anahtar

Durum: 786 - 0 - 0 - 0 - 03.12.2023 09:42

Puan: 15984 - Sözlük Kaşarı

14 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 40

istanbul’u terk etme nedenleri

kalabalık, gürültü, trafik ve her geçen gün artan görgüsüzlük.. istanbul’un göbeğinde doğmuş büyümüş birisi olarak yazıyorum bunları. etrafınızda bu kadar insan olmasından sıkılmadınız mı? bir sürü halinde hareket eden yığınla insan.. sebepsiz çalınan kornaları her duyduğumda ‘o kornayı senin götüne sokacağım’ diyorum içimden ama bu gitgide sesli hal almaya başlayıp birisine kafa göz dalacağım muhtemelen. hemen çıkıyorum dediğiniz andan itibaren en yakın noktaya yarım saatte gidebilirseniz sizden mutlusu yok. işe gidip gelirken yolda 1/2 saat geçiren milyonlarca insanın oluşturduğu trafikten bahsetmek istemiyorum. e benim tanıdığım istanbul beyefendileri kuşağı da 60/70 li yaşlarda zaten.. tüm sebepleri üst üste koyup bir karar verdim ve terkettim istanbul’u.. umarım bundan daha kötü olmaz da hiç olmazsa hafta sonları gelmeye devam ederiz

istanbul önerileri

profesyonel masör ve spa/hamam önerilerinize ihtiyacım var. kutumu yeşillendirir misiniz?

yazarların şu anki ruh halleri

yorgun, günlerce dinlenmeye ihtiyacım var gibi.. farklı şehirlerde iş yapmak çok zor, yaş aldıkça bunu hissediyorum.

seks için sözlüğe gelmek

hoş gelmiştir, boşalabiliyorsa aferin ona.. açık sözlülüğü takdir edilmeli bence

ayı sözlük yazarlarının yaşları

yeni sevgilide olması istenen özellikler

ayıp

bir iş ya da üründe görünen eksiklik veya kusur diyebiliriz.
töre kurallarına göre ayıbın olması gerektiğine inanmıyorum. yaptığın şey ya doğrudur ya yanlış.. yanlışı gizli saklı yapınca doğruya çeviremiyorsunuz.
büyüklere sıradan diyebileceğimiz bi soru dahi sorsanız çoğu zaman cevabı hatırlar mısınız ?
-çok ayıp
-neden ayıp ?
bilen yok..

lumberjack

bilindik iki markaya alternatif olarak flo tarafından üretilen iki markadan birisidir. ekonomiktir, fiyat fayda dengesi gözetildiğinde avantajlıdır.. spor salonu için yıllar önce almıştım halen kullanıyorum. bir diğer flo markası ise (bkz:kinetix)

uzun süreli ilişki bulma yolları

uzun süreli ilişki arayan kişinin sorduğu soru cümlesi

sora sora bağdat bulunursa sözlükte sora sora başlıkta giriliyor mu diye düşündüren başlık..
sözlük mü? forum mu?

small talk

gün içinde beni mutlu eden eylem.. kimileri için sevimli gelmeyebilir ama benim hobim.. sabah evden çıkarken apartman görevlisi ile 2/3 cümle, güvenliğe yapılan ufak espri ve tebessüm ardından taksiciyle iletişim.. sekreter arkadaşla ufak bi laflama, nasıl göründüğüne dair yorumlar vs. bankada, bakkalda ya da kasapta mutlaka bir şekilde laf atarım. morali bozuk halde çalışan bir memur gördüğümde
-yoğun bir gün geçirdiniz anlaşılan deyip tebessüm etmenin bana hiçbir maliyeti olmaz ama onun için dinlendirici olabilir.
insan iletişimle varolan bir ruha sahip.. o anı ilgilendiren konularda neden sohbet edilmesin? belki o kısacık cümleler karşınızdaki kişinin gününün çok daha güzel geçmesini sağlayacak. tabi bunu bir gevezeliğe dönüşmemek tadında bırakmak gerek.
bence karşılaştığınız insanlara değer verin ve bunu onlara hissettirin.

alanya

ilini tanımayan ilçeler den biridir. görüntünün aksine yerel halkta çok muhafazakar bir yapı hakimdir. böyle olunca antalyayı bir kazanıp bir kaybeden malum siyasi parti kesinlikle il olmasını istemez.

pazartesi sendromunu özlemek

2020 yılının bizlere sunduğu ve birçok normalin aşıldığı şu günlerde kim derdi ki pazartesi gününü iple çekelim? hafta sonu gelsin istemeyelim. ye, iç, yat, izle, dinle, temizle, pişir derken patladık be kardeşim.. bitsin şu her şeyi tersine döndüren illet.. yeter

pazartesi sendromu

yastığa sarılmak

alternatifi yok ne yazık ki.. vazgeçemiyorum. huzur veriyor onunla mışıl mışıl uyumak. kötü bir alışkanlık o yüzden başlamadıysanız hiç denemeyin bağımlı yapmayın kendinizi

alttaki yazara soracaklarım var

mantıklı ama keyifli olmayabilir.. pazar günü bile çalışanları düşününce çok daha mantıklı..
salgın süreci bittiğinde etrafındakilere ne kadar güvenebilecek ve yakınlaşacaksın? eskisi gibi olacak mı?

yazarların muhabbet etmekten zevk aldıkları meseleler

yemek tabiki. ne nerede nasıl ve ne zaman yenir? ustalıklar ve mekanlar üzerinde uzun zaman konuşabiliriz

alttaki yazara soracaklarım var

çok uzun bir süredir kimseyi yargılamıyorum. benim normal yada anormalim başkalarının çizgileri ile örtüşmedi diye kimseyi suçlayamam. ben nasıl ki topluma göre farklı düşündüğüm halde normal isem başkalarının da bana göre farklı düşünüp istediği kadar marjinal olması onu yargılamamı gerektirmiyor.

alttaki yazar kardeş fantastik bilim kurgu senaryolardan fırlayıp gelen gündemle alakalı kendi ohalinde neler yaptın?

başlık açmak

hepsi emektir düşünceye saygıdır cesarettir yeter ki trol işi olmasın.. öyle olunca boku çıkıyor

yalnızlık

günümüz için bunun bir avantaj olacağı kimin aklına gelirdi?
arkadaşım dr ve mesai sonrası evi yerine bir otele gidiyor. başka bir hemşire arkadaşım sevgili ile odalarını ayırdı ve neredeyse aynı evin içinde görüşmüyorlar uzaktan uzağa selam kelam sadece. yalnız yaşayanlar virüs konusunda biraz daha avantajlı ve aynu anda tehdit ettikleri başka birisi yok

erkeği en sorunlu burç

ikizler için bir oy daha yazalım lütfen
  • /
  • 40

istanbul’u terk etme nedenleri

saniyorum turkiye’yi terketmemle ayni sebeplere dayaniyor.

turkiye’de yasayacaksam istanbul’da yasamaliyim diyen biriydim cunku ne ararsan orda buluyorsun. fakat yasam asiri maliyetliydi. zaten adam akilli etkinlik sayisi oldukca dusmustu. gitmek istediklerim icin de sacma paralar oder olmustum. trafik berbatti. her yerde kuyruk bekliyordum. ve artik insan kalitesinin oldukca dustugunu gormeye baslamistim. isim beni artik tatmin etmiyordu, gece gunduz mevhumu nerdeyse hic yoktu ve liyakatsiz kisilerin kariyerlerinde ilerlemesini gormekten yorulmustum. dusun bir gun ikea’ya gittigimde, yoneticim bana mesaj atti ve 2 saat ikea’da bi sandalyeye oturup isi yapip yolladim ve ikea’dan almak istedigim seyleri bile alamadan bir saat araba kullanip geldigim dukkandan bir saat daha araba kullanarak eve geri donmek zorunda kaldim ve yoneticim bana mesaji aksam 8’de atmisti. baska bir gun mesajina gece 11’de dondugum icin bana ertesi gun kizmisti ve mesaji bana aksam 9’da atmisti ve ben o an konserdeydim. ve olasi bir depremde de olmek istemiyordum. ve bircok yakin arkadasim ulkeyi bir bir terk ediyordu.

hakan ural

türkiye'de sahte de olsa milliyetçiliğin, dindarlığın ve ahlakçılığın her devirde iş yaptığının canlı kanıtı. kılıcı ilk çeken kazanır.
(bkz: maskeli ahlakçılık)

fal baktırmak

fala inanmam, baktırdım, birçok şeyi bildi, hâlâ da inanmıyorum. ama aklımın bir köşelerini de kurcaladı.

fala bakan arkadaşımın kız arkadaşı. kahve içtik, resim çektik yolladık kıza. kız benim hakkımda hiçbir şey bilmiyor, arkadaşım da cinsel yönelim hakkında bir şey bilmiyor.

arkadaşımın söylediğine göre başka birine baktırmış, kız isimlere kadar görmüş. sırf merakımdan baktırdım ben de.diğer falcılar gibi uyduracaksa da benim diğer insanlar gibi sıradan bir hayatım yoktu neticede.


arladaşla oturup konuşurken bir anda ona mesaj geldi. baktım bi süre okumaya başladı. sonra bana dönüp kıza benim hakkımda tek kelime bile etmediğine dair yemin etti. onun şaşırdığı noktalar benim birkaç belirgin özelliğimi saymasıydı ama benim şaşırdığım noktalar farklıydı. arkadaşım anlamadı o noktaları, kız da anlamadı ama ben anlamıştım.

bahsettiğim şey aile ve aşk hayatımla ilgili şeyler. ailemle ilgili nokta atışı yaptı. yani ailesiyle arası iyi değil yerine şöyle şöyle bir durum görüyorum dedi. ve bu durum sallayıp tutturacak kadar bir şey değildi. aşk hayatına gelince; tercihlerim farklı, hoşlandığım yaş aralığı farklı(45 üstü). falında yaşlı bir kadın görüyorum dedi ama tam net değil. bakıyorum bakıyorum ama çözemiyorum dedi. sürekli aklını kurcalıyor, aklı sürekli o yönde dedi. kadın dışında her şey doğruydu. yaşlı bir adam vardı, gece gündüz aklımı kurcalayan. çözemiyorum dediği nokta da oydu sanırım. her şeyi gördüm demiş ama eksik bir şeyler varmış. belki de değildi adam olduğunu görmüş ama söylemek istememiş. ben pek üstüne gitmedim, korktum açıkçası. biraz daha zorlarsa onu da görecekti diye. o günden sonra falın dinsel değil bilimsel bir olay olduğuna inandım.

murat övüç

toplanın kötü örnek açıklıyorum. kendisi lgbt için kötü örnektir. sürekli çirkefleşerek konuşmasını geçtim, ne yaptığı kime nasıl davrandığı belli değil.

yakın gay kankiler tarafından iftiraya uğramak

2 ay önce yakın gay kankilerime evde elimle su böreği açtım. bir kısmı tereyağlı bir kısmı zeytinyağlı sevdiği için oybirliği ile tereyağlı yapmaya karar verdim. eve gelecek kişi sayısı artınca böreği bir tepsi yerine 2 tepsi yaptım. 2 tepsi böreği yiyip bitirdikten sonra bazıları böreği zeytinyağlı yaptığımı bunu sonradan fark ettiklerini iddia ettiler. bu da böyle bir iftiralı anımdır. sonra ne mi oldu? bir kaç ay sonra böreğimi özlediklerini dile getirip yol yapmaya çalıştılar ancak ben bırakınız böreği artık evime dahi adım atamayacaklarını söyledim.

şu an kendime başka kankiler yaptım. börekte hangi yağı kullanırsam kullanayım bayılarak severek yiyorlar. insan kanki seçerken dikkat etmeli kanımca. yediği kaba pisleyen kankilerden uzak durunuz efem.

ayı sözlük itiraf

ruh halim: herkes birbiriyle yiyişirken atölyeye gidip tahta çakan adnan ziyagil.

pazartesi sendromunu özlemek

neleri özlemedik ki? bir mekanda oturup arkadaşlarla hasbıhal etmeyi, sahilde sabah koşuları, deli gibi bisiklet sürmeyi, daha neler neler.. hayatımız normalken alelade olan her şeyi özledik.

alanya

5 senemi harcadığım ilçe.
bakın burası dışarıdan sizin zannettiğiniz gibi gülmelik eğlenmelik bir yer değil.
genelde yaz ayının canlılığına aldanıp kışın da öyle olacağını düşünmek büyük yanılgı.
şahsen ben bu yanılgıya düşerek yıllarımı yalnızlık içinde geçirdim.
mesela kışları burada yaşamak ıssız bir ormanda yaşamak gibi.
yobaz yerlilerin terörüne bol bol maruz kaldığınız bir yer.
3 mevsim şiddetli sağanak yağışı yağmur aşıklarını bile yıldırabilir.
yağmurdan çamurdan doğanın güzelliğini yaşamak gibi bir fırsatınız yok.
altyapı çok kötü. mesela jeneratörünüz yoksa kışları bol bol karanlık çağa gidebiliyorsunuz.
insan ilişkileri sıfır çünkü kışın insan yaşamıyor.
olabildiğince pahalı.
yaz aylarında turistleri kazıklamaya çalışan esnaf, kışın da öğrenciyi veya yerli olmayanı kazıklamaya çalışarak ahlaksız davranışından hiçbir şey kaybetmiyor.
kısacası yazın gidin eğlenin ama kışın yaşayarak kendinizi harcamayın.
ot gibi yaşamaktan başka hiçbir seçeneğiniz yok.

sözlükteki fake hesaplar

ilgi görmediklerinde sıkılıp gidiyorlar. koronavirüs bünyelerine oldukça iyi geldi belli ki, tüm enerjilerini bir noktaya harcayabilmelerinden nasıl boş insanlar olduklarını kolayca anlayabilirsiniz. hadi yeni kayıtlar açıp tekrar gelin, yeni nicklerinizi merak ediyor, sabırsızlıkla bekliyoruz.

ot içmenin sekse etkisi

efenim ayık kafa ile yiyişiniz. en güzel zevki doğal algılarla almanız mümkün. ayıyı sev, doğayı koru.

Toplam entry sayısı: 786

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sadece seks partneri olmayabilir.. yeme içme gezme tozma derseniz ona da varım! 40/şişli/yer var.

kendinizi siker misiniz

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

bv bear ile birlikte girdiğimiz sarkaç cafe’de o ana kadar tanımasam da hazineci ve aknaraz’ı bulmak zor olmadı. tanışma anında meraklı ve aynı zamanda tedirgin bir bakış farkettik ki meğer bu yeni misafir, yazar olmadığı halde sıkı bir takipçi imiş. sonrasında pena ve senseisplinter katılımı ile 7 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluştu. kısa da olsa katılıp yeni yüzler gördüğüm için sevindiğim zirve olmuştur.

aktif gay

uygulamada karşılığı yoktur.. sadece pasif olacağı erkekle henüz karşılaşmamış gay diyebiliriz

18 mayıs 2019 ayı sözlük eurovision zirvesi

ankara’da olduğum için katılamadım, keşke cuma yada hafta içi olsaydı dediğim zirve. hoş sohbetler diliyorum yazarlara

ilk eşcinsel deneyim

yaş 17...gaylerin internetle tanışmadığı, * cep telefonlarının takoz modunda olduğu ilkçağ dönemi...eve yeni bir televizyon alınmıştır.evde kimse yokken karıştırma esnasında teletext yayınlarında bir masör ilanına gözün kayar.ilandaki telefonu alır ericsson 388e kaydeder, günlerce aramak için düşünürsün ve birgün dayanamaz ararsın.
-merhaba
-merhaba, buyrun?
- e e şey ben ilan için aramıştım.
- evet nasıl yardımcı olabilirim?
-erkeklere de masaj yapıyor musunuz? şeklinde başlayan telefondaki muhabbet birkaç hafta sonra bursa eski fakülte durağında otobüsten inip karşılanmayla devam eder.kısa bursa turu...öğle yemeği...ve masörümüzün evi.ilk defa başka bir erkeğe dokunacaksın hem de farklı bir evde,farklı bir ilde.* ev zamanın şartlarına göre gayet şık.içilen çayların ardından videoya konulan vhs bir kaset ve ilk gay porno ile tanışma...şaşkınlık...neyseki dokunuşlarla kısa sürüyor.bir, iki derken üçüncü boşalmada ciddi bir pişmanlık hissi ardından ne işim var benim burada diyerek gözden dökülen yaşlara engel olamamak.alelacele eve gitmeyi istemek.kısa zaman sonra otobüsün cam kenarı koltuğunda eve doğru giderken hesaplaşmaların başlangıç fitilinin ateşlenmesi.kendini henüz tanımadan çıkılan bir yolculuktan dönerken tükürük koktuğun hissi ile keyifsiz ortamda kendine kızmak. sorgulamalar,sorgulamalar...ardından da büyük kaçış,reddiyeler,bahaneler,mazeretler...sonrasında ise beyhude olan yıllarca yanan ateşi küllerin içinde uyutma çabası...

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

ilk yıllarımda sayardım ya. şimdi gülüyorum yaptığıma. zamanla anladımda yattığı erkek sayısı çok önemli değilmiş insanın. önemli olan yattığı kaç insanla birlikte kalkabiliyor olduğuymuş.

dilenci yarrağı

kadının biri ayakları büyük olanın penisininde büyük olacağını duymuş etraftan. günün birinde yolda dilenci çıkmış karşısına, bakmış kocaman ayakkabıları var.. tuttuğu gibi luks bi otele.. geçen gecenin ardından dilenci adam uyanmış.. yataktan kalkınca başucunda bi tomar para ve bi kağıt parçası.. kağıttaki not:hemen git ayağına göre bi ayakkabı al

pkk

türkiye'nin güney doğusunda kürdistan devleti kurmayı amaçlayan ve bu amaçla 1984 yılından bu yana yaklaşık 5.000 sivil, 8.000 güvenlik görevlisini şehit eden, avrupa birliği, abd, nato, birleşmiş milletler ve birçok ülke, uluslararası kuruluş tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş, ayrıca abd'nin uyuşturucu kaçakçıları listesinde bulunan militan bir örgüttür.

her kuşu siktik bir leylek kaldı

bahse konu olan kişinin asıl yapması gerekenleri yapmadığı halde alakasız işlere burnunu sokmasını ifade eden atasözü. her boyayı boyadın bi fıstıki kaldı. her eti yedik bi leyleğinki kaldı gibi kibar halleride vardır.

sırrı süreyya önder

yeni, bdpli milletvekili. eski yönetmen, oyuncu, yazar. bugün roj tv den alınan görüntülerle düştü haberlere. habere göre van depreminin ikinci günü akın birdal, nursel aydoğan, ferhat tunç ile birlikte, 24 askerimizin şehit edilmesine neden olan bir pkklı teröristin taziyesine gitmişler. bütün millet van için tek yürek olmuşken bu tür ziyarete gitmesi kendisinin daha iyi tanınmasına vesile olmuş kişidir.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

sansüre, dayatmaya, haber alma özgürlüğünün yok olmasına, tacizlerin, tecavüzlerin artmasına, rüşvet ve adam kayırmacılığın her yerde kol gezmesinedir o düşmanlık. sen yanlış anlamışsın

abdullah öcalan

terörist başı, milletin huzuruna, refahına, canına, malına kasteden örgütün lideri.. umarım ak mı pak mı ne olduğunu anlamadığımız idarecilerimiz bir çırpıda terörist başını da aklayıp mecliste yanlarına oturtmazlar..

jet sosyete

iğrenç, erimeye mahkum vb okuyunca güldüğüm başlık oldu.. kalemi sağlam, espri kalitesine güvendiğim bir ismin yeni dizisi.. e tabi bazı izleyiciler kutsal damacanalara, maskeli ivediklere gülmeyi sevdiklerinden eleştiride kantarın topuzunu kaçırabiliyorlar.. dizinin süresinden bile gülse’ye çakmaya çalışanlar var.. anlamsız buluyorum. elbette eksik yada abartılı bulduğum şeyler var dizide ama güveniyorum ve başarılı olmasını istiyorum. hele bir ilk bölümler geçsin zaman gösterecek diyorum..

uzun süreli ilişki bulma yolları

uzun süreli ilişki arayan kişinin sorduğu soru cümlesi

sora sora bağdat bulunursa sözlükte sora sora başlıkta giriliyor mu diye düşündüren başlık..
sözlük mü? forum mu?