lethallegend

Durum: 1747 - 0 - 0 - 0 - 09.09.2018 10:19

Puan: 25618 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

henüz bi o girmiş.
  • /
  • 88

2018 yazının bitmiş olması

he ya sorma çabuk bitti bu yaz da. kışlar uzun yazlar kısa geçiyor artık. anasını satayım nasıl bir zaman dilimine düştük böyle anlam veremiyorum. ülke boktan halde, havalar nanay, cepte para yok, olsa gezmeye zaman yok. ah ahhh gençliğim masa başında çürüdü gitti ühühüüh. neyse napalım biz de yine yazı bekleriz.

floransa

şu yasak konusu gerçekten çok iyi düşünülmüş keşke bizde de olsa. hatta direkt çöp atanlara da yasak ve ceza verilse. aslında çöp için ceza var ama 30 lira imiş. neyse bir gün bize de gelmesi umuduyla au revoir.

karşı balkondaki kadın

ayy allah seni kahretsin e mi? gecenin bir yarısı balkona çıkıyor sevgilisiyle telefonda bağırış çığırış ana avrat dümdüz kayarak kavga ediyor. bütün mahalle onu dinliyoruz. bir de bunu hep gece 12'den sonra yapıyor sanki günün bütün saatleri bitmiş gibi. dün gece de aynı şeyi yapıyordu. cama doğru çıktım. beni gördü ve içeri kaçtı. sonra gittim mi acaba diye bakmak için balkon kapısına geri geldi görür görmez geri kaçtı falan. gerizekalı mıdır nedir anlamadım. tamam mahallenin çoğunluğu şu an suriyeli olablir. söylediklerini anlamadıklarını düşünüyor olabilir ama ben anlıyorum amk. bir sus bir çenen kırılsın. anası babası da yok herhalde bunun başında şu sıralar resmen at koşturuyor balkonda. eğer bir daha yaparsa çıkıp söyleyecem artık bir gir içeri bıktım senden diye. koskoca evde konuşacak yer yok çıkıp balkonda ana avrat söver mi bir kadın yaww. tamam bazılarına sövmek yakışıyor da buna yakışmıyor birader. sesi de iğrenç cızırtı gibi bir şey. ayyyyhhh bunaldım yemin ederim.

türkiye'de spor bilim ve sanatın olmaması

aaaa lütfen ülkemizde macfit gibi bir değer varken spor yok diyemezsiniz. ayrıca uzay üssü de kuruyoruz, hatta kurmuş ve uzaya ilk mekiği fırlatmış bile olabiliriz. ya da havai fişekleri de mekikten sayarsanız bayaa bir fırlattık. yani bilim de var bu ülkede. sanat zaten var oluummm. hırsızlık sanatı, yalan söyleme sanatı, doğru söylediğini iddia etme sanatı, yalakalık sanatı, ayakta adam sikme sanatı, zam sanatı var, var oğlu var yani anlayacağınız. öyle bol keseden bizim ülkemizde hiçbir şey yok diyemezsiniz. sırf bu yüzden batı bizi çok kıskanıyor. bizim ulaştığımız muasır düzeye ulaşamadıkları için.
beton sanatını eklemeyi unutmuşum bak, en önemli sanatımız da o.

cate blanchett

ahh evet işte o kadın. ayy ben böyle erkeğimsi kadınları çok seviyorum. heterolaşasım geliyor. ne güzel sevişilir böyle kadınlarla. ahh ahh.
erkeğimsi yalnız tanıma gel adsfadsfas.

müjde ar

en son puhutv'de yayınlanan şahsiyet isimli mini dizide rol almıştır. yine gönülleri fethetmiştir.

gecenin bir yarısı kalktı diye mesaj atan erkek

kalktı.
var mı ilgilenecek biri.
adsfadfsfas.

sanal gerçekliğin içinde olmamız

ahh canım yaa matrix mi izledin sen. kıyamam. boşver çok kafaya takma. eser öyle arada olur. elleşme geçsin.

bulaşık makinası

kaç yüzyıldır alamadığım. hala elde yıkıyorum bulaşıkları. ellerim mahvoldu. şimdilerde de alamam malum zamlar belimizi büktü. napalım. ellerim çabuk yaşlanacak.

ziraat ve hayvancılık için eğitimin şart olması gerekliliği

tabi tabi eğitim şart. sadfadasfa.
lan kimi eğitiyon adam gelmiş 85 yaşına ehonomi çoh eyi deyip geçiyor.

enseye şaplak göte parmak

ayy en sevmediğim insan türü. bunları toplayıp sabun kampına kapatmak lazım. malum ekonomik krizdeyiz sabun lazım.

ayrılık sonrası hissedilenler

ayy ben hep ağlıyorum. çok mu duygusalım ne. geldim bilmem kaç milyon yaşıma hala ağlıyorum çocuk gibi. ühühü.

tanış buluş sev seviş ayrıl

ahh ahhh günümüzün gençlerinin hali ne olacak böyle. yazık vallahi çok üzülüyorum bunlara. halbuki sevmek sevilmek sevişmek sonra bir daha sevişmek sonra bir daha bir daha dahaaa aaahhh. oh.

lgbti'yi kabul etmemek

lgbti kim ki ben onu kabul etmeyecem. sıkıyosa o beni kabul etmesin. yiyosa köprüden önceki son çıkışta bekliyorum.

çukur

yeniz sezon için yeni oyuncular aranıyormuş gençler. hele bir el atın belki meşhur olursunuz.

sözlükçülerin tanışmak istediği üyeler

hahah tasadüfe gel ki ben de albertcamus yazacaktım. gönüller bir demek ki. çok ilgimi çekiyor bu aralar. tanışalım mı yakışıklı asdfadsfa.

cate blanchett

hep lezbiyen olduğunu düşünmüşümdür bu kadının ha bir de bunun gibi biri daha var constantine de melek rolünü oynayan. aha işte o da çok seksi haa.

metalci gençliğe ne oldu

ben sivil hayata geçince onlar da bıraktılar tabi. ondan yoklar artık. sene 2010 rexx'in önündeyiz arkadaşlarla kiminin saçı mor kimin kırmızı kimin mavi, oramızda buramızda zincirler, küpeler, piercingler falan takılıyoruz kendimizce sonra metalci ağır abiler geldi dövdüler bizi ühühü. o zamandan beri yokuz.

heteroseksüellerin kendilerine straight demeleri

biz de irregular takılalım o zaman ahey ahey ahey

eşcinsellerde görülen kişilik bozuklukları

sözlükteki bazı yazarların mercek altına alınarak incelenmesi gerektiğini düşündüğüm konudur. onlar kendilerini belli ediyorlar zaten. bence sözlükteki psikolog ya da psikiyatrist arkadaşlar bu konuda bizi aydınlatabilirler. böylece kimin ne olduğunu anlamış oluruz.
  • /
  • 88

sabun büyüsü

o kadar iğne almışken voodoo bebeği büyüsü yapsaydık keşke.

ayı sözlük istanbul zirvesi

sözlükteki düşmanlarımla karşılaşmak için sabırsızlanıyorum.

iki kelimesinden biri ay ayol olan kadınsı pasif eşcinsel erkek

kadınların iki lafından biri ayol mu ki ayol demek kadınsılık olsun.kadınlar bile bazı feminen eşcinseller kadar uçlarda yaşamıyor kadınlığını.cinsel yönelimlerini insanların gözüne sokmaktan keyif alanlar yapıyor genelde bunu.az da olsalar toplum içinde görünürlükleri fazla olduğu için bize zarar veriyorlar sağolsunlar.

lethallegend

bir müddet yazmayı bırakan ama meşhur asdgfhdfafag gülmesi ile geri gelen yazar. şu asdfgsgfada yapmasa iyi biri ama işte durduramıyoruz yapıyor

gwendoline christie

kendisini game of thrones’dan tanırız brienne of tarth.
bir kadına hem maskülen olmak hem feminen olmak bu kadar mı yakışır.

lethallegend

entyrlerinden kendini belli eden, kültürlü bir yazar sanırım.
tam sohbet edilesi.

lethallegend

kadının iyisinden anlayan zevk sahibi gay.

(bkz:cate blanchett)
(bkz:tilda swinton)

lethallegend

bana profil fotosu kendisi mi acaba mı sanki şoplamıştır belki dedirten yazardır. dikkat, girdiği entryleri beklenenden fazla güldürebilir.

interaktif sözlükler temmuz 2018 sıralaması

ayı sözlük'ün aylık girdi sayısına göre 11. olduğu sıralamadır.

sıralamaya gelirsek;

ilk beşte; her zamanki gibi ekşi sözlük, uludağ sözlük ve dünya sözlük, instela, kutup sözlük yer alıyor. sıralamaya uçucu sözlük dahil olurken, kötü sözlük geçen ay kapandığından gümüş lig sıralamasına dahil oldu.

tüm interaktif sözlükler sıralaması'na ve açıklamalara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://interaktifsozlukler.com/interakt...

temmuz ayı çalışmalarımıza ek olarak sözlük röportajları sayfamızda iki yeni bölüm sizleri beklemekte. interaktif sözlükler sıralaması kapsamında devam ettiğimiz sözlük röportajları çalışmamızın temmuz ayı konukları bol sözlük ve ayı sözlük oldu. her iki sözlüğün yöneticilerine de röportaj teklifimizi yanıtsız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz.

sözlük röportajlarını okumak için buradan devam edebilirsiniz.

https://interaktifsozlukler.com/roporta...

interaktif sözlükler sıralaması formatsız sözlükler-gümüş ligi sıralaması için:

https://interaktifsozlukler.com/interakt...

ağustos 2018 sıralamasında görüşmek üzere.

https://interaktifsozlukler.com/

lgbti bireyleri için giyim tarzı önerileri

hımm. şey herkesin tarzı kendine dedirten başlıktır. ama söyle bir gerçek var ki birçok lgbti birey de çok kötü giyiniyor be. hani gaysin falan ok de gidip jinekolog hekim oya toksöz'ün asistanı ilhan gibi giyinip bir de çok güzel olduğunu zanneden tipler var. allah korusun.

Toplam entry sayısı: 1747

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

anca toparladım kendimi sabah sabah mouseum bozulunca delirdim. nedense alkollü bir akşam sonrası sabah erkenden uyanıyorum. anlayamadım. neyse zirve harikaydı yaa baştan sona herşeyi şöyle bir anlatayım.

efendim şimdi ilk defa böyle bizden birileri ile bir mekanda buluşacağım için hem heyecanlı, hem biraz tedirgindim açıkçası. gün boyu tedirginliğimi atmak için sözlüğe yazdım durdum zaten. sonra akşam hazırlandım ve çıktım. akşam sözlüğe yazdığım son entry polislerle ilgili olduğu için tedirginliğim bir kat daha arttı. "lan acaba çevirirler mi?" falan diye korktuğum başıma geldi. taksim metrosu çıkışında polis durdurdu beni. tabi bunu yaparken ben o sırada yürüyen merdivenle yukarı çıkıyordum ki polis bey koluma dokundu. baktım polis!. hemen aşağı inmeye başladım merdiven yukarı çıkarken. hayatımda ilk defa çocuklar gibi şendim. ilahi polis bey amca sen nelere kadirsin. tipimi beğenmedi zaar. kimliğimi istedi. kalbim güm güm atmaya başladı. adamın gözlerine boş boş bakarken birden polis bey "niye bakıyon öyle?" dedi. ben iyice sıçışlara geçmeden hemen "niye bakıcam, görevinizi yapıyorsunuz, ne diyebilim ki?" dedim. adam "peki" dedi. neyse kimliği geri verdi ve yoluma devam ettim.

çıktım metrodan mis sokağa doğru yürümeye başladım. sonra girdim sokağa ulan bak bak bak... "yok olum bu bar nerde lan?" diye içimden geçiriyorum. neyse yürüdüm baya aşağı sokak, yukarı sokak derken... başka mekanlarda keşfettim tabi. bu sırada iyi oldu. sonra dedim "bu bar kesin yukarı katlarda falandır" derken buldum 9pub'ı.

çıktım merdivenlerden. bir baktım sürgülü bir kapı. açtım girdim içeri ulan kimse yok! yanlış mı geldim acaba diye bakınırken garson hanımefendi yaklaştı. "buyrun hoşgeldiniz" dedi. dedim "burda ayı sözlük buluşması olacaktı." "evet" dedi olacak. "lakin henüz kimse gelmedi ilk siz geldiniz dedi." neyse sonra sigara içilir mi burda diye sordum arka balkonda içebilirsiniz dediler, o sırada gözde senem çıktı geldi. sımsıcak bir karşılama. tanıştık. konuştuk. mavi ışıklı balkon muhabbetine giriştik. yaklaşık 10 dakika falan sürdü. cıvıl cıvıl bir kadın, o kadar neşeli, o kadar şen kahkaha, yerinde duramaz mı lan bir insan. öyle kıpır kıpır enerjiyi direk hissediyorsunuz zaten.

10 dakika sonra vaveyla93 ve arkadaşı çıktı geldi. onlarla da tanıştık. çok hoş sohbet insanlardı ikisi de. biz baya muhabbeti mavi balkona taşıdık gibi oldu birden.
gelen balkona, gelen balkona derken futurelavirs ve futurelavirs in kolisi geldiler. tanıştık, selamlaştık. hemen ardından dark bear ve panda mavi balkona damladılar. biz çoğaldıkça mavi balkon, oldu sana gökkuşağı balkon.

biralarımızı alıp içeriye geçtik masaya kurulduk. sağolsun dark bear bize hediyelerimizi takdim etti. ve muhabbete giriştik, çok şey konuşuldu. dark bear'a bazı konularda kendimi ifade etmeye çalışırken futurelavirs'ın adeta bir görev bilinciyle konuya dahil olması ile ifadelerim biraz daha anlamlı hale geldi. burdan da kendisine teşekkür ederim. umarım meramımı anlatabilmişimdir. sonuçta ortak bir noktada buluşabilmemiz kaçınılmazdı zaten. muhabbet ilerlerken ortama daha sonra muhafazakar muhafız ve tam olarak tanışamadığım cake ve arkadaşı dahil oldular. her şey harikaydı. henüz yazar olmayan arkadaşlarımız da vardı aramızda başta gözde olmak üzere hepsini en kısa zamanda sözlüğe kazanacağız.

homojen dergi'nin 2. yaşı ve sözlüğün 6. yaşı sebebiyle ve gözde' nin harika sürprizi ile şampanya patlatıldı. bu arada ilk defa şampanya içtim ve çok sevdim tadını bundan sonra şampanyacıyım. her zirvede isterim ona göre. ha bir de 9pub'ın kendi kokteyli de bir harikaydı. sırrını da öğrendim ama söylemem. denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

sayenizde harika bir akşam geçirdim. gelen herkesle buluşmak, tanışmak, rahat rahat bağıra çağıra lgbti hakkında konuşabilmek, kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu ve eğlenceli hissettirdi. iyi ki gelmişim. iyi ki yazmışım sözlüğe umarım daha fazla yazmaya da devam ederim. umarım daha fazla etkinlik yaparız ve umarım hep orda olabilirim.

hepinize tekrar, teker teker teşekkür ediyorum. iyi ki varsın ayı sözlük ve yazarları.

ha bu arada gecenin sonunda dark bear ve panda ile yaptığımız kayganlaştırıcı muhabbeti efsaneydi. artık o güzel kafayla neyi ne kadar konuştum şuan hatırlamıyorum lakin zirvenin her dakikasından çok acayip bir keyif aldım. yazarlar harikaydı, 9pub harikaydı, gözde apayrı harikaydı.
en kısa zamanda diğer yazarlarla da tanışma imkanına erişebilirim umarım.
görüşmek üzere...

dibindibidipnot: ismini ya da nickini unuttuğum yazarlar varsa şimdiden affola, lütfen iletin hemen eklerim.

2 mart lethallegend günü

1983 senesinden itibaren ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlayan lethallegend'ın doğum günü etkinliklerinin başlangıç tarihidir.

yazarın 35. yaş günü sebebiyle yazılacak tüm iyi dilekler, dilek ağaçlarına tutturularak, hem çevreyi renklendirmek hem de sözlüğümüzdeki diğer yazarlarımızın resmi kutlama günlerine atıfta bulunmak bugünün anlam ve önemini yansıtmaktadır.

bu tarihe konu olmuş yazar 1983 senesinin 2 martında doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimini patagonya'da tamamlamış, daha sonra kenya çükçük üniversitesinde penis dili ve taşşak edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

yazarlığınıza aktif olarak 2018 yılı itibarı ile ayı sözlükte başlamış olup, halen aktif şekilde yazarlığına devam etmektedir.

mevzu bahis gün ile ilgili tüm iyi dilekli entrylerinizi tanımlı şekilde bekler hepinize afiyetler dilerim. günümüz hep bayram havasında, kutlama ve şölen etkinikleri gibi heyecanlı ve bereketli olsun.

hepiciklerinize şimdiden teşekkürü bir borç bilir, pipiciklerinizden öperim.

yaş otuz beş! yolun yarısı eder.
dante gibi ortasındayız ömrün.
delikanlı çağımızdaki cevher,
yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
gözünün yaşına bakmadan gider...

bankacibear

olum bu adamın her başlık altında neden aynısından 10 entrysi var? biri bana bunu açıklayabilir mi? hani sistemsel bir hata ise neden sadece bu arkadaşa piyango vurmuş? eğer sistemsel değilse bu arkadaşın bir sorunu mu var aynı entryden 10 tane döşüyor her başlığa? vallahi siliyorum bak sonra benim entry sayım neden düştü demesin kimse...

mart ayında entry kasıyoruz kampanyası

sayın ve çok sevgili sözlükdaşlarım.

bildiğiniz üzere sözlüğümüzün interaktif sözlükler sıralamasındaki konumu ve sözlükteki benim gibi yeni gelmiş ve hoşgelmiş yazarlarımızın da çoğalması sebebiyle sözlüğümüzü daha bir aktif kullanma kampanyası düzenlemeye karar verdim.

bilirsiniz mart ayı kedilerin sevişme ayıdır. sevişirler ve bir sürü yavru kedi yaparlar. biz de bol bol entry girerek sözlüğümüzle sevişelim ve mart ayını verimli geçirelim istiyoruz.

bu sebeple yazılacak entrylerinizde kullanacağımız ilk cümlemizi tanım şeklinde yazmanızı istiyor, gerisinde yorum yaparak, hem entrylerimizi daha kıymetli hale getirmek hem de sözlüğümüzü sıralamada üst sıralara taşımak istiyoruz. eminim sizler de istersiniz.

o halde kampanyamız cuma selamlığı ile başlasın.
haydi bakalım elinize, bileğinize, kaleminize, beyninize kuvvete illa billahil aliyyil azim.
hayırlı bir cuma ve verimli bir mart ayı dilerim.
her yazarın en az günlük 20 tanımlı entry yazmasını dileriz.

tanımlı entry girenin sevgilisi olsun inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin sevgilisi onu çok sevsin inşallah. (amin)
tanımlı entry girenin libidosu tavan yapsın inşallah. (amin)

(bkz:entry yazmayı sizden öğrenecek değiliz)
(bkz:interaktif sözlükler şubat 2018 sıralaması)

dokuz pub

çok fena dövme yapılası bir logoları var şahane. yanına bir de 6 kondursak off tamamdır. en kısa zamanda ilk yaptıracağım dövme bu olacak sakın fikrimi çalmayın vallahi billahi ve tallahi (şayet varsa) öteki cihanda iki elim götünüzde olacaktır.

tanrı erkekte delik yarattıysa eşcinsellik normal demektir

tanrı yoktur. yaratılma bir hikayedir. deliğiniz de milyon yıllık bir evrimin sonucudur. evrim sonucunda iki ayağınız üstüne basmayı öğrendiğiniz için kuyruk sokumunuzda dengenizi sağlamanıza yarayacak bir kuyruğa ihtiyacınız kalmadığı için de bir kuyruğunuz yoktur. delik de buna benzer. siz isteseniz de yerini değiştiremezsiniz. eşcinselliği de bir deliğe indirgeyerek normalleştiremezsiniz. eşcinselliğin normal olması konusu apayrı bir konudur. o konu üzerine uzmanlaşmış kişilerden yardım alabilirsiniz.
(bkz:o ben değilim)

homofobikler üstünde yapılan ilginç deney

hetero erkeklere homoseksüelliğe dair bir test yapılmış ve form doldurtulmuş. bu forma göre kendilerine önce hetero, sonra lezbiyen ve gay içerikli porno izletilmiş. bu sırada penislerine de içinde sensor olan bant yerleştirilmiş ve kendilerine dokunulmasına izin verilmeden tepkileri ölçülmüş.
kendi cevapladıkları test sonuçlarına göre en homofobik olduklarını belirten erkekler, iki erkeğin cinsel birleşmesini izlerken, iki kadın ya da heteroseksüel seks izledikleri zamana oranla daha çok erekte olmuşlar.
yani neymiş heterolarda da eşcinsel eğilim ortaya çıkmış. e hayırlı uğurlu olsun heterolara da saldırabiliriz artık haydi rastgele.
https://seyler.eksisozluk.com/cinsel-yon...

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

anca toparladım kendimi sabah sabah mouseum bozulunca delirdim. nedense alkollü bir akşam sonrası sabah erkenden uyanıyorum. anlayamadım. neyse zirve harikaydı yaa baştan sona herşeyi şöyle bir anlatayım.

efendim şimdi ilk defa böyle bizden birileri ile bir mekanda buluşacağım için hem heyecanlı, hem biraz tedirgindim açıkçası. gün boyu tedirginliğimi atmak için sözlüğe yazdım durdum zaten. sonra akşam hazırlandım ve çıktım. akşam sözlüğe yazdığım son entry polislerle ilgili olduğu için tedirginliğim bir kat daha arttı. "lan acaba çevirirler mi?" falan diye korktuğum başıma geldi. taksim metrosu çıkışında polis durdurdu beni. tabi bunu yaparken ben o sırada yürüyen merdivenle yukarı çıkıyordum ki polis bey koluma dokundu. baktım polis!. hemen aşağı inmeye başladım merdiven yukarı çıkarken. hayatımda ilk defa çocuklar gibi şendim. ilahi polis bey amca sen nelere kadirsin. tipimi beğenmedi zaar. kimliğimi istedi. kalbim güm güm atmaya başladı. adamın gözlerine boş boş bakarken birden polis bey "niye bakıyon öyle?" dedi. ben iyice sıçışlara geçmeden hemen "niye bakıcam, görevinizi yapıyorsunuz, ne diyebilim ki?" dedim. adam "peki" dedi. neyse kimliği geri verdi ve yoluma devam ettim.

çıktım metrodan mis sokağa doğru yürümeye başladım. sonra girdim sokağa ulan bak bak bak... "yok olum bu bar nerde lan?" diye içimden geçiriyorum. neyse yürüdüm baya aşağı sokak, yukarı sokak derken... başka mekanlarda keşfettim tabi. bu sırada iyi oldu. sonra dedim "bu bar kesin yukarı katlarda falandır" derken buldum 9pub'ı.

çıktım merdivenlerden. bir baktım sürgülü bir kapı. açtım girdim içeri ulan kimse yok! yanlış mı geldim acaba diye bakınırken garson hanımefendi yaklaştı. "buyrun hoşgeldiniz" dedi. dedim "burda ayı sözlük buluşması olacaktı." "evet" dedi olacak. "lakin henüz kimse gelmedi ilk siz geldiniz dedi." neyse sonra sigara içilir mi burda diye sordum arka balkonda içebilirsiniz dediler, o sırada gözde senem çıktı geldi. sımsıcak bir karşılama. tanıştık. konuştuk. mavi ışıklı balkon muhabbetine giriştik. yaklaşık 10 dakika falan sürdü. cıvıl cıvıl bir kadın, o kadar neşeli, o kadar şen kahkaha, yerinde duramaz mı lan bir insan. öyle kıpır kıpır enerjiyi direk hissediyorsunuz zaten.

10 dakika sonra vaveyla93 ve arkadaşı çıktı geldi. onlarla da tanıştık. çok hoş sohbet insanlardı ikisi de. biz baya muhabbeti mavi balkona taşıdık gibi oldu birden.
gelen balkona, gelen balkona derken futurelavirs ve futurelavirs in kolisi geldiler. tanıştık, selamlaştık. hemen ardından dark bear ve panda mavi balkona damladılar. biz çoğaldıkça mavi balkon, oldu sana gökkuşağı balkon.

biralarımızı alıp içeriye geçtik masaya kurulduk. sağolsun dark bear bize hediyelerimizi takdim etti. ve muhabbete giriştik, çok şey konuşuldu. dark bear'a bazı konularda kendimi ifade etmeye çalışırken futurelavirs'ın adeta bir görev bilinciyle konuya dahil olması ile ifadelerim biraz daha anlamlı hale geldi. burdan da kendisine teşekkür ederim. umarım meramımı anlatabilmişimdir. sonuçta ortak bir noktada buluşabilmemiz kaçınılmazdı zaten. muhabbet ilerlerken ortama daha sonra muhafazakar muhafız ve tam olarak tanışamadığım cake ve arkadaşı dahil oldular. her şey harikaydı. henüz yazar olmayan arkadaşlarımız da vardı aramızda başta gözde olmak üzere hepsini en kısa zamanda sözlüğe kazanacağız.

homojen dergi'nin 2. yaşı ve sözlüğün 6. yaşı sebebiyle ve gözde' nin harika sürprizi ile şampanya patlatıldı. bu arada ilk defa şampanya içtim ve çok sevdim tadını bundan sonra şampanyacıyım. her zirvede isterim ona göre. ha bir de 9pub'ın kendi kokteyli de bir harikaydı. sırrını da öğrendim ama söylemem. denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

sayenizde harika bir akşam geçirdim. gelen herkesle buluşmak, tanışmak, rahat rahat bağıra çağıra lgbti hakkında konuşabilmek, kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu ve eğlenceli hissettirdi. iyi ki gelmişim. iyi ki yazmışım sözlüğe umarım daha fazla yazmaya da devam ederim. umarım daha fazla etkinlik yaparız ve umarım hep orda olabilirim.

hepinize tekrar, teker teker teşekkür ediyorum. iyi ki varsın ayı sözlük ve yazarları.

ha bu arada gecenin sonunda dark bear ve panda ile yaptığımız kayganlaştırıcı muhabbeti efsaneydi. artık o güzel kafayla neyi ne kadar konuştum şuan hatırlamıyorum lakin zirvenin her dakikasından çok acayip bir keyif aldım. yazarlar harikaydı, 9pub harikaydı, gözde apayrı harikaydı.
en kısa zamanda diğer yazarlarla da tanışma imkanına erişebilirim umarım.
görüşmek üzere...

dibindibidipnot: ismini ya da nickini unuttuğum yazarlar varsa şimdiden affola, lütfen iletin hemen eklerim.

2 mart lethallegend günü

1983 senesinden itibaren ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlayan lethallegend'ın doğum günü etkinliklerinin başlangıç tarihidir.

yazarın 35. yaş günü sebebiyle yazılacak tüm iyi dilekler, dilek ağaçlarına tutturularak, hem çevreyi renklendirmek hem de sözlüğümüzdeki diğer yazarlarımızın resmi kutlama günlerine atıfta bulunmak bugünün anlam ve önemini yansıtmaktadır.

bu tarihe konu olmuş yazar 1983 senesinin 2 martında doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimini patagonya'da tamamlamış, daha sonra kenya çükçük üniversitesinde penis dili ve taşşak edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

yazarlığınıza aktif olarak 2018 yılı itibarı ile ayı sözlükte başlamış olup, halen aktif şekilde yazarlığına devam etmektedir.

mevzu bahis gün ile ilgili tüm iyi dilekli entrylerinizi tanımlı şekilde bekler hepinize afiyetler dilerim. günümüz hep bayram havasında, kutlama ve şölen etkinikleri gibi heyecanlı ve bereketli olsun.

hepiciklerinize şimdiden teşekkürü bir borç bilir, pipiciklerinizden öperim.

yaş otuz beş! yolun yarısı eder.
dante gibi ortasındayız ömrün.
delikanlı çağımızdaki cevher,
yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
gözünün yaşına bakmadan gider...

malezya gazetesinin eşcinsel tanımlamaları

malezya’nın sinar harian gazetesi, lgbt’lerin nasıl tespit edileceği konusunda maddeli kontrol listesi yayınladı. listeye göre sakal bırakmak, spor salonuna gitmek ve marka giyinmek eşcinsel olmaya yetiyormuş. lezbiyenleri ise birbirlerine sarılmaları, el sıkışması ve küçümseyici tavırlar içinde oluşları ile tespit edilebilirmiş.
hadi buyur burdan yak. artık sakal bırakmak eşcinsellik ise sakal bırakan bütün erkekler malezya'ya göre eşcinsel. spor salonuna giden her erkek de eşcinsel. olum bu kafalar çok fena kafalar ha. adamların kafası dini kominizm lan. herkes tek tip, fabrika çıkışlı olmadığı sürece eşcinsel bu kafaya göre. ha bir de din adamları falan da eşcinsel haa. zira onlar da sakal bırakıyor. şimdi bu bi yerlere daha fazlaca gider de yazmıyım neyse.
http://gmag.com.tr/malezya-gazetesi-insa...

askerliğe elverişsiz raporu alma yöntemleri

gidin yapın askerliğinizi adam gibi ne kaçması ne elverişsizliği kendim gittim yaptım geldim hem ne var yani alt tarafı 6 ay dişinizi sıkarsınız hem çoğunluğun üniversite düzeyinde eğitimi olduğunu da düşünürsek 6 ay bile sürmüyor 5 ay 5 gün izin almazsanız gayet mantıklı bir dönem ayrıca görün oradaki düzeni de bence hoşunuza da gidebilir ön yargılı olmayın ayrıca üniforma giyeceksiniz düşünün ne kadar seksi olacağınızı halinizi tavrınızı belli etmeyin yeter hem benim dönemimde bir arkadaşım da vardı adam adanalı ama özel kolejlerde okutulmuş özel üniversiteden mezun gayet naif bir çocuktu bayağı da belli ediyordu kendini ama eşcinsel olmadığını inatla söylemesine rağmen bölük için sabah içtimalarında ve spor hareketler esnasında .çok belli ederdi kendini hatta bir gün şınav çekemiyorum diye ağlamaya başlamıştı komutanlar kenara falan çektiler gayet özenli davrandılar çocuk adam gibi yaptı bitirdi askerliğini sizin neyiniz eksik düşünmeyin kötü şeyler hem hayatınızda bir dönemliğine disipline olur bunu da gördük dersiniz gidin yapın askerlik iyidir.

her şeyi bırakıp istanbul'a gitmek

gelme git git. biz küçük kasabalara kaçma hayali kuruyoz. millet hala istanbul hayali kuruyor. nasıl bir dünya bu anlamak mümkün değil.

evli erkeğin evli erkekle eşcinsel ilişkisi

yani kusura bakmayın ama eğer bu erkekler evli oldukları kadınlara, eşcinsel ya da biseksüel olduklarını açıklamamışlarsa bu düpedüz aldatmaya girer. bunun da adı düpedüz şerefsizliktir. kabul edilebilir değildir. eğer evli bir erkeksen ve eşcinsel ya da biseksüel olduğunu eşine kabul ettiremeyeceksen, ya evlenmeyeceksin ya da eşine saygı gösterip bu huyundan vazgeçeceksin. ya daaa boşanacaksın arkadaşım. kimsenin kimseye saygısızlık ve haksızlık etmeye hakkı yok. önce adam olacaksın.

ap'lerin asıl amacı

nifak tohumu ekmektir. araya girip ortalığı kızıştırıp kenara çekilirler. sonra biz de bakarız öyle aval aval noldu bize diye. vallahi denk gelmesinler ters tarafımla otururum yüzlerine.

yazarların mastürbasyon yapma sıklığı

şu an yapıyorum... evet evet şu an evet geliyorumm ahhh aaahhhhh ahaahhhhh ohhhhhhh geldim. evet teşekkürler. istiklal marşı ve kapanış.