pillimiyango43

Durum: 211 - 60 - 5 - 0 - 14.08.2018 18:50

Puan: 1887 - Sözlük Kezbanı

4 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 11

ben bunu yerim dediğiniz şey

kup griye (ne yazık ki sadece istanbul'da olanlar için.)

meni ile abdest almak

cidden biz ne yapıyorsak, kendi kendimize yapıp, kendi kendimize hak ediyoruz.
sanırım ayı sözlük içinde gördüğüm en rahatsız edici başlık, sonra da vay efendim saygı göstermiyorlar diye bitmek tükenmez bıdı bıdı.

onların doları varsa bizim de allahımız var

kesinlikle zaten şu durumdan birilerinin rant sağlamadığını düşünmek için bildiğin süzme salak olmak lazım.

feminenlere ilgi duymayan gay

biri de benim. ama o çok bilmiş yargıların aksine sebep ne dışarıdan fark edilme kaygısı ne de cinsiyetçilik safsatası. sadece cinsel anlamda ilgimi uyandırmıyor, bu kadar basit.
bir de bunun üzerinden maruz kalınan ayrımcılık suçlamaları var ki o daha da vahim.
yani anlamıyorum, sen kıllı/kılsız, kaslı/kassız, uzun/kısa, büyük/küçük, genç/yaşlı olsun diye bir bir sıralarken ayrımcılık yapmıyorsun da ben feminen olmasın diyince mi ayrımcılık yapıyorum?

insanın yüzüne gülücük konduran anlar

denemek için aldığım kulaklığın, fiyatının çok üzerinde, dünyadan koparacak kadar iyi performans sergilediği an.

ilk pasif olma hikayesini anlatan youtuber

saçmalığın daniskası, bu kadar özel ve kişisel bir durumun (gay / hetero ayırmaksızın) zaten sosyal mecrada paylaşılması tümüyle absürdken bir de sırf popülarite adına böyle bir video yayınlayıp, bir sonraki başlıkta saygı görmediklerinden feryat figan eden tipler.

üstteki yazar

ufak profil fotosunu her görüşümde wall.e'ye benzettiğim yazar.
tabi ki profile tıklayıp, atletli bir adam olduğunu gördüm, saçmalamayın...

kocası dantelli tanga giydi diye boşanma davası açan kadın

haberin can alıcı noktası;
n.b.’nin avukatı, “müvekkilim evde makyajlı, külotlu çorapla ve dantelli tangasıyla eşini gördüğünde sinir krizi geçirip hastaneye kaldırılmıştır” dedi.
güzel ablacım daha dur bakalım, göreceğin neler neler var...

korku filminde mutlu son olur mu

neredeyse bütün korku filmleri, kötünün yok olması iyinin kazanması safsatası ile bitmiyor mu? korku filmi izlemeyi seven biri olarak ben de kötünün kazandığı, iyilerin kaybettiği, öldüğü vb sonla biten korku filmi arıyorum.
sanırım kastettiğini yanlış anladım.

tekken 7 fated retribution

ayrıca yeni sezon için walking dead dizisinden negan karakteri de dahil edilmiş.
https://www.polygon.com/2018/8/5/1765433...

futurelavirs

hiç unutmuyorum;
malum uygulamalardan birinde, yunan heykeli gibi adam sanırım gelen mesajlardan mütevellit profiline " -şekilsiz adamlardan hoşlanıyorum. " yazmıştı, dakikalarca gülümsemiştim. fotolarına bakınca acaba hafızam mı beni yanıltıyor yoksa futurelavirs mıydı, dedim.

herkes sarılarak uyuyacağız diyor ama çat diye sikmeye çalışıyor

önce seks sonra uyku, kalkık libido seks öncesi uykuya izin vermez.
" aşk yalan, inan buna, perişan hep gönüller. "

adamı göt gibi ortada bırakan sorular

yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan?

yazsam mı sorunsalı

yazana yazarım, yazmayana zaten yazamıyorum. sorunsal dışıyım.

lig maçları sırasında periscope'a erişimin engellenmesi

bir sonraki adımın, herhangi bir platformdan kaçak yayın yapılan bölgenin tümden elektriğinin kesilmesi olacağı konuşuluyor hayırlısı.

ayı sözlük itiraf

bugün tam 19.21 de çağın vebasının egoizm olduğu dank etti, bağışıklığa sahip biri olarak çok umutsuz ve mutsuzum.

trt çocuk kanalında yayınlanan çizgi filmde eşeğe tecavüz sahnesi

görüntü ve algının birleşmesi için diyeceğim hiçbir şey yok, çok daha dikkatli olunmalı ve düzeltilmeli/engellenmeliydi ancak bahsi geçen sahnede adamın kıyafeti rüzgardan titriyor ve adam eşeğin arkasında değil, yan çarprazında duruyor.

16 yaşında dudak dolgusu yaptırmak

umarım bu gece rüyama girip, kabusum olmaz.

kürekle şahin öldürmek

bunlar gerçekten insan değil, kelimenin tam anlamını kastediyorum. yani böyle bir heriften etrafına ne gibi fayda, yarar beklersin, boşa oksijen kaybı.

alttaki yazara soracaklarım var

bir selam yazmaktan aciz olup, direk foto isteği atan herkese netten bulduğum bir öküz resmini gönderip altına da -profilin için foto tavsiyesi, yazıyorum. sana da tavsiye ederim.

şort mayo mu, slip mayo mu?
  • /
  • 11
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 211

human papilloma virus

öncelikle büyük geçmiş olsun kız ismet, içtenlikle umarım ki bundan sonrası, " o kadarla " atlattım diyebileceğin gibi güzel ve sağlıklı olsun.

ülkemizde iki firmanın hpv aşısı bulunabiliyormuş, öğrendiklerimi paylaşayım;

glaxo smith kline (gsk) firmasının cervarix adlı aşısı - (ikili aşı) hpv 16 ve hpv 18 e karşı antijen barındırıyor, ilk dozu takip eden birinci ve altıncı aylarda olmak üzere 3 doz şeklinde yapılıyor, içerdiği antijen türlerine karşı %100 koruma sağlıyor.

merck sharp and dohme (msd) firmasının gardasil aşısı - (dörtlü aşı) hpv 16, hpv 18, hpv 6, ve hpv 11 e karşı antijen barındıryor, ilk dozu takip eden ikinci ve altıncı aylarda olmak üzere yine 3 doz şeklinde yapılıyor, içerdiği antijen türlerine karşı %100 koruma sağlıyor.

her iki aşıda da, canlı veya ölü hpv virus bulunmadığından yan etki olarak hpv enfeksiyonu gelişme ihtimali yok ancak diğer hpv türlerine karşı da bir koruma sağlamıyorlar.

hiç kimsenin aşık olmayacağı bir tip olduğunu kabul etmek

o sokaktaki dokuz buçuk adama gidecek adam bana gelmesin, net.
o sokaktaki dokuz buçuk adamdan biri olsam sırf bu yüzden bana gelecek adam da yine bana gelmesin zaten, bu da net.
dayatılmış güzellik normlarında, kıstas alınan nedir bilmiyorum ama bir insanı sırf güzelliği, yakışıklılığı vb sebeplerle sevipte mutlu olana rastladın mı, ya da daha doğrusu mutlu olmaya devam edebilene rastladın mı?
ne zaman ki biri, yanında olmandan duyduğu huzurla, nefesini hissettiği için, seninle uyanacağının heyecanıyla, izlerse seni sen uyurken... farkedersin; umut edilensin ve bulunmuşsun.
not : topkapı-ulubatlı'ya binen değilim.

miso çorbası

belki de japon mutfağının en güzel yemeklerinden biri.
bildiğim kadarıyla ana malzemesi olan miso, soya fasulyesi ve farklı tahılların birlikte harmanlanıp, yaşlandırılmasıyla elde edilen bir tür kıvamlı macun.
yine soyadan yapılan bir tür peynir ve çeşitli sebzelerle beraber taneli pişiriliyor.

saldırmak için başlık açmak

amaç yazara saldırmaksa, sitenin bir de özel mesaj sistemi olduğuna göre gereksiz hareket.
yok aslında derdim yazara saldırdığım deklare olsun, diğer ayıcanlar da görsün derseniz, saldırdığınız kişinin dışında kim umursar ki?

madonna


90'larda çıkmış olduğu "blond ambition" konserleri ve sahnede tutuklanmasına kadar giden şovlarıyla unutulmayacak, popun mihenk taşı.

anlamsızca en sevdiğim parçası;

human papilloma virus

öncelikle büyük geçmiş olsun kız ismet, içtenlikle umarım ki bundan sonrası, " o kadarla " atlattım diyebileceğin gibi güzel ve sağlıklı olsun.

ülkemizde iki firmanın hpv aşısı bulunabiliyormuş, öğrendiklerimi paylaşayım;

glaxo smith kline (gsk) firmasının cervarix adlı aşısı - (ikili aşı) hpv 16 ve hpv 18 e karşı antijen barındırıyor, ilk dozu takip eden birinci ve altıncı aylarda olmak üzere 3 doz şeklinde yapılıyor, içerdiği antijen türlerine karşı %100 koruma sağlıyor.

merck sharp and dohme (msd) firmasının gardasil aşısı - (dörtlü aşı) hpv 16, hpv 18, hpv 6, ve hpv 11 e karşı antijen barındıryor, ilk dozu takip eden ikinci ve altıncı aylarda olmak üzere yine 3 doz şeklinde yapılıyor, içerdiği antijen türlerine karşı %100 koruma sağlıyor.

her iki aşıda da, canlı veya ölü hpv virus bulunmadığından yan etki olarak hpv enfeksiyonu gelişme ihtimali yok ancak diğer hpv türlerine karşı da bir koruma sağlamıyorlar.

açlık grevi yapıyorum

hiç kızmaca darılmaca yok ama baban haklı, kaçarsın korkusunu bilemem ama internetten tanıştığı birinin yanına, başka bir ülkeye gitmek isteyen bir çocuğum olsa aynı tavrı takınırdım.

cuma'ya giden gay

cinsel kimliğiniz partnerinizle aranızda.
eğer inanıyorsanız, din allah'la aranızda.
bağdaştırılmaya çalışılan nedir, kaldı ki kimi ilgilendirir?

erkek sevgilisini hetero birine kadınmış gibi anlatmak

gizli kişiler için kesinlikle kaçınılmaz hatta o merak bir şekilde -tanışacak mıyız, -tanıştırsana, ısrarına dönerse, sorma gitsin.
sadece bu konuda, evli ya da biseksüel arkadaşları hep bir nebze şanlı görmüşümdür.

sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

seni her seveni sen sevemiyorsun, her sevdiğin de seni sevemiyor. hayatın insanlara attığı en acı tokatlardan biri, kabullenmekten başka çare yok.

aktif eşcinsellerden soğuma sebebi

hangi birinden başlayayım bilemedim dediğim başlık.
adamın boyuna göre aktifliğine, pasifliğine pay biçmek, (1.70 altı pasif, 1.70 üstü aktif olsun mu?)
dinlediği müzik türüne, sanatçıya göre değerlendirmek, (pop dinleyenleri toptan pasif kabul edelim mi? aktifler ne dinlesin?)
kasıntı olmayı aktife mal etmek, (gelişmemiş kişilik, kendini bilmezlik, iyi olanı üstlenip diğerini yamamak, ben ulaşılmazımcı pasifleri napcaz? ayrımcılığın dibi?)
feminenlikten hoşlanmamak, (acaba karşındaki kişinin sözünün eri olmamasıyla alakası olmayıp sadece bahsi geçen davranış türünden hoşlanılmaması olabilir mi, her pasif feminen, her aktif maskülen zorunluluğu yürürlüğe mi girdi?)
arz talep sikerimciler, (sabaha kadar evirip çevirip sik beni, domaltıp kökle bana, uzun olsun, kalın olsun, büyük olsun, 5 katlı olsun deliğimi doldursuncu pasifler? yok mu sayıyoruz onları?)
icraat, bak bu iyiydi (ben şöyle yüzükoyun yatayım, 5 saat sonra iş bitince çevirirsin beni? oldu başka bir emriniz efenim?)

aile baskısı sonucu evlenmek zorunda kalan eşcinsel

birey olamamış, ezik, riyakar, çok eşli vs ilk önce bunları bir geçeceksiniz, davulun uzaktan hoş gelen sesleri bunlar.
hepimiz aynı aile, sosyal ya da ekonomik koşullar içerisinde yetişmiyoruz ne yazık ki ve içinde bulunmadığımız koşullarda, fikir yürütüp, hakkında ahkam kesmemiz o kadar kolay ki... hele ki bir de evli gay, biseksüellerin aldatma konusu var ki; yanından kalktığı gibi bir başkasının yanına giden insanlar sanki gay ortamında olağan değilmiş ya da çok şaşırtıcıymış gibi. (her kim olursa olsun aldatmanın her türlüsü = aldatmadır bu kadar kesin, bu kadar net)
beni bağlayan kişisel fikrim sadece, evliliğin diğer tarafının hiçbir seçim hakkı olmadan buna zorlanmış olmasına anlayış göstermez onun dışında bir de çocuk sahibi olabilmek var ki dünyalara bedel.

adamı göt gibi ortada bırakan sorular

yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan?
Henüz takip ettiği biri yok.