en etkili kilo verme yöntemleri

hiçbir diyet aşk acısından yada herhangi bir diğer stresten daha hızlı ve etkili kilo verdiremez. sağlıksız, ama cidden kendi gözünüzle eridiğinizi görüyorsunuz ne acayip şey.
şimdi bu anlatacağım yöntem dünyaca ünlü bir mankenin uygulayıp daha sonra yetersiz beslenme nedeniyle nalları dikmesiyle sonuçlanan bir yöntemdir denemeyin denettirmeyin ama inanılmaz başarılı bir yöndem 186 cm boyundaki manken öldüğünde 39 kiloydu midesi o kadar küçülmüştüki artık 1 bardak su bile içemiyordu. olay çok basit bir bardak meyve suyunun içine bir tutam pamuk atıp kafaya dikiyorsunuz. pamuğun özü selülozdur ve insan midesi selüloz sindiremez bunu sindirmeden göndermek istemeyen mide yaklaşım 2-3 gün uğraşır sizde bu dönem boyunca korkunç bir tokluk hissi ile ortalıkta dolaşırsınız ve pamuk sindirilmeden mideden gönderilir sonra bu döngü tekrarlanır ve kilo verirsiniz ama sağlıksız bir şekilde. evde denemeyin bak.
aşk acısı, terk edilme, aldatılma ve dukan diyeti
köpekler gibi sikismektir efendim. aletli bir beygir, mümkünse koca aletli bir beygir bulunuz ve her firsatta kullaniniz onu. en agir spor talimlerinde bile bu kadar enerji sarf etmeniz mümkün degildir.

(bkz: aletli jimnastik)
kazanılamayan sınavlar, işsizlik, uzaktaki sevgili ve bunların hepsinin birleşimiyle oluşan major depresyon sonucu bir ayda dört kilo vermek garanti. ama bu yolla kilo verdikten sonra insanlardan "aa ne güzel zayıflamışsın bebişim taş gibi olmuşsun" gibi tepkiler yerine "ohaa sana noldu çökmüşsün resmen" gibi tepkiler alırsınız ki bu da zayıflama isteğinin amacına pek uymamaktadır.
hasta olun ve iyileşmek için tedaviye geçmeyin. kendi kendinize iyileşme sürecine girerseniz yine hasta olmak için elinizden geleni yapın. platonik aşık olun birde. ha birde çok sevip aldatılın.
sağ üst tarafta çarpı işareti var ya , hah işte ona basın. ayağa kalkın ve zıplayın.
akşam yemeklerini yemeğin. 3. günden sonra insan alışıyor. ben iş nedeniyle ve birazcık da üşengeçlik olmadığından dolayı alıştım bu duruma.
kardiyoloji sınavına hazırlanın. bir arkadaşım 6 kilo verdi 10 günde...
kpsikolojik olarak motive olma, neden kilo verdiğini ne kadar vereceğini neyle karşılacağını bilmen düşünmen gerek, yoksa şundan bişey olmaz bundan bişey olmaz derken, verim derken alıyosun
bir sürahi suyun içine bir dilim limon atın ve günlük su tüketiminizi bu suyla yapın.düzenli olarak yaptığınızda başka hiçbir şey yapmasanızda yavaş yavaş kilo verebilirsiniz.şayet biraz da spor ve yediklerinize dikkat ederseniz mutlaka kilo verirsiniz. *
sevişmek. buna ben de inanmazdım ama gerçekten çok etkili yöntem. uyumlu ve libidosu yüksek bir sevgili edinip spor niyetine sevişmek denediğim en iyi kilo verme yöntemi. ayrılalı 15 gün oldu verdiğim kiloları geri almaya başladım hemen.
hadi gel sevişelim kalori yakalım aşkım ha ha ha çok hoş *

(bkz: düzenli ilişkisi olanların göbekleri )
bağımlılıklarınızdan vazgeçiniz; *
(bkz: çikolata) * heheh
(bkz: ölüm diyeti)

adını anoreksik mankenlerin yapmasından ve genel de gerçekten öldürmesinden almıştır.

ay da 20 kilo verdirebilmekte , tabii ki verdirdiği tek şey yag değil protein dokusunu ve vücudun su kütlesini de kaybediyorsunuz.yani tam anlamıyla eriyip gidiyorsunuz.

sabah-yarım elma
öğlen-elmanın diğer yarısı
akşam-bir başka elmanın yarısı
gece-bir başka elmanın diğer yarısı

yani günde iki elma hakkınız var.

istediğiniz kadar su içebilirsiniz.bir de sabah yarım elmadan önce limonlu ılık su içiyorsunuz.zaten hayatta kalırsanız daha da kolay kolay ölmezsiniz.

sorumluluk üstlenmiyorum ve evet gerçekten böyle bir şey var.

dayanamam diyorsanız araya bir paket diyet bisküvi ve yarım kase yoğurt sıkıştırabilirsiniz.
  • /
  • 2