beşar esad

suriye yi birbirine katan, bir çok suçsuz insanın ölümüne sebep olan adam. askerleri de onun gibi müslüman değil. medyaya son yansıyan camide namaz ve ibadetle dalga geçen esed in askerleri bu müslüman ülkeleri nasıl bir müslümanlık anlayışındalar dedirtiyor.

(bkz: esed'ın esad olması)
bütün diktatörler dinsizdir. esadın ettiği zulmün haddi hesabı yok. fakat bugün özgür suriye ordusu diye ortaya çıkan oluşum onun yaptığının mislini yapmakta. atalar yine döktürmüş: gelen gideni aratır. tabi bir de çivi çiviyi söker. yoksa esadgiller ne zamana kadar başta kalacaktı ki... tabi ingiliz kraliyet ailesi örneği, onu geçtim bir osmanlı hanedanını düşünürsek aslında yüz yıllarca devam edebilirdi ama demokrasi hayali rahat bırakmaz hiç bir diktatörün yakasını.
bir de çok ilgimi çekti senelerce beşar esat diye bahsedildi bundan, her ne hikmetse * türkiye ile arası bozulunca medya onu beşşar esedleştirdi. sözlükte ilk aradığımda da bulamayınca şaşırmıştım. hayır bir ismi şeddeleyip (beşar--beşşar) ve ince sıradan ünlüyle doldurmak (esat--esed) onun diktatör kimliğini daha mı ortaya çıkarıyor. komiksiniz. komikler. komik.
arada bir şey vuku bullmadıysa halen suriye diktatörü olan şahıs.

(bkz: beşşar esed)
tek bildiğim adının henüz tam olarak kimse tarafından doğru söylenmeyen bir faşist olduğu..
beşar esed nod 32 antivirüs 32/64 bit
koruması tarafından öldürüldüğü dedikodusu ortalıkta dolaşmakta. israil ve lübnan kaynaklarına göreymiş. ne diyelim su testisi su yolunda. * şimdi ne olacak? iç savaş kürtlerle araplar arasında devam edecek sanırsam. sünni ve alevi savaşı da olabilir. ya da aleviler direk katledilir. bilemiyorum. allah gecinden versin.
abd'nin son günlerdeki suriye politikasındaki keskin tavır değişikliği sonucu öldürüldüğü iddiaası gerçek olabilir.ama bu olay iç savaşı dahada körükler.gaza gelen muhalifler,ölümüne direnen baas.
esed nod 32 virüs programı esedin isminden esinlenilerek oluşturulmuştur. yani esed aslında bir virüs türüdür. bir an önce temizlenmesi şarttır.
2011 martından beri ülkesini terketmeyen diktatör.
burdan bakınca öyle görünüyor tüm dünya medyası ve bizim medyamıza göre kaddafi gibi gidecekti ama hala dimdik ayakta ve ülkesini yönetiyor.hatta geçenler de chp heyetini bile kabul etmişti.amerika,türkiye suudi arabistan gibi ülkelerin özgür suriye ordusu adlı çapulculara lojistik ve personel yardımı sağlasa da vatanını savunuyor.
insan ister istemez neden arap baharının diğer diktatörleri gibi devrilmedi diye soruyor.demek ki halkı tarafından* hala sevilmekte.
iran'ın desteklediği kan ve terörden beslenen kukla diktatör. babası ne idi ki oğlu ne olsun domuzdan koyun doğmaz. bir zamanlar teröre verdiği desteğin aynısı şimdi ülkemiz tarafından özgür suriye ordusuna veriliyor eee keser döndü sap döndü gün geldi devran döndü.
ortadoğu'nun şerefini savunma gücünü gösterebilmiş bir siyasetçi ve devlet adamı.
çin, iran ve rusya'nın çıkarlarının sembolü.
kendi pisliğimiz boyumuzu aşmışken, çamur atma hakkımız olmayan bir lider.

terörle ilgili şöyle bir kelamı var: " terör, akrep gibidir. cebine koyduğunda, ilk fırsatta seni de ısıracaktır..."
bugünlerde gitsin diye bir kısım ülkelerin didindiği adam, sorun gitmesi değil, giderse yerine kimin geleceği, ırak'ta saddam gitsin diye tatavalar döndü, abd girdi ülkeye, saddam gitti, yerine kimse gelemedi, boşluğu işid doldurdu hemen, aynısı bu adam gidince suriyede de olacaktır, zamanın doğal ruhuyla gitmelidir, ben kime diyorum yaa ohoooo, dinleyen yok benim gibi bi ortadoğu stratejistini
kendisi göz doktorudur bilinmez çokça . ak trollerin kulaktan kulağa duydukları gibi biri de değildir. millete çamur atacağınıza çok biliyorsanız kendi ülkenizin sınır güvenliği için işbirliğine giderdiniz. neymiş esad müslümanları öldürüyormuş bla bla elinizde 2 milyon üstü mülteci kaldı, yurt dışındakileri de buraya getiriyorlar tayyip bunları içeri aldı esad ne dedi ? ülkemdeki hainlerden kurtuldum dedi. bugün esad ı satıp gelenlerin, yarın türkiye yi satmayacakları nereden malum ? ne bu kolları açıp direk 'ya ama onlar zor durumdalar yea 'ayakları? adamlar kendi ülkelerini korumak yerine kaçıyorlar! biz de zamanında kuruluş savaşındayken yokluktan su bulamadığımız zamanlardan bile el birliğiyle geçtik. mühim olan durumu anlamak, laf sallamak zaten her zaman yurdum halkının vazgeçilmezi olmuşur..

(bkz: beşşar esad)