growlr

sözlük sayesinde ilk defa duyduğum bear ve bear sevenler için date uygulamasıdır. bear komünitesi araştırmamda faydalanabilirim diye düşünmüştüm ama üst entrilere göre yaygın kullanılmıyor sanırım. yine de bakacağım. şişmanıyla zayıfıyla, kıllısıyla kılsızıyla, cis'iyle transıyla, laçosu zırılı balamozuyla bence baya tatlış bir komünitesiniz. sizi seviyore. aranızdaki çeşitli fobik ve zorbalar için ise fobiye ve şiddete nakka diyor, keşke size bizımla diyılsın demek zorunda kalmasaydık diyorum. kuir ana şifa versin acilen. amen.
en sevdiğim! bir tek ben miyim buranın yozluğuna takılan? diye sorduran app. bu diyarda, en yontulmamış ortamlardan seçilmiş süzme abiler yer alır ya da bana denk geleni onlar. bilemedim... insanı azami derecede eğlendirirler. adab-ı muaşeret yoksunu bu homo erectuslar, kendilerini alemin akıllısı, seni ise sultanahmet'teki japon turist sanmak konusunda özel eğitim almışlardır. onu geç, bir de buna ikna olmuştur.* büyük bir kısım kendi fotoğrafı yok iken, seninkini görmek ister. paylaşmazsan büyükçe kısmı hakaretengiz cümle kurma eğilimlidir. önce gönderdiysen uymadı diyerek bloklar. olmadı ama benimki de bu demek tabii ki yok.* ben demedim mi sana sadece pipin var diye adam olamazsın? adam olmak için gerekenler daha başka şeyler. hadi şimdi telefonu yavaşça yerine koy, git ve kus. irinella seni!

bu app'ın en sevdiğim soruları;

nasılsın? (cevabının bir önemi olmayan şekli ile soralım yoksa "zinhar" olmaz)
arayış? (cevap vermiyorum ama içimden geçirdiğim genelde şu oluyor: "düzgün vakit geçirtecek biri -her anlamda ve sonuna kadar-")
resim var mı? (resim yok, fotoğraf var. olur mu?)
yerin var mı? (var da sana yok)
dün azıp azıp baksam mı birilerine dediğim uygulamardan birisi. sonra ''üç gün sonra sevgilin gelecek, haftasonu da nehirden esen yel ile sürüklenip alemlere akacağız'' dedim. ''bünyeni kuvvetli tut, hasta olma, süt banyosu yap'' gibi tavsiyelerde bulundum kendime. o yüzden ahlaksız, yoldan çıkaran, subliminal mesajlarla dolu bu ve benzeri yazılımlardan uzak duruyorum.
bazen insanların kilomdan dolayı beni azarladığı uygulama**
ankara'da chubby yok yalnız dediğim uygulama*
yükleyip "ayılar yazmasın" yazasım falan var, trollesem mi acaba. #nobear #nochubby

ay evet dur yüklüyorum.
ankaradaki partnerim sayesinde keşfettim chaser seviyorum bear seven bearların onlara yaptığı zulmü kınıyorum...chaserda chuby larda arkadaşlıkları hak ediyor bence :)
10 kişiden 9'u 40+ yaşındadır bu 9 kişiden 8'i de 50+ amca arayışındadır. üstelik buradaki ayılar oldukça çirkin.

oysaki tinder'daki ayılar candır.