naringergedan

  • /
  • 14
çok iyi bir kalemi var. o kalemden herkese dağıtmasını istiyorum. * yazarlığı buradan önce de yapmış olması muhtemel. ilgiyle takip ediyorum. hoşgeldin.
sözlüğün müdavim gammazlarından. takipçiliğe devam.
çok sağlam entryleri var, burada oluşu keyif veriyor.
entrylerini okumadan güne başlamadığım insan. kendisi sözlüğün has adamıdır.


saygı duyun.

(tanımam etmem ama çok fena nickaltı giresim geldi)
öyle cümleleri var ki, oturup kalıyorum bazen. bazen de kahkahalara boğuluyorum. cidden çok iyi yazıyorsun paşam devam et.
sağlam yazarlığının yanında yardımsever de bir insan.fikir alışverişi olmuştu aramızda.bir kere daha teşekkür ederim buradan.
an itibarı ile en çok entry giren yazarlar listesinde kıran kırana çekiştiğim yazardır. sağlam bir yazardır. rakibim olmasından dolayı kıvançlıyım.*
süper entryleri var. yazmadan edemedim.
süper yazıyor, valla bak.
an itibarı ile entry olarak 10. dalyasını yapmış olan yazarımızdır. hey maşallah...! diyoruz. entrylerini okudukça keyfimizi günden güne arttıran yazarımızdır. allah bozmasın.
sanırım bu sözlükte en fazla ciddiye aldığım,entrylerini dikkatlice okuduğum yazarlardan biri.fena takipçisiyim.
sürpriz bir zirveyle süpersonik güçlerimizi birleştirmeyi planladığım sıkı yazar.
sürekli zirvelere katılmakla umutlandırıp,ayı sözlük yazarlarının beklentilerini yeşertip,öyle sik gibi ortada bırakan enteresan yazar...
uyarılarıyla yol gösteren iyi bir yazar.
ayı sözlük yazarlarının içinde yazıları nedeniyle kendisini çok merak ettiğim ayı sözlük ikinci taksim zirvesine gelmesini umduğum fakat ilk defa ayı sözlük kitap fuarı zirvesinde görüp tanışabildiğim, narin yazar. fuarda dedikodusunu yaptığımı hatırlıyorum, kendisini beklerken nickinin acaba hangi kısmı tecessüm etmiş dediğim, gördüğümde narin kısmının cuk oturduğuna kanaat getirdiğim, zirve boyunca da sık sık sözünü keserek kabalık ettiğim kalem arkadaşı. yeni tanımama rağmen gönlümde ki yerinin büyümesini arzu ettiğim zarif bir şahsiyet.
zirveye kartaldan 3.5 saat yolculuk ederek katılan ve takdir ettiğim narin yazar. entrylerinde konulara yaklaşım tarzı sayesinde bende de merak uyandıran, konuşma cümlelerinde de konulara farklı açılardan bakabiliyor olduğunu tescil eden sevilesi yazar. uzun zamandır spor yapmadığını düşündüğüm için zirvede uzun mesafe yürüyüşümüz umarım iyi gelmiştir, ilk 3-4 gün ağrılar olacaktır lakin sonra kaslarınız alışacak.

yeniden bir araya gelebilmeyi iple çekiyorum.
ayı sözlük kitap fuarı zirvesinde görmeye nail olduğum naif kişiliği ve ironik ismiyle gönül tellerimizi titretmiş ve günü sonunda haşin çıkışımla kendisini irkittiğim güzide yazarlarımızdandır. tekrardan özür diliyorum 4 oktavlık(!) sesimle kulağının dibinde bağırdığım için.
kendisine moderatör olmasının şerefine bu şarkıyı yolluyorum.çok yaşa naringergedan.
http://www.youtube.com/watch?v=qzo4dpdebw8
ps:hediyen gecikmeli oldu ama kusura bakma
((bkz:#20000)) nci entryi giren yazardır kendileri.
(bkz:#22579) nolu entrysiyle beni benden almıştır ve bir çok önemli noktaya parmak atmıştır. teşekkürler.
  • /
  • 14