aşık olmadan seks yapmak

istesem de yok abi hissetmeden olmuyor! beceremiyorum yapamıyorum ben ulan

kezban mode off
biraz mizaçla alakalı sanırım şayet kişi duygusal biriyse aşık olmadan kolay kolay seks yapamaz diye düşünüyorum
sonuçlarına katlanmak gereken davranış.
seksi bilinçaltımızda tabu olarak görmekle alakalıdır. elbette aşık olduğun kişiyle olanı her anlamda daha doyurucudur fakat aşk olmadan yapılan da basit ve çiğ değildir her zaman. ve insan sadece aşkla çalışan bir makine değildir, en azından tutku diye bir kavram da vardır.
çok ta zevk alınmayacağını düşündüğüm olaydır.diğer adı da gecelik ilişkidir.
penis aşık olmadığın birisine kalkıyorsa pek sorun etmemek gerek. sonuçta o sıvı bir şekilde boşalacak. yemek yemek, tuvalete gitmek, uyumak gibi bir ihtiyaç. doğada milyonlarca tür var, sekse bu derece anlam yükleyen bir insanlar var.
seks için aşk gerekmez ama içinde aşk varsa seks tadından yenmez önermem uyarınca çelişki içermeyen sonuç. aynen seks yapmak için aşık olmak beklenirse mazallah insan kuruyup gidebilir. ulu tenrığm bize içinde aşk olan seksleri nasibet yarebbiğm.
pazar günü yaptığım seksin türü. çocuğun adını bile sormadım. sanırım ali'ydi ama tam hatırlamıyorum. rehberde sırf vatsaptan yazmak kolay olsun diye adını "aaalll" diye kaydettim. yalnız adanalı olduğunu biliyorum. kimdir nedir ne iş yapar hiç sormadım. arada mesajlaşıyoruz.

eskiden ben de aşk olmadan seks olmayacağını düşünürdüm ancak artık aşka inanmadığım için seks için aşk şartı aranmasa da olur. ancak çocuktan baya hoşlandım tüm algımı kırıp uzun soluklu şeyler yaşanması da olası.
hiç yaşamadım ama bu konuda blair waldorf gibi düşünüyorum olamaz bence,gerçekten zevk alabilmek için iki kişininde birbirine yoğun ilgi beslemesi gerekiyor öbür türlüsü donuk ve duygusuz gay pornolarından öteye gidemediğini düşünüyorum
olası ve normal olandır.

aşk hastalıklı, seks ise sağlıklıdır. cinsel çekicilik, kimyasal reaksiyonlar, bunların hepsi seks ile ilgilidir. cinsel olarak çok arzulanan kişiye aşık olduğunu sanmak bir kezban yanılsaması olmasına rağmen insan neye inanıyorsa odur. biri aşık olduğunu düşünüp duygusallaştığında daha iyi performans gösterir, bir diğeri başkası izlerken seks yapmaktan heyecanlanıyordur, başka biri de tek başına 31 çekmenin zevkini seksten alamıyordur mesela. genellemek yanlıştır bence. zaten aşk dediğin de görecelidir azizim.
bizim türümüzde çok normal olan durumdur. biz seks yaparak aşık olmayı, aşık olmadan seks yapmaya tercih ederiz. çünkümüsüne hadi aşık oldun. ya aşık olduğun herif senle sevişmezse ya bişeyinden hoşlanmazsan nolucek? e ayrılıcen. haliyle önce sevişin sonra ne isterseniz olun. en garantili yöntemdir bu. len hem aşık olup napıceniz bee. dünya bi kere aşık olmakla geçer mi be kuzum. her dalın meyvesi ayrı güzel.
ortaya karışık genelde bizde ilk sekste aşk olur
seks yapmak için aşkı beklemeye kalkarsa hiç seks yapmadan ölebileceğini farketmiş kişi davranışı.
hepsi çok çiğ ve duygusuz değildir aslında.e tabi aşk ile olan bir başkadır.
grup seks ise olaylar karışır zevk epey alınır yahu.
hiç takılmıyorum. hatta hiç tanımadan doğaçlama seks yapmak daha hoş geliyor. aslında sanırım ben aşka inanmıyorum.
çokta kasmayın, seks yapmak için aşkın size verdiğini ya da vereceğini düşündüğünüz o hislere ihtiyaç duyuyorsanız, seks öncesi bir paket sevdiğiniz cinsten kare çikolata da işinizi fazlasıyla görür.
  • /
  • 2