anahtar

Durum: 790 - 0 - 0 - 0 - 09.05.2021 09:33

Puan: 16200 - Sözlük Kaşarı

11 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 40

adı akla gelince yüzde tebessüm oluşturan insanlar

düşün ki o bunu okuyor

tebrik ediyorum, bulmuşsun yine enerjisini emecek birini. yazık adamcağız memur maaşıyla sigarana mı yetişsin, okul giderlerine mi? paranoyak mısın hala? gerçi sevgilinin iş yerinde olup olmadığını gidip kontrol ediyorsan evet öylesin.. sevgiline sabır diliyorum

ekonomi okuryazarlığı

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çok kişi var etrafımızda. liseden itibaren haftada bir saat bile olsa ekonomi eğitimi verilmeli temel kavramlar, neyin nereden nasıl gelip nereye nasıl gittiği vs anlatılmalı.
objektif habercilik yaygın olsa aslında kısmen çözülür ama öyle bir ortam olmayınca bilgi kirliliği ya da yokluğu gibi sonuçlar vurgunlara sebep olabiliyor

ecem erkek

henüz yolun başında, başarılı, kabiliyetli ve komik. birden fazla karaktere hayat verdiği doğrudur fakat sadece komedi.. yaş aldıkça geliştirecektir muhtemelen kendisini ama bir demet akbağ ile kıyaslayıp yorumlamak haksızlık olur. yola birlikte çıktıklarına göre çok önde ve güldürmeyi başarıyor.
son filmde o kötü makyajı nasıl kabul etmiş bilemiyorum ama kurgu ve dram oyunculuğu iyi olmayınca o bile göze battı

pazartesi sendromu

bütün günler birbirine girdi. sanki dün pazardı ama aslında yarın pazar.. pandemide her gün daha da anlamsızlaşıyor

kripto para borsası

kolay para kazanma arzusuyla çabuk zengin olma hayalleri..
4 yıl iktisat okudum üstüne 3 yılda da ancak yüksek lisansını bitirdim ama gözümle görmeden, elimle dokunmadan, alanı satanıyla pazarlık yapmadan değil yatırım yapmak, bir çöp almak bile hoşuma gitmiyor.
hele böylesi sanal bi dünyada bir de yerli girişimcilere nasıl güvenip yatırım yapılır anlamıyorum. o 30bin kişiyi çok merak ediyorum. keşke eğitim düzeylerini filan görebilsek. piyasada yapılacak onca kârlı yatırım varken bu işlere girmeyin be kuzum

sen hiç ateş böceği gördün mü

tiyatrodan ne kadar keyif aldıysam filmden o kadar hoşlanmadım. senaryo geçişleri çok kopuk olunca tatsız oluyor. o kopukluk sizi de filmden koparıyor. oyunculara haksızlık etmek istemem güzel iş ama sahne tadında kalsaydı keşke diyorum.

solgar

kendisine bizim sözlükte hapçı denen, 1947 de kurulmuş vitamin ve mineraller ile besin takviyeleri üreten bir dünya markası. birçok ödüllü ürünü var. corona süresince c vitamini takviyesi için ihtiyaç duydum ve kullandım. yaklaşık 1 yıldır vm 2000 isimli süper bi ürününü kullanıyorum. tavsiye ederim

covid-19

bahse konu bütün tedbirleri almama, sadece ev iş arasında gidip gelmeme rağmen 1 hafta önce tanıştığım illet. hapşırma ve burun akıntısı ile başladı. nette yazan burnunuz akıyorsa covid değil nezle ya da alerji safsatasını boş geçin.
2/3 gün burun akıntısı ve hapşırık devam etti. ama ne ağrı ne sızı yok.. bende alerji deyip geçiyorum. şirketten bi pozitif vaka ile temas olunca bende gidip test yaptırdım ve süreç başladı.
test sonucundan yaklaşık 40 dk sonra 0312 kodlu bi numaradan arandım ve ilaçlar eve getirildi bilgi verildi vs..
yaşamayın umarım ama bilgi verme adına söyleyeyim. yaşadığınız hiçbir ağrı sızıya benzemiyor olanlar. uzun süren ve şiddetli baş ağrısı, bel ağrısı, sırt ve diz ağrısı yaşadım ben. ağrı resmen vücutta geziyor. parol alabiliyorsunuz sadece ağrı kesici olarak. bu kadar ağrıya rağmen ben hafif bir süreç yaşadığımı düşünüyorum.
sigara içmemem ciddi bir avantaj olabilir bunun için.. bilemiyorum.
en büyük tedbir yakalanmamak demişti birisi.. süreci yaşayınca ona katılıyorum hele istanbullular çok dikkat edin yakalanmayın

hangi pozisyonda tam içinde olur

kabasınız ve işin kötüsü bunun farkında da değilsiniz.. birileri, hödük gibi davranmanızın size ilgi getireceğini filan söylüyorsa inanmayın.

kendisi gibi düşünmeyenleri kabul edemeyen insan

çok afedersiniz ama var böyle mallar.. zorunda mıyım senin sevdiklerini sevip, sevmediklerinden kaçmaya?
hele bunu bir de gay olduğunu bildiklerimizin yapması daha büyük mallık.. evladım, herkes gibi olmadığın için kendini normal görüyorsun ve haklısın! insanlardan da senin beğendiklerini beğenmelerini bekleme. beğenmediklerinde de saygı duymayı öğren

sabah ereksiyonu

yaş ilerledikçe azalma eğilimine giriyor kıymetini bilin

hasancan kaya

garip bi iticiliği var.. komedyen tatlılığı yok adamda bence. sevemedim

jake angeli

abd protestolarının neredeyse tüm karelerinde görülen garip giyimli bir o kadar da çekici görünümlü yakışıklı..
bütün ihale bu rakun kafalının üstüne kalırsa üzülürüm

alanya

ilini tanımayan ilçeler den biridir. görüntünün aksine yerel halkta çok muhafazakar bir yapı hakimdir. böyle olunca antalyayı bir kazanıp bir kaybeden malum siyasi parti kesinlikle il olmasını istemez.

pazartesi sendromunu özlemek

2020 yılının bizlere sunduğu ve birçok normalin aşıldığı şu günlerde kim derdi ki pazartesi gününü iple çekelim? hafta sonu gelsin istemeyelim. ye, iç, yat, izle, dinle, temizle, pişir derken patladık be kardeşim.. bitsin şu her şeyi tersine döndüren illet.. yeter

pazartesi sendromu

yastığa sarılmak

alternatifi yok ne yazık ki.. vazgeçemiyorum. huzur veriyor onunla mışıl mışıl uyumak. kötü bir alışkanlık o yüzden başlamadıysanız hiç denemeyin bağımlı yapmayın kendinizi

alttaki yazara soracaklarım var

mantıklı ama keyifli olmayabilir.. pazar günü bile çalışanları düşününce çok daha mantıklı..
salgın süreci bittiğinde etrafındakilere ne kadar güvenebilecek ve yakınlaşacaksın? eskisi gibi olacak mı?

yazarların muhabbet etmekten zevk aldıkları meseleler

yemek tabiki. ne nerede nasıl ve ne zaman yenir? ustalıklar ve mekanlar üzerinde uzun zaman konuşabiliriz
  • /
  • 40

apartmandaki yemek kokusu

bence beğensek de beğenmesek de, aslında hayatın ta kendisidir.
orada yaşam olduğunun göstergesidir...

düşün ki o bunu okuyor

sen benim ilk göz ağrım olacaksın her zaman ve seni hiç unutmayacağım...

ayı sözlük itiraf

bir erkekten çok hoşlanırsam, o kişinin el yazısını merak ediyorum. bir de geçmişte, çocukken falan nasıl yaşamış, bütün anılarını anlatmasını istiyorum.

neden sevgilin yok

çünkü niye olsun? çünkü neden bütün gün çalışmaktan götünüz terleyip eve geldiğinizde geç kalmanızın nedenini birine aptal gibi uzun uzadıya izah etmek zorunda kalasınız? neden boktan tripler yiyesiniz ki?

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

lan şunu yapıyorsanız bari profil fotonuz olsun ya. hornette fotoğrafsız profille mesaj atanlardan ne farkınız var şu an?

boy kilo yaş falan yazıyorlar onun yerine sjsjjskd nihat doğan da o boy ve kiloda abi. uyar mı?

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

ayı sözlük itiraf

bu sözlükte, söylenmek istenilenler, linç yememek için söylenmiyor.

hadi eksile amk.

ayı sözlük itiraf

pfff ne sikim itiraflar. "sözlük yazarlarının drama günlüğü" olsa başlık daha doğru olurmuş.

orta okula kadar altıma işiyordum ben. alın size itiraf amk.

eşcinsel arkadaş bulma sorunsalı

sözlükten arkadaş edinmek mümkün, ancak bunu direk olarak sözlük platformundan değil, buradan başka platformlara taşımak ile mümkün diye düşünüyorum. yani sözlüğü araç olarak kullanıp amacı sohbet/muhabbet olan başka ortamlarda oluşumlar ile arkadaşlık kurmanız çok çok olası.

peki tinder'dan arkadaş bulmak mümkün mü? evet, ama o biraz daha zor. oradaki arkadaşlıkların "hepsi" buluştuktan sonra cinsel çekim olmayınca arkadaşlığa dönüşen tipten. malum kimse orada sizi "ya bundan çok iyi arkadaş olur sağa sallim bari" diye sallamıyor. hornette ise aramayın.

eşcinsel arkadaş bulma sorunsalı

romantik ya da değil her türlü ilişkilenme için karşımdaki kişiye bağlı olarak "emek" ve "zaman" yatırımı yapmaya hazır bir insanım.

eğer derseniz ki; entrylerini okuyorum, yıldızlarımız uyuşabilir. enerjin hoşuma gidiyor. arkadaşlık, sohbet edebiliriz. kafalar uyuşursa istanbul içi yüz yüze de buluşulunabilir.

Toplam entry sayısı: 790

kendinizi siker misiniz

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sadece seks partneri olmayabilir.. yeme içme gezme tozma derseniz ona da varım! 40/şişli/yer var.

hangi pozisyonda tam içinde olur

kabasınız ve işin kötüsü bunun farkında da değilsiniz.. birileri, hödük gibi davranmanızın size ilgi getireceğini filan söylüyorsa inanmayın.

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

bv bear ile birlikte girdiğimiz sarkaç cafe’de o ana kadar tanımasam da hazineci ve aknaraz’ı bulmak zor olmadı. tanışma anında meraklı ve aynı zamanda tedirgin bir bakış farkettik ki meğer bu yeni misafir, yazar olmadığı halde sıkı bir takipçi imiş. sonrasında pena ve senseisplinter katılımı ile 7 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluştu. kısa da olsa katılıp yeni yüzler gördüğüm için sevindiğim zirve olmuştur.

kendisi gibi düşünmeyenleri kabul edemeyen insan

çok afedersiniz ama var böyle mallar.. zorunda mıyım senin sevdiklerini sevip, sevmediklerinden kaçmaya?
hele bunu bir de gay olduğunu bildiklerimizin yapması daha büyük mallık.. evladım, herkes gibi olmadığın için kendini normal görüyorsun ve haklısın! insanlardan da senin beğendiklerini beğenmelerini bekleme. beğenmediklerinde de saygı duymayı öğren

ilk eşcinsel deneyim

yaş 17...gaylerin internetle tanışmadığı, * cep telefonlarının takoz modunda olduğu ilkçağ dönemi...eve yeni bir televizyon alınmıştır.evde kimse yokken karıştırma esnasında teletext yayınlarında bir masör ilanına gözün kayar.ilandaki telefonu alır ericsson 388e kaydeder, günlerce aramak için düşünürsün ve birgün dayanamaz ararsın.
-merhaba
-merhaba, buyrun?
- e e şey ben ilan için aramıştım.
- evet nasıl yardımcı olabilirim?
-erkeklere de masaj yapıyor musunuz? şeklinde başlayan telefondaki muhabbet birkaç hafta sonra bursa eski fakülte durağında otobüsten inip karşılanmayla devam eder.kısa bursa turu...öğle yemeği...ve masörümüzün evi.ilk defa başka bir erkeğe dokunacaksın hem de farklı bir evde,farklı bir ilde.* ev zamanın şartlarına göre gayet şık.içilen çayların ardından videoya konulan vhs bir kaset ve ilk gay porno ile tanışma...şaşkınlık...neyseki dokunuşlarla kısa sürüyor.bir, iki derken üçüncü boşalmada ciddi bir pişmanlık hissi ardından ne işim var benim burada diyerek gözden dökülen yaşlara engel olamamak.alelacele eve gitmeyi istemek.kısa zaman sonra otobüsün cam kenarı koltuğunda eve doğru giderken hesaplaşmaların başlangıç fitilinin ateşlenmesi.kendini henüz tanımadan çıkılan bir yolculuktan dönerken tükürük koktuğun hissi ile keyifsiz ortamda kendine kızmak. sorgulamalar,sorgulamalar...ardından da büyük kaçış,reddiyeler,bahaneler,mazeretler...sonrasında ise beyhude olan yıllarca yanan ateşi küllerin içinde uyutma çabası...

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

ilk yıllarımda sayardım ya. şimdi gülüyorum yaptığıma. zamanla anladımda yattığı erkek sayısı çok önemli değilmiş insanın. önemli olan yattığı kaç insanla birlikte kalkabiliyor olduğuymuş.

dilenci yarrağı

kadının biri ayakları büyük olanın penisininde büyük olacağını duymuş etraftan. günün birinde yolda dilenci çıkmış karşısına, bakmış kocaman ayakkabıları var.. tuttuğu gibi luks bi otele.. geçen gecenin ardından dilenci adam uyanmış.. yataktan kalkınca başucunda bi tomar para ve bi kağıt parçası.. kağıttaki not:hemen git ayağına göre bi ayakkabı al

pkk

türkiye'nin güney doğusunda kürdistan devleti kurmayı amaçlayan ve bu amaçla 1984 yılından bu yana yaklaşık 5.000 sivil, 8.000 güvenlik görevlisini şehit eden, avrupa birliği, abd, nato, birleşmiş milletler ve birçok ülke, uluslararası kuruluş tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş, ayrıca abd'nin uyuşturucu kaçakçıları listesinde bulunan militan bir örgüttür.

kılsız erkek

tuzsuz yemektir bildiğin.. *

kendisi gibi düşünmeyenleri kabul edemeyen insan

çok afedersiniz ama var böyle mallar.. zorunda mıyım senin sevdiklerini sevip, sevmediklerinden kaçmaya?
hele bunu bir de gay olduğunu bildiklerimizin yapması daha büyük mallık.. evladım, herkes gibi olmadığın için kendini normal görüyorsun ve haklısın! insanlardan da senin beğendiklerini beğenmelerini bekleme. beğenmediklerinde de saygı duymayı öğren

sırrı süreyya önder

yeni, bdpli milletvekili. eski yönetmen, oyuncu, yazar. bugün roj tv den alınan görüntülerle düştü haberlere. habere göre van depreminin ikinci günü akın birdal, nursel aydoğan, ferhat tunç ile birlikte, 24 askerimizin şehit edilmesine neden olan bir pkklı teröristin taziyesine gitmişler. bütün millet van için tek yürek olmuşken bu tür ziyarete gitmesi kendisinin daha iyi tanınmasına vesile olmuş kişidir.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

sansüre, dayatmaya, haber alma özgürlüğünün yok olmasına, tacizlerin, tecavüzlerin artmasına, rüşvet ve adam kayırmacılığın her yerde kol gezmesinedir o düşmanlık. sen yanlış anlamışsın

ayı sözlük ankara yeni yıl zirvesi

bugün olsaydı da katılsam dediğim soğuk ankaranın sıcak zirvesidir.

jet sosyete

iğrenç, erimeye mahkum vb okuyunca güldüğüm başlık oldu.. kalemi sağlam, espri kalitesine güvendiğim bir ismin yeni dizisi.. e tabi bazı izleyiciler kutsal damacanalara, maskeli ivediklere gülmeyi sevdiklerinden eleştiride kantarın topuzunu kaçırabiliyorlar.. dizinin süresinden bile gülse’ye çakmaya çalışanlar var.. anlamsız buluyorum. elbette eksik yada abartılı bulduğum şeyler var dizide ama güveniyorum ve başarılı olmasını istiyorum. hele bir ilk bölümler geçsin zaman gösterecek diyorum..