ayı sözlük'ün facebook ve instagram'da engellenmesi

evet yanlış duymadınız. artık facebook ve instagram'da ayı sözlük linkleri paylaşılamıyor. facebook üzerinde ayı sözlükten bir başlık linkini paylaşmak istediğinizde aşağıdaki hatayı alıyorsunuz. artık mesaj içinde de ayı sözlük linki göndermeniz mümkün değil.

ayisozluk.com

bu bağlantı topluluk standartlarımıza aykırı olduğu için gönderin paylaşılamadı
bunun topluluk standartlarımıza aykırı olmadığını düşünüyorsan, bize bildir.

sizlerden bir ricam olacak;

facebook hesaplarınızda ayı sözlük'ten bir başlığı paylaşmayı deneyip, yukarıdaki hatayı aldıktan sonra "bize bildir" kısmından ilerleyerek "sitenin standartlara aykırı bir içeriğe sahip olmadığını, diğer tüm sözlük siteleriyle aynı konsepte sahip olduğu ve facebooktaki bu engellemenin hata olduğunu" anlatan cümlelerle facebook ekibine bildirim yapmanızı rica ediyorum. belki farklı hesaplardan bunun hata olduğunu bildirirsek tekrar açılmasını sağlayabiliriz. şimdiden teşekkürler.
denedim. umarım işe yarar. belli ki birilerin işi gücü yok durmadan şikayet etmişler.
feedback gönderildi, umarım tez zamanda çözülür
ben de geri bildirimde bulundum, umarım işe yarar.
geçmiş olsun. bulundum ben de.
ayı sözlüğümüzün resmi hesapları kapılamaz bende bildirdim +1 instegramı esefle kınıyorum facebookuda %5 dekstrozla kınıyorum
neden facebook ve instagram da kapatıldı google ve facebook algoritması buranın uygunsuz bir site olmadığını anlayabilecek kadar zeki bence bunda birilerinin oyunu var kim istedi de link paylaşımı yasaklandı pornhup deep web linkleri dahil her türlü site linki paylaşılabilirken neden burasü umarım bir ayrımcılık söz konusu değildir.
hamofobi her yerde... insanlar nasıl bu kadar kötü olabiliyor cidden?
kendi hesabımdan bide 2 fake hesaptan bildirdim dijital platformdan bize laf atanlar keşke karşımızda da söyleseler. (bkz:#nefretöldürür)
"ötekileştirmek ne ki asıl sorun hiç tanışmamakta" yaptıkları bu iğrenç provakasyon umarım biran önce son bulur. ayrımcılık ne sizin için iyi nede bizim gibi altın insanlara yakışır. https://m.facebook.com/sharer/sharer.php...