lethallegend

Durum: 1546 - 147 - 58 - 0 - 20.07.2018 13:24

Puan: 16225 - Sözlük Kaşarı

7 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Editör.

henüz bi o girmiş.
  • /
  • 78

çekinmeden verilen cinsel mesajlar

ovv arabanın vites topuzu da ne kadar büyükmüş!!!! adsfadsfads.

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

afsdfadsfasdfadsfasdf.
ne güzel hayallerde yaşıyor bazı ibneler.
250 yıl sonra belki canımsılar. o da türkiye hala ayakta kalırsa.

sevgiliyle banyo yapmak

romnatizmin doruklarına çıkmanın en kolay yolu. seksten önce ve sonrası ile seks sırasındakiler diye ikiye hatta üçe bile ayrılır.

raylı ulaşım sistemleri

en sevdiğim ulaşım sistemi. keşke her yere yapsalar da şu karayolu meselesinden ve egsoz dumanlarından kurtulsak.

kafaya kuş sıçması

şöyle kendimi aşırı seksi hissettiğim ve acayip iyi giyindiğimi düşündüğüm günlerde çatılarda konaklayan martıların her an üstüme sıçmasından çok korkuyorum. cidden bütün günümü berbat edebilirler. işte o zaman demeyin kuş katilisin, hayvanları koruyalım falan diye. gözüm görmez adsfadfsa.

westworld

olum 2. sezon sonu ne biçim bitti lan. o nasıl bir sondur. resmen dış dünyaya açıldılar. 3. sezon felaket olacak bence.

göbeğin çekiciliği

evet bayaa çekici olarak kullanılabiliyor aslında. belden bağlamak suretiyle yolda sürünerek kendinizi çektirebilirsiniz. asfdfadfsadf.

sigara içen erkekle öpüşmek

ne kadar seksi bir olay olduğunu içtiğinizde anlarsınız. içmiyorsanız hiç denemeyin. nahoş bir seksiliğe lüzum yok. adsfadfs.

eski sevgili ile ayı sözlükte karşılaşmak

hiç sanmıyorum. hatta mümkün bile değil. çünkü öldü kendisi. adsfadfaads. en azından benim için.

black xs

hiç sevemedim şu parfümü. bir kere aldım. almaz olaydım. döktüm lavaboya sonunda. ohh içim rahatladı. adsfadsfad.

overhead press

en sevdiğim lakin en çok da korktuğum hareketlerdendir. korkum barı kaldıramamaktan değil. barı kaldırdıktan sonra zirve noktada dengemi kaybedip barın altında kalmaktan adsfadsfadsfa. düşünsene salonda o hale geldiğini. bir daha adım atamam salona. ne büyük rezillik.

sevgilinin takım elbise giymesi

giysin tabi giymesin demiyoruz da önce sevgili bulmak lazım. adsfadsfa.

yazarların bugünkü mutsuzluk sebebi

kur farkı. lanet gelsin. evet bugünü lanet gelsin günü ilan ettim. dafsdfads. 20 temmuz lanet gelsin günüm kutlu olsun.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

nothing but thieves - sorry

decathlon

spora ve günlük yaşama dair her türlü ekipman ihtiyacınızı piyasadaki fahiş fiyatlı ürünlere nazaran daha ucuz şekilde karşılayabileceğiniz süper ötesi mağaza zinciri.

uzun süredir decathon'un ürünlerini kullanıyorum ve her aldığım ürününden fazlasıyla memnun kaldım. lakin bugün resmen şoka uğradım. fiyatlarına kur farkını yansıtmalarından dolayı almayı düşündüğüm ekipmanları şu an 110 tl fazla ödeyerek almak zorunda kalacağımı öğrendim. sabah sabah şok diye buna denir herhalde. lanet gelsin. ama yine de alacağım. beni durdurmayacak.

seks sonrası kolinin evinden ne zaman ayrılsam sorunsalı

seks olaylarımı genelde hep geceye rast getirdiğim için pek beni germeyen durum. seksten sonra çıplak şekilde yumuş yumuş uyuduktan sonra sabah kahvaltısının ardından yola revan olurum genelde.
gündüz yaptıysam da mutlaka partnerimle seks sonrası uzun bir yürüyüş ardından vedalaşırım. niye kendinizi kasıyorsunuz bu kadar? ne var yani ha 5 dk. önce gitmişsin ha 5 dk. sonra. alan almış satan satmış, ne farkeder?

ilk maaşla yapılanlar

buralardan uzak bir yerde taaaaa amasya'nın yeşilırmak kenarındaki bir köyün yanındaki bir şantiyede ne yapılabilir sizce? tabii ki şantiyede sevişmedim. o kadar uzun boylu değil. bankaya yatırdım birikti.

19 temmuz dünya övgü günü

twitter'da dünya övgü günü ilan edilmiş.
https://twitter.com/beyazATlidj/status/1...

siz de istediklerini övebilirsiniz haydin kolay gele...
dünya övgü gününüz kutlu olsun.
ay ne tatlı şeylersiniz siz. bak hepinizi övdüm ayrım yapmadım. ona göre yazın. yoksa alırım façanızı aşağı. adsfdads.

19 temmuz dünya fenerbahçeliler günü

vikipedi'de var bak bu gün. yerinde bir karar yani. hoş fenerbahçeli değilim ama olanların günü kutlu olsun madem.

19 temmuz dünya eşcinseller günü

vikipedi'de bu günle alakalı bir açıklama yok lakin olduğu iddia ediliyorsa vardır bir hikmeti kaynağını bulamadım. olsun neyse dünya eşcinseller gününüz kutlu olsun beybiler. öpücükler ve sevgiler falan yane. adsfadsfas.
  • /
  • 78

kanada'dan iğrenç müzisyenlerin çıkması sorunsalı

ters örneği kesinlikle rushtır. muazzam bir progresif rock ziyafeti sunar kendileri. ha bir de tea party vardır, ki kendileri eşsizdir.

18 temmuz 2018 salatalıklı duş jelimin bitmesi

tercihim palmolive aroma therapy anti-stress.son dönemde so relaxed olarakta raflardaki yerini almış sanırım .bünyelere huzur vermeye yıllardır devam ediyor.

ayı sözlük

editörleri gene kudurmuş.

al sana tanım: içinde kuduruk editörler barındıran sözlük.

oldu mu?

sizinle tanışacaklara tavsiyeler

yazarların yatmak istediği kişilerin meslekleri

polis, sivil polis, özel güvenlik, çevik kuvvet, kıdemli üstçavuş, asteğmen, kesinlikle yüzbaşı favorim. evet güvenlik gücü zaafım var.

lethallegend

#377957 nolu entrysini yerim ben.

(bkz:kawaii)

bu kadar dürüst bir insan zor bulunur bu camiada. çok gülüyorum entrylerine.

eşcinsellerin babayla diyaloglarının kötü olması

psikanalitik ekol, ters ödipal dönem sonucu erkek çocuğun bilinçdışında anneyi kendine rakip görmesi, babaya ise hayranlık duyması ve ilk cinsel fantezilerini babaya yönelik kurması sonucu oluştuğunu iddia eder. babayı elde etme arzuları sonucunda anne tarafından cezalandırılacağına inanan çocuk, çareyi teslim olup anneyle özdeşleşerek bulmaktadır.
bilişsel davranışçı ekol, rol modellemeye vurgu yapar.

millet kıraathanesi

tey allam, 16 yıl sonra elinden gelebilen tek proje bu herhalde. kek, çay bedava olacakmış yalnız, detayı atlamayalım olur mu? ben de millet birahanelerini açacağım. oyunuzu bana verin.

jurassic world fallen kingdom

jurassic world ın devamı niteliğinde olan serinin ikinci filmi. 8 haziranda vizyona girecekmiş.yine ilki gibi iyi iş çıkarmışlar gibi duruyor.bol bol chris pratt izleyecek olmak bile filme gitmek için başlı başına bir sebep.malumunuz avengers infinity war yıldız yağmuru gibi olduğundan kendisini izlemelere doyamamıştık.
buda filmin fragmanı:

adam gibi

kullanımı kulaklarımı kanatan, gözlerimi yakan, beynimi eriten ifade. bence artık hepimizin gayet iyi bildiği ve çoğumuzun kullanmayı bıraktığı bi söylem. kullanımı beni iki konuda rahatsız ediyor. birincisi tahmin edileceği üzere cinsiyetçi olması. bir kadına ya da kendini 'adam' hissetmeyen bir bireye karşı büyük bi saygısızlık,hakaret ve daha bir sürü şey içeriyor. ikincisi de hakaret edilen kişinin düşüncesine, fikrine,tercihine, içinde bulunduğu duruma olan saygısızlık. bir şeyin düzgünlüğü kimsenin kafasına göre kararlaştırılmıyor ve kimse pis düşünceleriyle, sözleriyle bir başkasının mutluluğunu kirletemez.beni daha da üzen şey ise bu ifadenin sözlükte kimi yazarlar tarafından hala kullanılıyor olması.
(bkz: adam gibi adam)
(bkz: eşit sözlük)

Toplam entry sayısı: 1546

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

anca toparladım kendimi sabah sabah mouseum bozulunca delirdim. nedense alkollü bir akşam sonrası sabah erkenden uyanıyorum. anlayamadım. neyse zirve harikaydı yaa baştan sona herşeyi şöyle bir anlatayım.

efendim şimdi ilk defa böyle bizden birileri ile bir mekanda buluşacağım için hem heyecanlı, hem biraz tedirgindim açıkçası. gün boyu tedirginliğimi atmak için sözlüğe yazdım durdum zaten. sonra akşam hazırlandım ve çıktım. akşam sözlüğe yazdığım son entry polislerle ilgili olduğu için tedirginliğim bir kat daha arttı. "lan acaba çevirirler mi?" falan diye korktuğum başıma geldi. taksim metrosu çıkışında polis durdurdu beni. tabi bunu yaparken ben o sırada yürüyen merdivenle yukarı çıkıyordum ki polis bey koluma dokundu. baktım polis!. hemen aşağı inmeye başladım merdiven yukarı çıkarken. hayatımda ilk defa çocuklar gibi şendim. ilahi polis bey amca sen nelere kadirsin. tipimi beğenmedi zaar. kimliğimi istedi. kalbim güm güm atmaya başladı. adamın gözlerine boş boş bakarken birden polis bey "niye bakıyon öyle?" dedi. ben iyice sıçışlara geçmeden hemen "niye bakıcam, görevinizi yapıyorsunuz, ne diyebilim ki?" dedim. adam "peki" dedi. neyse kimliği geri verdi ve yoluma devam ettim.

çıktım metrodan mis sokağa doğru yürümeye başladım. sonra girdim sokağa ulan bak bak bak... "yok olum bu bar nerde lan?" diye içimden geçiriyorum. neyse yürüdüm baya aşağı sokak, yukarı sokak derken... başka mekanlarda keşfettim tabi. bu sırada iyi oldu. sonra dedim "bu bar kesin yukarı katlarda falandır" derken buldum 9pub'ı.

çıktım merdivenlerden. bir baktım sürgülü bir kapı. açtım girdim içeri ulan kimse yok! yanlış mı geldim acaba diye bakınırken garson hanımefendi yaklaştı. "buyrun hoşgeldiniz" dedi. dedim "burda ayı sözlük buluşması olacaktı." "evet" dedi olacak. "lakin henüz kimse gelmedi ilk siz geldiniz dedi." neyse sonra sigara içilir mi burda diye sordum arka balkonda içebilirsiniz dediler, o sırada gözde senem çıktı geldi. sımsıcak bir karşılama. tanıştık. konuştuk. mavi ışıklı balkon muhabbetine giriştik. yaklaşık 10 dakika falan sürdü. cıvıl cıvıl bir kadın, o kadar neşeli, o kadar şen kahkaha, yerinde duramaz mı lan bir insan. öyle kıpır kıpır enerjiyi direk hissediyorsunuz zaten.

10 dakika sonra vaveyla93 ve arkadaşı çıktı geldi. onlarla da tanıştık. çok hoş sohbet insanlardı ikisi de. biz baya muhabbeti mavi balkona taşıdık gibi oldu birden.
gelen balkona, gelen balkona derken futurelavirs ve futurelavirs in kolisi geldiler. tanıştık, selamlaştık. hemen ardından dark bear ve panda mavi balkona damladılar. biz çoğaldıkça mavi balkon, oldu sana gökkuşağı balkon.

biralarımızı alıp içeriye geçtik masaya kurulduk. sağolsun dark bear bize hediyelerimizi takdim etti. ve muhabbete giriştik, çok şey konuşuldu. dark bear'a bazı konularda kendimi ifade etmeye çalışırken futurelavirs'ın adeta bir görev bilinciyle konuya dahil olması ile ifadelerim biraz daha anlamlı hale geldi. burdan da kendisine teşekkür ederim. umarım meramımı anlatabilmişimdir. sonuçta ortak bir noktada buluşabilmemiz kaçınılmazdı zaten. muhabbet ilerlerken ortama daha sonra muhafazakar muhafız ve tam olarak tanışamadığım cake ve arkadaşı dahil oldular. her şey harikaydı. henüz yazar olmayan arkadaşlarımız da vardı aramızda başta gözde olmak üzere hepsini en kısa zamanda sözlüğe kazanacağız.

homojen dergi'nin 2. yaşı ve sözlüğün 6. yaşı sebebiyle ve gözde' nin harika sürprizi ile şampanya patlatıldı. bu arada ilk defa şampanya içtim ve çok sevdim tadını bundan sonra şampanyacıyım. her zirvede isterim ona göre. ha bir de 9pub'ın kendi kokteyli de bir harikaydı. sırrını da öğrendim ama söylemem. denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

sayenizde harika bir akşam geçirdim. gelen herkesle buluşmak, tanışmak, rahat rahat bağıra çağıra lgbti hakkında konuşabilmek, kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu ve eğlenceli hissettirdi. iyi ki gelmişim. iyi ki yazmışım sözlüğe umarım daha fazla yazmaya da devam ederim. umarım daha fazla etkinlik yaparız ve umarım hep orda olabilirim.

hepinize tekrar, teker teker teşekkür ediyorum. iyi ki varsın ayı sözlük ve yazarları.

ha bu arada gecenin sonunda dark bear ve panda ile yaptığımız kayganlaştırıcı muhabbeti efsaneydi. artık o güzel kafayla neyi ne kadar konuştum şuan hatırlamıyorum lakin zirvenin her dakikasından çok acayip bir keyif aldım. yazarlar harikaydı, 9pub harikaydı, gözde apayrı harikaydı.
en kısa zamanda diğer yazarlarla da tanışma imkanına erişebilirim umarım.
görüşmek üzere...

dibindibidipnot: ismini ya da nickini unuttuğum yazarlar varsa şimdiden affola, lütfen iletin hemen eklerim.

mart ayında entry kasıyoruz kampanyası

sayın ve çok sevgili sözlükdaşlarım.

bildiğiniz üzere sözlüğümüzün interaktif sözlükler sıralamasındaki konumu ve sözlükteki benim gibi yeni gelmiş ve hoşgelmiş yazarlarımızın da çoğalması sebebiyle sözlüğümüzü daha bir aktif kullanma kampanyası düzenlemeye karar verdim.

bilirsiniz mart ayı kedilerin sevişme ayıdır. sevişirler ve bir sürü yavru kedi yaparlar. biz de bol bol entry girerek sözlüğümüzle sevişelim ve mart ayını verimli geçirelim istiyoruz.

bu sebeple yazılacak entrylerinizde kullanacağımız ilk cümlemizi tanım şeklinde yazmanızı istiyor, gerisinde yorum yaparak, hem entrylerimizi daha kıymetli hale getirmek hem de sözlüğümüzü sıralamada üst sıralara taşımak istiyoruz. eminim sizler de istersiniz.

o halde kampanyamız cuma selamlığı ile başlasın.
haydi bakalım elinize, bileğinize, kaleminize, beyninize kuvvete illa billahil aliyyil azim.
hayırlı bir cuma ve verimli bir mart ayı dilerim.
her yazarın en az günlük 20 tanımlı entry yazmasını dileriz.

tanımlı entry girenin sevgilisi olsun inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin sevgilisi onu çok sevsin inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin libidosu tavan yapsın inşallah. (amin)

(bkz:entry yazmayı sizden öğrenecek değiliz)
(bkz:interaktif sözlükler şubat 2018 sıralaması)

2 mart lethallegend günü

1983 senesinden itibaren ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlayan lethallegend'ın doğum günü etkinliklerinin başlangıç tarihidir.

yazarın 35. yaş günü sebebiyle yazılacak tüm iyi dilekler, dilek ağaçlarına tutturularak, hem çevreyi renklendirmek hem de sözlüğümüzdeki diğer yazarlarımızın resmi kutlama günlerine atıfta bulunmak bugünün anlam ve önemini yansıtmaktadır.

bu tarihe konu olmuş yazar 1983 senesinin 2 martında doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimini patagonya'da tamamlamış, daha sonra kenya çükçük üniversitesinde penis dili ve taşşak edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

yazarlığınıza aktif olarak 2018 yılı itibarı ile ayı sözlükte başlamış olup, halen aktif şekilde yazarlığına devam etmektedir.

mevzu bahis gün ile ilgili tüm iyi dilekli entrylerinizi tanımlı şekilde bekler hepinize afiyetler dilerim. günümüz hep bayram havasında, kutlama ve şölen etkinikleri gibi heyecanlı ve bereketli olsun.

hepiciklerinize şimdiden teşekkürü bir borç bilir, pipiciklerinizden öperim.

yaş otuz beş! yolun yarısı eder.
dante gibi ortasındayız ömrün.
delikanlı çağımızdaki cevher,
yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
gözünün yaşına bakmadan gider...

bankacibear

olum bu adamın her başlık altında neden aynısından 10 entrysi var? biri bana bunu açıklayabilir mi? hani sistemsel bir hata ise neden sadece bu arkadaşa piyango vurmuş? eğer sistemsel değilse bu arkadaşın bir sorunu mu var aynı entryden 10 tane döşüyor her başlığa? vallahi siliyorum bak sonra benim entry sayım neden düştü demesin kimse...

dokuz pub

çok fena dövme yapılası bir logoları var şahane. yanına bir de 6 kondursak off tamamdır. en kısa zamanda ilk yaptıracağım dövme bu olacak sakın fikrimi çalmayın vallahi billahi ve tallahi (şayet varsa) öteki cihanda iki elim götünüzde olacaktır.

tanrı erkekte delik yarattıysa eşcinsellik normal demektir

tanrı yoktur. yaratılma bir hikayedir. deliğiniz de milyon yıllık bir evrimin sonucudur. evrim sonucunda iki ayağınız üstüne basmayı öğrendiğiniz için kuyruk sokumunuzda dengenizi sağlamanıza yarayacak bir kuyruğa ihtiyacınız kalmadığı için de bir kuyruğunuz yoktur. delik de buna benzer. siz isteseniz de yerini değiştiremezsiniz. eşcinselliği de bir deliğe indirgeyerek normalleştiremezsiniz. eşcinselliğin normal olması konusu apayrı bir konudur. o konu üzerine uzmanlaşmış kişilerden yardım alabilirsiniz.
(bkz:o ben değilim)

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

anca toparladım kendimi sabah sabah mouseum bozulunca delirdim. nedense alkollü bir akşam sonrası sabah erkenden uyanıyorum. anlayamadım. neyse zirve harikaydı yaa baştan sona herşeyi şöyle bir anlatayım.

efendim şimdi ilk defa böyle bizden birileri ile bir mekanda buluşacağım için hem heyecanlı, hem biraz tedirgindim açıkçası. gün boyu tedirginliğimi atmak için sözlüğe yazdım durdum zaten. sonra akşam hazırlandım ve çıktım. akşam sözlüğe yazdığım son entry polislerle ilgili olduğu için tedirginliğim bir kat daha arttı. "lan acaba çevirirler mi?" falan diye korktuğum başıma geldi. taksim metrosu çıkışında polis durdurdu beni. tabi bunu yaparken ben o sırada yürüyen merdivenle yukarı çıkıyordum ki polis bey koluma dokundu. baktım polis!. hemen aşağı inmeye başladım merdiven yukarı çıkarken. hayatımda ilk defa çocuklar gibi şendim. ilahi polis bey amca sen nelere kadirsin. tipimi beğenmedi zaar. kimliğimi istedi. kalbim güm güm atmaya başladı. adamın gözlerine boş boş bakarken birden polis bey "niye bakıyon öyle?" dedi. ben iyice sıçışlara geçmeden hemen "niye bakıcam, görevinizi yapıyorsunuz, ne diyebilim ki?" dedim. adam "peki" dedi. neyse kimliği geri verdi ve yoluma devam ettim.

çıktım metrodan mis sokağa doğru yürümeye başladım. sonra girdim sokağa ulan bak bak bak... "yok olum bu bar nerde lan?" diye içimden geçiriyorum. neyse yürüdüm baya aşağı sokak, yukarı sokak derken... başka mekanlarda keşfettim tabi. bu sırada iyi oldu. sonra dedim "bu bar kesin yukarı katlarda falandır" derken buldum 9pub'ı.

çıktım merdivenlerden. bir baktım sürgülü bir kapı. açtım girdim içeri ulan kimse yok! yanlış mı geldim acaba diye bakınırken garson hanımefendi yaklaştı. "buyrun hoşgeldiniz" dedi. dedim "burda ayı sözlük buluşması olacaktı." "evet" dedi olacak. "lakin henüz kimse gelmedi ilk siz geldiniz dedi." neyse sonra sigara içilir mi burda diye sordum arka balkonda içebilirsiniz dediler, o sırada gözde senem çıktı geldi. sımsıcak bir karşılama. tanıştık. konuştuk. mavi ışıklı balkon muhabbetine giriştik. yaklaşık 10 dakika falan sürdü. cıvıl cıvıl bir kadın, o kadar neşeli, o kadar şen kahkaha, yerinde duramaz mı lan bir insan. öyle kıpır kıpır enerjiyi direk hissediyorsunuz zaten.

10 dakika sonra vaveyla93 ve arkadaşı çıktı geldi. onlarla da tanıştık. çok hoş sohbet insanlardı ikisi de. biz baya muhabbeti mavi balkona taşıdık gibi oldu birden.
gelen balkona, gelen balkona derken futurelavirs ve futurelavirs in kolisi geldiler. tanıştık, selamlaştık. hemen ardından dark bear ve panda mavi balkona damladılar. biz çoğaldıkça mavi balkon, oldu sana gökkuşağı balkon.

biralarımızı alıp içeriye geçtik masaya kurulduk. sağolsun dark bear bize hediyelerimizi takdim etti. ve muhabbete giriştik, çok şey konuşuldu. dark bear'a bazı konularda kendimi ifade etmeye çalışırken futurelavirs'ın adeta bir görev bilinciyle konuya dahil olması ile ifadelerim biraz daha anlamlı hale geldi. burdan da kendisine teşekkür ederim. umarım meramımı anlatabilmişimdir. sonuçta ortak bir noktada buluşabilmemiz kaçınılmazdı zaten. muhabbet ilerlerken ortama daha sonra muhafazakar muhafız ve tam olarak tanışamadığım cake ve arkadaşı dahil oldular. her şey harikaydı. henüz yazar olmayan arkadaşlarımız da vardı aramızda başta gözde olmak üzere hepsini en kısa zamanda sözlüğe kazanacağız.

homojen dergi'nin 2. yaşı ve sözlüğün 6. yaşı sebebiyle ve gözde' nin harika sürprizi ile şampanya patlatıldı. bu arada ilk defa şampanya içtim ve çok sevdim tadını bundan sonra şampanyacıyım. her zirvede isterim ona göre. ha bir de 9pub'ın kendi kokteyli de bir harikaydı. sırrını da öğrendim ama söylemem. denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

sayenizde harika bir akşam geçirdim. gelen herkesle buluşmak, tanışmak, rahat rahat bağıra çağıra lgbti hakkında konuşabilmek, kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu ve eğlenceli hissettirdi. iyi ki gelmişim. iyi ki yazmışım sözlüğe umarım daha fazla yazmaya da devam ederim. umarım daha fazla etkinlik yaparız ve umarım hep orda olabilirim.

hepinize tekrar, teker teker teşekkür ediyorum. iyi ki varsın ayı sözlük ve yazarları.

ha bu arada gecenin sonunda dark bear ve panda ile yaptığımız kayganlaştırıcı muhabbeti efsaneydi. artık o güzel kafayla neyi ne kadar konuştum şuan hatırlamıyorum lakin zirvenin her dakikasından çok acayip bir keyif aldım. yazarlar harikaydı, 9pub harikaydı, gözde apayrı harikaydı.
en kısa zamanda diğer yazarlarla da tanışma imkanına erişebilirim umarım.
görüşmek üzere...

dibindibidipnot: ismini ya da nickini unuttuğum yazarlar varsa şimdiden affola, lütfen iletin hemen eklerim.

2 mart lethallegend günü

1983 senesinden itibaren ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlayan lethallegend'ın doğum günü etkinliklerinin başlangıç tarihidir.

yazarın 35. yaş günü sebebiyle yazılacak tüm iyi dilekler, dilek ağaçlarına tutturularak, hem çevreyi renklendirmek hem de sözlüğümüzdeki diğer yazarlarımızın resmi kutlama günlerine atıfta bulunmak bugünün anlam ve önemini yansıtmaktadır.

bu tarihe konu olmuş yazar 1983 senesinin 2 martında doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimini patagonya'da tamamlamış, daha sonra kenya çükçük üniversitesinde penis dili ve taşşak edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

yazarlığınıza aktif olarak 2018 yılı itibarı ile ayı sözlükte başlamış olup, halen aktif şekilde yazarlığına devam etmektedir.

mevzu bahis gün ile ilgili tüm iyi dilekli entrylerinizi tanımlı şekilde bekler hepinize afiyetler dilerim. günümüz hep bayram havasında, kutlama ve şölen etkinikleri gibi heyecanlı ve bereketli olsun.

hepiciklerinize şimdiden teşekkürü bir borç bilir, pipiciklerinizden öperim.

yaş otuz beş! yolun yarısı eder.
dante gibi ortasındayız ömrün.
delikanlı çağımızdaki cevher,
yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
gözünün yaşına bakmadan gider...

malezya gazetesinin eşcinsel tanımlamaları

malezya’nın sinar harian gazetesi, lgbt’lerin nasıl tespit edileceği konusunda maddeli kontrol listesi yayınladı. listeye göre sakal bırakmak, spor salonuna gitmek ve marka giyinmek eşcinsel olmaya yetiyormuş. lezbiyenleri ise birbirlerine sarılmaları, el sıkışması ve küçümseyici tavırlar içinde oluşları ile tespit edilebilirmiş.
hadi buyur burdan yak. artık sakal bırakmak eşcinsellik ise sakal bırakan bütün erkekler malezya'ya göre eşcinsel. spor salonuna giden her erkek de eşcinsel. olum bu kafalar çok fena kafalar ha. adamların kafası dini kominizm lan. herkes tek tip, fabrika çıkışlı olmadığı sürece eşcinsel bu kafaya göre. ha bir de din adamları falan da eşcinsel haa. zira onlar da sakal bırakıyor. şimdi bu bi yerlere daha fazlaca gider de yazmıyım neyse.
http://gmag.com.tr/malezya-gazetesi-insa...

my brother’s husband

gengoroh tagame tarafından yazılmış çığır açan, eşcinsel temalı manga. aynı isimle dizi haline getiriliyor. lgbt camiası tarafından ilgiyle takip edilen manganın dizisi de aşırı heyecan yaratmış durumda.
aynı evde yaşayan japon bir baba yaichi ve kızı kana’nın hikayesini anlatacak. yaichi’nin kocasının kanadalı erkek kardeşi tarafından ziyaret ediliyorlar ve dizi, yaichi’nin gay olma ve homofobi konusundaki değişen tutumlarını ve kuir insanların japon kültürüyle yüz yüze gelmelerini anlatıyor.

askerliğe elverişsiz raporu alma yöntemleri

gidin yapın askerliğinizi adam gibi ne kaçması ne elverişsizliği kendim gittim yaptım geldim hem ne var yani alt tarafı 6 ay dişinizi sıkarsınız hem çoğunluğun üniversite düzeyinde eğitimi olduğunu da düşünürsek 6 ay bile sürmüyor 5 ay 5 gün izin almazsanız gayet mantıklı bir dönem ayrıca görün oradaki düzeni de bence hoşunuza da gidebilir ön yargılı olmayın ayrıca üniforma giyeceksiniz düşünün ne kadar seksi olacağınızı halinizi tavrınızı belli etmeyin yeter hem benim dönemimde bir arkadaşım da vardı adam adanalı ama özel kolejlerde okutulmuş özel üniversiteden mezun gayet naif bir çocuktu bayağı da belli ediyordu kendini ama eşcinsel olmadığını inatla söylemesine rağmen bölük için sabah içtimalarında ve spor hareketler esnasında .çok belli ederdi kendini hatta bir gün şınav çekemiyorum diye ağlamaya başlamıştı komutanlar kenara falan çektiler gayet özenli davrandılar çocuk adam gibi yaptı bitirdi askerliğini sizin neyiniz eksik düşünmeyin kötü şeyler hem hayatınızda bir dönemliğine disipline olur bunu da gördük dersiniz gidin yapın askerlik iyidir.

her şeyi bırakıp istanbul'a gitmek

gelme git git. biz küçük kasabalara kaçma hayali kuruyoz. millet hala istanbul hayali kuruyor. nasıl bir dünya bu anlamak mümkün değil.

iki erkeğin dans etmesi

her şeye evet diyebilirim. tamam yani bildiğiniz her şey olabilir ama dans konusunda kesinlikle iki erkeği romantik dans ederken düşünemiyorum ben. bana hiç çekici gelmiyor bu durum. her şeye evet diyebilirim ama dansa hayır asla mümkünatı yok. bir kere estetik değil. dans dediğin şey estetik bir olay. yani kucaklaşabiliriz, öpüşebiliriz, sevişebiliriz... ama dans edemeyiz. yani benle olmaz o iş. hiç yapmadığım hiç de yapmayacağım tek eşcinsel aktivitedir. bir kere iki erkeği tango yaparken düşünemiyorum. tango bir kadın ve bir erkeğin birlikte olabileceği en nadide anlardan biridir. vals ona keza... çaça, rumba, lambada... yok abi yok yani mümkün değil. haa oryantal olabilir bak. tekli olduğu için. ama diğerler ı ıh. yanından bile geçmem.

götünü siktirmek için mühendis olmak

okudum. anlamadım.
asıl vurgulanmak istenen nokta nedir?
nereye varmak istenmektedir?
cümleler neden bu kadar devrik ve anlamsız?
ne giriş var ne gelişme e sonuçta yok ortada...
tamam mühendis olmamışsın onu anladık da götünü siktirmekle mühendis olmanın alakası nedir?
psikolog musun, değil misin onu da anlamadım bak.
eğer sen psikologsan lütfen kimseyi tedavi etme. eğer ki hastalarına da bu kadar devrik cümle kuruyorsan vayy haline o hastaların.

ap'lerin asıl amacı

nifak tohumu ekmektir. araya girip ortalığı kızıştırıp kenara çekilirler. sonra biz de bakarız öyle aval aval noldu bize diye. vallahi denk gelmesinler ters tarafımla otururum yüzlerine.