sosyalbilici

Durum: 417 - 0 - 0 - 0 - 08.04.2014 19:07

Puan: 6094 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 21

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

craig silvey / tanrının unutulan çocukları

türkiye'ye gelecek olan turistlere tavsiyeler

günün sözü

hayatından bir gün daha eksildiği için seviniyorsa insan ya mahkumdur ya da asker.

en etkili kilo verme yöntemleri

bir sürahi suyun içine bir dilim limon atın ve günlük su tüketiminizi bu suyla yapın.düzenli olarak yaptığınızda başka hiçbir şey yapmasanızda yavaş yavaş kilo verebilirsiniz.şayet biraz da spor ve yediklerinize dikkat ederseniz mutlaka kilo verirsiniz. *

transseksüel kadına seni muayene etmem diyen doktor

hipokrat yeminini götüyle etmiş insan kasabıdır.

pony slaystation

sempatik insan ne insanı ya sen insan değilsin ki *

kafabearmilyon

aşk

insanı bambaşka yapan kara büyüdür.yapmam dediğini yapar,yemem dediğini yer,içmem dediğini içersin.kime neye aşık olduğuna göre değişir.bazıları yaratana,kişiye,paraya,kendine...aşıktır.özü aynıdır aşkın bağlanırsın.leyla ile mecnundadır aşk,mem u zindedir.resul ile yaratan arasındadır .aşk tende aranmaz.ruhtadır aşk.birinin tenine dokunmak kolaydır ama ruhuna sarılmak zordur.iki den bir olmak,birden pir olmaktır aşk.ölmeden önce hekes yaşamalıdır aşkı.

orospu çocuğu

bu küfürde bile kadınlarımızı aşağılıyoruz ya helal olsun bize.eğer sen piçsen senin suçun yok suç ananda diyerek günah keçisi olan kadınlarımıza hemen yıkıveriyoruz tüm suçu.ulan piçlik senin ruhunda,zihniyetinde,kalbinde ananın hiçbir suçu günahı yok orospu olan sensin,piç olan da sensin.

pkk terör örgütüdür

istediğiniz kadar bu başlığı da pkk başlığının altına taşıyın pkk terör örgütüdür.gerçekleri örtemezsiniz.

sweetgayeah

kaçak çay

eskiden sadece doğu ve güneydoğuda kaçak yollarla yurda sokulan çaydı. günümüzde bim de bile satılan ithal seylan,sri lanka çayıdır.türk çayı ile harmanlanırsa melezliğin gerçek tadı ortaya çıkıyor.sevdiğinizle bir yudum sohbette için *

eğitim şart


bu fotoğrafa biraz dikkatli bakın.27 martta diyarbakırda çekilmiştir.kimseyi aşağılama gibi bir düşüncem yok sadece oradaki çocuklara ve kadınlara üzüldüğüm için paylaşma gereği hissettim.en önde giden baba!!(sözde).hemen arkasında iki kadın(eşleri) kucaklarındakilerle beraber tam on bir çocuk belki hamile olanı da vardır bilmiyorum.çocukların üstü başı pislik içinde.orda o adamı boğazlamak belki sevaba sokardı ama neyse...

abdullah öcalan

bazılarının anası orospu olmadığı halde kendileri piç olurlar bu da onlardan bi tanesi.

pkk

2013 diyarbakır nevruzuyla yenilgiyi kabullenmiş,idealinden vazgeçmiş eli kanlı terör örgütüdür.artık örgüt felan da değildir dağılmıştır halka karışmıştır. barzani ile civan haconun diyarbakıra gelmesiyle resmiyette yenilgiyi benimsemişlerdir.türkiyeden habersiz don lastiği dahi alıp satmayacaklarının garantisini vermiştir kuzey ırak yönetimi. tarih boyunca bi bok olmayanlardan zaten bu saatten sonra bi bok olmaz rahat olun *

giden sevgilinin ardından kurulan cümleler

mansur yavaş

yavaş gardaşım yavaş dedirten siyasetçi!!! yazık etti kendine.

batıda önemli doğuda önemsiz olan şeyler

koyun dediniz biz de koyduk

bağra basılası sözlük yazarları

ateistlerin tanrısı subjugator o da olmasa neye inanmayacağımızı,nasıl düşünmeyeceğimizi,neyin yanlış olduğunu neyin doğru olmadığını nerden bilecez!!!
  • /
  • 21
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 417

ayı sözlük yazarlarının göz renkleri

ormana bakıyorsam yeşil,denize bakıyorsam mavi,kahve yudumluyorsam kahverengi,kahpeye bakıyorsam kahperengidir. *

cinsel yönelimi olanlara anayasal güvence

kaçınılmaz son elbet bir gün gelecek.bizler çoğaldıkça ve akıllanıp eşcinselliği sadece seks yapma özgürlüğü saymadıkça;polis,asker,öğretmen,milletvekili...olup bizde varız bu ülkede bizim de haklarımız olmalı deme cesaretini gösterirsek sesimiz elbet yükselecek ve anayasada yankısını bulacaktır.

garsonun ne alırdınız sorusuna verilebilecek cevaplar

anal seksle oruç açan eşcinsel

eşcinsel olan neden dindar olamaz? pardon dindar olmak, mutlu olmak, evli olmak,sevişmek... bunların hepsi heterolara ait.eşcinsellerin haddine mi düşmüşmüş!

subjugator

inançlı olmama rağmen yazdıklarında benden daha çok tanrıyı,allahı zikreden yazar.insan inanmadığı şeyi neden bu kadar diline dolar anlamadım.mesela ben (bkz: buda)ya inanmam ve yazdıklarımda bu satırlar hariç hiç budadan bahsetmedim ya da budaya küfretmedim *

onca kız dururken neden bir erkek

girintiden çok çıkıntı seviyorum .

türk kızları

ataerkil aile yapımız nedeniyle hayata 1-0 yenik başlayan baba, anne, abi, kardeş, koca, çevre... baskılarına maruz kalan iyi ki kız değilim dedirten mazlum bacılarımızdır.

beşar esad

iran'ın desteklediği kan ve terörden beslenen kukla diktatör. babası ne idi ki oğlu ne olsun domuzdan koyun doğmaz. bir zamanlar teröre verdiği desteğin aynısı şimdi ülkemiz tarafından özgür suriye ordusuna veriliyor eee keser döndü sap döndü gün geldi devran döndü.

evli bir erkekle ilişki yaşamak

yeri geldiğinde kumalık,ağalık,dört kadınla evlilik gibi konularda ahkam kesen kendinin yediği bok çok farklıymış gibi evlilere veren döl israfıdır.

koyun dediniz biz de koyduk

sweetgayeah

Henüz takip eden biri yok.