growlr

  • /
  • 10
ankarada yüzlerin hiç değişmediği uygulamadır. ya da bana iş çıkmıyor, bilmiyorum. hornetten kat kat daha fazla ayı düşüyor nedense.**
ayılara yönelik olan uygulamadır.
bulunduğum konum itibariyle growlr aracılığıyla ermeni dostlarımla yakında grup partileri yapar düzeye geleceğim. yalnız ermeniler baya iyiymiş. kıl, kas, göbek maaşallah.
boku yeniş uygulamadır. açılması 2 dakikayı buluyor ve kapatıp tekrar girdiğinde kullanıcı adını ve şifreni girmeni istiyor. külfet haline geldiği için kullanasın gelmiyor açıkçası.
ilk çıktığındaki güzelliğini yitirmiş olan, "yeni komşu taşınmış mı?" diye sorgulamak istediğim kullandığım uygulama. ilk yükleme sonrası 2 ay içerisinde herkesle -tanış- olunuyor kullanan sayısı çok az olduğundan.
artık pek bir işe yaramayan uygulama.imkanlar arttıkça kimse kimseyi beğenmez oldu.herkes internette görüp aşık olduğu ideal erkeği arıyor.çıta evereste çıkmış durumda.
cogu app'ten daha kullanisli ve kaliteli olmasi ıle gay cevresinin dikkatini ceken uygulama.
ios sürümünde oldukça problemli olan ve yüklenme hızı 90’ların internet hızı gibi olan app’tir.
bizim gibilerin kullandığı çoğu app'ten daha kullanışlı fakat ios sürümü berbat...
merakımdan bir süre deneyeceğim uygulamadır. bir şey aramıyorum açıkçası ama bu bulamayacağım anlamına gelmez.

not:tüm türkiye'de sadece 11 kişi çevrimiçi, ayı sözlükten de ıssız bir yer. 5 dakikada uygulamayı sildim.
ios sürümünün tasarımı ve arayüzü iphone 4 zamanında kalmış olan uygulama
bu yılın başında tüm gay appleri ile birlikte indirdiğim ve şuan kullandığım tek gay appi. insanlar ile tanışmak için kullanmıyorum. bi’de ayı ağırlıklı tercihler ön planda olduğundan pek rahatsız edenim yok. radyo tarzı yayın açan biri var, eğlenceli ve kaliteli yayınlar yapıyor. arada izlemek için giriyorum.
geçen gün siktiğim tatlı genç beardan öğrendiğime göre buralarda da kullanılan bir uygulamaymış. indirip canım koca göt istediğinde bakarım artık.
ayı severlerin buluşma noktası.
kendini tanrı sananlardan, kölelere, uyuşturucu bağımlısından, hayır kurumu gibi verenlere * hatta ücretliyim deyip bedavaya da sikerim diyenlere kadar bir sürü renk barından, yıllardır aynı profil fotosu ile koli arayandan, kendini gizli tanıtanlara kadar varda var bir dünya. orada olanlara şimdiden sabır diliyorum. 40 yaşına kadar sizi anlayacak, sevecek hunharca veya şefkat ile s*kecek kocanızı bulun ailenizi kurun. random sikişmekle hayat devam etmiyor. öyle yani
  • /
  • 10