anahtar

Durum: 704 - 0 - 0 - 0 - 06.12.2018 22:34

Puan: 14172 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 36

yazarların şu anki ruh halleri

uzun zamandır birşey yanmayınca ne evi ne de kendimi ısıtabildim. üstümde battaniye yastığa sarıldım telefonumla oynuyorum. keşke günlerden cumartesi aylardan mayıs olsaydı

alttaki yazara soracaklarım var

gülümseyip verdiği tepkiye göre hareket ederdim. belki ona da sevimli gelecek ve aramıza katılacak belki de tepki gösterecek. katılırsa sorun yok ama tepki gösterirse sana ne ulan diye kavgaya başlardım yüksek ihtimalle..
istanbul soğuğunda canım sıkılıyor ne yapmamı önerirsin?

ayı sözlük'te yaşanan kutuplaşma

bir ben mi hiçbirşey bilmiyorum dediğim konu..

ayı sözlük chat

istanbul ne ara bu kadar soğudu? ısınamadım sabahtan beri.. resmen buzzz

ankara esenboğa havalimanı

1402 yılına dayanan bir isim serüveni olan, şehre yaklaşık 30 km uzaklıkta, etrafındaki hayvan çiftliklerinden mütevellit özellikle sabah saatlerinde bol bol gübre kokulu, güzide hava alanlarımızdan birisi.. timur’un komutanlarından birisi isen buga.. meşhur fil ordusu ile gelip bu alanın olduğu çubuk ovasında yıldırım beyazıt’ı yeniyor.. hikaye burdan gelmesine rağmen 1955 yılında iktidar bu ismi koymaktan çekinmiyor.. malum, adamların sevmedikleri stat isimleri bir bir değiştiriliyor.. bu ismin değiştirilmesi de zor olmasa gerek.. bu arada hatırlatmakta fayda var.. ankara’nın en güzel şeyi, istanbul’a dönüşü ;)

zayıf erkeklere kıllı olmanın yakışmadığı gerçeği

katılmadığım önerme.. kıl zayıf erkeklere çook yakışıyor..

online yazarlar şu an ne yapıyor sorunsalı

online yazarları nerede görüyoruz diye sözlüğe bakınıp duruyor.. var mı bilen

türkiye'de olması istenen ürünler

bence bir alman mucizesi.. penaten krem

ayakkabılarını kapımın önünde görmek istiyorum

ayı sözlük yazarlarının kullandıkları parfümler

serin zamanlar dior homme intense.. sıcak zamanlar bvlgari man

ayı sözlük chat

ben de sevdim seni bir zamanlar..

ayı sözlük chat

sabiha gökçende aniden karşıma çıkınca resmen şaşırdım.. hayat seni eskitmiş..

ilk yiyişte mutlu eden şeyler

sarılmak

insan dokunsal bir varlık bana göre. en temel etkileşim göstergelerinden birisi de sarılmak.. kimi insan korunmak, kimisi güven duygusu kimisi de güçlü olduğunu hissettiği için sarılmak istiyor. birçok pozitif etkisi var v ilginç olan bu etkilerin fiziksel kontakt bittikten sonra da devam etmesi. siz siz olun sevgi ve desteğin en büyük göstergesi olan kucak dolu bir sarılmayı geri çevirmeyin..

ayı sözlük chat

ankara’da yaşıyorsan kurtarır :) sorun yok

sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

olgunluktur.. gerçekten değer veriyorsa arkadaş kalmayı becerebilir sanırım. herkes herkesi sevemeyebiliyor. zor bir süreç. yeni flörtlerle unutulmalı bence...

ayı sözlük yazarlarının ilk maaşı

lisede asgari ücretle markette çalışmayı saymazsam üniden çıkar çıkmaz 2002 yılında 450.000.000 a başlamıştım. n zenginmişim

tavla

ayı sözlük tavla turnuvası teklifimdir.. belki dişli bir rakip çıkar keyif alırız

hazineci

amsterdam’da coffee shoplardan çıkmıyor diyorlar.. * *

akşamda churche gidecek zaar.. artık günah mı çıkarır günaha mı girer orasını ben bilmem.

eskişehir

5 yıl aradan sonra bugün bir günümü geçirdiğim, tr nin en modern şehridir.. yukarıda paris ve amsterdam’a benzetilmiş evet haksız değiller. iç anadolu’da bir avrupa desem abartmış olmam. gün boyu şehir merkezinde ıhlamur kokusu beni büyüledi.. bu duyguyu geçen yıl prag’da yaşamıştım. şehri gezdiğim süre boyunca ıhlamur kokusu burnumdan ayrılmadı.. eskişehir ıhlamur konusunda prag’dan çok daha güzel.. yolunuz umarım bu mevsimde düşer :)
  • /
  • 36

hornetin cılkının çıkması

düzeltme sözlük yazmışım yanlışlıkla çok pardon sozlukteki hornetta hetero barzolar kaynıyor daha önce yazmıştım tehdit edildim... taciz ve ifşa edicek düşürmesin sapiklik edicek kadar..hornetta resim koyuyoruz onu görüp tehdit ediyolar sen burda çalışıyorsun sikicem seni diye bunlara nasıl alıcaz önlem tehditlere karsı sözde dünyayı sikecek kadar erkekler ama uygulamada resim koyamayacak kadar korkak tavuklar...bu arada sözlükte yazdım sonradan farkettim çook çook pardon sinir küpüyüm burayı seviyorum bende...bu hayat gaspçılarıyla nasıl başa cıkıcaz bilmiyorum

swinger parti düzenleyen kişiye 33 yıl hapis cezası verilmesi

dejenere,çürümüş ya da mide bulandırıcı insanlar değillerdir. gündelik hayatta yetmezmiş gibi burada bile beyin kıvrımlarına tutuculuk serpiştirilmiş insanlar bir şekilde türüyor ve aklının kesmediği ya da beğenmediği şeyi ilginç eyemlerle* kınıyor. bana göre değil de geç arkadaşım, ne gerek var tükürmeye bilmem ne yapmaya. tükürüğü bile değmezmiş, haspama bakar mısın ya? sonra aynı bakış açısı ve tükürükler size ya da bulunduğunuz alt kültüre yöneldiğinde rererö. kötüsünüz, çok kötüsünüz.

her şey seks değil

seni var eden şey sekstir canım.

sürekli eksileyen beyni gelişmemiş depresif bir mal değneği olmak

eksilenince ne oluyor? sözlükten mi atılıyorsunuz?hayali itibarınız mı zedeleniyor?alnınıza çalınan kara bir leke mi? bazen sadece yazan siz olduğunuz için bile eksileyen olur,hatta okumasına bile gerek yoktur.aklına uymaz,eksiler.eee ne olmuş ?
ciddi ciddi kafaya takıp dertlenecek ne var böyle yapay bir tepkiyle saldırıya mı uğradınız?

erken uyanmak

kendi isteğinizle yaptığınızda harika hissettirirken zorunlu olarak yapılınca iğrenç hissettiren eylem.

yazarların şu anki ruh halleri

çok soğuk. üşüyorum. hatta evde ellerime eldiven geçirdim, kahve yapmaya gücüm de yok. bu satırları yazıyorum. sanırım birazdan da uyurum. solgun bir ruh halim var bu gece. bilemedim.

ayı sözlük

garip bir özgüven hâkim bu sözlükte, garipten ziyade komik. türkçeyi nasıl kullanacağını dahi bilmeyen, iki kelimeyi bir araya getirip bir paragraf yazı bile yazamayan, açtığı başlıkların altını dolduramayan insanlar bile çelimsiz ve hakaret dolu ifadeleriyle koca koca paragrafları, içi dolu cümleleri eleştirmeyi hak görüyorlar kendilerinde. size de çok acınası gelmiyor mu? kendilerine özgü düşünce yapısı oluşturamamış insanlar daima saldırgan oluyor sanırım. üstelik çok verimsizler, düşünceleri yok, kısır cümleleri var. toplumdaki temel sorunlardan biri de bu sanırım. okumayan ve düşünemeyen, cümleler kurup bir ifade oluşturamayan kesimin düşünen insanın düşüncelerini eleştirmesi... daha ne okuduklarını bile anlayabildiklerini sanmıyorum gerçi. onun dışında güzel insanlar, güzel, değişik ya da iyi karşıt fikirler var. ama o dediğim sığ insanlar içini dolduramadıkları tuhaf başlıklarla kirletiyorlar bence sözlüğü.

şehirlerarası otobüste bir bearın yanında 15 saat oturmak

her üniversite tatilinde totem yaptığım olay. otobüs işletmesinde beklerken umarım bu değildir umarım budur lütfennnnn dediğimi hatırlarım. nedense hiç tutturamadım. şanssızım ben o konuda.

şehirlerarası otobüste bir bearın yanında 15 saat oturmak

bilet alırken hep büyük hissediyor gibi olurum otobüse binince yine hayal kırıklığı.ufak tefek yarım porsiyon biri gelip oturur yanıma.bana da yolculuk bitene kadar ölü taklidi yapmaktan başka seçenek kalmaz.

çirkinliğini sakalla kamufle eden erkek

ruhunun çirkinliğini kamufle eden erkeklerden çok daha tercih edilesi erkektir.

Toplam entry sayısı: 704

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

bv bear ile birlikte girdiğimiz sarkaç cafe’de o ana kadar tanımasam da hazineci ve aknaraz’ı bulmak zor olmadı. tanışma anında meraklı ve aynı zamanda tedirgin bir bakış farkettik ki meğer bu yeni misafir, yazar olmadığı halde sıkı bir takipçi imiş. sonrasında pena ve senseisplinter katılımı ile 7 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluştu. kısa da olsa katılıp yeni yüzler gördüğüm için sevindiğim zirve olmuştur.

tavla

ayı sözlük tavla turnuvası teklifimdir.. belki dişli bir rakip çıkar keyif alırız

ilk eşcinsel deneyim

yaş 17...gaylerin internetle tanışmadığı, * cep telefonlarının takoz modunda olduğu ilkçağ dönemi...eve yeni bir televizyon alınmıştır.evde kimse yokken karıştırma esnasında teletext yayınlarında bir masör ilanına gözün kayar.ilandaki telefonu alır ericsson 388e kaydeder, günlerce aramak için düşünürsün ve birgün dayanamaz ararsın.
-merhaba
-merhaba, buyrun?
- e e şey ben ilan için aramıştım.
- evet nasıl yardımcı olabilirim?
-erkeklere de masaj yapıyor musunuz? şeklinde başlayan telefondaki muhabbet birkaç hafta sonra bursa eski fakülte durağında otobüsten inip karşılanmayla devam eder.kısa bursa turu...öğle yemeği...ve masörümüzün evi.ilk defa başka bir erkeğe dokunacaksın hem de farklı bir evde,farklı bir ilde.* ev zamanın şartlarına göre gayet şık.içilen çayların ardından videoya konulan vhs bir kaset ve ilk gay porno ile tanışma...şaşkınlık...neyseki dokunuşlarla kısa sürüyor.bir, iki derken üçüncü boşalmada ciddi bir pişmanlık hissi ardından ne işim var benim burada diyerek gözden dökülen yaşlara engel olamamak.alelacele eve gitmeyi istemek.kısa zaman sonra otobüsün cam kenarı koltuğunda eve doğru giderken hesaplaşmaların başlangıç fitilinin ateşlenmesi.kendini henüz tanımadan çıkılan bir yolculuktan dönerken tükürük koktuğun hissi ile keyifsiz ortamda kendine kızmak. sorgulamalar,sorgulamalar...ardından da büyük kaçış,reddiyeler,bahaneler,mazeretler...sonrasında ise beyhude olan yıllarca yanan ateşi küllerin içinde uyutma çabası...

kendinizi siker misiniz

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

en kısa zamanda tekrar edilip güzel ortamın yeniden sağlanmasını teklif ediyorum.. özledik

ilk eşcinsel deneyim

yaş 17...gaylerin internetle tanışmadığı, * cep telefonlarının takoz modunda olduğu ilkçağ dönemi...eve yeni bir televizyon alınmıştır.evde kimse yokken karıştırma esnasında teletext yayınlarında bir masör ilanına gözün kayar.ilandaki telefonu alır ericsson 388e kaydeder, günlerce aramak için düşünürsün ve birgün dayanamaz ararsın.
-merhaba
-merhaba, buyrun?
- e e şey ben ilan için aramıştım.
- evet nasıl yardımcı olabilirim?
-erkeklere de masaj yapıyor musunuz? şeklinde başlayan telefondaki muhabbet birkaç hafta sonra bursa eski fakülte durağında otobüsten inip karşılanmayla devam eder.kısa bursa turu...öğle yemeği...ve masörümüzün evi.ilk defa başka bir erkeğe dokunacaksın hem de farklı bir evde,farklı bir ilde.* ev zamanın şartlarına göre gayet şık.içilen çayların ardından videoya konulan vhs bir kaset ve ilk gay porno ile tanışma...şaşkınlık...neyseki dokunuşlarla kısa sürüyor.bir, iki derken üçüncü boşalmada ciddi bir pişmanlık hissi ardından ne işim var benim burada diyerek gözden dökülen yaşlara engel olamamak.alelacele eve gitmeyi istemek.kısa zaman sonra otobüsün cam kenarı koltuğunda eve doğru giderken hesaplaşmaların başlangıç fitilinin ateşlenmesi.kendini henüz tanımadan çıkılan bir yolculuktan dönerken tükürük koktuğun hissi ile keyifsiz ortamda kendine kızmak. sorgulamalar,sorgulamalar...ardından da büyük kaçış,reddiyeler,bahaneler,mazeretler...sonrasında ise beyhude olan yıllarca yanan ateşi küllerin içinde uyutma çabası...

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

ilk yıllarımda sayardım ya. şimdi gülüyorum yaptığıma. zamanla anladımda yattığı erkek sayısı çok önemli değilmiş insanın. önemli olan yattığı kaç insanla birlikte kalkabiliyor olduğuymuş.

pkk

türkiye'nin güney doğusunda kürdistan devleti kurmayı amaçlayan ve bu amaçla 1984 yılından bu yana yaklaşık 5.000 sivil, 8.000 güvenlik görevlisini şehit eden, avrupa birliği, abd, nato, birleşmiş milletler ve birçok ülke, uluslararası kuruluş tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş, ayrıca abd'nin uyuşturucu kaçakçıları listesinde bulunan militan bir örgüttür.

dilenci yarrağı

kadının biri ayakları büyük olanın penisininde büyük olacağını duymuş etraftan. günün birinde yolda dilenci çıkmış karşısına, bakmış kocaman ayakkabıları var.. tuttuğu gibi luks bi otele.. geçen gecenin ardından dilenci adam uyanmış.. yataktan kalkınca başucunda bi tomar para ve bi kağıt parçası.. kağıttaki not:hemen git ayağına göre bi ayakkabı al

antiparantez

dilimize göre parantez karşıtı anlamı olmasına rağmen insanlar tarafından tam aksine, söylediklerimin içinde şunu da belirteyim gibi bir anlamda kullanılıyor. bu kelime kullanılınca daha havalı ifade oluyor sanırım. lakin havalı olmak şöyle dursun acip bir fransız taklitçiliği çıkıyor ortaya..
fransızcada entre parenthèse diye yazılıp, antr parantez diye okunan deyimin yanlış kullanımıyla ortaya çıkan şeyin kendisidir..

sırrı süreyya önder

yeni, bdpli milletvekili. eski yönetmen, oyuncu, yazar. bugün roj tv den alınan görüntülerle düştü haberlere. habere göre van depreminin ikinci günü akın birdal, nursel aydoğan, ferhat tunç ile birlikte, 24 askerimizin şehit edilmesine neden olan bir pkklı teröristin taziyesine gitmişler. bütün millet van için tek yürek olmuşken bu tür ziyarete gitmesi kendisinin daha iyi tanınmasına vesile olmuş kişidir.

jet sosyete

iğrenç, erimeye mahkum vb okuyunca güldüğüm başlık oldu.. kalemi sağlam, espri kalitesine güvendiğim bir ismin yeni dizisi.. e tabi bazı izleyiciler kutsal damacanalara, maskeli ivediklere gülmeyi sevdiklerinden eleştiride kantarın topuzunu kaçırabiliyorlar.. dizinin süresinden bile gülse’ye çakmaya çalışanlar var.. anlamsız buluyorum. elbette eksik yada abartılı bulduğum şeyler var dizide ama güveniyorum ve başarılı olmasını istiyorum. hele bir ilk bölümler geçsin zaman gösterecek diyorum..

abdullah öcalan

terörist başı, milletin huzuruna, refahına, canına, malına kasteden örgütün lideri.. umarım ak mı pak mı ne olduğunu anlamadığımız idarecilerimiz bir çırpıda terörist başını da aklayıp mecliste yanlarına oturtmazlar..

dilenci yarrağı

kadının biri ayakları büyük olanın penisininde büyük olacağını duymuş etraftan. günün birinde yolda dilenci çıkmış karşısına, bakmış kocaman ayakkabıları var.. tuttuğu gibi luks bi otele.. geçen gecenin ardından dilenci adam uyanmış.. yataktan kalkınca başucunda bi tomar para ve bi kağıt parçası.. kağıttaki not:hemen git ayağına göre bi ayakkabı al

dost acı söyler

duymak istenenlerin değilde doğru olanların söylenmesidir. insan duygusal bir varlık, kimi zaman hisleriyle hareket edip mantıklı olmaktan uzaklaşabiliyor. olaylara objektif bakabilen, hoşa gitmesede doğruları tarafsız dillendiren bir dost her daim gereklidir. hem kim çevresinde dalkavuk ister ki?