bilgisayar oyunu oynayan erkek

oynarken masa altında partnerin oral yapmasıyla daha da keyiflenecek erkektir.
uzun zaman wow oynamış biri olarak, severim kendilerini. abartılmadığı sürece hiçbir zararı yoktur. deşarj, kafa dağıtmak için de güzel bir yöntemdir, hele bir de hoşlanılan türler ortak ve beraber oynanıyorsa tadından yenmez.
eğer hayatının her boş alanına oyun oynamayı yayıyorsa o zaman ne köy olur ne kasaba. yine de video oyun külliyatından uzak biri olması da üzücü olur. ama uzak olup da 90lar çocuğu olmuş birini bulmak zor gibi de geliyor.

bir de oynadığı oyunlara göre de değişir nasıl bir insan olduğu, lol oynayan ile adventure rpg oyunlarına meraklı kimseleri aynı kefeye koymamak gerekir. nitekim lol ve benzeri mobalara hayatlarını yatırmış kimseler boş insanlardır. değerli zamanlarını vererek kendilerine bakış açısı kazandıracak, kimi zaman trajik konularıyla bir filmin yarattığı etkiyi yapacak oyunlara yönelmek yerine moba seçerek hayata karşı duruşlarının sığlığını ortaya koymuşlardır. tek boyutlu ve derinliksiz tercihlerinin sonucu, onlar da gördükleri şeylere benzerler. zira insan topladıklarından ibarettir. zamanları karşılığında satın aldıkları şeyler ne yavandır.
sevgilisi masa altında oral yaparken kasaya çarparsa zılgıtı yedirecek erkektir.
erkekleri sadece bilgisayar oyunlarıyla sınırlandırmamak gerekir.

(bkz:playstation oyunu oynayan erkek)
(bkz:xbox oyunu oynayan erkek)
(bkz:nintendo oyunu oynayan erkek)
sosyal becerileri zayıflamaktadır veya gelişmemiştir.
hayattan dengeli haz alma mekanizması bozulmaktadır veya bozulmuştur.
yalnızlık problemi yaşama ihtimali vardır.
işlerini ertelemektedir.
sorumluluklarını düzgün ve tam bir şekilde yerine getirmemektedir.
kendisine çok kızmaktadır.
amaan boşver demektedir.
ps, xbox vb. alamamış, kasalı pc'sinde age of empire (kankasından almıştır onu da) oynayandır. ben kendisini tanıyorum ama şimdi ifşa etmeyeyim. gelsin kendisi yazsın.
  • /
  • 2