growlr

  • /
  • 10
bu tür uygulamalarda gidipte buluşamayacağınız uzaklıkta olan kişilere mümkünse yazmamak gerek.çünkü birgün aynı kişi dibinizde bitiverebiliyor ve deneyipte olmamışlık hissiyle o kişiye selam yazasınız bile gelmiyor.sonuçta bir kişiyle en fazla kaç kere tanışabilirsiniz ki.
bazen güzel bir kendine güven boost'u veriyor, özellikle fransız erkekleri çok kibarlar ve ilgililer. liseli kız gibi hissediyorum kendimi.
ahiretlik gayler bulma şeyi
aslında ben bu uygulamaları çok seviyordum çünkü yeni tipler yeni insanlar görmek değişik bir duygu fakat birlikte olduğum biri var her ne kadar uzakta olsak onu beklemek istiyorum çünkü kendisini çok seviyorum. ama olmasaydı bende bakardım, ayıları bende seviyorum ama ayı diyince genelde millet yağ torbası oluyor ,
hiç sevmesem de sadece hornetten sonra çok kullanıyor diye kullanıyordum ki bugün giremiyorum bile.

çok acil düzgün ve ücretsiz bir uygulamaya ihtiyacımız var kamyoncuların giremeyeceği!
7 aydır onlayn olmadığım uygulama. dün gece bir bakayım dedim anında mesajlar geldi. okumaya üşendim bu gece bakarım kim ne yazmış.
bu uygulamada öyle bir orosbu çoçukları var ki her uygulamayı açtığında
aynı tarzda reklam içeren mesajlar atıyor. insanı deli etmekle beraber uygulamayı çöp kutusuna atmaya teşvik ediyor.
 spoiler!
->> ->> come to see me..

click that link: https://agha.sh
bu uygulamayı ben de 1-2 yıl kadar kullandım. türkiyede kullanıcı sayısı az ondan mı, yoksa benim profilim mi ilgi çekmedi bilmem çok ölü bir yer olarak gördüm ve sildim uygulamayı. hornetteki insanlardan da bir cacık çıkmıyor, saçma sapan ve devamı gelmeyen muhabbetler ama en azından yazan eden var. dur şimdi tekrar yükleyim bakalım. uzun zaman oldu. olmadı silerim yine :)
spam mesajlardan gına gelmiş uygulama.

trans ve ücretliler olmadığı için aslında geliştirilse 1 numara olabilir ama anlaşılan umurlarında değil!
burada yazılanların aksine hiç spam mesajı almadığım, shout! mesajını bile kırk yılda bir gördüğüm ancak ölü olduğuna katıldığım uygulama.
garip bir şekilde her iki uygulamada profil sahibi kişi bile, aynı kişi olduğunu bildiği birine buradan yazmak yerine gidip hornet'ten yazıyor.
hornet hakkında yazdığım tüm olumsuz deneyimlere rağmen uygulama ara yüzü olarak ve kullanım kolaylığı olarak önde. growlr da daha bir üşeniyor insan bakmaya, yazmaya falan.
  • /
  • 10