bilgisayar oyunu oynayan erkek

dikkatini toplamış ve konsantresini tamamen oyuna vermiş erkektir. kazanmak en sevdiği şeylerden biri olduğundan "bu maçı alıcaz başka yolu yok" deyip oyuna dalar ve çevresindekilerle ilişiğini keser. yenildiği zamanlarda terler, yer yer küfür eder, sinirlenir. oyunlar hakkında pek bilgili değilseniz "bana da öğretir misiiin" sevimliliği yapmayın, üzülürsünüz.
sevimlidir neticede.
o kadar korunmasız ve hipnotize oluyorlar ki. cebinden parasını yürütmüşlüğüm, ayağımı kafasına dayayıp oje sürmüşlüğüm, sıkıntıdan saatlerce uyumuşluğum ve hatta uyandığımda hala oyun oynadığını görmüşlüğüm var. bir kez de beni dinlemediği için gözlerini kapatmıştım ki duymadığım küfür kalmadı anasını satıyım. sanırsın dünyayı kurtarıyor.
eğer yenilmeyi hazmedemiyorsa benden uzak dursun. bazıları hırs küpüne dönüyor. yanına yaklasilmiyor, bir şey soramiyorsun, tersliyor. hatta kusenler bile var.
siksen haberi olmayacak erkektir. narkoz yemiş gibi olur.
(bkz: touhou) oynuyorsa, bir süre sonra düz yolda yürümekte bile zorlanabilen erkektir. sağdan soldan gelen ne varsa algısı açık, yağmurda bile tüm boşlukları değerlendirecek kadar dikkatli bir hale gelir. içten içe sıyırmış olma ihtimali de oldukça yüksek olup kriz geçirmeden evvel sosyalleştirilmesi gerekir.
rahatsiz edilmemesi gerekn kisidir. hele ki obur odadan seslenmek falan ayiptir, cok fenadir*

kisi orda heyecanla dunyanin bin turlu macerasini yasiyor, belki birilerini kurtarmakla belki de dusmanlarinin kanini akitmakla mesgul, sen icerden sesleniyosun. olmaz...
anlaşılmayan erkektir. aslında tek isteği kendiyle birlikte oynayacak hayat arkadaşını bulmaktır. o kadar alışmıştır ki artık yalnızlığa, skyrim'in bağlarında yalnız gezmek bile koymaz ona.
ben. hatta işi ilerletip "bilgisayar oyunu programlayan erkek" olmaya çalışıyorum.
eğer freak boyutunda değilse tatlı erkektir. ayrıca bilgisayarda değil ama ps3'te war of gods oynuyorsa saatlerce eşlik edebilirim.
oyun sonuçta yenebilirsinde yenersinde önemli olan insanları kırmamak incitmemek .
muhtemelen evinde oyun oynamakta olduğu için arayıp bir türlü bulamadığım erkektir.
biri bana mı seslendi?