neden en popüler yazar sen değilsin

bütün yazarlara sormak istediğim sorudur.
günde 20 kişinin online olduğu bu sözlükte seni diğerlerinden ayıran şey ne? neden bu sözlük seni konuşmuyor? söyle bana.
kendi içinde anlam çelişkisi yaratan sorumsu.
sen de değilsin de o yüzden adsfadasafd.
önce popüler olan yazarları incelemek lazım. neden popülerler? benim popüler yazarım naringergedan. neden popüler? adam detaycı. adam fettan. adam yangın yeri. adam harman! kendime bakıyorum. sözlüğün kezbanı olmam gerekiyor. bunu hak ediyorum.
popüler olmamız mı gerekiyor diye sorduran aktivite.
çünkü o mesleğin icra yeri burası değil instagram.
(bkz:attention whore)
çünkü eşeğin soyunu devam ettirdiği biyolojik organı. çünkü herkes öldürür biraz popisini, kimi eksi vererek kimi görmezlikten gelerek. çünkü herkesin popiliğine hiçkimse karışamaz, o şu şekıl popidir ben bu şekıl. çünkü herkesin bir popisi var. halk yorumu için ; (bkz:https://m.youtube.com/watch?v=xk5YfJOfbL...)
hayırdır popüler olunca dark bear sodexo,multinet mi veriyor?
populer olmama konusuna gelecek olursak humanist bir insan değilim bundan dolayı.
olabildiğince göze batmamaya çalışıyorum. demek ki başarılı oluyorum.
valla ister dövün, ister sövün, ister eksi verin, özelden taciz edin. ben dayanamıcam, söylicem ağzıma gelenleri.

öncelikle başlıkta yazdığın gibi, neden en popüler ben değilimse amacın böyle zerre yaratıcılık olmayan başlıklar acarsın. ve bana göre de gayet popülersin. sol frame'de ne zaman yüzümü ekşitip anlamsız bir başlık okusam, tıkladığımda tahmin ettiğim gibi bir çift ampül bir de atlet görüyorum.

benim anladığım, biri başlık açmadan kafasında tartar, olur mu olmaz mı diye az düşünür. ama sanırım bu arkadaş olur mu olmaz mı sını uygulamalı anlamaya çalışıyor.bunu hissediyor insan ilk akla geldiği şekilde yapıştırıyor. ben iyi ya da kötü yazdığını söylemiyorum veya o konuda eleştirmiyorum sorun ne zaman bi şeyine denk gelsem: ''ne diyo bu laa'' oluyorum. o yuzden tutamadım kendimi patladım. ohh rahatladım.
söyleyeyim sana; sözlük beni konuşsun diye değil, ben konuşabilmek için sözlükte varım.
çünkü aktif bi yazar değildim, suç bende .d
sozlukte populer olan yazar kim merak ettim
en popüler yazar benim herhalde. öyle görünüyor.