hoşlanılan erkeğin cinsel yönelimini anlama yolları

nedir bu adam, biseksüel midir hetero mudur, aman allahım gay çıksın, n'olur diye kendi kendine veryansın ederken akla getirilmeye çalışılan yol ve yöntemlerdir. benim uyguladığım iki yöntem var. birincisi, onun yanındayken hornet açıyorum, profiller arasında onu görürsem tamamdır ama bugüne kadar hiç denk gelmedim. zaten hornet gibi düşük profilli seks düşkünü insanların takıldığı bir platformda takılan birini istemem. ikincisiyse eşcinsellik mevzusu açıp sorduğum sorulara verdiği cevaplarla anlamaya çalışırım.

siz nasıl anlıyorsunuz, ey sözlük yazarları?

bazen de yaşadığım korku, o kişinin eşcinsel olduğunu öğrenmem, sonrasında ona olan duygularımı ifade etmem ve fakat bana, onun beni arkadaş olarak gördüğünü söylemesi*. o yüzden bazen hiçbir şey öğrenmeden uzaktan sevmek daha mı güzeldir diye düşünmüyor değilim. sanki, birine açılmak o kişiye olan hislerin sizde yaşattığı etkisini öldürüyor. içinizde yaşadığınız aşk daha diri kalıyor.
çok ciddi güven sağlanmadığı sürece yanlış cevap alma olasılığı yüksek olan yöntemler
üniversite ortamında gençlerin en büyük eğlencelerinden biride fakültenin gizli gaylerini deşifre etmeye çalışmak olabiliyor.en çok başvurulan yöntemlerden biride içirip sarhoş ettikten sonra konuşturmak.güvenmediğiniz insanların yanında aldığınız alkol miktarına dikkat edin o yüzden.bu mantıktan yola çıkarsak merak ettiğiniz kişinin size beraber içebilecek kadar güvenmesi gerekiyor ki sarhoş edip ağzından laf alabilin. basit ama etkili bir yöntem.
sözlükte bir geri zekalı olduğunu göstermiş başlıktır. o, kendini biliyor*. seks uygulamalarına hapsolmuş asosyal ve iletişim kurma yetisinden yoksun gayler için açılmadı bu başlık. normal insanlar nasıl anlaşırsa o şekilde tanışıp ilişkilerini geliştirmek isteyenler için açıldı. lağım çukurundan yazanlar benim başlıklarıma yazmasın lütfen*.
aslında ilk yol güzel bir yöntem... ne de olsa düşük profilli, seks düşkünü insanların takıldığı hornette, en azından bir diğer kişinin profilini aramak için bile olsa hepimizin öyle ya da böyle bir profili var.
bir diğer yöntem de ayısözlüğü bilip, bilmediğini sormak olabilir?