydır yapmaktan gına gelen şey. malum zamanında az yatak odası hayalleri kurmadığım yakışıklı lise arkadaşı, uzun yıllar nadir görüşmeler ve ara ara denk gelince 2 yıl önce biten ilişkisinden konu açması ve hala unutamıyor olması. her şey böyle başladı. adamı ciddiye alıp da teselli edip iki laf tavsiye edeyim dedim, herif peşimi bırakmıyor bu sefer. zırt pırt kanka gel dışarı çıkalım, gel buluşalım, gece geç saatlerde aramalar falan. olur tamam diyoruz ama sürekli o ruh hastası kızdan bahsediyor. napayım nasıl unutayım diyor. onla eski anılarını anlatıyor varsa yoksa o kızdan bahsediyor. bu böyle konuşunca bir süre sonra dikkatim dağılıyor bazen dalıyorum, onun vücuduna şöyle bi göz gezdiriyorum. küçük tatlı ayrıntılarına fantazi dünyamda öpüp dil atıyorum falan. ama elemanın aklı fikri karıda. bir gün yine böyle karşıma geçip konuşmaya devam ederse en sonunda "yeter lan amk ya dudağıma yapış sikeyim seni şurada ya da bırak gideyim sikimi boşa kaldırma" diyeceğim diye korkuyorum.

cuma'ya giden gay

eşcinselliği kesin bir dille yasaklayan bir dinin bu ritüeline katılmak teknik olarak saçma olsa da, geyler inanç noktasında bir sığınak arayışı içerisindeler çoğu zaman. zaten türkiye gibi bir ülkede bir çok şeyi gizli yaşamak zorunda kalan eşcinsel bireyler sevinçlerini, hüzünlerini, istediklerini, istemediklerini ancak kendisini anladığına güvendiği bir varlık ile paylaşabilirler. haftada bir bunu yapmasıyla kendisini psikolojik olarak iyileştirir.

eşcinsel olmak

iş yerindeki yaşıt kadınların kesintisiz kesmelerine maruz kalırken, neden yüz vermediğin sorulunca bağıra bağıra "eşcinselim ulan" diyemeyip "tipim değiller abi" demektir.

türkiye dururken filistin için endişelenen yurdum insanı

müslümanlıktan başka bir şeyi önemsemeyen insandır. inandığı dinin güya hoşgörülü olduğunu savunurken bir yandan da gayrimüslim insanların başına gelen felaketlerden haz alma ikiyüzlülüğünü gösterir.

en çok küfür edilen durumlar

arkadaşının sana haber vermeden, kendi kendine buluşmanızı iptal etmesi ve bunu nedense yola çıktıktan sonra öğrenmek.

karpuz

peynirle beraber tüketilmesi çok lezzetli olan yaz mevsimi meyvesi.

ayı sözlük yazarlarına şarkı armağan etmek

bütün ayı sözlük yazarlarına gelsin.

ayı sözlük yazarlarının unutulmaz pişmanlıkları

şu yaşıma kadar göbek deliğimde biriken pamukları bir kenara ayırsaydım kendime bir kazak örebilirdim.

en çok söylenen yalanlar

kıro erkeklerin ortak özellikleri

baygın bakan gözleriyle insanların kibar ya da normal en ufak hareketini saldırı olarak algılayıp her daim karşı saldırı içerisinde bulunan tiplerdir.
  • /
  • 5

ayı sözlük itiraf

merhaba arkadaşlar size bir anımı anlatacağım. olay 2000'lerin başında geçiyor. bir gün evde otururken içim birden waffle çekti çünkü sittin sene yememiştim. hemen aranmaya başladım. böyle keser sapı gibi bir çilekli waffle arıyordum. aramalarım cevap vermişti ama bulduğum waffle, nasıl desem toplu iğne gibiydi. beni bir türlü doyuramadı. oradan çıkıp sokakta çaresizce yürüyordum. birden köşedeki siyahi saatçiyi gördüm, hemen yanına yaklaştım. konuştuk, anlaştık. adamın waffleları dehşetti :o. abartmıyorum bana bir saat nutellalı waffle çaktı. kendimi çok geniş hissettim ama şimdi iyiyim. herkes waffle tüketmeli.

edit: üstteki entrye hitaben yarı copy-paste ironi vardır. swh

yarakları tokuşturmak

“ötüken yolu yokuştur yarrakları tokuştur” diye bir ezgileri de var. bu arada sevmediğim birini gördüğümde içimden ne kadar yarrak kafalı bir insansın diyorum. bunu o kadar kuvvetli bir şekilde yapıyorum ki duydu mu acaba diye de düşünüyorum. düşüncesiz, kendisini aykırı zanneden fakat patavatsizliktan öteye gidemeyenler yarrak kafalıdır net.

seni seviyorum

Toplam entry sayısı: 86

adrese dayalı sınavsız yerleştirme sistemi

acaba oluşturulması için genel fikrin bir emlakçının zihninden mı çıkmıştır merak ettiğimdir. bence öyledir. çünkü madem ortalık imam hatip liselerinden geçilmiyor ve çocuklarını iyi lisede okutmak isteyecek aileler mecbur anadolu ve fen lisesine en yakın yerlerde oturmayı düşüneceklerdir. dolayısıyla emlak sitelerindeki ilanlar "metro metrobüs e, anadolu ve fen liselerine yakındır", "evimiz fen lisesi manzaralıdır", "civarda hem anadolu hem de fen lisesi bulunmaktadır" şeklinde olacaktır.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

bir katakulli döndüğüne emin olmakla birlikte yine bu partinin aldığı kemik %35-40 kesinlikle yadsınamaz. bu sokaktan geçen her yetişkinin üçte birinden fazlasının bu partiye oy verdiği anlamına geliyor ki bu ağır derecede vahim. bunca hukuksuzluk, adaletsizlik, hakaret, terbiyesizlik, yolsuzluk, itaatsizlik, usulsüzlük vs olduktan sonra bu adamlar bu yüzdeyi nasıl alabilir diye soruyorum. sorunun cevabı ise halk. kesinlikle halk. bunun böyle olmasını arsızca isteyen halk. bu oyu ciddi ciddi bunlara veren gerçekten de halkın nereden baksan %40'ı. bundan böyle ne insan haklarındaki, ne işçi haklarındaki, ne de kadın haklarındaki usulsüzlüklerinden şikayet etme lüksümüz yok. çünkü bunun böyle olmasını kendileri istiyorlar. karşıma bunlardan şikayet edecek kişileri bulursam ilk soracağım şey "hangi partiye oy verdin?" olacak. bu böyle uzun uzadıya gider ben konuşur içimi dökmüş olurum aman neyse öğrenmeye çalıştığım almanca'ya biraz daha ağırlık versem iyi olacak.

ilk eşcinsel deneyim

geç kabullenmenin verdiği saflık, daha öncesinde herhangi bir kadınla flört dışında bir şey yaşanmamışlık, ve bunun getirdiği tecrübesizlik ile hornette henüz bir haftadır ara ara konuştuğum bir insan. ve umumi bir tuvalet. aslında bu duruma sürüklendiğimin farkında bile değildim. çay içeceğiz diyerek buluşmuştuk. akşam iş çıkışıydı. çay içecek bir yerler ararken tuvaleti geldiğini söyledi ve umumi bir tuvaletin dışında bulduk kendimizi. ben onu dışarıda bekleme planları yaparken o 2 kişilik para ödemiş ve beni de içeriye çağırıyordu. neyse hala saf saf az sonra olacak şey aklımın ucundan bile geçmiyordu. tuvaletim de yoktu zaten. para verdi çocuk o kadar bari bir elimi yüzümü yıkayayım dedim. işimi bitirdim tam dışarı çıkacaktım ki baktım bu en köşedeki kabinden bana gel dercesine elini sallıyor. işte ancak o anda anlayabildim az sonra olacakları. o anda hazır hissetmedim kendimi açıkçası yalnız bunun eninde sonunda olacağını biliyorum, o halde kaçmamı gerektirecek bir şey kalmamıştı geriye, hala o saflıkla ve içimdeki özgüvenle kabine girdim. birden dudaklarıma yapıştı. öylesine kötü öpüşüyordu ki sanki beni yemeye çalışıyordu. pasif bir arkadaştı. orada bana ilk oral seks deneyimimi de yaşattı. o kısım öpüşmeden daha zevk verse de ilk olduğu için tuhaf hissettim. ardından ben boşalmaya yakınken yaptığı şeyi ondan sonra takıldığım hiç kimse yapmadı bana; spermlemi lıkır lıkır midesine indirdi. o anda bir şok yaşadım. ondan sonra da beni öpmeye kalktı. tabi ilk deneyim için bunu yapabilecek bir insan değildim ve onu bir daha öpmedim. çıktıktan sonra hadi görüşürüz deyip kendimi metroya attım. o an kendimi o kadar kirli hissettim ki; sürekli dalıp dalıp durdum. kabinden çıktıktan sonra ne kadar da sıvı sabunla dudaklarımı, bıyığımı ve sakallarımı yıkadıysam da o kirlilik hissi üstümden gitmemişti. eve gider gitmez ilk işim bol keseli bir duş almak oldu. ondan sonra rahatlayabildim. olayın sonrasında o kişi ile cinsel kimyamızın uymadığına kanaat getirdim. yoksa bu tiksinti başka bir şeyle açıklanamazdı. bunu da ona kibar bir dille söyledim zaten. biraz kem küm etti ama sonunda irtibatı kestik. sonrasında tam anlamıyla seksi bundan 2 ay sonrasında yaşadım. o ise "işte bahsettiğim şey budur be!, var ya tam anlamıyla bu lan!" idi. onu da sonra anlatırım çok yazmışım lan vay anasını.

ilk görüşme sonrası atılan ilk mesaj

sevişmeden sonra "bunu bir daha yapalım en kısa zamanda, çok zevk aldım, harikaydı, müthişti bla bla..." demiş hatta ayrılacağım zamanda en az 2-3 dakika boyunca sarılıp, bırakmak istememişti. 2 gün sonra ben yazdım; öyle havadan sudan sohbet, sonraki gün o yazdı sohbet yine tıkandı, sonra ben yazdım ama bu sefer cevapları kaçamaklı, en son yazdığımda her mesaja 3-4 saat sonra cevap vermeye başlamış en son mesajı görüldü bile yapmamıştı. bu kadar memnun olup da sonra siklememesi şey sanki biraz şey ne bileyim... o tarihten sonra(yaklaşık iki hafta önce) insan davranışları üzerine sorgulamalar yapmayı da bırakma kararı aldım.

eşcinsel olmak

iş yerindeki yaşıt kadınların kesintisiz kesmelerine maruz kalırken, neden yüz vermediğin sorulunca bağıra bağıra "eşcinselim ulan" diyemeyip "tipim değiller abi" demektir.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

bir katakulli döndüğüne emin olmakla birlikte yine bu partinin aldığı kemik %35-40 kesinlikle yadsınamaz. bu sokaktan geçen her yetişkinin üçte birinden fazlasının bu partiye oy verdiği anlamına geliyor ki bu ağır derecede vahim. bunca hukuksuzluk, adaletsizlik, hakaret, terbiyesizlik, yolsuzluk, itaatsizlik, usulsüzlük vs olduktan sonra bu adamlar bu yüzdeyi nasıl alabilir diye soruyorum. sorunun cevabı ise halk. kesinlikle halk. bunun böyle olmasını arsızca isteyen halk. bu oyu ciddi ciddi bunlara veren gerçekten de halkın nereden baksan %40'ı. bundan böyle ne insan haklarındaki, ne işçi haklarındaki, ne de kadın haklarındaki usulsüzlüklerinden şikayet etme lüksümüz yok. çünkü bunun böyle olmasını kendileri istiyorlar. karşıma bunlardan şikayet edecek kişileri bulursam ilk soracağım şey "hangi partiye oy verdin?" olacak. bu böyle uzun uzadıya gider ben konuşur içimi dökmüş olurum aman neyse öğrenmeye çalıştığım almanca'ya biraz daha ağırlık versem iyi olacak.

istanbul valiliği'nin 2018 lgbti+ onur yürüyüşünü yasaklaması

olumsuzluk yaşanabilir kafasıyla yasaklanmış yürüyüş. ulan adama sormazlar mı seçim sonuçlarında güya kutlama niyetiyle yüz binlerce yığın insan müsveddesi sokağa indi de ağızlarında küfürlerle, ellerinde tabancalarla rastgele ateş açıp türkiye'nin her bir yerinde olumsuzluk yaratmadı da bu yürüyüş mü olumsuzluk yaratabilir? yok arkadaş bunların insan olacağı yok. sevgili aysun kayacı'ya, aziz nesin'e ve barbaros şansal'a saygılarımı sunuyorum. o kadar haklıymışsınız ki!

adrese dayalı sınavsız yerleştirme sistemi

acaba oluşturulması için genel fikrin bir emlakçının zihninden mı çıkmıştır merak ettiğimdir. bence öyledir. çünkü madem ortalık imam hatip liselerinden geçilmiyor ve çocuklarını iyi lisede okutmak isteyecek aileler mecbur anadolu ve fen lisesine en yakın yerlerde oturmayı düşüneceklerdir. dolayısıyla emlak sitelerindeki ilanlar "metro metrobüs e, anadolu ve fen liselerine yakındır", "evimiz fen lisesi manzaralıdır", "civarda hem anadolu hem de fen lisesi bulunmaktadır" şeklinde olacaktır.

ayı sözlük yazarlarının unutulmaz pişmanlıkları

şu yaşıma kadar göbek deliğimde biriken pamukları bir kenara ayırsaydım kendime bir kazak örebilirdim.

look what you made me do

taylor swift'in yakında çıkacak olan albümü reputation'dan çıkan ilk tekli. şarkının video klibi bir günde 43 milyon izlenme elde ederek youtube rekorunu adele'in hello'sundan aldı. şarkı billboard hot 100 listesinde despacito şarkısının 16 haftalık zirve saltanatına da bu hafta itibariyle son verdi. şarkısında olduğu gibi video klibinde de taylor artık eski taylor'un(kendi tabiriyle) öldüğünü ve şimdiki taylor'un bambaşka biri olduğunu ifade ediyor. klip ve şarkıda arasının bozuk olduğu kanye west, kim kardashian, katy perry ve calvin harris'e açıkça göndermelerde bulunduğu iddia ediliyor.

kişisel yorum yapacak olursam şarkıyı pek beğenmedim ancak sanatıyla düşmanlarına cevap vermesi iyi olmuş. klip ise gerçekten baya emek sarf edilmiş, hakkını veren bir klip olmuş. özellikle eski taylorların yeni taylor'a ulaşmaya çalışma sahnesi muazzam olmuş. bu arada yukarıda saydığım ünlülerin son sahnede paylarını aldıkları sahnesi de çok zekice tasarlanmış. olayları az çok takip eden bilir bu göndermeleri. neyse, ne diyeyim; elinden gitar düşmeyen masum country şarkıcısından, yılanlardan çay servisi alan yeni taylor'a... kendisine başarılar diliyor, klibi de burada paylaşıyorum;

tanrıya sorulacak ilk soru

gizli gay

eşcinselliğini henüz benimseyememiş ve yahut inkar edip, hatta eşcinsellere hakarette bulunabilen şahıstır. türkiye gibi ortadoğu ülkelerinde bolca bulunan bu vasıflı insanlar genelde ataerkil örf, adet, töre, gelenek, görenek, ve din gibi unsurların etkisi altında kalıp öz benliğine hayat şansı vermeyen insanlardır.
Henüz takip eden biri yok.