naringergedan

Durum: 5608 - 0 - 0 - 0 - 13.08.2018 17:42

Puan: 112112 - Sözlük Kuirellası

8 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

hepimiz aslında narin birer gergedanız.
  • /
  • 281

ayı şiirler

farklı yataklarda aynı sabahlara uyanıyorduk
yüzümüzü ıslatansa birlikte kuruttuğumuz kaynakların hala aşkla direnen son sularıydı

kahvaltı

öğünlerin en demokratiği. diğer öğünlerdeki gibi önüne konan bir iki çeşiti liboş bir tavırla beğenmiş gibi görünmez - benim gibi (yersen)- erkek gibi masaya yumruğunu vurup istediğini tercih edersin.

hornette çok beğendiğin erkeğin yanından geçmesi

kendimizi beğenmişliğimizle fotoğraflara bakarak söylenen “ bu mu, bu benim yanımdan geçemez “ denilen erkeklerin tükürdüğünü yalatması pardon yaşatması pardon yutturması. büyük konuşma küçük düşün; çünkü dünya sandığından küçük.

lgbti bireyleri için giyim tarzı önerileri

çok çok aşırı gizliyseniz seks mekanına giderken ya da gay bara asla gitmeyen bir tablo çizecekseniz yüzünüzü örtecek bir şal seçimi puan kazandırır. ayıysanız kıl temalı göğüs dekoltesi sağlayacak gömlekler kurtarıcı parçalardır. bacak kılları alınıyor ve spor salonlarında göt büyütülüyorsa ön plana çıkaracak mini şortlar tercih edilmeli. koli kesmeye gidilecekse kolay çıkarılacak/parçalanacak az ve öz kıyafet seçimi mantıklıdır.

oturarak işeyen erkek

oturarak pasif göründüklerine bakmayın, adamı ayakta sikecek güruhtur.

hamamda seks

“ ıslakken herkes seksidir “ düsturuyla hareketten kendimizi iyi kötü pazarlamak için son fırsat. bunu da tutturamazsak sırtın ulaşılması zor kısımları için yeni teknikler geliştirmeye devam.

soyunma odasında seks

çirkin vücudumuzu saklamak için romantizm adı altında loş ışığa sığınmayı gerektirmeyen seks türü. beğenen beğenmiş misali.

sevgiliyle banyo yapmak

sevgiliyi sikerken diş macununa çevirenlerin- umudum o yöndedir ki- sevgiliyi banyo sabununa çevirebileceği eylem. hani onu olduğu gibi kabul edip değiştirmeye çalışmayacağımız hikayesi.

boxer koklamak

tıpkı evde etrafa saçılan çoraplarla yapılan kimlik tespiti sonuçları gibi izlerin yıllanmış sıkıcı kocayı işaret ettiği dedektiflik araçlarından biri.

fermuarın arasından çıkan penis

“ sikene kelepçe vurulamaz “ vurgusu yapandır.

her milletten insanla yatmak

içlerinden bir tek çinliyi hissetmediğin için koleksiyonun bir parçasının hep eksik kalacağı çalışma.

beyaz adamdaki zenci pipisi

onun bedeni, onun kararı denip, yanlış bedende dünyaya gelişi irdelenmeden sabah güneşin ilk ışıklarıyla beyaz adamın beyaz penisine dönüşmeden tadı çıkarılması gerekendir. ameliyatla özüne dönmesi desteklenip gereksiz pozitif ayrımcılık yapılmamalıdır.

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

- çok gizli olanların deşifre olacağı, gay değil aktifimcilerin boşta kalacağı gündür.
- şu meşhur '' horneti kapatma '' ya bir adım daha yaklaşılacağı gündür. *
- kapılarımıza işaret konacağı gündür.

mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intizar'ın ilişki yaşaması

yine yeni yeniden kadının kutsal anneliği üstünden temellendirilmiş ve türk toplumunun önüne tukaka edilmiş eşcinsellik temasıyla linçe teşvik adı altında sunulmuş ilişki. '' iran'da eşcinsellik yok '' tespiti misali her seferinde yeniden eşcinselliği keşfediyor gibi şaşırmalarımız da cabası.

ayı sözlük dertleşecek insan veritabanı

dertli- boynu bükük- görüp sırtınız yerine penisinizi sıvazlayarak dertlere derman olabilecek yazardır.

yer var mı

gizli “ arabasını garaja çekmek isteyen “ aktif sorusu. var deme dar de yoksa sikecekler.

hayatında hiç murat isminde biriyle sevişmemiş eşcinsel

- kadın eşcinsel olabilir.
- kişi sahne adını farklı söylemiş olabilir.
- adını soracak fırsat olmamıştır.

yarak tipli beylerin kusursuz erkek arayışı

dış yanlarımız çevresel koşullar etkisiyle yıprandığı ve dolayısıyla kusursuz kısımlarımız derinlerde kaldığı için bunu vücut formlarından yararlanıp bizleri sikerek bulmaya çalışan erkektir. yarak tipli deyip geçmemek lazım; onlardır ki kendilerine aldırmadan içimizdeki gizli kalmış güzellikleri dışarı çıkarmakla görevlidirler. keşfedilmek için dön.

golden gay

toplum gözünde- yersen- temiz ve bakir gay. aslında burdan oraya yol olur da zorunlu gizliliğimiz sağolsun.

sperm bankası

her erkeğin potansiyel kabul edilebileceği bir sistem. ilişki sırasında sağlanacak güvenlik zaafiyetiyle bankaya oturup tüm mal varlığına el konulabilir. buldun mu hortumlayacaksın.
  • /
  • 281
  • /
  • 63

madonna


özlem tekin


kıç çatalı


gülşen


stüdyo daire


kredi kartı


evli gay


iç çamaşırı giymemek


pasif sözlük yazarları


aktif sözlük yazarları


tiyatro


sıla gençoğlu


romeo


faiz


google


sinan akçıl


sibel can


demet akalın


adam kaldırmak


bamya


  • /
  • 63

prezervatif

derler ki "prezervatifsiz seks yapan erkek kalkansız gladyatöre benzer, ya kılıcını çok iyi kullanıyordur yada ölümüne susamıştır."

Toplam entry sayısı: 5608

hayatında hiç murat isminde biriyle sevişmemiş eşcinsel

- kadın eşcinsel olabilir.
- kişi sahne adını farklı söylemiş olabilir.
- adını soracak fırsat olmamıştır.

kâğıthane belediyesi'nin eşcinsel işçilerini işten çıkarması

birbirlerini ve dolayısıyla toplumu kirleretek yaptıkları ahlaksızlıktan ötürü işten atılmaları toplum için büyük temizlik niteliğindedir. neyse ki namus dikilerek, dışlanarak, ayrımcılık yapılarak, öldürerek, yok sayarak temizleniyor.

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

- çok gizli olanların deşifre olacağı, gay değil aktifimcilerin boşta kalacağı gündür.
- şu meşhur '' horneti kapatma '' ya bir adım daha yaklaşılacağı gündür. *
- kapılarımıza işaret konacağı gündür.

çılgın memeler

hareket ettikçe yerinde duramayıp bıngıl bıngıl oynayıp zıplayan memelerdir. sütyenlere karşı hep bir isyan içindedirler. ama yine de en güzeli sanırım yerinde hareketsiz duran ve tişört üzerinden uç veren sakin memelerdir; bu durumda da izleyici çılgınlaşabilir.

öpüşürken gözleri kapatmak

partnerin dublör kullanıp kullanmadığını anlamak için uygun olmayan yol. grup sekste de sıradakinin kim olduğunu bilebilmeyi zorlaştırır.

full aktif

insan kılığına girmiş penis.

yemekteyiz ayı sözlük

bedava yemek var gel yiyelim denen ayıların diğer zirve tekliflerini elinin tersiyle en havalı tarzda itmesine rağmen koşa koşa* katılacağı, ünlü gurmelerin masada şıklıkla beraber el emeği, göz nuru, ağız tadıyla yemeklerini sergileyeceği ve elbette ki kavgalarıyla da çok konuşulacak yemekteyiz programı.

yemekte, yedirmekte, göbekte, yatakta iddialıyım diyen gurmeler gurmesi wagamanın evindeyiz. *

geceye ilk önce ayı postundan mamul ihtişamlı kürküyle dark bear* gelir ve kürkünü salonun ortasında ev sahibi yetişemeden yere havalı şekilde bırakır ve bol kıl dekolteli, malzemeden çalınmış kıyafetiyle yürek hoplatır. ikinci konuğumuz lost soul, tıngır mıngır müziklerinden oluşan devasa arşivini yüklediği kulaklığını çıkartmadan, kimseleri takmadan eve giriş yapar ve salondaki yerini alır. bu rahat tavırlarının geceye damgasını vuracağına kesin gözüyle bakılmaktadır. antalyadan atladığı uçağıyla eve havalı bir giriş yapmak isteyen keremcenin wagamanın özel dizaynı pırlanta kaplı camlarında oluşturduğu hasar yine keremcenin sıcak gülüşüyle geçiştirilse de olay yaratacak cinsten bir hareket olarak hafızalara kazınacaktır.

greendayin o hep konuşulan atletik vücudunu görmek isteyen bazı adını vermek istemediğimiz gaylerin camlarda nöbet tuttuğu da dikkatli gözlerden kaçmamıştır. icimdeki ayinin en son çıkan iddialı porno arşiviyle geleceği haberleri duyulduğunda yemek telaşına düşen wagamanın yemeğin dibini tutturduğu da çok konuşulan haber başlıklarından biri olmuştur. anormal gencin davetli listesinde olmadığı halde zirvelerde yaptığı gibi sürpriz gelişi suratların asılmasına sebep olsa da getirdiği ayı fotoğraflarını gören ayılarda gergin hava dağılmaya başlamıştır. tunatuanın aktifler aktifi partnerinden zar zor kaçıp kendini ayıların arasına atışı da kapalı kapılar arkasında yeni bir kıskançlık krizinin yolda olabileceği söylentilerini doğurmaya yetmiştir.

jackkkin o hep aradığı aşk acaba burada mı diye süslenip püslenmeden paldır küldür içeri dalışı gülüşmelere yol açmıştır. topakbearın limuzin yerine bisikletle gelişi ucuza kaçmış söylentilerini doğursa da dağ bisikleti kostümü yürekleri hoplatmıştır. jan xwenin klasik ve hafif sıkılgan tarzıyla gelmesi genç adam üzerindeki ilgiyi azaltmadı. ve gecenin assolisti her zamanki gibi yemek başladıktan sonra korumaları nezaretinde gelen bear sikertir olmuştur. genç adamın uzun boyundan dolayı kapıdan iddialı giriş yapmak isterken yaşadığı minik kaza masada boy herkeste var anacağım fısıldaşmalarına ve sinsi gülüşmelere yol açmıştır. koyuyazarınsa davete bilinçli olarak katılmayıp tırabzan kenarlarında gelen davetlileri bir parmağı deklanşörde karşılaması sözlükteki magazinelliğini buraya da yansıtıyor imasıyla karşılandı. okan okanlinin muzipliğini elinden bırakmayıp yemek yiyenlerin döke saça yemek yemesine neden oluşu da önemli ayrıntılardan biri oldu.

geceden çok zor koşullarda ele geçirilen diğer detaylar ise şöyle;

- dark bearın masadan sık sık kalkıp mutfakta ne* yediği çok konuşuldu.
- bear sikertirin iştahla masadakileri silip süpürürken sarfettiği yediğim önümde yemediğim arkamda sözleri yanlış anlaşıldı.
- wagamanın masaya servis yaparken fazla eğilip göğüs dekoltesini sergilemesi sırasında düşürülen çatallar, ağızdan akan sular masa altında haklı bir birikim yaptı.
- pisuvardaki siyah kil ve pisuvardaki siyah kil 2nin ne zaman pisuvardaki siyah kil 3* ve ileri versiyonlarıyla geri döneceği de masada dönen dedikodulardandı.

tüm ayılar doymadığı gerekçesiyle başka bir davete akmaya karar vererek kavga dövüş evi terkettiler.

(bkz: yemekteyiz somali)

bu entry tamamiyle yazarın kendi götünden uydurduğu hayal ürünü gerçeklik içermeyen bir entrydir

ayı sözlük magazin

şok şok şok... pisuvardaki siyah kil 2 kendisini eksileyenlerin popülaritesini gün geçtikçe arttırdığını itiraf etti.
dark bear en fazla entry giren 3 yazara soyunamayacağı, ancak en iyi yazan 3 yazara soyunabileceği açıklamasıyla çıtayı yükseltti.
kardan adamın kartopu zirvesini bizim oralarda yapalım teklifinin altında üşüyünce yazarları kahve içme adı altında eve atabileceği söylentileri kulisleri epeyce meşgul etti.
koyuyazarın ispanyol erkeklere olan düşkünlüğünün altında küçükken antalyanın bir sahil kasabasında bir ispanyol amcanın şeker teklifiyle elinden tutup,.. neyse. evet son yapılan araştırmaya göre koyuyazarın çocukluğu çok renkli geçmiş. tabii ki kimsenin özel hayatı bizleri ilgilendirmez ama bizden de kaçmaz.
greendayin özellikle koyuyazar ve diğer yazarlar tarafından düzülen methiyeler karşısında şişen egosunun spor salonlarında özenle şişirilen kaslarına paralellik gösterdiği iddiaları bu hafta gündeme bomba gibi düştü.
keremcenin katıldığı zirvelerde antalyanın havasına güvenerek sürekli bol dekolteli kıyafetler giymesi tüm yazarların yüreklerini hoplatmaya devam ediyor. ve hatta son alınan haberlere göre bunu kasıtlı yaptığı da konuşulmakta. neyse bizi yine ilgilendirmez. sıcak detaylar az sonra.
bankacibearın takım elbiseli, resmi havasının altında 10 kaplan gücünde başka bir adam yattığı ve bunun parayla değil dokunmayı bilmekle açığa çıkabileceği açıklaması manşetlerden yansıdı. bakalım bu manevi yönü yüksek açıklama genç adamın kapısını ne kadar aşındırabilecek. kapı dediysek gönül kapısı herhalde.
tunatuanın zirvelere katılabilmek adına kendi güzelliğini yansıtabilecek, kendisi kadar şehvetli olabilecek bir dublör aradığı ve aktif kocasını oyalaması adına yüksek rakamlar verebileceği iddiası bomba etkisi yarattı. nolur beni de alın zirvelere derken gömlek düğmelerini biraz daha gevşetmesi ise herzamanki gibi ilgi uyandırdı. ve daha neler uyandırdı neler. tövbe tövbe.
bodurayinin zirvelere katılmamasının yüzünün eskimemesi adına geliştirdiği bi strateji olduğu iddia edildi. genç adam kıskanıldığını belirtirken haberleri doğrulamak zorunda kaldı.
seda sayanın kokulu öpücüklerinin neslinin tükenmekte olduğu açıklaması,
nihat doğanın götte çıkan sivilce gibiyim, görmeden patlatsan da yine çıkarım açıklaması,
bülent ersoyun genç sevgililerimle her geçen gün daha fazla güzelleşiyorum açıklaması,
ajda pekkanın gergin yüzümle değil de bacaklarımla anılmak hoşuma gitmiyor açıklaması ve daha neler neler...
bizden ayrılmayın anacığım.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- naber mehmet?
- hiç sorma ya çok kötüyüm.
- ah canım benim.
- napıyorsun ya?
- teselli ediyordum.
- daha yukarılara çık istersen, orası kıçım.

yemekteyiz ayı sözlük

şu sıralar çok çok özel diyet programıyla zayıflama kararı alan ve göbeksever ayıların göz zevkini bozmaya hazırlanan keremcenin evindeyiz. kapıyı konuklarına tüm sıcaklığıyla açan beyefendinin bu sıcaklığının kendisinden değil de antalyanın ikliminden kaynaklandığı kısa sürede anlaşılmıştır. çıtır ev sahibinin "ben yeme bölümünde sizlere eşlik edemeyeceğim malum nedenlerle" derken bıyıklarına bulaşmış yemek parçaları dikkatli konukların gülüşmelerine yol açmıştır.

geceye ilk gelen konuk "çüklü kadınım ayol" açıklamasıyla dergilere verdiği şuh pozlarla adından söz ettiren pisuvardaki siyah kil 2 oldu. göbek sevmediğini söylese de yemek sırasında okşamak maksadıyla tüm ayıların göbeklerine vurarak "yarasın" dediği dikkatli gözlerden kaçmadı. dark bear ve mistermagicianın ellerinde fotoğraf makineleriyle gelmeleri katılımcıları ilk başta tedirgin etmiş gibi görünse de popülerlik sularında yüzen gaylerin objektiflere girmek için adeta yarıştığı gözlemlendi. özellikle dark bearın tüm yemek boyunca sık sık çatal düşürme bahanesiyle masa altına eğilip fotoğraf makinesiyle boyut kontrolü yapması ve bunları profesyonellik adı altında mistermagicianla paylaşması kafalarda soru işaretleri yarattı.

ayininteki ile solak ayinin tek çift olarak katılışı yalnız ve kıskanç gaylerin "ilişki kavramına karşıyız" sloganını haykırmasına neden olsa da genç çift büyük sükse yapmıştır. greendayin spor salonundan çıkmış taze vücuduna reklamlarından sorumlu koyuyazar eşlik etmiştir. koyuyazarın greendayi ispanyol asıllı olarak tanıtması sıcak antalyada tansiyonu iyiden iyiye arttırmış ve bu sıcak ortamı daha da ısıtmak isteyen ayılar greendayi masaya yatırıp baklavalarının tadına bakma teklifiyle karşı karşıya bırakmıştır. sonrasında greendayin "bildiğiniz türk ayısıyım" açıklamasıyla ortam sakinleşmiştir.

bir ara mutfağa geçen yosibearın dönüşünde papyonunun çözülmüş olması akılları karıştırırken, soluğu mutfakta alan meraklı gaylerin yemeklerin dibinin tuttuğunu farketmesi ile kanıtlar netleşmiştir. ayimiyim neyim acabanın buz pateni sporcularından bahsi ortamı soğutsa da müzik sohbetleri masayı ısıtmış ve ayı olmasa da gideri var söylentilerinin ayyuka çıkmasına sebep olmuştur.

pony slaystationun zirveden kalma alışkanlıklarıyla yemeklerden tatma amacıyla mutfakta yemek kontrolü yapan konuklara yaklaşması tetikte bekleyen kevbearın göz hapsinden kaçamamıştır. kardan adamın masada şaşırtıcı bir şekilde dark bearı araması yine hangi özel dedikoduları sabırsızlıkla anlatacağı konusunda hayretler uyandırmıştır. ayıların diyet programını eleştirdiği keremceye yemek servisi yaptıktan sonra sık sık çekilebilirsin demesi göbek konusundaki tutuculuklarını ortaya çıkarmıştır.

tunatuanın yemeğe ancak telefonla bağlanabilmesi "adam aktif kocayı kaptı, yatağa mı kelepçeledi ne" dedikodusunun tüm akşam dönmesini sağladı. medyum fettishin geceye yine sevgilisiyle katılması müzmin bekar ayıları hayal kırıklığına uğratırken, anormal gencin sözlükte sıklıkla yayınladığı fake fotoğraflardan daha çıtır çıkması iştahları kabarttı. çıtır yazarlardan max blum ve tra jedi çekingen tavırlarını kaşar, pardon aktif, pardon deneyimli yazarlar sayesinde anında atlattı.

gecenin sonunda puanlama yapan yazarlar diyet menüyle karşılarına çıkan keremceyi tatsız tuzsuz yemekleriyle eleştirip, ayılık felsefelerinin sekteye uğradığından ve aç kaldıklarından dem vurdular. sadece güzelliğiyle ve olaylı fiziğiyle dikkat çeken pisuvardaki siyah kil 2nin beklediğim gibi hafifti demesi keremcenin yüreğine su serpti.

dark bear

zaman zaman sözlüğün başındaki kişi olduğunu gereksiz sitemler ve kırıcı tavırlarla hatırlatma gereği duyan, sürekli altını çizdiği ayrımcılıkla mücadelenin kendisi söz konusu olduğunda üstünü bir çırpıda çiziveren, sözlükten ayrılmak isteyenin tanımlarının silinmesine izin vermeyen ama canı istediğinin tanımlarını bir çırpıda siliveren sözlük admini. oysa ki adminin sözlükte negatif tavırlarla bu kadar ön planda olması gerekmez. sözlüğün sahibi olup yazarlardan medet umarken- sözlüğü kuran bir kişi olsa da sözlük yazarlar sayesinde vardır- ve '' çok yazar çok tanım '' felsefesini güderken '' astığım astık, kestiğim kestik '' tavırları hiç yakışık almıyor.

bitch better have my money

içinde bitch geçmesine rağmen rihannayı fazla giyinik bulduğum klip. uzun klipler konusunda çok başarılı olduğunu düşündüğüm lady gaganın çalışma azmi ve hırsından eser göremedim. sırf sıradışı olayım derken zaten çok matah olmayan şarkı daha da kötü bir hal almış.

sevgiliye sucuklu tost yedirmemek

onun yerine doğal ve bedava iki taşak arası sucuk yedirmek gibi hain düşünceler içerisinde olmaktan kaynaklanır.

the bear from far

sözlük yazım kurallarını anlamamakta/uygulamamakta direnen/gayret gösteren yazar.

bir sevgili bulma mekanı olarak ayı sözlük

sonrasında nick altlarına, itiraflara yazılacaklara hazırsanız neden olmasın dedirten potansiyel. **

(bkz: ayı sözlük ün seçkin eşcinsellerden oluşması)