growlr

  • /
  • 10
ancak vpn porgramları kullanarak giriş yapılabilen uygulama. engellendi sanırsam.
giriş yapabiliyorsunuz ama tamamen çöp. giriş yaptıktan sonra "loading" diyor ya, o kısımda 5-10 saniye bekliyorsunuz. sonra telefonun ana sayfasına dönüyorsunuz (yani uygulamadan çıkıyorsunuz orta tuşu kullanarak; uygulamayı kapatmadan). sonra bir daha giriyorsunuz ve uygulama açılıyor. açılmazsa 2-3 kere tekrarlayın bunu, mutlaka açılacaktır. ama bundan gerisi çöp. hiç kimseye mesaj atamıyorsunuz, sadece mesajları görüp profillere bakabiliyorsunuz. android'de böyle bir sorun yoktu mesela. ios'a geçince yaşadım.
ios uygulamasını kullandım bir tek ve cidden berbat oysa ki ne hoş insanlar vardı.
sözlük sayesinde ilk defa duyduğum bear ve bear sevenler için date uygulamasıdır. bear komünitesi araştırmamda faydalanabilirim diye düşünmüştüm ama üst entrilere göre yaygın kullanılmıyor sanırım. yine de bakacağım. şişmanıyla zayıfıyla, kıllısıyla kılsızıyla, cis'iyle transıyla, laçosu zırılı balamozuyla bence baya tatlış bir komünitesiniz. sizi seviyore. aranızdaki çeşitli fobik ve zorbalar için ise fobiye ve şiddete nakka diyor, keşke size bizımla diyılsın demek zorunda kalmasaydık diyorum. kuir ana şifa versin acilen. amen.
artık yerini scruff'ın alması gereken uygulama
istanbul'da ne kadar arap olduğunu anlamanızı sağlayan uygulama.
yakın bir zamanda silmeyi düşünüyorum app'leri. bu da o app'lerden birisi. beklentiyi yüksek tutmama neden oluyorlar.
artık vpn gerektirmeden girilebilmektedir
çorak topraklarda bir başıma :p nasılsın sorusundan sonra yazışma yapılmayan yer. profilin okunmadan mesaj atma isteğine kapılan kişiler. bir de amaaan uğraşamam senle şimdi dediğim bir sürüsüne insan kişisi
  • /
  • 10