hakan ural

yaşlanmayan, yaş alan bir adamdır. babası selçuk ural da kendisi gibi yaşını hiç göstermez. tikinden dolayı sürekli diliyle dudaklarını yalar ve ben her defasında ekran karşısında zevke gelirim.
kaos gl den halil kandok hakan ural ve homofobisiyle ilgili güzel bir yazı yazmış.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=15840
homofobik olduğunu biliyorduk da transfobik olduğunu da görmüş olduk.

rüzgar erkoçlar'ın baba olma isteğiyle ilgili açmış ağızını yummuş gözünü. 10 ile 25. dakika arasındaki söylediklerine bir bakın.hakan'cığım arıza demişsin, toplumda kabul görebilecek şeyler varmış, kabul görmeyen şeylermiş bunlar. sana tersmiş. bak ben de kızının paylaştığı fotoğrafı buraya koyayım. "boyun kadar kızınla böyle öpüşmen hiç hoş değil. toplum buna hazır değil. toplumu enseste özendirme bence!" derim sana.haberin linki: https://www.haber3.com/magazin/hakan-ura...
hani bazı adamlar vardır karizması konuşana kadardır, hakan ural televizyon programına başlayana kadar bu kadar sığ düşünceli bir adam olduğunu hiç düşünmezdim. kadın erkek ilişkilerine bakışı fecaat, diyeceklerim bu kadar.
selçuk ural'ın evlilik dışı doğan yıllarca reddettiği oğlu. sanırım doğumundan 17 sene sonra oğlu olduğunu hukuken kabul etti ama sibel can'la evlenince tekrar evlatlıktan reddetti.

(bkz:selçuk ural'ın hakan ural nefreti)
türkiye'de sahte de olsa milliyetçiliğin, dindarlığın ve ahlakçılığın her devirde iş yaptığının canlı kanıtı. kılıcı ilk çeken kazanır.
(bkz: maskeli ahlakçılık)