anahtar

Durum: 697 - 0 - 0 - 0 - 19.07.2018 17:47

Puan: 14038 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 35

türkiye'de olması istenen ürünler

bence bir alman mucizesi.. penaten krem

ayakkabılarını kapımın önünde görmek istiyorum

ayı sözlük yazarlarının kullandıkları parfümler

serin zamanlar dior homme intense.. sıcak zamanlar bvlgari man

ayı sözlük chat

ben de sevdim seni bir zamanlar..

ayı sözlük chat

sabiha gökçende aniden karşıma çıkınca resmen şaşırdım.. hayat seni eskitmiş..

ilk yiyişte mutlu eden şeyler

sarılmak

insan dokunsal bir varlık bana göre. en temel etkileşim göstergelerinden birisi de sarılmak.. kimi insan korunmak, kimisi güven duygusu kimisi de güçlü olduğunu hissettiği için sarılmak istiyor. birçok pozitif etkisi var v ilginç olan bu etkilerin fiziksel kontakt bittikten sonra da devam etmesi. siz siz olun sevgi ve desteğin en büyük göstergesi olan kucak dolu bir sarılmayı geri çevirmeyin..

ayı sözlük chat

ankara’da yaşıyorsan kurtarır :) sorun yok

sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

olgunluktur.. gerçekten değer veriyorsa arkadaş kalmayı becerebilir sanırım. herkes herkesi sevemeyebiliyor. zor bir süreç. yeni flörtlerle unutulmalı bence...

ayı sözlük yazarlarının ilk maaşı

lisede asgari ücretle markette çalışmayı saymazsam üniden çıkar çıkmaz 2002 yılında 450.000.000 a başlamıştım. n zenginmişim

tavla

ayı sözlük tavla turnuvası teklifimdir.. belki dişli bir rakip çıkar keyif alırız

hazineci

amsterdam’da coffee shoplardan çıkmıyor diyorlar.. * *

akşamda churche gidecek zaar.. artık günah mı çıkarır günaha mı girer orasını ben bilmem.

eskişehir

5 yıl aradan sonra bugün bir günümü geçirdiğim, tr nin en modern şehridir.. yukarıda paris ve amsterdam’a benzetilmiş evet haksız değiller. iç anadolu’da bir avrupa desem abartmış olmam. gün boyu şehir merkezinde ıhlamur kokusu beni büyüledi.. bu duyguyu geçen yıl prag’da yaşamıştım. şehri gezdiğim süre boyunca ıhlamur kokusu burnumdan ayrılmadı.. eskişehir ıhlamur konusunda prag’dan çok daha güzel.. yolunuz umarım bu mevsimde düşer :)

ayı sözlük chat

eskişehir’li yazar var mı sözlükte? daha doğrusu orada yaşayan? abi şehriniz mis gibi ıhlamur kokuyor neden söylemiyorsunuz??

ayı sözlük chat

okuyunca benim de aklıma geldi ama dedim sus otur buna bari karışma..

uber

taksiciler eser miktarda vergi veriyor bilgilendirmesi ile başlayan entry taksi plaka fiyatları ile devam etsin.. uber öncesi ist da taksi plakası 2 milyon lira civarında iken evet yanlış okumadınız o gördüğünüz sarı taksilerin fiyatı yaklaşık 2.000.000 tl.
uber sonrası fiyatları 1.6 milyona düşsede cb bu açıklaması ile tekrar 2 milyonu geçecektir.
bugüne kadar uber kendinden emin bir şekilde yolcuya kesilen cezaları kendisi ödüyordu mahkeme kararını beklediği v hukuk sistemine güvendiği için cezaları geri alma umudu vardı sanırım.. cb nin açıklamarı belki fikirlerini değiştirir v tr den geri dönmemek üzere ayrılırlar

ayı sözlük chat

herkesin derdi de ben olmuşum :)
bahçelerde maydanoz
bu ne acayip lacivert
gel bana bazı bazı

sürekli karşımıza çıkan gbt sorgulamaları

mecidiyeköy metroda 2 sivil kimlik istedi gbt yapıyoruz diyerek.. bir karış suratla tabi.. verdik geri aldık vs derken yenikapı marmaray girişte tekrarlandı bu istek. ardından kartal metro çıkışında da isteyince ben artık patladım. n bu dedim ya her durakta bilet sorar gibi. toplu taşıma kullanıyorsanız alışmalısınız mealinde birşeyler söyledi arkadaş. bi bu kaldı dedim alışmadıgımız. ertesi gün aynı güzergahı şortla geçtim aynı uygulamalar da vardı üstelik, buna rağmen durduran olmadı. şort pantolon farkı diyorum..

ayı sözlük chat

arkandan havlayan köpekler varsa bil ki doğru yoldasın..

hepiniz künefesiniz dışınız şeker içiniz kaşar

kişi kendinden bilir işi.. bu kadar net :)
  • /
  • 35

hala entry girmeyi bilmeyen eski yazarlar

yıl olmuş 2019, dolar olmuş 6,50 hala adı güzelmiş, aaaa bu benim diyerek entry girdiğini sanan yazardır. ha bir de asdgfgdfsga diye gülen vardır o da ayrı bir cinnet geçirme konusudur.

asdfsdsdf diye gülen insan

şafak sezer'i komik bulan insandır.

neden en popüler yazar sen değilsin

valla ister dövün, ister sövün, ister eksi verin, özelden taciz edin. ben dayanamıcam, söylicem ağzıma gelenleri.

öncelikle başlıkta yazdığın gibi, (gizli:neden en popüler ben değilimse
) amacın böyle zerre yaratıcılık olmayan başlıklar acarsın. ve bana göre de gayet popülersin. sol frame'de ne zaman yüzümü ekşitip anlamsız bir başlık okusam, tıkladığımda tahmin ettiğim gibi bir çift ampül bir de atlet görüyorum.

benim anladığım, biri başlık açmadan kafasında tartar, olur mu olmaz mı diye az düşünür. ama sanırım bu arkadaş olur mu olmaz mı sını uygulamalı anlamaya çalışıyor.bunu hissediyor insan ilk akla geldiği şekilde yapıştırıyor. ben iyi ya da kötü yazdığını söylemiyorum veya o konuda eleştirmiyorum sorun ne zaman bi şeyine denk gelsem: ''ne diyo bu laa'' oluyorum. o yuzden tutamadım kendimi patladım. ohh rahatladım.

kâğıthane belediyesi'nin eşcinsel işçilerini işten çıkarması

birbirlerini ve dolayısıyla toplumu kirleretek yaptıkları ahlaksızlıktan ötürü işten atılmaları toplum için büyük temizlik niteliğindedir. neyse ki namus dikilerek, dışlanarak, ayrımcılık yapılarak, öldürerek, yok sayarak temizleniyor.

naringergedan

kendisini tanımam muhtemelen hiç sohbetimiz de olmadı ama zamanında beğendiğim aklımda olan ve yeniden sözlükte görünce sevindiğim yazarkişisi.

naringergedan

kendisini tanımayanlar entrylerindeki ironileri anlamakta zorlanıyor gördüğüm kadarıyla. bir tanısanız aslında çok güzel kafası vardır, keşke bu kafa çoğaltılabilseydi.

lut kavmi

bi helak olsa da kurtulsak dediğim kavim. ödenmeyi bekleyen ne kadar çok günahımız var ki çek çek bitmiyor. lut kavmi öyle bir halı ki üstünü eşcinseller süslüyor, pek masum heteroseksüellerin yedikleri ise halının altına süpürülüyor. yani eşcinseller heteroseksüel turnusolu vazifesi görüyor.

türkiye'deki gay barların ahırdan hallice olması

bir ara gullüm vardı izmir’de, cumbalı sokakta. hala duruyor mu bilmiyorum sanırım maddi sebeplerden dolayı tutunamadı. hem görece nezih bir ortamı vardı hem de fiyatlar oldukça makuldü. örneğin diğer clublar o zaman 33 cl biraya 15 lira isterken burada 50 cl bira 15 liraydı. bir de kimsenin isteğini geri çevirmeyen hemen çalan tatlı bir dj vardı. özetle diğer tüm genellemelerin olduğu gibi bu da yanlış bir genelleme.

eşcinseller hakkında yanlış bilinenler

bi de tercih meselesi var tabii. o'nların tercihleri o yönde diyenin ağzına fırın küreği ile vurasınız gelmiyor mu?

eşcinsellerin babayla diyaloglarının kötü olması

psikanalitik ekol, ters ödipal dönem sonucu erkek çocuğun bilinçdışında anneyi kendine rakip görmesi, babaya ise hayranlık duyması ve ilk cinsel fantezilerini babaya yönelik kurması sonucu oluştuğunu iddia eder. babayı elde etme arzuları sonucunda anne tarafından cezalandırılacağına inanan çocuk, çareyi teslim olup anneyle özdeşleşerek bulmaktadır.
bilişsel davranışçı ekol, rol modellemeye vurgu yapar.

Toplam entry sayısı: 697

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

bv bear ile birlikte girdiğimiz sarkaç cafe’de o ana kadar tanımasam da hazineci ve aknaraz’ı bulmak zor olmadı. tanışma anında meraklı ve aynı zamanda tedirgin bir bakış farkettik ki meğer bu yeni misafir, yazar olmadığı halde sıkı bir takipçi imiş. sonrasında pena ve senseisplinter katılımı ile 7 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluştu. kısa da olsa katılıp yeni yüzler gördüğüm için sevindiğim zirve olmuştur.

tavla

ayı sözlük tavla turnuvası teklifimdir.. belki dişli bir rakip çıkar keyif alırız

ilk eşcinsel deneyim

yaş 17...gaylerin internetle tanışmadığı, * cep telefonlarının takoz modunda olduğu ilkçağ dönemi...eve yeni bir televizyon alınmıştır.evde kimse yokken karıştırma esnasında teletext yayınlarında bir masör ilanına gözün kayar.ilandaki telefonu alır ericsson 388e kaydeder, günlerce aramak için düşünürsün ve birgün dayanamaz ararsın.
-merhaba
-merhaba, buyrun?
- e e şey ben ilan için aramıştım.
- evet nasıl yardımcı olabilirim?
-erkeklere de masaj yapıyor musunuz? şeklinde başlayan telefondaki muhabbet birkaç hafta sonra bursa eski fakülte durağında otobüsten inip karşılanmayla devam eder.kısa bursa turu...öğle yemeği...ve masörümüzün evi.ilk defa başka bir erkeğe dokunacaksın hem de farklı bir evde,farklı bir ilde.* ev zamanın şartlarına göre gayet şık.içilen çayların ardından videoya konulan vhs bir kaset ve ilk gay porno ile tanışma...şaşkınlık...neyseki dokunuşlarla kısa sürüyor.bir, iki derken üçüncü boşalmada ciddi bir pişmanlık hissi ardından ne işim var benim burada diyerek gözden dökülen yaşlara engel olamamak.alelacele eve gitmeyi istemek.kısa zaman sonra otobüsün cam kenarı koltuğunda eve doğru giderken hesaplaşmaların başlangıç fitilinin ateşlenmesi.kendini henüz tanımadan çıkılan bir yolculuktan dönerken tükürük koktuğun hissi ile keyifsiz ortamda kendine kızmak. sorgulamalar,sorgulamalar...ardından da büyük kaçış,reddiyeler,bahaneler,mazeretler...sonrasında ise beyhude olan yıllarca yanan ateşi küllerin içinde uyutma çabası...

kendinizi siker misiniz

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

en kısa zamanda tekrar edilip güzel ortamın yeniden sağlanmasını teklif ediyorum.. özledik

ilk eşcinsel deneyim

yaş 17...gaylerin internetle tanışmadığı, * cep telefonlarının takoz modunda olduğu ilkçağ dönemi...eve yeni bir televizyon alınmıştır.evde kimse yokken karıştırma esnasında teletext yayınlarında bir masör ilanına gözün kayar.ilandaki telefonu alır ericsson 388e kaydeder, günlerce aramak için düşünürsün ve birgün dayanamaz ararsın.
-merhaba
-merhaba, buyrun?
- e e şey ben ilan için aramıştım.
- evet nasıl yardımcı olabilirim?
-erkeklere de masaj yapıyor musunuz? şeklinde başlayan telefondaki muhabbet birkaç hafta sonra bursa eski fakülte durağında otobüsten inip karşılanmayla devam eder.kısa bursa turu...öğle yemeği...ve masörümüzün evi.ilk defa başka bir erkeğe dokunacaksın hem de farklı bir evde,farklı bir ilde.* ev zamanın şartlarına göre gayet şık.içilen çayların ardından videoya konulan vhs bir kaset ve ilk gay porno ile tanışma...şaşkınlık...neyseki dokunuşlarla kısa sürüyor.bir, iki derken üçüncü boşalmada ciddi bir pişmanlık hissi ardından ne işim var benim burada diyerek gözden dökülen yaşlara engel olamamak.alelacele eve gitmeyi istemek.kısa zaman sonra otobüsün cam kenarı koltuğunda eve doğru giderken hesaplaşmaların başlangıç fitilinin ateşlenmesi.kendini henüz tanımadan çıkılan bir yolculuktan dönerken tükürük koktuğun hissi ile keyifsiz ortamda kendine kızmak. sorgulamalar,sorgulamalar...ardından da büyük kaçış,reddiyeler,bahaneler,mazeretler...sonrasında ise beyhude olan yıllarca yanan ateşi küllerin içinde uyutma çabası...

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

ilk yıllarımda sayardım ya. şimdi gülüyorum yaptığıma. zamanla anladımda yattığı erkek sayısı çok önemli değilmiş insanın. önemli olan yattığı kaç insanla birlikte kalkabiliyor olduğuymuş.

pkk

türkiye'nin güney doğusunda kürdistan devleti kurmayı amaçlayan ve bu amaçla 1984 yılından bu yana yaklaşık 5.000 sivil, 8.000 güvenlik görevlisini şehit eden, avrupa birliği, abd, nato, birleşmiş milletler ve birçok ülke, uluslararası kuruluş tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş, ayrıca abd'nin uyuşturucu kaçakçıları listesinde bulunan militan bir örgüttür.

dilenci yarrağı

kadının biri ayakları büyük olanın penisininde büyük olacağını duymuş etraftan. günün birinde yolda dilenci çıkmış karşısına, bakmış kocaman ayakkabıları var.. tuttuğu gibi luks bi otele.. geçen gecenin ardından dilenci adam uyanmış.. yataktan kalkınca başucunda bi tomar para ve bi kağıt parçası.. kağıttaki not:hemen git ayağına göre bi ayakkabı al

antiparantez

dilimize göre parantez karşıtı anlamı olmasına rağmen insanlar tarafından tam aksine, söylediklerimin içinde şunu da belirteyim gibi bir anlamda kullanılıyor. bu kelime kullanılınca daha havalı ifade oluyor sanırım. lakin havalı olmak şöyle dursun acip bir fransız taklitçiliği çıkıyor ortaya..
fransızcada entre parenthèse diye yazılıp, antr parantez diye okunan deyimin yanlış kullanımıyla ortaya çıkan şeyin kendisidir..

sırrı süreyya önder

yeni, bdpli milletvekili. eski yönetmen, oyuncu, yazar. bugün roj tv den alınan görüntülerle düştü haberlere. habere göre van depreminin ikinci günü akın birdal, nursel aydoğan, ferhat tunç ile birlikte, 24 askerimizin şehit edilmesine neden olan bir pkklı teröristin taziyesine gitmişler. bütün millet van için tek yürek olmuşken bu tür ziyarete gitmesi kendisinin daha iyi tanınmasına vesile olmuş kişidir.

jet sosyete

iğrenç, erimeye mahkum vb okuyunca güldüğüm başlık oldu.. kalemi sağlam, espri kalitesine güvendiğim bir ismin yeni dizisi.. e tabi bazı izleyiciler kutsal damacanalara, maskeli ivediklere gülmeyi sevdiklerinden eleştiride kantarın topuzunu kaçırabiliyorlar.. dizinin süresinden bile gülse’ye çakmaya çalışanlar var.. anlamsız buluyorum. elbette eksik yada abartılı bulduğum şeyler var dizide ama güveniyorum ve başarılı olmasını istiyorum. hele bir ilk bölümler geçsin zaman gösterecek diyorum..

abdullah öcalan

terörist başı, milletin huzuruna, refahına, canına, malına kasteden örgütün lideri.. umarım ak mı pak mı ne olduğunu anlamadığımız idarecilerimiz bir çırpıda terörist başını da aklayıp mecliste yanlarına oturtmazlar..

dilenci yarrağı

kadının biri ayakları büyük olanın penisininde büyük olacağını duymuş etraftan. günün birinde yolda dilenci çıkmış karşısına, bakmış kocaman ayakkabıları var.. tuttuğu gibi luks bi otele.. geçen gecenin ardından dilenci adam uyanmış.. yataktan kalkınca başucunda bi tomar para ve bi kağıt parçası.. kağıttaki not:hemen git ayağına göre bi ayakkabı al

dost acı söyler

duymak istenenlerin değilde doğru olanların söylenmesidir. insan duygusal bir varlık, kimi zaman hisleriyle hareket edip mantıklı olmaktan uzaklaşabiliyor. olaylara objektif bakabilen, hoşa gitmesede doğruları tarafsız dillendiren bir dost her daim gereklidir. hem kim çevresinde dalkavuk ister ki?