sadpanda

Durum: 1130 - 0 - 0 - 0 - 13.01.2017 16:08

Puan: 15688 - Sözlük Kaşarı

5 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

you're my heart, you're my soul
  • /
  • 57

nehiryeli

aylardır yazayım mı yazmayayım mı diyorum ama dayanamayacağım ve yazıyorum.. seni gidi çapkın seni.* * *

intimissimi

pahalı italyan iç giyim markası. modeller güzel, kaliteli. az da olsa fantastik donları da var. yıllar önce smokin şeklinde bir don almıştım. önünde düğmeleri ve hatta papyonu bile vardı. tam bir beyefendi donu. yine de belki sevişirim donları için internete de bakın derim, bayağı güzel ve gay özel markalar var.

2 milyon dolar yatır vatandaşlığı götür

2 milyon dolardan daha azına her yerden vatandaşlık alınabileceğinden hiç bir çekiciliği yoktur. hatta tam tersi, giderim vergisi en düşük ve yaşanabilir ülkeye, daha çok param olur böylelikle. niye popülasyonun yobaz yarısının benden nefret ettiği bir ülkeye boşuna fazladan vergi ödeyeyim? bedava bile olsa gitmem mantık olarak düşündüğümde ama orada doğduk, orada büyüdük. anadilde geyik yapmak gibisi yok. ülkeyi sevince tabii üzülüp mızmızlanıyoruz normal olarak ama herşeye rağmen yine o kadar da şanssız değiliz bence.

hornet

uzun zamandır kapalıydı. pipi fotoğrafımı silip, ''seks yok, sadece arkadaşlık'' diye yazıp geri açmayı düşünüyorum. bakalım kaç mesaj gelecek. yaklaşık olarak %99 düşüş bekliyorum.

full pasif

aşık olmadan seks yapmak

olası ve normal olandır.

aşk hastalıklı, seks ise sağlıklıdır. cinsel çekicilik, kimyasal reaksiyonlar, bunların hepsi seks ile ilgilidir. cinsel olarak çok arzulanan kişiye aşık olduğunu sanmak bir kezban yanılsaması olmasına rağmen insan neye inanıyorsa odur. biri aşık olduğunu düşünüp duygusallaştığında daha iyi performans gösterir, bir diğeri başkası izlerken seks yapmaktan heyecanlanıyordur, başka biri de tek başına 31 çekmenin zevkini seksten alamıyordur mesela. genellemek yanlıştır bence. zaten aşk dediğin de görecelidir azizim.

temel lise

her seferinde çocuğum olsa hiç okula göndermem açıktan eğitim verdiririm* diye düşündüğüm nereden tutsan elinde kalan türk eğitim sistemimizin yeni icadı. işin kötüsü o kadar sınava girdikten, stres yaşadıktan, yıllar boyunca çalıştıktan sonra girdiğin üniversite eğer en iyi %1 içerisinde değil ise sadece kısa dönem askerlik yapmaya yarayan bir mücadele. statü desen katmıyor, kültür desen alakası yok, muhtemelen şimdi fakirsen yine fakir kalacaksın.. o yüzden inekleyip mümkün olan en iyi yeri kazanmaya bakın ya da ineklemeyip girişimcilik yapın, o inekleyip iyi yerlere girenleri işe alıp milyonlarınızı sayın. eğer benim gibi ikisini de yapamamış olursanız mutluluğu bukkake'de arayan psikolojisi bozulmuş bağımlı bir dj olursunuz.*

napoli

dünyanın en güzel pizzalarının bulunduğu yunan şehri. hatta pizza pompeii'den gelme (eskiden sokaktan fast food gibi alınır ve hamuru tabak olarak kullanılırmış). o kadar güzel ki anlatılmaz yaşanır diyorum. hem de 4-5 eur sadece. bir de vesuvius yanardağının eteklerinden toplanmış sarı domatesli pizza orgazmik.

şehir de eski izmir'e benziyor ama daha dar, daha karanlık ve daha yakışıklı dolu. hatta erkekler cidden çok iyiler*. tabii italya'nın vatikandan dolayı hala biraz homofobik olduğu bir gerçek.*

ayı sözlük yazarlarının kullandıkları parfümler

enginar kalbi

amelie filmindeki repliği aklıma getirmiştir.

''siz bir sebze bile olamazsınız mösyö colignon, çünkü enginarin bile bir kalbi vardır''*

anayasa değişikliği görüşmeleri

çok tehlikelidir.

gerçi eur 4 tl olmuş. tam 34 ay önce aynı parayla 900 frank alabiliyorken bugün sadece 510 frank alabiliyorum. bizim millet ekonomi boka sarınca hırsız rte'ye oy vermeyi bırakır derdim eskiden ama görünen o ki alışınca gerçekten de girip çıkması acı vermiyormuş hatta zevk bile alınıyormuş.

arkasından ağlamak

birkaç kere başıma gelen duygusal eylem. bazen memlekete uğurlarken çok koyuyor be.

erkek arkadaşlarla görüşmeye izin veren sevgili

(bkz: arkadaş ayağı göt ayağı) derler ve tarafımca defalarca test edilip onaylanmıştır.*

ayı sözlük itiraf

hem hayatımın sonuna kadar sadece biriyle olmak istiyorum hem de ölmeden önce en az yüz bin tane daha erkekle takılmak istiyorum.

en sevimli ayı sözlük yazarları

mp3

alman icadıdır. biz neyi icat ettik? yoğurt.

yaz şarkıları

nostaljik yaz şarkılarından ilk aklıma gelen, (bkz: mr. president) - (bkz: coco jambo) üniversiteye yeni başlamışım, yaş 18, hormonlar tavanda günde 5 rekat 31 modu, aileden ayrı tatiller yeni yeni başlamış iken havuz başında alman kızlarla belki verirler ümidiyle yaz fingirdeşmeleri.. şarkıyı da hiç sevmememe rağmen günde 150 kere dinlemek zorunda kalıyordum, kabus gibi çökmüştü* bütün yaz tatiline.

yaran yanlış okumalar

hprs

ismini her gördüğümde bana herpes'i hatırlatan yazar. umarım korunuyordur. sağlık ve temizlik tanrıçası hygieia'nın kudreti üzerinde olsun, yani götünü sağlama alsın, amin.

ayı sözlük yazarlarının gün ışığına çıkmayı bekleyen fantezileri

düşündüm, yok. * ya da *
  • /
  • 57
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1130

penis bakımı

her gün sabah akşam yaptığım eylem. yolda yürürken yanımdan geçen tüm penislere bakarım. *

insana zevk veren basit şeyler

kafa masaj aleti.

bundan,

en çok söylenen yalanlar

mesir macunu

bir kere meraktan performanstan 1-2 saat önce yediğim ve bana tavşan model enerji patlaması yaşatan macundur. *

yaran yanlış okumalar

ayı sözlük yazarlarının sonsuza kadar dünyadan silinmesini istediği şeyler

bir erkeğin en çekici olduğu an

bacaklarını açıp bulge'ını gösterdiği andır. *

testisler için tehlike yaratan şeyler

penis bakımı

her gün sabah akşam yaptığım eylem. yolda yürürken yanımdan geçen tüm penislere bakarım. *

ilk eşcinsel deneyim

ilk okula gidiyordum tam senesini hatırlamıyorum. yaz mevsimiydi, ören'deydim (burhaniye, edremit o taraflar). komşunun benim yaşlarımdaki oğlu herkesin önünde beni dudağımdan öpmüştü şaka diye ama ben çok utanmıştım. hala hatırlarım.

eğer bu cinsel deneyim sayılmaz ise, lisede mahalle arkadaşları ile porno izleyip beraber otuzbir çekerdik.* bazen birbirimize de el atardık ama bunu hiç eşcinsellik olarak görmedik. kankalıktan dolayı gibiydi. bir keresinde bu tiplerden biriyle teke tek otuzbir seansı yaparken yarak yalamanın da kankalar arasında gayet normal olduğunu, ibnelik olmadığını kendimize inandırdik.* eh sonrası malum, birbirimize oral yaptık ama daha sonra utandık ve bir süre görüşmedik. salak ergeniz işte. daha sonra çok uzun zaman boyunca sadece kızlarla takıldım ve 30'umdan sonra gerçekten ''sikiştik'' diyebileceğim eşcinsel deneyimler yaşadım. yani ergen saçmalıklarını geçersek geç açıldım ama tam açıldım. ondan sonrası karanlık sözlük.
Henüz takip ettiği biri yok.