naringergedan

Durum: 5578 - 0 - 0 - 0 - 04.01.2017 18:38

Puan: 102157 - Sözlük Kuirellası

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

hepimiz aslında narin birer gergedanız.
  • /
  • 279

barbaros şansal

karikatürlerin '' değer '' lere uymadığı gerekçesiyle suç unsuru sayıldığı bir ülkede egosundan dolayı eleştirilemez bir millete söz söylemeye çalışma don kişotluğunda bulunması kara koyunun kurt sanılması hasebiyle sürüyü tetiklemiştir.

ayı sözlük hoş geldin 2017 zirvesi

parti için sipariş ettiğim şapkam ve eldivenim yetişmese de, az kişiyle mücadele versek de, ses sisteminde ilk başta aksaklık yaşansa da oldukça eğlenceli geçmiş zirve. en son üzerimdeki kabanım, şapkam, kolyem ve şalım genç ve seksi bir kadının üzerindeydi.

2016 yılının tek cümlelik özeti

iş yerinde gizlenmek zorunda kalmak

dışarda '' toplumsal ahlak '', iş yerinde '' iş ahlakı '' açısından olmazsa olmazdır.

çocuklara yönelik şiddetin izi asla silinmez

konunun hakimi sosyal medya uzmanları tarafından en kısa sürede '' pedofili '' göndermesi yapılacak başarılı çalışma.

17-25 aralık milli hırsızlık ve yolsuzluk haftası

özellikle de kıçında donu bile olmayan halkın şansa kalmış son donu da hükümet tarafından alınsa asla '' halk çıplak '' demeyeceği için, ancak bizim kendi aramızda kutlayacağımız hafta. iktidar malum haftayı şehit değil gazi olarak atlatmıştır küçük sıyrıklarla, yoksa vicdanlı halkımız kutlardı şehit olsalardı.

şehit

belki hayatla farklı kavgaları/mücadeleleri olan insanların başka savaşların bok yoluna gittiğinin resmi ifadesi. belki hayata bakışları açısından dinden aforoz edilme telaşına düşülecek insanların sırf ağızların kapanması, sözümona gözyaşlarının dinmesi adına geldikleri bu mertebeyi de artık reddetme şansları olmadığı için alan memnun satan memnun. ve bu kadar şehit siyaseti yapan ve her ölümün/ölünün ardından cenneti muştulayan siyasiler eğer din ve tanrı varsa- elbette ki ecelleriyle öldüklerinde- sanırım cehenneme bile kabul edilmeyecekler.

ahmetonskinin saçını başını yolma zirvesi

ne kadar yolsanız da siyah saçlarını beyaz saçların kökü onda olduğu için daha da gürleşerek büyüyeceklerdir. ve hayatın acımasızlığına inat yeşeremeseler de, artık siyahlaşamasalar da en azından beyazlaşarak çoğalacaklar ve artık uslanarak ev erkeği olan bünyesine olgunluk katacaklardır.

ilk seks

tarihi tavşanlara kadar dayanır. insanlar yapacak değil ya, onlar kadar masumu var mı?

sünnet olmayan erkek

amcaların boyunu posunu görmesi için biraz sıvazlamak zorunda kalacak erkektir. sorun sünnetsiz peniste değil, amcaların meraktan yarağa uzanan bitmek bilmeyen araştırmacı tavrında.

fakirlik kokan hareketler

- prezervatif parası vermemek için '' hissetmek önemlidir '' e sığınıp korunmasız ilişkiye girmek.
- makine dönmesin, su ve elektrik tasarrufu olsun diye '' outdoor fantezilerine meze et beni '' diye mesaj atıp erkeğin başını döndürmek.

kerimcan durmaz

kendisine saldıranlar gündemdeki meşhur '' kandırıldık '' klişesinden besleniyor olmalılar. ancak kendisine güveni olmayan insan istemediği şeye dönüşür, bir gün yolda yürürken ibneleşir, bir gün ansızın parti değiştirir, bir gün aniden çok yücelttiği değerlerin anlamsızlığını fark eder. olumlu olumsuz başkalarını gözünde çok büyütmek tehlikelidir, ona aniden tapabilir, ondan fazlasıyla nefret edebilirsin, ona dönüşebilir ya da bu hikayede olduğu gibi '' o '' nu yansıtmaktan deliler gibi korkup '' o ''na saldırabilirsin. yani kendinle kavga edersin.

toplu taşıma araçlarında sürekli aşık olmak

ilişkiyi şoför veya kaptan yönlendireceği için herhangi bir durakta son bulabilir.

t cetveliyle penis boyu ölçmek

ağzından '' sınısızım, sınır yok '' etiketleri eksik olmayan yurdum erkekleri için fazla sınırlayıcı bir çalışma. bırakın uzasın, bırakın esnesin.

29 kasım 2016 adana öğrenci yurdu yangını

zorunlu eğitimden kastın ne olduğunu '' eti senin kemiği benim '' felsefesiyle ispatlamış yangındır.

sözlüğün sabah saatlerinde boş olması

geceleri ayı sözlük itiraf başlığının hakkını vermek adına o yataktan o yatağa mekik dokuyan, erkekleri ilmek ilmek işleyen yazarların gece yazdıkları hikayelerin ertesi gün akşam baskısına yetişmesi için verdikleri zorunlu moladan kaynaklıdır. yoksa sözlüğü ihmal etmiş görünme nedenleri akşam ortaya çıkacaktır.

ayı sözlük birinci tekyön club fethi

eşcinsellerin gay kulüpleri- yeniden- fethetmesi elbette heteroseksüellerin genele açık kulüpleri yeniden fethini, bu da eşcinsellerin gay kulüpleri yine yeni yeniden fethini sağlayacaktır. özgürlük özgürlükleri kovalayacaktır ve bunlar amsterdamda değil istanbulun göbeğinde yaşanacaktır. herkes demlenip yaşanacak göbeği bulduğunda fetih sonrası yorgunluk atmak için anlamlı bir sıcaklık yaşanacaktır.

yapılmışı için;

(bkz: ayı sözlük yemekteyiz tek yön)

ayran içip eski sevgiliyi aramak

ayran uykuyu getireceği için eski sevgiliyi ancak rüyada görmekle açıklanabilecek eylem. yine sabahlar çalar saat işgali altında, beklenen eski öpücükler yerine.

türkiye'de eşcinsel evliliğinin yasallaşması

eşcinsellik yasallaşırsa neden olmasın dedirten düzenleme. bu düzende yerimiz yok, ya bu düzenlemede.

ben sadece sikerim gerisine karışmam diyen insan modeli

yatağa peçete servisine ve çeyizden özenle çıkarılıp serilmiş beyaz çarşafların yıkanma, ütülenme ve kolalanma törenine iştirak edemeyeceğini üzüntüyle dile getiren insandır.
  • /
  • 279
  • /
  • 63

madonna


özlem tekin


kıç çatalı


gülşen


stüdyo daire


kredi kartı


evli gay


iç çamaşırı giymemek


pasif sözlük yazarları


aktif sözlük yazarları


tiyatro


sıla gençoğlu


romeo


faiz


google


sinan akçıl


sibel can


demet akalın


adam kaldırmak


bamya


  • /
  • 63
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5578

bear

insan olan türünü ehlileştirmenin en iyi yolu onunla sevişip vahşiliğinden arındırıp uykuya yatırmaktır. kış uykusuna değil tabii ki.

kafaya kuş sıçması

ağzına sıçılmayı reva gören bir milletin neyse ki şans olarak kafayı tercih ettiği sıçılma hadisesi. ağzımıza koca koca akbabaların sıçması tevafuk ama minicik bir kuşun kafamıza sıçması şans. buna da şükür.

dokunarak sevmek

söz uçar yazı kalır misali '' seni seviyorum '' ları sıralamak yerine sevdiğini göstermektir.

gizlice hornet açan sevgiliyi profildeki bacak görselinden teşhis etmek

hornette en az bir hesabı olan sevgilinin gizlice hesap açan sevgiliyi eleştirel tarzda teşhis edişidir. iki kişinin de en az bir hesabı olduğuna göre sorun yoktur. başka teşhis edecek zatların da tedavi için kollarını sıvadığının göstergesidir aynı zamanda. hayat bazen bizi lades kemiği gibi ikiye ayırmaya kararlıdır; iki bacaktan da çekiştiriliriz ve ayakların götürdüğü yere gideriz.

duygusuzluk aşılanmış erkekler

insan olarak değil erkek olarak değerlendirilen/yetiştirilen tüm erkekler bu kategoriye girer. neydi erkekliğin öğretilmiş kuralı: duygularını sert duruşunun ardına sakla, şimşek ol, çak ama damlama. o övündüğümüz erkekliği koruma adına gülmek, ağlamak gibi anın getirdiği kaygılardan uzak duyguları yaşamaktan çekiniyoruz, öğretildiği üzere. ödün vermemeyi insanlığımızın önünde tutmaktı amaç, yaştan kurutulmuş gözler izler taşıyacaktı hayattaki mağrur duruşa. bir babayla özdeşleştirilmiştir şiddetin arkasına saklanan yufka yürek. evde estirilen terörün ardından kapalı kapılar arkasında dökülen yaşlar sergileyecektir yenilmediğini. işte onlar aşılanan duygusuzluğu taşıyacaktır bir avuç toprak üstünü örtene dek, sonra sulanır yaşlarla üstü, yumuşatılamayan sertliği.

full aktif

insan kılığına girmiş penis.

yemekteyiz ayı sözlük

bedava yemek var gel yiyelim denen ayıların diğer zirve tekliflerini elinin tersiyle en havalı tarzda itmesine rağmen koşa koşa* katılacağı, ünlü gurmelerin masada şıklıkla beraber el emeği, göz nuru, ağız tadıyla yemeklerini sergileyeceği ve elbette ki kavgalarıyla da çok konuşulacak yemekteyiz programı.

yemekte, yedirmekte, göbekte, yatakta iddialıyım diyen gurmeler gurmesi wagamanın evindeyiz. *

geceye ilk önce ayı postundan mamul ihtişamlı kürküyle dark bear* gelir ve kürkünü salonun ortasında ev sahibi yetişemeden yere havalı şekilde bırakır ve bol kıl dekolteli, malzemeden çalınmış kıyafetiyle yürek hoplatır. ikinci konuğumuz lost soul, tıngır mıngır müziklerinden oluşan devasa arşivini yüklediği kulaklığını çıkartmadan, kimseleri takmadan eve giriş yapar ve salondaki yerini alır. bu rahat tavırlarının geceye damgasını vuracağına kesin gözüyle bakılmaktadır. antalyadan atladığı uçağıyla eve havalı bir giriş yapmak isteyen keremcenin wagamanın özel dizaynı pırlanta kaplı camlarında oluşturduğu hasar yine keremcenin sıcak gülüşüyle geçiştirilse de olay yaratacak cinsten bir hareket olarak hafızalara kazınacaktır.

greendayin o hep konuşulan atletik vücudunu görmek isteyen bazı adını vermek istemediğimiz gaylerin camlarda nöbet tuttuğu da dikkatli gözlerden kaçmamıştır. icimdeki ayinin en son çıkan iddialı porno arşiviyle geleceği haberleri duyulduğunda yemek telaşına düşen wagamanın yemeğin dibini tutturduğu da çok konuşulan haber başlıklarından biri olmuştur. anormal gencin davetli listesinde olmadığı halde zirvelerde yaptığı gibi sürpriz gelişi suratların asılmasına sebep olsa da getirdiği ayı fotoğraflarını gören ayılarda gergin hava dağılmaya başlamıştır. tunatuanın aktifler aktifi partnerinden zar zor kaçıp kendini ayıların arasına atışı da kapalı kapılar arkasında yeni bir kıskançlık krizinin yolda olabileceği söylentilerini doğurmaya yetmiştir.

jackkkin o hep aradığı aşk acaba burada mı diye süslenip püslenmeden paldır küldür içeri dalışı gülüşmelere yol açmıştır. topakbearın limuzin yerine bisikletle gelişi ucuza kaçmış söylentilerini doğursa da dağ bisikleti kostümü yürekleri hoplatmıştır. jan xwenin klasik ve hafif sıkılgan tarzıyla gelmesi genç adam üzerindeki ilgiyi azaltmadı. ve gecenin assolisti her zamanki gibi yemek başladıktan sonra korumaları nezaretinde gelen bear sikertir olmuştur. genç adamın uzun boyundan dolayı kapıdan iddialı giriş yapmak isterken yaşadığı minik kaza masada boy herkeste var anacağım fısıldaşmalarına ve sinsi gülüşmelere yol açmıştır. koyuyazarınsa davete bilinçli olarak katılmayıp tırabzan kenarlarında gelen davetlileri bir parmağı deklanşörde karşılaması sözlükteki magazinelliğini buraya da yansıtıyor imasıyla karşılandı. okan okanlinin muzipliğini elinden bırakmayıp yemek yiyenlerin döke saça yemek yemesine neden oluşu da önemli ayrıntılardan biri oldu.

geceden çok zor koşullarda ele geçirilen diğer detaylar ise şöyle;

- dark bearın masadan sık sık kalkıp mutfakta ne* yediği çok konuşuldu.
- bear sikertirin iştahla masadakileri silip süpürürken sarfettiği yediğim önümde yemediğim arkamda sözleri yanlış anlaşıldı.
- wagamanın masaya servis yaparken fazla eğilip göğüs dekoltesini sergilemesi sırasında düşürülen çatallar, ağızdan akan sular masa altında haklı bir birikim yaptı.
- pisuvardaki siyah kil ve pisuvardaki siyah kil 2nin ne zaman pisuvardaki siyah kil 3* ve ileri versiyonlarıyla geri döneceği de masada dönen dedikodulardandı.

tüm ayılar doymadığı gerekçesiyle başka bir davete akmaya karar vererek kavga dövüş evi terkettiler.

(bkz: yemekteyiz somali)

bu entry tamamiyle yazarın kendi götünden uydurduğu hayal ürünü gerçeklik içermeyen bir entrydir

ayı sözlük magazin

şok şok şok... pisuvardaki siyah kil 2 kendisini eksileyenlerin popülaritesini gün geçtikçe arttırdığını itiraf etti.
dark bear en fazla entry giren 3 yazara soyunamayacağı, ancak en iyi yazan 3 yazara soyunabileceği açıklamasıyla çıtayı yükseltti.
kardan adamın kartopu zirvesini bizim oralarda yapalım teklifinin altında üşüyünce yazarları kahve içme adı altında eve atabileceği söylentileri kulisleri epeyce meşgul etti.
koyuyazarın ispanyol erkeklere olan düşkünlüğünün altında küçükken antalyanın bir sahil kasabasında bir ispanyol amcanın şeker teklifiyle elinden tutup,.. neyse. evet son yapılan araştırmaya göre koyuyazarın çocukluğu çok renkli geçmiş. tabii ki kimsenin özel hayatı bizleri ilgilendirmez ama bizden de kaçmaz.
greendayin özellikle koyuyazar ve diğer yazarlar tarafından düzülen methiyeler karşısında şişen egosunun spor salonlarında özenle şişirilen kaslarına paralellik gösterdiği iddiaları bu hafta gündeme bomba gibi düştü.
keremcenin katıldığı zirvelerde antalyanın havasına güvenerek sürekli bol dekolteli kıyafetler giymesi tüm yazarların yüreklerini hoplatmaya devam ediyor. ve hatta son alınan haberlere göre bunu kasıtlı yaptığı da konuşulmakta. neyse bizi yine ilgilendirmez. sıcak detaylar az sonra.
bankacibearın takım elbiseli, resmi havasının altında 10 kaplan gücünde başka bir adam yattığı ve bunun parayla değil dokunmayı bilmekle açığa çıkabileceği açıklaması manşetlerden yansıdı. bakalım bu manevi yönü yüksek açıklama genç adamın kapısını ne kadar aşındırabilecek. kapı dediysek gönül kapısı herhalde.
tunatuanın zirvelere katılabilmek adına kendi güzelliğini yansıtabilecek, kendisi kadar şehvetli olabilecek bir dublör aradığı ve aktif kocasını oyalaması adına yüksek rakamlar verebileceği iddiası bomba etkisi yarattı. nolur beni de alın zirvelere derken gömlek düğmelerini biraz daha gevşetmesi ise herzamanki gibi ilgi uyandırdı. ve daha neler uyandırdı neler. tövbe tövbe.
bodurayinin zirvelere katılmamasının yüzünün eskimemesi adına geliştirdiği bi strateji olduğu iddia edildi. genç adam kıskanıldığını belirtirken haberleri doğrulamak zorunda kaldı.
seda sayanın kokulu öpücüklerinin neslinin tükenmekte olduğu açıklaması,
nihat doğanın götte çıkan sivilce gibiyim, görmeden patlatsan da yine çıkarım açıklaması,
bülent ersoyun genç sevgililerimle her geçen gün daha fazla güzelleşiyorum açıklaması,
ajda pekkanın gergin yüzümle değil de bacaklarımla anılmak hoşuma gitmiyor açıklaması ve daha neler neler...
bizden ayrılmayın anacığım.

yemekteyiz ayı sözlük

şu sıralar çok çok özel diyet programıyla zayıflama kararı alan ve göbeksever ayıların göz zevkini bozmaya hazırlanan keremcenin evindeyiz. kapıyı konuklarına tüm sıcaklığıyla açan beyefendinin bu sıcaklığının kendisinden değil de antalyanın ikliminden kaynaklandığı kısa sürede anlaşılmıştır. çıtır ev sahibinin "ben yeme bölümünde sizlere eşlik edemeyeceğim malum nedenlerle" derken bıyıklarına bulaşmış yemek parçaları dikkatli konukların gülüşmelerine yol açmıştır.

geceye ilk gelen konuk "çüklü kadınım ayol" açıklamasıyla dergilere verdiği şuh pozlarla adından söz ettiren pisuvardaki siyah kil 2 oldu. göbek sevmediğini söylese de yemek sırasında okşamak maksadıyla tüm ayıların göbeklerine vurarak "yarasın" dediği dikkatli gözlerden kaçmadı. dark bear ve mistermagicianın ellerinde fotoğraf makineleriyle gelmeleri katılımcıları ilk başta tedirgin etmiş gibi görünse de popülerlik sularında yüzen gaylerin objektiflere girmek için adeta yarıştığı gözlemlendi. özellikle dark bearın tüm yemek boyunca sık sık çatal düşürme bahanesiyle masa altına eğilip fotoğraf makinesiyle boyut kontrolü yapması ve bunları profesyonellik adı altında mistermagicianla paylaşması kafalarda soru işaretleri yarattı.

ayininteki ile solak ayinin tek çift olarak katılışı yalnız ve kıskanç gaylerin "ilişki kavramına karşıyız" sloganını haykırmasına neden olsa da genç çift büyük sükse yapmıştır. greendayin spor salonundan çıkmış taze vücuduna reklamlarından sorumlu koyuyazar eşlik etmiştir. koyuyazarın greendayi ispanyol asıllı olarak tanıtması sıcak antalyada tansiyonu iyiden iyiye arttırmış ve bu sıcak ortamı daha da ısıtmak isteyen ayılar greendayi masaya yatırıp baklavalarının tadına bakma teklifiyle karşı karşıya bırakmıştır. sonrasında greendayin "bildiğiniz türk ayısıyım" açıklamasıyla ortam sakinleşmiştir.

bir ara mutfağa geçen yosibearın dönüşünde papyonunun çözülmüş olması akılları karıştırırken, soluğu mutfakta alan meraklı gaylerin yemeklerin dibinin tuttuğunu farketmesi ile kanıtlar netleşmiştir. ayimiyim neyim acabanın buz pateni sporcularından bahsi ortamı soğutsa da müzik sohbetleri masayı ısıtmış ve ayı olmasa da gideri var söylentilerinin ayyuka çıkmasına sebep olmuştur.

pony slaystationun zirveden kalma alışkanlıklarıyla yemeklerden tatma amacıyla mutfakta yemek kontrolü yapan konuklara yaklaşması tetikte bekleyen kevbearın göz hapsinden kaçamamıştır. kardan adamın masada şaşırtıcı bir şekilde dark bearı araması yine hangi özel dedikoduları sabırsızlıkla anlatacağı konusunda hayretler uyandırmıştır. ayıların diyet programını eleştirdiği keremceye yemek servisi yaptıktan sonra sık sık çekilebilirsin demesi göbek konusundaki tutuculuklarını ortaya çıkarmıştır.

tunatuanın yemeğe ancak telefonla bağlanabilmesi "adam aktif kocayı kaptı, yatağa mı kelepçeledi ne" dedikodusunun tüm akşam dönmesini sağladı. medyum fettishin geceye yine sevgilisiyle katılması müzmin bekar ayıları hayal kırıklığına uğratırken, anormal gencin sözlükte sıklıkla yayınladığı fake fotoğraflardan daha çıtır çıkması iştahları kabarttı. çıtır yazarlardan max blum ve tra jedi çekingen tavırlarını kaşar, pardon aktif, pardon deneyimli yazarlar sayesinde anında atlattı.

gecenin sonunda puanlama yapan yazarlar diyet menüyle karşılarına çıkan keremceyi tatsız tuzsuz yemekleriyle eleştirip, ayılık felsefelerinin sekteye uğradığından ve aç kaldıklarından dem vurdular. sadece güzelliğiyle ve olaylı fiziğiyle dikkat çeken pisuvardaki siyah kil 2nin beklediğim gibi hafifti demesi keremcenin yüreğine su serpti.

maskeli ahlakçılık

azınlık olan eşcinseller arasında da beklenmedik bir yüzdeyle görülen korkunç tutum. dini, milli ve geleneksel motiflerle işlenmiş ahlaki normları en katı ve soğuk haliyle toplumun geneline yayma düşüncesi. maskeli olmasından kastedilense özde dışlayıcı tavırla sunulan bu anlayışın kendiyle yüzleşme cesareti olmayanlar tarafından gerçekleştirilmesidir. daha çok kendi ahlaksızlıklarının üzerini örtmeyle beslenen bu zihniyet, sergilediği ikiyüzlülüğün ötesinde sütten çıkmış ak kaşık misali ahkamını keser, yargılar hatta kelle ister. linç kültürünün gelişimine zemin hazırlaması ise yaranın kanadığının, gün yüzüne çıkarak somutlaştığının delilidir.

tecavüzün adını duyar duymaz yerinden fırlayan ancak gizli çekilmiş seks görüntülerinin- tecavüz olanları da dahil- internet dolaşımında izlenme rekorları kırmasına katkı sağlayan ve arkadaş muhabbetlerine meze eden, travestilerin toplum ahlakını bozduğu gerekçesiyle yok edilmesini talep edip- hatta travesti cinayetleriyle somutlaştıran- tek gecelik ilişki yaşamak için uçkurunu tutamayan, eşcinselleri içine sindiremeyen ancak deliksel yalnızlıklarında tutunacak dal olarak gören, dini nedenlerle giyim tarzından dolayı taşlamayı layık görüp, izlerken ağzının suyu akanların hep tanıdık çıkması tesadüf olmasa gerek. belki bu maske yaşanılarak elde edilen kirlerle oluşmuştur ve aynaya bakıldığında bile gerçek yüzümüzü göremeyecek kadar katılaşmıştır, tıpkı başkalarının hayatına biçilen değerlerin keskinliği kadar.

dark bear

zaman zaman sözlüğün başındaki kişi olduğunu gereksiz sitemler ve kırıcı tavırlarla hatırlatma gereği duyan, sürekli altını çizdiği ayrımcılıkla mücadelenin kendisi söz konusu olduğunda üstünü bir çırpıda çiziveren, sözlükten ayrılmak isteyenin tanımlarının silinmesine izin vermeyen ama canı istediğinin tanımlarını bir çırpıda siliveren sözlük admini. oysa ki adminin sözlükte negatif tavırlarla bu kadar ön planda olması gerekmez. sözlüğün sahibi olup yazarlardan medet umarken- sözlüğü kuran bir kişi olsa da sözlük yazarlar sayesinde vardır- ve '' çok yazar çok tanım '' felsefesini güderken '' astığım astık, kestiğim kestik '' tavırları hiç yakışık almıyor.

kuru göt

ne emmeye, ne gömmeye gelen, küçüğü makbuldür dense de dümdüz oluşuyla kot pantolonu ya da avucu doldurmayan, işe yaramaz göt türü.

celine dion

çok mıymıy bir sese, sıkıcı bir tarza sahip olan şarkıcı.

sevgiliye sucuklu tost yedirmemek

onun yerine doğal ve bedava iki taşak arası sucuk yedirmek gibi hain düşünceler içerisinde olmaktan kaynaklanır.

sevgilisinden yeni ayrılanlara tavsiyeler

hemen facebook profilinde ilişki durumunu ''ilişkisi yok''a çevir ve taleplere açık ol. dondurduğun- sevgilin varken dürüstüm nidalarıyla kullandığın fotoğrafsız profilini silebilirsin artık- romeo profilini yeniden aktive et. ama tüm bunları yaparken hep aşk aradığından dem vur ve aslında kimseleri aramadığını ya da çok seçici olduğunu belirtmeden geçme. çünkü o zaman sevgilin olmak için can atacak ama sabah uyandığında- kalmana izin verirse tabi ya da yanında kalırsa- kıçına tekme atacak doğru insanı bulacaksın.