ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi

ayı sözlük altı yaşında zirvesi ve ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi olur da ankara olmaz mı? bence olmalı. ankara'dan bir yazar arkadaşımız bu etkinliği üstlenirse sevinirim. mekan, tarih ve saat belirlemek yeterli olacaktır. haydi ankaralılar güzel haberlerinizi bekliyoruz.
zamanında ankaralı yazarların fos çıkması şeklinde başlık açmıştım. gerçekten de fos bu ankaralılar. artık emin oldum. koca şehirde yer ve tarih saat belirtecek 1 kişi mi çıkmaz yaw.

edit:hadi beni utandırın angaralılar. whatsapp aracılığıyla ben de tanıdığım ankaralı yazarlara haber ettim.
bence güzel bir etkinlik olacak. ne derseniz bana uyar. cumartesi akşam 6 fikri şahane.
ayh hadi inşallah. zorumla da olsa utandırın beni ankaralılar. ehehe
iş yerinden erken kaçabilirsem birkaç eski yazar arkadaşımla gelmeyi düşünüyoruz. çok uzun zaman oldu güzel olacak tekrar ankarada bir araya gelmek.
şehirdışında olmasaydım kesin geleceğim zirve:) ertelense mi biraz? ama çoğunluğa uyuyorsa bilemem tabi.
bence çok şirin bir akşam oldu. sevgili hazineci, anahtar ve katılımda bulunan diğer nickli güzel arkadaşlarımın hoş ve keyifli sohbetiyle bugüne güzel bir anlam katıldığını düşünüyorum.
bv bear ile birlikte girdiğimiz sarkaç cafe’de o ana kadar tanımasam da hazineci ve aknaraz’ı bulmak zor olmadı. tanışma anında meraklı ve aynı zamanda tedirgin bir bakış farkettik ki meğer bu yeni misafir, yazar olmadığı halde sıkı bir takipçi imiş. sonrasında pena ve senseisplinter katılımı ile 7 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluştu. kısa da olsa katılıp yeni yüzler gördüğüm için sevindiğim zirve olmuştur.
henüz yazar olmadığım halde katılma teşebbüsünde bulunduğum, sağ olsunlar sıcakkanlı ankara yazarlarının da beni yabancı görmeyip aralarına aldığı zirvedir. konuşmaya ilişkilerden başlayıp bir yandan da oreo'lu manolya yedik. bir ara kendimizi hangover halde üzerimize kilitlenmiş camiden kaçmaya çalışırken bulduk. bu güzel akşamda bir arada olduğum yazarlara, etkinliği düzenleyen hazineci ve varsa ismini bilmediğim diğerlerine çok teşekkür ediyorum.
pena'yı zirvelere olduğu gibi sözlüğe de bekliyoruz. uzun zaman oldu girmiyor, yazmıyor. anahtar'ı biz istanbul'a bekliyorken ankara'da zirveye katılması bizi üzdü. gerçi adamın ne zaman nerede olacağı belli değil, falında da çıkmış zaten, geziyor.

sözlüğün takipçisi olan misafiri de yazar olarak bekleriz. bu arada kuma katılacak diye düşünmüştüm ama sanırım başka bir programı çıktı.

keyifli bir akşam buluşması olmuş anlaşılan. sevindim hepiniz adına.
biraz geriden gelsem de zirvenin anahtardan sonra 2. ağır topu olarak benim de zirve ile ilgili yorumlarımı yazmadan geçeceğimi düşünmediniz herhalde...

öncelikle zirvenin organizasyonunu sağlayan sevgili hazineciye çok teşekkür ederim uzun zamandır böyle keyifli bir zirveye katılmamıştım çok iyi geldi.

mekana kadim dostum anahtarla birlikte buluşup geldik, mekanın üst katına çıktığımızda bir portatif yazı tahtasında birşeyler anlatan birisi ve dinleyen bir grup gördük ilk olarak doğal olarak biraz şaşırdık zirveler artık sunum tarzı mı yapılıyor diye birbirimize anlamsız bir bakış attıktan sonra en köşedeki masada oturan eski bir tanıdığı* aknarazı gördüm selamlaşmak için yanına gittiğimde kendisinin de sözlükte yazdığını ve zirve için geldiğini öğrendiğimde kısa süreli bir şaşkınlık* yaşadıktan sonra masaya oturup sohbete başladık. kısa bir süre sonra çekingen bir tavırla masaya * yaklaştı ve daha önceki zirveye ilk katılımdaki çekingenliği bildiğimden "evet düşündüğün kişiler biziz dedik ve sohbete devam ettik. daha sonra senseisplinter ve pena da aramıza katıldı* ve çok keyifli, vaktin nasıl geçtiğini anlamadığımız bir zirve daha geçti. katılan herkese çok teşekkür ederim, keyifli ve mutlaka en kısa sürede tekrarlamamız gereken bir akşam oldu...
aklıma "tekrarı ne zaman olur acaba?" sorusunu getiren etkinlik
en kısa zamanda tekrar edilip güzel ortamın yeniden sağlanmasını teklif ediyorum.. özledik