anahtar

Durum: 780 - 0 - 0 - 0 - 01.05.2022 07:41

Puan: 15924 - Sözlük Kaşarı

12 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 39

ayıp

bir iş ya da üründe görünen eksiklik veya kusur diyebiliriz.
töre kurallarına göre ayıbın olması gerektiğine inanmıyorum. yaptığın şey ya doğrudur ya yanlış.. yanlışı gizli saklı yapınca doğruya çeviremiyorsunuz.
büyüklere sıradan diyebileceğimiz bi soru dahi sorsanız çoğu zaman cevabı hatırlar mısınız ?
-çok ayıp
-neden ayıp ?
bilen yok..

lumberjack

bilindik iki markaya alternatif olarak flo tarafından üretilen iki markadan birisidir. ekonomiktir, fiyat fayda dengesi gözetildiğinde avantajlıdır.. spor salonu için yıllar önce almıştım halen kullanıyorum. bir diğer flo markası ise (bkz:kinetix)

uzun süreli ilişki bulma yolları

uzun süreli ilişki arayan kişinin sorduğu soru cümlesi

sora sora bağdat bulunursa sözlükte sora sora başlıkta giriliyor mu diye düşündüren başlık..
sözlük mü? forum mu?

small talk

gün içinde beni mutlu eden eylem.. kimileri için sevimli gelmeyebilir ama benim hobim.. sabah evden çıkarken apartman görevlisi ile 2/3 cümle, güvenliğe yapılan ufak espri ve tebessüm ardından taksiciyle iletişim.. sekreter arkadaşla ufak bi laflama, nasıl göründüğüne dair yorumlar vs. bankada, bakkalda ya da kasapta mutlaka bir şekilde laf atarım. morali bozuk halde çalışan bir memur gördüğümde
-yoğun bir gün geçirdiniz anlaşılan deyip tebessüm etmenin bana hiçbir maliyeti olmaz ama onun için dinlendirici olabilir.
insan iletişimle varolan bir ruha sahip.. o anı ilgilendiren konularda neden sohbet edilmesin? belki o kısacık cümleler karşınızdaki kişinin gününün çok daha güzel geçmesini sağlayacak. tabi bunu bir gevezeliğe dönüşmemek tadında bırakmak gerek.
bence karşılaştığınız insanlara değer verin ve bunu onlara hissettirin.

alanya

ilini tanımayan ilçeler den biridir. görüntünün aksine yerel halkta çok muhafazakar bir yapı hakimdir. böyle olunca antalyayı bir kazanıp bir kaybeden malum siyasi parti kesinlikle il olmasını istemez.

pazartesi sendromunu özlemek

2020 yılının bizlere sunduğu ve birçok normalin aşıldığı şu günlerde kim derdi ki pazartesi gününü iple çekelim? hafta sonu gelsin istemeyelim. ye, iç, yat, izle, dinle, temizle, pişir derken patladık be kardeşim.. bitsin şu her şeyi tersine döndüren illet.. yeter

pazartesi sendromu

yastığa sarılmak

alternatifi yok ne yazık ki.. vazgeçemiyorum. huzur veriyor onunla mışıl mışıl uyumak. kötü bir alışkanlık o yüzden başlamadıysanız hiç denemeyin bağımlı yapmayın kendinizi

alttaki yazara soracaklarım var

mantıklı ama keyifli olmayabilir.. pazar günü bile çalışanları düşününce çok daha mantıklı..
salgın süreci bittiğinde etrafındakilere ne kadar güvenebilecek ve yakınlaşacaksın? eskisi gibi olacak mı?

yazarların muhabbet etmekten zevk aldıkları meseleler

yemek tabiki. ne nerede nasıl ve ne zaman yenir? ustalıklar ve mekanlar üzerinde uzun zaman konuşabiliriz

alttaki yazara soracaklarım var

çok uzun bir süredir kimseyi yargılamıyorum. benim normal yada anormalim başkalarının çizgileri ile örtüşmedi diye kimseyi suçlayamam. ben nasıl ki topluma göre farklı düşündüğüm halde normal isem başkalarının da bana göre farklı düşünüp istediği kadar marjinal olması onu yargılamamı gerektirmiyor.

alttaki yazar kardeş fantastik bilim kurgu senaryolardan fırlayıp gelen gündemle alakalı kendi ohalinde neler yaptın?

başlık açmak

hepsi emektir düşünceye saygıdır cesarettir yeter ki trol işi olmasın.. öyle olunca boku çıkıyor

yalnızlık

günümüz için bunun bir avantaj olacağı kimin aklına gelirdi?
arkadaşım dr ve mesai sonrası evi yerine bir otele gidiyor. başka bir hemşire arkadaşım sevgili ile odalarını ayırdı ve neredeyse aynı evin içinde görüşmüyorlar uzaktan uzağa selam kelam sadece. yalnız yaşayanlar virüs konusunda biraz daha avantajlı ve aynu anda tehdit ettikleri başka birisi yok

erkeği en sorunlu burç

ikizler için bir oy daha yazalım lütfen

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

ayı sözlük check-in servisi

şişli, istanbul, türkiye

evde oturmaktan sıkılmak

açılmamasına şaşırdığım başlık. herkes çok memnun hayatından sanırım evinde.
evde olmaktan birşeyler izleyip keyif çatmaktan çok hoşlanırım normalde. son zamanlarda işten eve biran önce gidip ayaklarımı uzatıp oturmak ciddi lüks halini almıştı diyebilirim. gel gelelim kaç gündür evdeyim ve sıkıldım! evet.. yaptığım şeylerin rutine binmesinden, yalnız olmaktan, güneşin olmamasından, gündemin endişesinden.. bunların hepsi üst üste geldi ve tam anlamıyla sıkıldım

misafir odası

evin en geniş en güzel eşyalarla donatılan ve en verimsiz kullanılan bölümü. neyse ki güncel mimaride artık yok

hornet

böyle zamanlarda silinmesini tavsiye ettiğim uygulama.. bir anlık beğeni vs bir şey olur kalkar gider yada davet edersiniz sonra al başına belayı.. kendinizi düşünmüyorsanız sevdiklerinizi düşünün uzak durun

kiloluların zayıflara oranla daha zevkli dakikalar yaşatması

ben kamyoncu okumuştum çorbacı çıktı
  • /
  • 39

fal baktırmak

fala inanmam, baktırdım, birçok şeyi bildi, hâlâ da inanmıyorum. ama aklımın bir köşelerini de kurcaladı.

fala bakan arkadaşımın kız arkadaşı. kahve içtik, resim çektik yolladık kıza. kız benim hakkımda hiçbir şey bilmiyor, arkadaşım da cinsel yönelim hakkında bir şey bilmiyor.

arkadaşımın söylediğine göre başka birine baktırmış, kız isimlere kadar görmüş. sırf merakımdan baktırdım ben de.diğer falcılar gibi uyduracaksa da benim diğer insanlar gibi sıradan bir hayatım yoktu neticede.


arladaşla oturup konuşurken bir anda ona mesaj geldi. baktım bi süre okumaya başladı. sonra bana dönüp kıza benim hakkımda tek kelime bile etmediğine dair yemin etti. onun şaşırdığı noktalar benim birkaç belirgin özelliğimi saymasıydı ama benim şaşırdığım noktalar farklıydı. arkadaşım anlamadı o noktaları, kız da anlamadı ama ben anlamıştım.

bahsettiğim şey aile ve aşk hayatımla ilgili şeyler. ailemle ilgili nokta atışı yaptı. yani ailesiyle arası iyi değil yerine şöyle şöyle bir durum görüyorum dedi. ve bu durum sallayıp tutturacak kadar bir şey değildi. aşk hayatına gelince; tercihlerim farklı, hoşlandığım yaş aralığı farklı(45 üstü). falında yaşlı bir kadın görüyorum dedi ama tam net değil. bakıyorum bakıyorum ama çözemiyorum dedi. sürekli aklını kurcalıyor, aklı sürekli o yönde dedi. kadın dışında her şey doğruydu. yaşlı bir adam vardı, gece gündüz aklımı kurcalayan. çözemiyorum dediği nokta da oydu sanırım. her şeyi gördüm demiş ama eksik bir şeyler varmış. belki de değildi adam olduğunu görmüş ama söylemek istememiş. ben pek üstüne gitmedim, korktum açıkçası. biraz daha zorlarsa onu da görecekti diye. o günden sonra falın dinsel değil bilimsel bir olay olduğuna inandım.

murat övüç

toplanın kötü örnek açıklıyorum. kendisi lgbt için kötü örnektir. sürekli çirkefleşerek konuşmasını geçtim, ne yaptığı kime nasıl davrandığı belli değil.

yakın gay kankiler tarafından iftiraya uğramak

2 ay önce yakın gay kankilerime evde elimle su böreği açtım. bir kısmı tereyağlı bir kısmı zeytinyağlı sevdiği için oybirliği ile tereyağlı yapmaya karar verdim. eve gelecek kişi sayısı artınca böreği bir tepsi yerine 2 tepsi yaptım. 2 tepsi böreği yiyip bitirdikten sonra bazıları böreği zeytinyağlı yaptığımı bunu sonradan fark ettiklerini iddia ettiler. bu da böyle bir iftiralı anımdır. sonra ne mi oldu? bir kaç ay sonra böreğimi özlediklerini dile getirip yol yapmaya çalıştılar ancak ben bırakınız böreği artık evime dahi adım atamayacaklarını söyledim.

şu an kendime başka kankiler yaptım. börekte hangi yağı kullanırsam kullanayım bayılarak severek yiyorlar. insan kanki seçerken dikkat etmeli kanımca. yediği kaba pisleyen kankilerden uzak durunuz efem.

ayı sözlük itiraf

ruh halim: herkes birbiriyle yiyişirken atölyeye gidip tahta çakan adnan ziyagil.

pazartesi sendromunu özlemek

neleri özlemedik ki? bir mekanda oturup arkadaşlarla hasbıhal etmeyi, sahilde sabah koşuları, deli gibi bisiklet sürmeyi, daha neler neler.. hayatımız normalken alelade olan her şeyi özledik.

alanya

5 senemi harcadığım ilçe.
bakın burası dışarıdan sizin zannettiğiniz gibi gülmelik eğlenmelik bir yer değil.
genelde yaz ayının canlılığına aldanıp kışın da öyle olacağını düşünmek büyük yanılgı.
şahsen ben bu yanılgıya düşerek yıllarımı yalnızlık içinde geçirdim.
mesela kışları burada yaşamak ıssız bir ormanda yaşamak gibi.
yobaz yerlilerin terörüne bol bol maruz kaldığınız bir yer.
3 mevsim şiddetli sağanak yağışı yağmur aşıklarını bile yıldırabilir.
yağmurdan çamurdan doğanın güzelliğini yaşamak gibi bir fırsatınız yok.
altyapı çok kötü. mesela jeneratörünüz yoksa kışları bol bol karanlık çağa gidebiliyorsunuz.
insan ilişkileri sıfır çünkü kışın insan yaşamıyor.
olabildiğince pahalı.
yaz aylarında turistleri kazıklamaya çalışan esnaf, kışın da öğrenciyi veya yerli olmayanı kazıklamaya çalışarak ahlaksız davranışından hiçbir şey kaybetmiyor.
kısacası yazın gidin eğlenin ama kışın yaşayarak kendinizi harcamayın.
ot gibi yaşamaktan başka hiçbir seçeneğiniz yok.

sözlükteki fake hesaplar

ilgi görmediklerinde sıkılıp gidiyorlar. koronavirüs bünyelerine oldukça iyi geldi belli ki, tüm enerjilerini bir noktaya harcayabilmelerinden nasıl boş insanlar olduklarını kolayca anlayabilirsiniz. hadi yeni kayıtlar açıp tekrar gelin, yeni nicklerinizi merak ediyor, sabırsızlıkla bekliyoruz.

ot içmenin sekse etkisi

efenim ayık kafa ile yiyişiniz. en güzel zevki doğal algılarla almanız mümkün. ayıyı sev, doğayı koru.

hiv'den korkmayıp korona'dan korkan gay

hiv ile corona virüsü arasındaki büyük farkları kabaca değil de daha net ayırt edebilecek birisi olduğu için umursamıyor olabilir.
32 milyondan fazla insan hangi zaman zarfında ölmüş mesela?
tedavisi olan, öldürmeyen bir virüs ile ne olduğunu bilmediğimiz ve bu kadar kısa süre içinde çok fazla can alan bir virüsü aynı korku seviyesine çekmek biraz hiv+ bireyleri özellikle yeni tanı almış olanları korkutmaya çalışmaktan başka bir şey değil.
içi tamamen boş anlamsız bir karşılaştırma.
belki arkadaşın hiv pozitif olmayı sorun etmeyip, covid-19 olmayı sorun ediyordur.
neticede kimse kimsenin enfekte olmasına garışamaz.
korkulması gereken hiv değil böyle cahil cühela yazılara denk gelmek.

murat övüç

siyasal islamin islamsal gay versiyonu.
dünya sikime minare götüme modu.
sevmiyorum
sevmeyeceğim.

Toplam entry sayısı: 780

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sadece seks partneri olmayabilir.. yeme içme gezme tozma derseniz ona da varım! 40/şişli/yer var.

kendinizi siker misiniz

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

bv bear ile birlikte girdiğimiz sarkaç cafe’de o ana kadar tanımasam da hazineci ve aknaraz’ı bulmak zor olmadı. tanışma anında meraklı ve aynı zamanda tedirgin bir bakış farkettik ki meğer bu yeni misafir, yazar olmadığı halde sıkı bir takipçi imiş. sonrasında pena ve senseisplinter katılımı ile 7 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluştu. kısa da olsa katılıp yeni yüzler gördüğüm için sevindiğim zirve olmuştur.

13 nisan 2019 ayı sözlük ankara zirvesi

ankara'da yaşayan yazarlara selam olsun 13 nisan 2019 tarihinde saat 15:00 - 16:00 civarında kızılayda birkaç eski yazar arkadaşlarla toplanıp sohbet edeceğiz ve eski günleri yad edeceğiz katılmak isteyen ve mekan önerisi olan yazarlar desteğinizi bekliyorum...

ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

en kısa zamanda tekrar edilip güzel ortamın yeniden sağlanmasını teklif ediyorum.. özledik

ilk eşcinsel deneyim

yaş 17...gaylerin internetle tanışmadığı, * cep telefonlarının takoz modunda olduğu ilkçağ dönemi...eve yeni bir televizyon alınmıştır.evde kimse yokken karıştırma esnasında teletext yayınlarında bir masör ilanına gözün kayar.ilandaki telefonu alır ericsson 388e kaydeder, günlerce aramak için düşünürsün ve birgün dayanamaz ararsın.
-merhaba
-merhaba, buyrun?
- e e şey ben ilan için aramıştım.
- evet nasıl yardımcı olabilirim?
-erkeklere de masaj yapıyor musunuz? şeklinde başlayan telefondaki muhabbet birkaç hafta sonra bursa eski fakülte durağında otobüsten inip karşılanmayla devam eder.kısa bursa turu...öğle yemeği...ve masörümüzün evi.ilk defa başka bir erkeğe dokunacaksın hem de farklı bir evde,farklı bir ilde.* ev zamanın şartlarına göre gayet şık.içilen çayların ardından videoya konulan vhs bir kaset ve ilk gay porno ile tanışma...şaşkınlık...neyseki dokunuşlarla kısa sürüyor.bir, iki derken üçüncü boşalmada ciddi bir pişmanlık hissi ardından ne işim var benim burada diyerek gözden dökülen yaşlara engel olamamak.alelacele eve gitmeyi istemek.kısa zaman sonra otobüsün cam kenarı koltuğunda eve doğru giderken hesaplaşmaların başlangıç fitilinin ateşlenmesi.kendini henüz tanımadan çıkılan bir yolculuktan dönerken tükürük koktuğun hissi ile keyifsiz ortamda kendine kızmak. sorgulamalar,sorgulamalar...ardından da büyük kaçış,reddiyeler,bahaneler,mazeretler...sonrasında ise beyhude olan yıllarca yanan ateşi küllerin içinde uyutma çabası...

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

ilk yıllarımda sayardım ya. şimdi gülüyorum yaptığıma. zamanla anladımda yattığı erkek sayısı çok önemli değilmiş insanın. önemli olan yattığı kaç insanla birlikte kalkabiliyor olduğuymuş.

dilenci yarrağı

kadının biri ayakları büyük olanın penisininde büyük olacağını duymuş etraftan. günün birinde yolda dilenci çıkmış karşısına, bakmış kocaman ayakkabıları var.. tuttuğu gibi luks bi otele.. geçen gecenin ardından dilenci adam uyanmış.. yataktan kalkınca başucunda bi tomar para ve bi kağıt parçası.. kağıttaki not:hemen git ayağına göre bi ayakkabı al

pkk

türkiye'nin güney doğusunda kürdistan devleti kurmayı amaçlayan ve bu amaçla 1984 yılından bu yana yaklaşık 5.000 sivil, 8.000 güvenlik görevlisini şehit eden, avrupa birliği, abd, nato, birleşmiş milletler ve birçok ülke, uluslararası kuruluş tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş, ayrıca abd'nin uyuşturucu kaçakçıları listesinde bulunan militan bir örgüttür.

kılsız erkek

tuzsuz yemektir bildiğin.. *

sırrı süreyya önder

yeni, bdpli milletvekili. eski yönetmen, oyuncu, yazar. bugün roj tv den alınan görüntülerle düştü haberlere. habere göre van depreminin ikinci günü akın birdal, nursel aydoğan, ferhat tunç ile birlikte, 24 askerimizin şehit edilmesine neden olan bir pkklı teröristin taziyesine gitmişler. bütün millet van için tek yürek olmuşken bu tür ziyarete gitmesi kendisinin daha iyi tanınmasına vesile olmuş kişidir.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

sansüre, dayatmaya, haber alma özgürlüğünün yok olmasına, tacizlerin, tecavüzlerin artmasına, rüşvet ve adam kayırmacılığın her yerde kol gezmesinedir o düşmanlık. sen yanlış anlamışsın

abdullah öcalan

terörist başı, milletin huzuruna, refahına, canına, malına kasteden örgütün lideri.. umarım ak mı pak mı ne olduğunu anlamadığımız idarecilerimiz bir çırpıda terörist başını da aklayıp mecliste yanlarına oturtmazlar..

jet sosyete

iğrenç, erimeye mahkum vb okuyunca güldüğüm başlık oldu.. kalemi sağlam, espri kalitesine güvendiğim bir ismin yeni dizisi.. e tabi bazı izleyiciler kutsal damacanalara, maskeli ivediklere gülmeyi sevdiklerinden eleştiride kantarın topuzunu kaçırabiliyorlar.. dizinin süresinden bile gülse’ye çakmaya çalışanlar var.. anlamsız buluyorum. elbette eksik yada abartılı bulduğum şeyler var dizide ama güveniyorum ve başarılı olmasını istiyorum. hele bir ilk bölümler geçsin zaman gösterecek diyorum..

uzun süreli ilişki bulma yolları

uzun süreli ilişki arayan kişinin sorduğu soru cümlesi

sora sora bağdat bulunursa sözlükte sora sora başlıkta giriliyor mu diye düşündüren başlık..
sözlük mü? forum mu?