lethallegend

Durum: 1262 - 132 - 14 - 0 - 20.04.2018 22:48

Puan: 13285 - Sözlük Kaşarı

4 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Editör.

henüz bi o girmiş.
  • /
  • 64

ayı sözlük yazarlarının gün ışığına çıkmayı bekleyen fantezileri

ahahahah yavrucum anlatsam roman olur be. ama bir kısmını gerçekleştirmiş olmanın da haklı mutluluğunu yaşıyorum. yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. akıllı olun. hadi bakim.

türk tipi gay

görmemiş gaydir. hani derler ya sonradan görme diye. hah işte bizim gayler aynen böyle anacım. hepsi sonradan görme. öyle abartı, öyle nahoşlar ki bazen erkek olduklarını unutabiliyorlar. yazık valla. ama onların da suçu değil tabi bu. napsınlar ki yani ataerkil bir toplumda yetişmiş olmanın sonuçları bunlar. ne çok yadırgamak ne de çok irdelemek gerek. neyse düzelirler elbet bir gün de biz görmeyiz o zamanları.

ayı sözlük’te tanışmak için atılan ilk mesaj

deşifre edeyim mi hepinizi hııı adfsdafdafsda. sizi köftehorlar sizi. neyse yapmiycim.

peniste piercing

geçenlerde bununla ilgili bir yazı okumuştum. bulursam yapıştırayım buraya siz de okuyun. çok değişik bir şeymiş. yapılışı ve komplikasyonları acayip hassas bir durum. yani piercing yapılması düşünülen son nokta falan olmalı.

eşcinsel çalışanınız olsaydı ne yapardınız

ayy keşke bir şirketim olsa da bütün çalışanlarım lgbtilerden olsa. ayy cümbüşü ve yaratıcılığı düşünebiliyor musunuz? bence ülkenin en başarılı şirketi biz olurduk adım gibi eminim. moral motivasyon üst düzeyde olacağı için çalışmak da bir o kadar zevkli olurdu. e tabi başarı da kaçınılmaz olurdu. ah ahhh nerde o günler.

evli erkeğin evli erkekle eşcinsel ilişkisi

yani kusura bakmayın ama eğer bu erkekler evli oldukları kadınlara, eşcinsel ya da biseksüel olduklarını açıklamamışlarsa bu düpedüz aldatmaya girer. bunun da adı düpedüz şerefsizliktir. kabul edilebilir değildir. eğer evli bir erkeksen ve eşcinsel ya da biseksüel olduğunu eşine kabul ettiremeyeceksen, ya evlenmeyeceksin ya da eşine saygı gösterip bu huyundan vazgeçeceksin. ya daaa boşanacaksın arkadaşım. kimsenin kimseye saygısızlık ve haksızlık etmeye hakkı yok. önce adam olacaksın.

hoşlanılan erkeğin gay çıkmaması

ayol benim hoşlandıklarımın hepsi hetero be zaten. malesef ve nedense gay arkadaşlarımdan hoşlanamıyorum. neden bilmiyorum ama hiç olmadı öylesi. aman neyse yaa yemişim olmazsa da olmasın no problematiko.

lgbti temalı evlilik programı

gaylerin sevdiği kelimeler

ayy benim hiç böyle kelimelerim yok ayol. acaba ben gay değil miyim? adsfadfsf.

ilk buluşmada kahve içen kişinin asıl amacı

şimdi genellikle ilk buluşmalarda hep kahve içilir zaten. ya çay içersin ya kahve. daha ilk buluşmadan içelim sarhoş olup birbirimize kayalım muhabbeti pek hoş olmaz zira. ayrıca kahve eşliğinde birbirini tanımak da gayet hoş bir şey ayol. niye yadırgadınız anlayamadım.

ayı sözlük chat

uğurlar ola. sağ salim gidip gelirsin umarım. kendine dikkat et. içtimaya geç kalma. mıntıka temizliğinden kaçma. selam vermeyi öğren. ha bir de mesleğine göre bir yer kapmaya bak. ustalıkta çok işine yarar, rahat edersin. muhtemelen yazlık bot verirler. kendi ayakkabı numaran neyse onu söyle, onu al rahat edersin. yemin törenine hazırlanırken yürüyüşte ayaklarını yere sertçe vurmanı isteyecekler. sakın vurma. tabanlarını patlatırsın. sonra yürüyemezsin. bu yüzden istirahat vermezler hiç heveslenme. neyse allaha emanet ol. geri geldiğinde yine bekleriz. bizi unutma.

alttaki yazara soracaklarım var

imla hataların çok fazla, senin entrylerini editlemekten de, seni takip etmekten de bıktım. yukarıdaki sorunda bile imla hataları var. telefondan mı yazıyon naapıyon anlamadım. bazen çok düzgün yazıyon, bazen çok saçmalıyon. vallahi illallah dedirttin yani ama çok yaratıcı olduğun gerçeği yadsınamaz. imlaları da düzeltirsen tadından yenmez bir yazar olacaksın. ha bir de açacağın başlıkları bir arat sözlükte. eğer varsa ikinci sefer açma. sileriz ona göre. adfsfadsff.

alttaki yazar haftasonu ne yapacaksın?

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı genel seçimleri

evet artık seçim tarihi de belli oldu. aldılar seçimleri öne huzura erdiler. bakalım ne olacak seçim sonucu. çok bir sürpriz beklemiyorum lakin yine de içimde ufak bir umut var.
iyi partinin seçimlere katılıp katılamaması durumu genel başkanı tarafından olumlu olarak yorumlansa ve kesinlik kazandırılmaya çalışılsa da, yine de muallakta gibi duruyor.

cinsiyet değiştirme ameliyatı

alttaki yazara soracaklarım var

ingiliz erkekleri tabikisi de. hele ki o aksanları yok mu? off yani. yok böyle seksi, şehvetli, tutkulu bir aksan. koy önüne dinle yıllarca. o konuşsun ben orgazm olayım o derece hani. keşke ben de ingiliz olaydım, açeydim kollarımı aksanlı aksanlı konuşaydım.

sen mi, ben mi?

pasif pasife yapılan gay seks

ayy hiç tavsiye etmiyorum yapmayın. yaptım evet. ama siz yapmayın. lütfen nolur yapmayın. böyle bir zevksizlik olamaz. kendimden iğrendim. ayy yapmayın nolur. tamam lan dağılın.

yerden yere vurma

sikmek kelimesi iyi mi yoksa kötü anlamlı mı

güzel, güzel. severiz kendisini. hem seve seve, hem de sike sike. oh ne güzel. oh oh. biraz da ah serpiştirelim evet seksiniz hazır. buyrun afiyet olsun.

hiç sevgilisi olmamış ayı sözlük yazarları

ayhh aman oldu da ne oldu yani. sonuç hep aynı. çık çık nereye kadar. sürekli bir çıkma hali yorar beni. o kadar çıkamam kusura bakmayın.

doom metal

bir metal müzik türüdür. en sevmediklerimdendir. ayyhh böyle metal mi olur lan. romantik, kasvetli, depresyonlu. bence bunları dinleyenler arabesk de dinleyebilirler. metal dediğin hareketli olur. kırıp dökmeli, hoplamalı zıplamalı, kafa sallamalı, pogo yapmalı, twister yapmalı. falan filan.
  • /
  • 64

kadıköyde gidilmesi gereken mekanlar listesi

kadıköyde gidilmesi gereken mekanlar listesi

kadıköyde sıkça gittiğim mekanlardan birkaçı:

(bkz:böcek)
(bkz:cups)
(bkz:cherry bean)
(bkz:fiyonk)
(bkz:thales)
(bkz:zor)
(bkz:arka oda)

megalodon

bilimsel adi carcharodon megalodon olan, 2 milyon yil once ortadan turu kaybolmus dev kopekbaliginin kisa adi. buyuk beyaz kopekbaliklarindan kat be kat buyuktur. bugun yasasaydi ne olurdu konulu jason stathamin oynadigi film sharknadodan bayanlara hayat vermistir.


ayı sözlük kaybolanları arayıp bulma ekibi

bir veda bile edemeden kayıplara karışan sözlük yazarlarıdır.kayıp yazarları ölü yada diri bulup getirenler, sözlük yönetimi tarafından bir adet tükenmez kayganlaştırıcı jel ve çok kullanımlık prezervatif ile ödüllendirilecektir.*

gremlin

gremlinler adli iki filmin kahramani olan kucuk yaratiklar uzerlerine su sicratmamaniz ve gece yarisindan sonra beslememeniz gerekir.

en unleri gizmo, disi gremlin ve kotu gremlindir.


ayı sözlük 31 mart ayaklanma zirvesi

her şey çok iyiydi, muhammetin dibine vurduk yine, sürpriz katılımcılar zirveye renk kattılar, iyi ki varlar. sonraki zirvelere de gelsinler lötfen. öptüm.

42 kez yaptığı mastürbasyondan ölen genç

charmander'ın kuyruğu geldi aklıma. tovbe est...

şu an yazarların zirvede olması

biz evde oturuyoruz be. yazıktır.

lethallegend

sözlüğümüzün yükselen değeri. yirim.

69+31=100

bravo küçük einstein..

(bkz: kırk yapar)

Toplam entry sayısı: 1262

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

anca toparladım kendimi sabah sabah mouseum bozulunca delirdim. nedense alkollü bir akşam sonrası sabah erkenden uyanıyorum. anlayamadım. neyse zirve harikaydı yaa baştan sona herşeyi şöyle bir anlatayım.

efendim şimdi ilk defa böyle bizden birileri ile bir mekanda buluşacağım için hem heyecanlı, hem biraz tedirgindim açıkçası. gün boyu tedirginliğimi atmak için sözlüğe yazdım durdum zaten. sonra akşam hazırlandım ve çıktım. akşam sözlüğe yazdığım son entry polislerle ilgili olduğu için tedirginliğim bir kat daha arttı. "lan acaba çevirirler mi?" falan diye korktuğum başıma geldi. taksim metrosu çıkışında polis durdurdu beni. tabi bunu yaparken ben o sırada yürüyen merdivenle yukarı çıkıyordum ki polis bey koluma dokundu. baktım polis!. hemen aşağı inmeye başladım merdiven yukarı çıkarken. hayatımda ilk defa çocuklar gibi şendim. ilahi polis bey amca sen nelere kadirsin. tipimi beğenmedi zaar. kimliğimi istedi. kalbim güm güm atmaya başladı. adamın gözlerine boş boş bakarken birden polis bey "niye bakıyon öyle?" dedi. ben iyice sıçışlara geçmeden hemen "niye bakıcam, görevinizi yapıyorsunuz, ne diyebilim ki?" dedim. adam "peki" dedi. neyse kimliği geri verdi ve yoluma devam ettim.

çıktım metrodan mis sokağa doğru yürümeye başladım. sonra girdim sokağa ulan bak bak bak... "yok olum bu bar nerde lan?" diye içimden geçiriyorum. neyse yürüdüm baya aşağı sokak, yukarı sokak derken... başka mekanlarda keşfettim tabi. bu sırada iyi oldu. sonra dedim "bu bar kesin yukarı katlarda falandır" derken buldum 9pub'ı.

çıktım merdivenlerden. bir baktım sürgülü bir kapı. açtım girdim içeri ulan kimse yok! yanlış mı geldim acaba diye bakınırken garson hanımefendi yaklaştı. "buyrun hoşgeldiniz" dedi. dedim "burda ayı sözlük buluşması olacaktı." "evet" dedi olacak. "lakin henüz kimse gelmedi ilk siz geldiniz dedi." neyse sonra sigara içilir mi burda diye sordum arka balkonda içebilirsiniz dediler, o sırada gözde senem çıktı geldi. sımsıcak bir karşılama. tanıştık. konuştuk. mavi ışıklı balkon muhabbetine giriştik. yaklaşık 10 dakika falan sürdü. cıvıl cıvıl bir kadın, o kadar neşeli, o kadar şen kahkaha, yerinde duramaz mı lan bir insan. öyle kıpır kıpır enerjiyi direk hissediyorsunuz zaten.

10 dakika sonra vaveyla93 ve arkadaşı çıktı geldi. onlarla da tanıştık. çok hoş sohbet insanlardı ikisi de. biz baya muhabbeti mavi balkona taşıdık gibi oldu birden.
gelen balkona, gelen balkona derken futurelavirs ve futurelavirs in kolisi geldiler. tanıştık, selamlaştık. hemen ardından dark bear ve panda mavi balkona damladılar. biz çoğaldıkça mavi balkon, oldu sana gökkuşağı balkon.

biralarımızı alıp içeriye geçtik masaya kurulduk. sağolsun dark bear bize hediyelerimizi takdim etti. ve muhabbete giriştik, çok şey konuşuldu. dark bear'a bazı konularda kendimi ifade etmeye çalışırken futurelavirs'ın adeta bir görev bilinciyle konuya dahil olması ile ifadelerim biraz daha anlamlı hale geldi. burdan da kendisine teşekkür ederim. umarım meramımı anlatabilmişimdir. sonuçta ortak bir noktada buluşabilmemiz kaçınılmazdı zaten. muhabbet ilerlerken ortama daha sonra muhafazakar muhafız ve tam olarak tanışamadığım cake ve arkadaşı dahil oldular. her şey harikaydı. henüz yazar olmayan arkadaşlarımız da vardı aramızda başta gözde olmak üzere hepsini en kısa zamanda sözlüğe kazanacağız.

homojen dergi'nin 2. yaşı ve sözlüğün 6. yaşı sebebiyle ve gözde' nin harika sürprizi ile şampanya patlatıldı. bu arada ilk defa şampanya içtim ve çok sevdim tadını bundan sonra şampanyacıyım. her zirvede isterim ona göre. ha bir de 9pub'ın kendi kokteyli de bir harikaydı. sırrını da öğrendim ama söylemem. denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

sayenizde harika bir akşam geçirdim. gelen herkesle buluşmak, tanışmak, rahat rahat bağıra çağıra lgbti hakkında konuşabilmek, kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu ve eğlenceli hissettirdi. iyi ki gelmişim. iyi ki yazmışım sözlüğe umarım daha fazla yazmaya da devam ederim. umarım daha fazla etkinlik yaparız ve umarım hep orda olabilirim.

hepinize tekrar, teker teker teşekkür ediyorum. iyi ki varsın ayı sözlük ve yazarları.

ha bu arada gecenin sonunda dark bear ve panda ile yaptığımız kayganlaştırıcı muhabbeti efsaneydi. artık o güzel kafayla neyi ne kadar konuştum şuan hatırlamıyorum lakin zirvenin her dakikasından çok acayip bir keyif aldım. yazarlar harikaydı, 9pub harikaydı, gözde apayrı harikaydı.
en kısa zamanda diğer yazarlarla da tanışma imkanına erişebilirim umarım.
görüşmek üzere...

dibindibidipnot: ismini ya da nickini unuttuğum yazarlar varsa şimdiden affola, lütfen iletin hemen eklerim.

mart ayında entry kasıyoruz kampanyası

sayın ve çok sevgili sözlükdaşlarım.

bildiğiniz üzere sözlüğümüzün interaktif sözlükler sıralamasındaki konumu ve sözlükteki benim gibi yeni gelmiş ve hoşgelmiş yazarlarımızın da çoğalması sebebiyle sözlüğümüzü daha bir aktif kullanma kampanyası düzenlemeye karar verdim.

bilirsiniz mart ayı kedilerin sevişme ayıdır. sevişirler ve bir sürü yavru kedi yaparlar. biz de bol bol entry girerek sözlüğümüzle sevişelim ve mart ayını verimli geçirelim istiyoruz.

bu sebeple yazılacak entrylerinizde kullanacağımız ilk cümlemizi tanım şeklinde yazmanızı istiyor, gerisinde yorum yaparak, hem entrylerimizi daha kıymetli hale getirmek hem de sözlüğümüzü sıralamada üst sıralara taşımak istiyoruz. eminim sizler de istersiniz.

o halde kampanyamız cuma selamlığı ile başlasın.
haydi bakalım elinize, bileğinize, kaleminize, beyninize kuvvete illa billahil aliyyil azim.
hayırlı bir cuma ve verimli bir mart ayı dilerim.
her yazarın en az günlük 20 tanımlı entry yazmasını dileriz.

tanımlı entry girenin sevgilisi olsun inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin sevgilisi onu çok sevsin inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin libidosu tavan yapsın inşallah. (amin)

(bkz:entry yazmayı sizden öğrenecek değiliz)
(bkz:interaktif sözlükler şubat 2018 sıralaması)

2 mart lethallegend günü

1983 senesinden itibaren ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlayan lethallegend'ın doğum günü etkinliklerinin başlangıç tarihidir.

yazarın 35. yaş günü sebebiyle yazılacak tüm iyi dilekler, dilek ağaçlarına tutturularak, hem çevreyi renklendirmek hem de sözlüğümüzdeki diğer yazarlarımızın resmi kutlama günlerine atıfta bulunmak bugünün anlam ve önemini yansıtmaktadır.

bu tarihe konu olmuş yazar 1983 senesinin 2 martında doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimini patagonya'da tamamlamış, daha sonra kenya çükçük üniversitesinde penis dili ve taşşak edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

yazarlığınıza aktif olarak 2018 yılı itibarı ile ayı sözlükte başlamış olup, halen aktif şekilde yazarlığına devam etmektedir.

mevzu bahis gün ile ilgili tüm iyi dilekli entrylerinizi tanımlı şekilde bekler hepinize afiyetler dilerim. günümüz hep bayram havasında, kutlama ve şölen etkinikleri gibi heyecanlı ve bereketli olsun.

hepiciklerinize şimdiden teşekkürü bir borç bilir, pipiciklerinizden öperim.

yaş otuz beş! yolun yarısı eder.
dante gibi ortasındayız ömrün.
delikanlı çağımızdaki cevher,
yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
gözünün yaşına bakmadan gider...

dokuz pub

çok fena dövme yapılası bir logoları var şahane. yanına bir de 6 kondursak off tamamdır. en kısa zamanda ilk yaptıracağım dövme bu olacak sakın fikrimi çalmayın vallahi billahi ve tallahi (şayet varsa) öteki cihanda iki elim götünüzde olacaktır.

dokuz pub

mavi balkonu, yakışıklı barmeni ve güzel barmaidi, gözde'nin ortamı şenlendiren kahkahaları ile önümüzdeki günlerde lgbti camiasının ortak yaşam alanı olmaya aday bir mekan. resmen taksime gitme sebebi. özellikle moraliniz bozuksa gidin ve gözde'nin enerjisiyle kendinize gelin.

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

anca toparladım kendimi sabah sabah mouseum bozulunca delirdim. nedense alkollü bir akşam sonrası sabah erkenden uyanıyorum. anlayamadım. neyse zirve harikaydı yaa baştan sona herşeyi şöyle bir anlatayım.

efendim şimdi ilk defa böyle bizden birileri ile bir mekanda buluşacağım için hem heyecanlı, hem biraz tedirgindim açıkçası. gün boyu tedirginliğimi atmak için sözlüğe yazdım durdum zaten. sonra akşam hazırlandım ve çıktım. akşam sözlüğe yazdığım son entry polislerle ilgili olduğu için tedirginliğim bir kat daha arttı. "lan acaba çevirirler mi?" falan diye korktuğum başıma geldi. taksim metrosu çıkışında polis durdurdu beni. tabi bunu yaparken ben o sırada yürüyen merdivenle yukarı çıkıyordum ki polis bey koluma dokundu. baktım polis!. hemen aşağı inmeye başladım merdiven yukarı çıkarken. hayatımda ilk defa çocuklar gibi şendim. ilahi polis bey amca sen nelere kadirsin. tipimi beğenmedi zaar. kimliğimi istedi. kalbim güm güm atmaya başladı. adamın gözlerine boş boş bakarken birden polis bey "niye bakıyon öyle?" dedi. ben iyice sıçışlara geçmeden hemen "niye bakıcam, görevinizi yapıyorsunuz, ne diyebilim ki?" dedim. adam "peki" dedi. neyse kimliği geri verdi ve yoluma devam ettim.

çıktım metrodan mis sokağa doğru yürümeye başladım. sonra girdim sokağa ulan bak bak bak... "yok olum bu bar nerde lan?" diye içimden geçiriyorum. neyse yürüdüm baya aşağı sokak, yukarı sokak derken... başka mekanlarda keşfettim tabi. bu sırada iyi oldu. sonra dedim "bu bar kesin yukarı katlarda falandır" derken buldum 9pub'ı.

çıktım merdivenlerden. bir baktım sürgülü bir kapı. açtım girdim içeri ulan kimse yok! yanlış mı geldim acaba diye bakınırken garson hanımefendi yaklaştı. "buyrun hoşgeldiniz" dedi. dedim "burda ayı sözlük buluşması olacaktı." "evet" dedi olacak. "lakin henüz kimse gelmedi ilk siz geldiniz dedi." neyse sonra sigara içilir mi burda diye sordum arka balkonda içebilirsiniz dediler, o sırada gözde senem çıktı geldi. sımsıcak bir karşılama. tanıştık. konuştuk. mavi ışıklı balkon muhabbetine giriştik. yaklaşık 10 dakika falan sürdü. cıvıl cıvıl bir kadın, o kadar neşeli, o kadar şen kahkaha, yerinde duramaz mı lan bir insan. öyle kıpır kıpır enerjiyi direk hissediyorsunuz zaten.

10 dakika sonra vaveyla93 ve arkadaşı çıktı geldi. onlarla da tanıştık. çok hoş sohbet insanlardı ikisi de. biz baya muhabbeti mavi balkona taşıdık gibi oldu birden.
gelen balkona, gelen balkona derken futurelavirs ve futurelavirs in kolisi geldiler. tanıştık, selamlaştık. hemen ardından dark bear ve panda mavi balkona damladılar. biz çoğaldıkça mavi balkon, oldu sana gökkuşağı balkon.

biralarımızı alıp içeriye geçtik masaya kurulduk. sağolsun dark bear bize hediyelerimizi takdim etti. ve muhabbete giriştik, çok şey konuşuldu. dark bear'a bazı konularda kendimi ifade etmeye çalışırken futurelavirs'ın adeta bir görev bilinciyle konuya dahil olması ile ifadelerim biraz daha anlamlı hale geldi. burdan da kendisine teşekkür ederim. umarım meramımı anlatabilmişimdir. sonuçta ortak bir noktada buluşabilmemiz kaçınılmazdı zaten. muhabbet ilerlerken ortama daha sonra muhafazakar muhafız ve tam olarak tanışamadığım cake ve arkadaşı dahil oldular. her şey harikaydı. henüz yazar olmayan arkadaşlarımız da vardı aramızda başta gözde olmak üzere hepsini en kısa zamanda sözlüğe kazanacağız.

homojen dergi'nin 2. yaşı ve sözlüğün 6. yaşı sebebiyle ve gözde' nin harika sürprizi ile şampanya patlatıldı. bu arada ilk defa şampanya içtim ve çok sevdim tadını bundan sonra şampanyacıyım. her zirvede isterim ona göre. ha bir de 9pub'ın kendi kokteyli de bir harikaydı. sırrını da öğrendim ama söylemem. denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

sayenizde harika bir akşam geçirdim. gelen herkesle buluşmak, tanışmak, rahat rahat bağıra çağıra lgbti hakkında konuşabilmek, kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu ve eğlenceli hissettirdi. iyi ki gelmişim. iyi ki yazmışım sözlüğe umarım daha fazla yazmaya da devam ederim. umarım daha fazla etkinlik yaparız ve umarım hep orda olabilirim.

hepinize tekrar, teker teker teşekkür ediyorum. iyi ki varsın ayı sözlük ve yazarları.

ha bu arada gecenin sonunda dark bear ve panda ile yaptığımız kayganlaştırıcı muhabbeti efsaneydi. artık o güzel kafayla neyi ne kadar konuştum şuan hatırlamıyorum lakin zirvenin her dakikasından çok acayip bir keyif aldım. yazarlar harikaydı, 9pub harikaydı, gözde apayrı harikaydı.
en kısa zamanda diğer yazarlarla da tanışma imkanına erişebilirim umarım.
görüşmek üzere...

dibindibidipnot: ismini ya da nickini unuttuğum yazarlar varsa şimdiden affola, lütfen iletin hemen eklerim.

2 mart lethallegend günü

1983 senesinden itibaren ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlayan lethallegend'ın doğum günü etkinliklerinin başlangıç tarihidir.

yazarın 35. yaş günü sebebiyle yazılacak tüm iyi dilekler, dilek ağaçlarına tutturularak, hem çevreyi renklendirmek hem de sözlüğümüzdeki diğer yazarlarımızın resmi kutlama günlerine atıfta bulunmak bugünün anlam ve önemini yansıtmaktadır.

bu tarihe konu olmuş yazar 1983 senesinin 2 martında doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimini patagonya'da tamamlamış, daha sonra kenya çükçük üniversitesinde penis dili ve taşşak edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

yazarlığınıza aktif olarak 2018 yılı itibarı ile ayı sözlükte başlamış olup, halen aktif şekilde yazarlığına devam etmektedir.

mevzu bahis gün ile ilgili tüm iyi dilekli entrylerinizi tanımlı şekilde bekler hepinize afiyetler dilerim. günümüz hep bayram havasında, kutlama ve şölen etkinikleri gibi heyecanlı ve bereketli olsun.

hepiciklerinize şimdiden teşekkürü bir borç bilir, pipiciklerinizden öperim.

yaş otuz beş! yolun yarısı eder.
dante gibi ortasındayız ömrün.
delikanlı çağımızdaki cevher,
yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
gözünün yaşına bakmadan gider...

malezya gazetesinin eşcinsel tanımlamaları

malezya’nın sinar harian gazetesi, lgbt’lerin nasıl tespit edileceği konusunda maddeli kontrol listesi yayınladı. listeye göre sakal bırakmak, spor salonuna gitmek ve marka giyinmek eşcinsel olmaya yetiyormuş. lezbiyenleri ise birbirlerine sarılmaları, el sıkışması ve küçümseyici tavırlar içinde oluşları ile tespit edilebilirmiş.
hadi buyur burdan yak. artık sakal bırakmak eşcinsellik ise sakal bırakan bütün erkekler malezya'ya göre eşcinsel. spor salonuna giden her erkek de eşcinsel. olum bu kafalar çok fena kafalar ha. adamların kafası dini kominizm lan. herkes tek tip, fabrika çıkışlı olmadığı sürece eşcinsel bu kafaya göre. ha bir de din adamları falan da eşcinsel haa. zira onlar da sakal bırakıyor. şimdi bu bi yerlere daha fazlaca gider de yazmıyım neyse.
http://gmag.com.tr/malezya-gazetesi-insa...

my brother’s husband

gengoroh tagame tarafından yazılmış çığır açan, eşcinsel temalı manga. aynı isimle dizi haline getiriliyor. lgbt camiası tarafından ilgiyle takip edilen manganın dizisi de aşırı heyecan yaratmış durumda.
aynı evde yaşayan japon bir baba yaichi ve kızı kana’nın hikayesini anlatacak. yaichi’nin kocasının kanadalı erkek kardeşi tarafından ziyaret ediliyorlar ve dizi, yaichi’nin gay olma ve homofobi konusundaki değişen tutumlarını ve kuir insanların japon kültürüyle yüz yüze gelmelerini anlatıyor.

mart ayında entry kasıyoruz kampanyası

sayın ve çok sevgili sözlükdaşlarım.

bildiğiniz üzere sözlüğümüzün interaktif sözlükler sıralamasındaki konumu ve sözlükteki benim gibi yeni gelmiş ve hoşgelmiş yazarlarımızın da çoğalması sebebiyle sözlüğümüzü daha bir aktif kullanma kampanyası düzenlemeye karar verdim.

bilirsiniz mart ayı kedilerin sevişme ayıdır. sevişirler ve bir sürü yavru kedi yaparlar. biz de bol bol entry girerek sözlüğümüzle sevişelim ve mart ayını verimli geçirelim istiyoruz.

bu sebeple yazılacak entrylerinizde kullanacağımız ilk cümlemizi tanım şeklinde yazmanızı istiyor, gerisinde yorum yaparak, hem entrylerimizi daha kıymetli hale getirmek hem de sözlüğümüzü sıralamada üst sıralara taşımak istiyoruz. eminim sizler de istersiniz.

o halde kampanyamız cuma selamlığı ile başlasın.
haydi bakalım elinize, bileğinize, kaleminize, beyninize kuvvete illa billahil aliyyil azim.
hayırlı bir cuma ve verimli bir mart ayı dilerim.
her yazarın en az günlük 20 tanımlı entry yazmasını dileriz.

tanımlı entry girenin sevgilisi olsun inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin sevgilisi onu çok sevsin inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin libidosu tavan yapsın inşallah. (amin)

(bkz:entry yazmayı sizden öğrenecek değiliz)
(bkz:interaktif sözlükler şubat 2018 sıralaması)

askerliğe elverişsiz raporu alma yöntemleri

gidin yapın askerliğinizi adam gibi ne kaçması ne elverişsizliği kendim gittim yaptım geldim hem ne var yani alt tarafı 6 ay dişinizi sıkarsınız hem çoğunluğun üniversite düzeyinde eğitimi olduğunu da düşünürsek 6 ay bile sürmüyor 5 ay 5 gün izin almazsanız gayet mantıklı bir dönem ayrıca görün oradaki düzeni de bence hoşunuza da gidebilir ön yargılı olmayın ayrıca üniforma giyeceksiniz düşünün ne kadar seksi olacağınızı halinizi tavrınızı belli etmeyin yeter hem benim dönemimde bir arkadaşım da vardı adam adanalı ama özel kolejlerde okutulmuş özel üniversiteden mezun gayet naif bir çocuktu bayağı da belli ediyordu kendini ama eşcinsel olmadığını inatla söylemesine rağmen bölük için sabah içtimalarında ve spor hareketler esnasında .çok belli ederdi kendini hatta bir gün şınav çekemiyorum diye ağlamaya başlamıştı komutanlar kenara falan çektiler gayet özenli davrandılar çocuk adam gibi yaptı bitirdi askerliğini sizin neyiniz eksik düşünmeyin kötü şeyler hem hayatınızda bir dönemliğine disipline olur bunu da gördük dersiniz gidin yapın askerlik iyidir.

her şeyi bırakıp istanbul'a gitmek

gelme git git. biz küçük kasabalara kaçma hayali kuruyoz. millet hala istanbul hayali kuruyor. nasıl bir dünya bu anlamak mümkün değil.

iki erkeğin dans etmesi

her şeye evet diyebilirim. tamam yani bildiğiniz her şey olabilir ama dans konusunda kesinlikle iki erkeği romantik dans ederken düşünemiyorum ben. bana hiç çekici gelmiyor bu durum. her şeye evet diyebilirim ama dansa hayır asla mümkünatı yok. bir kere estetik değil. dans dediğin şey estetik bir olay. yani kucaklaşabiliriz, öpüşebiliriz, sevişebiliriz... ama dans edemeyiz. yani benle olmaz o iş. hiç yapmadığım hiç de yapmayacağım tek eşcinsel aktivitedir. bir kere iki erkeği tango yaparken düşünemiyorum. tango bir kadın ve bir erkeğin birlikte olabileceği en nadide anlardan biridir. vals ona keza... çaça, rumba, lambada... yok abi yok yani mümkün değil. haa oryantal olabilir bak. tekli olduğu için. ama diğerler ı ıh. yanından bile geçmem.

götünü siktirmek için mühendis olmak

okudum. anlamadım.
asıl vurgulanmak istenen nokta nedir?
nereye varmak istenmektedir?
cümleler neden bu kadar devrik ve anlamsız?
ne giriş var ne gelişme e sonuçta yok ortada...
tamam mühendis olmamışsın onu anladık da götünü siktirmekle mühendis olmanın alakası nedir?
psikolog musun, değil misin onu da anlamadım bak.
eğer sen psikologsan lütfen kimseyi tedavi etme. eğer ki hastalarına da bu kadar devrik cümle kuruyorsan vayy haline o hastaların.

ap'lerin asıl amacı

nifak tohumu ekmektir. araya girip ortalığı kızıştırıp kenara çekilirler. sonra biz de bakarız öyle aval aval noldu bize diye. vallahi denk gelmesinler ters tarafımla otururum yüzlerine.