smokebl

Durum: 1257 - 0 - 0 - 0 - 19.07.2014 02:18

Puan: 19486 - Sözlük Kaşarı

10 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Ölüyorum, annem bana hiç kızmıyor.
  • /
  • 63

porter

izmir'in en misafirperver, en anlayışlı, en sevecen ve en küçük pirenses ayısı. bizi o kadar iyi ağırladı ki hakkını nasıl öderim bilemiyorum? bu aralar insanlarla iletişemediğim için onu çok boşladığımı düşünebilir ama emin olsun ki yeri hep bende farklıdır kendisinin. sakın bak birinden durayım biri benim porter'ımı üzer onu fransızca döverim.

çak bir selam

anam ben bu şarkıyı neden bu kadar geç dinledim ki? dediğim ahö teklisi. klip biraz the national fanfare of kadebostany grubunun walking with a ghost klibini anımsatmıyor değil tabi. çok eğlenceli lan.

xanax

zanaks diye okunur kendileri ihtiva ettiği belli maddeler sayesinde insanlar üzerinde ki psikomotor aktiviteyi dibe çeken, algıyı kapatan, hafiften uyku yapan bağımlılığı mevcut antidepresan. kullanmadan önce prospektüsünü okumak yerine ilacı bırakmaya yakın okuyun.

ayı sözlük itiraf

merhabalar itiraf başlığı. bu girdiyi kendini tanımadan, birkaç ay içerisinde değişime uğrayabilen ve uğradıkları değişimi kendilerinden önce yaşayan insanlara ''salak'' olduklarını söyleyen egoist, narsist ve nevrotik insanlar için yazıyorum.
bir süre önce çok güzel iki arkadaş olduğumuz bir insan için yazıyorum. insanlar bazen geçmişlerine baktıklarında sorun yaşayabilecekleri şeylerden kaçarlar bunlardan biri ki bir eşcinsel ise bu insan aile bunu paylaşmaktır ya da arkadaşlar ile. kısa keselim zamanında bu arkadaşıma aileme out olduğumu ve bu konuda kısmi endişeleri olan aile bireyleri ki bunlar annem babam ve yakın aile bireyleridir biraz sorun yaşadığımı anlatırken verdiği tepkiler karşısında biraz daha kendimi kötü hissettirmişti daha yakın arkadaşlarımla bu durumu paylaştığımı ve içlerinden bazılarının benimle arkadaşlıklarına mesafe koyduklarını söyledikten sonra yukarıda belirttiğim gibi salak olduğumu ve türkiye'de uygun olmayan türkiye'da bunu kaldıramayacak insanlara birşeyler anlatmaya çalıştığımı söylemişti. zamanında katıldığım ayı sözlük zirvelerini aşağılayan insanların bu şekilde sadece eşcinsel oldukları için bir araya gelip manasız konuları, sex hayatlarını paylaştığını düşünerek beni de bunu yaptığım için garipseyen belki kendince aşağılayan ki birini aşağılamak demek dünya üzerindeki en korkunç ahlaki kayıplardan biridir neyse hadsizliğin insanlara özgü olduğunu kanıtlıyorlar.
şimdilerde görüyorum ki tükürülen bütün o pis, zehirli tükürükler yalanıyor aile ile paylaşma cesaretine girememiş olsada zamanında '' sadece eşcinsel oldukları için ya da sex ihtiyaçlarını karşılamak için ya da boş boş muhabbet etmek için toplanıyorlar'' dediği ayı sözlük zirvelerine katılıyor. zamanında ben en yakın arkadaşlarımla paylaşırken sen ''salaksın'' diyen insan en yakın arkadaşlarına ''ben eşcinselim'' diyor falan. problem zamanında bana ya da bana demesi bile problem değil herhangi birine bu aptalca şeyleri söyleyip daha sonra da kendisi bunları yapıyorsa kendi adına bir gelişme vardır buna sevinebilirim ama bir kaç önce sadece beni değil diğer insanlarıda aşağıladığı için ya da bunu yapmak çok süslü kelimeler kullanıp ki bu bir bilgelik göstergesi değildir, kendini bilge sanıp bildiğin kendi tükürdüğünü değil hepimizn tükürdüğünü bir seferde mideye indirmiştir saygılar yazar insanlar.

''edit''

''normal davran var bir de''*

halil ibrahim dinçdağ

29 mart 2014 günü adına yazılan kitap hakkında konuşmaya gittiğimiz, eşcinsel olduğu için meslekten icra edilen hakem. ben kewashe trabzon'da kurulan bir derneğimsi olan mor balık kurucularından 2 kişi ve trabzon'da yaşayan bizim kurduğumuz derneğimsi ile alakası olmayan iki insan gittiğimiz söyleşide bizi uzun uzun bekleten, geldikten sonra hızlıca herkesin elini sıkıp direk konuya atlayan ve gerçekten aktivist olduğuna ya da kendi ile ilgili olmayan bir lgbt bireyin probleminde bu kadar hassas davranacığını düşünmediğim bir insan.
yanında getirdiği arkadaşı ile birlikte gerçekten çok eğlenceli tavırlar sergileyen arkadaşları ile bize söylediği ve kendilerinin bile rahatsız olduğu davranışları trabzon halkında insanlara yaptılar işin garip kısmı benim trabzon'daki çok yakın arkadaşım hid'nin çocukluk arkadaşı çıkması ve bizimle oturduğu söyleşiden sonra gelen herkesin efemine olduğunu söylemesiydi. efemine olmanın kötü bir tarafı olduğunu düşünmediğini söyleyen hid bizden ayrılınca arkadaşına bunu söylüyor. insanlar ne olursa olsun hiç değişmeyecekler herhalde. bu arada aramızda kalsın ayı sözlük yanında hem çok yakın arkadaşım hem de yaşam koçum diye gelen adam bildiğiniz bir kadın efenim. kendisini çok sevdim ama hid hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
ayrımcılığı, ötekileştirmeyi aslında ta kendisi yapmakta.

bir ateist niye iyilik yapar

iyilik ve kötülük kavramının dinlerden daha eskiye dayandığını düşünürsek inanan insanların neden iyilik yaptığını düşünmek daha karmaşık oluyor. bir çok din iyilik yapmak yerine tanrılarına tapmaları gerektiğini, onun adı ve yaratıcı güçlerine saygı duyması gerektiğini, boyun eğmekten başka kaçışı olmadıklarını göstermesidir. ateistler ya da inançsız insanlar bu şekilde kavramlar yerine iyilik ve kötülük olarak değerlendirirler hayatlarındaki gelişmeleri. bu yüzden düşünürseniz bir insanın beyni herhangi bir inançtan uzak kaldığında ve psikolojik bir sorunuda yoksa iyilik yapması daha mantıklıdır. ayrıca bir şey için iyilik yapmak rüşvet yemek gibidir. ateistler yaptığı iyilikleri iyilik için yaparken inanan insanlar sadece ödüllendirilmek için yaparlar. insanlar ödüllere kanan ve eğitilen köpekler gibi değerlendirilir.

peygamber sevdalıları ve kuran nesli platformu diploma töreni

haber kanalları laik bir ülkede yapılan diploma töreni diye bahsediyor. sembolik bir diploma töreni ve söylendiği gibi laik bir ülkede insanlar istedikleri dini yaşayabilirler ve istedikleri gibi giyinebilirler. vurgulanması gereken şey kadınların erkeklerden daha aciz ya da erkekleri saçları, yanakları, burunları, kulakları veya kafasında bulunun herhangi bir uzvu ile tahrik etmeyeceğini, bir erkeğin sokakta rahatça dolaşırken bir kadının neden bu şekilde sarındığının anlatılmasıdır.

cant remember to forget you

klip yayınlanalı 3 gün oldu 50 milyona yaklaştı iki güzel kadın. klipte biraz cürretkar davranan iki güzelde kusursuzlar. yönetmenliğini yapan adama zaten söz yok joseph kahn lady gaga, britney spears ve bir çok ünlü yıldızın kliplerini bu adam çekiyor. shakira'nın klibin orta yerlerinde kendini tutamayıp duvara ellerini dayayarak yaptığı oryantal kalça hareketi sonra rihanna'nın twerkü arasındaki çekişme konuşuluyor efenim.

kewashe

hasretinden yataklara düştüğüm sevdiceğim ayın 15'inden beri ayrıyız prangalar eskittim *

blue stahli

amerika'da industrial metalin en büyük temsilcilerinden.* oyun dünyasının arananları arasındadır chaser, ultranumb ve accelerant iyidir.

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği kokular

italian cypress, tabacco vanille, voyage d'ermes, beyaz sabun ile yıkanmış vücut, yeni giyisi ve bira

tous les memes

stromae'ın erkekleri anlattığı inanılmaz bir şarkı olmuş tadından yenmiyor klipte şarkıdavous les hommes êtes tous les mêmes
macho mais cheap
bande de mauviettes infidèles
si prévisibles non je ne suis pas certaine que tu m'mérites
z'avez d'la chance qu'on vous aime
dis-moi merci

rendez-vous rendez-vous rendez-vous au prochain règlement
rendez-vous rendez-vous rendez-vous sûrement aux prochaines règles

cette fois c'était la dernière
tu peux croire que c'est qu'une crise
matte une dernière fois mon derrière il est à côté de mes valises
tu diras au revoir à ta mère elle qui t'idéalise
tu n'vois même pas tout c'que tu perds
avec une autre ce serait pire
quoi toi aussi tu veux finir maintenant
c'est l'monde à l'envers
moi je l'disais pour t'faire réagir seulement toi t'y pensais

facile à dire je suis gnangnan
et que j'aime trop les bla bla bla
mais non non non c'est important
ce que t'appelles les ragnagnas
tu sais la vie c'est des enfants
mais comme toujours c'est pas l'bon moment
ah oui pour les faire là tu es présent
mais pour les élever y'aura qu'des absents

lorsque je n'serais plus belle
ou du moins au naturel
arrête je sais que tu mens
il n'y a que kate moss qui est éternelle
moche ou bête c'est jamais bon
bête ou belle c'est jamais bon
belle ou moi c'est jamais bon
moi ou elle c'est jamais bon

rendez-vous rendez-vous rendez-vous au prochain règlement
rendez-vous rendez-vous rendez-vous surtout aux prochaines règles

tous les mêmes tous les mêmes tous les mêmes et y'en a marre
tous les mêmes tous les mêmes tous les mêmes

türkçesi*


siz erkekler hepsiniz aynısınız
maço ama ucuz
bir demet sadakatsiz tavuk
önceden kestirilebilir hayır bana layık olduğundan emin değilim
sizi sevdiğimiz için şanslısınız
teşekkürler de


görüşürüz görüşürüz yakındaki yerleşmede görüşürüz
görüşürüz görüşürüz yatağın yanlış tarafına yattığında şüphesiz görüşürüz


bu sondu
bunun bunalımdan daha fazla bir şey olmadığına inanabilirsin
son bir defa kıçıma bak çantalarımın yanında
annenle vedalaştığından emin ol seni idealize eden
kaybettiklerini görmüyorsun bile
başka birisiyle daha kötü olurdu
ne şimdi de ayrılmak mı istiyorsun
her şey altüst oldu
bunun sadece sana karşı bir tepki olduğunu söyledim ne düşündün


görüşürüz görüşürüz yakındaki yerleşmede görüşürüz
görüşürüz görüşürüz yatağın yanlış tarafına yattığında şüphesiz görüşürüz


söylemesi kolay ansızın mutlu oldun
ve gerçekten falan filanı seviyorum
ama hayır hayır hayır önemliler
sizin âdet dediğiniz şey
hayatın çocuklarla ilgili olduğunu biliyorsun
ama her zamanki gibi doğru zaman değil
ah tabii varlığını bunları yaparak edindin
ama onları arttırmak yokluktan daha fazla bir şey olmayacak


artık güzel olmadığımda
ya da en azından doğal görüntüm olmadığında
durdur şunu yalan söylediğini biliyorum
kate'ten başka hiç kimse ebedi değil
çirkin ya da canavar tamamen berbat
canavar ya da güzel tamamen berbat
güzel ya da ben tamamen berbat
ben ya da o tamamen berbat


görüşürüz görüşürüz yakındaki yerleşmede görüşürüz
görüşürüz görüşürüz yatağın yanlış tarafına yattığında şüphesiz görüşürüz


hepsi bir hepsi bir hepsi bir yeterli
hepsi bir hepsi bir hepsi bir

durduk yere ayı sözlük yazarlarına koyan şarkılar

mabel matiz- şüpheli şarkının şairi

şüpheli şarkının şairi

mabel matiz'in seslendirdiği türkiye'de sayılı şarkıda var olan sözleri içinde barındıran bir tür ağıt. her kelime şarkının her saniyesine uysun diye yapılmış adeta, kimselerde bilmez şarkıyı.**
buyrun bakalım.

cant remember to forget you

shakira'nın rihanna ile olan yep yeni düeti çok lezzetli, taptaze, yepyeni.

http://ayilarock.ayisozluk.com/shakira-c...

body electric

lana del rey'in son klibi ya da kısa filmi olan tropico'nun ilk şarkısıdır. kendisi ve sevdiceği cennette ikamet ederler, mis kokular, orkideler, açılmakta olan gonca güller ile takılırlar iken sonunda yasak elmayı yiyip cennette veda etmeleri ile biter. daha sonra dillere destan başka bir şakı başlar.

ayı sözlük birinci taksim muhabbet zirvesi

söylenebilecek en acımasız sözler

venüste uyandım

yasemin mori'nin adını sen koy albümünde yer alan, müziği sözleri ve tınısı ile insanları içine çeken bir şarkı. var oluşu benim için çok eskiye dayanıyor belki de bundan bir kaç önceki hayatıma tekabül ediyor. şarkıyı dinlemeyen var ise dinlemeliler efenim. bir güzel, bir güzel anlatılmaz.
buyursunlar canlısı ile karşınızda. hissetirdiği en büyük şey ise özgürlüktür. kahverengi nota gibi bir şey heraldeyse.

muahhhh

muahhhh dedirten bir tane, çok özleten, koca yanaklı, donuk bıyıklı, minik burunlu, yemek yapmasını iyi bilen, kendine özgü tarifleri ile damak tadınızı değiştiren, kıramayacağınız, kıyamayacağınız, kocaman, öpücüklü bir insan.
  • /
  • 63

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

profil mi yazacağız buraya da *

32 180 88 kızıl ve göbekli burada. çillerim var.

konum olarak 34(memleket) ve 65(iş). *

Toplam entry sayısı: 1257

tunatuan

zirve bitimini kollamış gibi bütün sözlük ahalisi dışarıdayken çıka gelen yazar. bir de ben bir kedi ile sevişirken askerlik anılarını duyunca şoke olduğum yazardır kaç yaşındasın yahu ne askerliği diyesim gelmedi değil. 54677 kere karşılaşmamızda cabası. güler yüzlü potansiyel it köpek *

steve martin

1945 doğumlu * amerikalı aktör, yazar, yapımcı, komedyen 10 parmağında 10'dan fazla maharet barındıran beyefendi. pink panther filminin birincisinde bir fransızı canlandıran oyuncu amerikada bir ajan olabilmek için amerikan aksanını profesyonel öğrenmek için aldığı ders ile filme damgasını vurmuştur.
ve bu çalışmanın sonucunu almıştır.
döbögağ, hömbüdü, embergar,

ap

alfabenin 1. ve 19. harflerinin yanyana gelmesi ile meydana gelen 2 harfli türkçe de karşılığı olmayan bir kelime gibi dursa da bir kısaltmadır. tersten okunuşu ise '' pa''dır.

sözlükten soğumak

gözleri açık olan ve objektif davranmaya çalışan herkesin bir süre sonra başına gelecek olan durum. hissedilenler değişecektir, yapılan imalar rahatsız edici hale gelecek hatta yazarların verdiği (-) oylar bile sorgulanacaktır. gariptir ki bunu kimse göremezken, sözlükte eşit, özgür bir ortam olduğunu savunan insan dark bear görebilmektedir. yazık olan harcanan vakit emek falan değil bu özgür platformun sahiplenilmesi ve bir diktatörlüğe çevrilmesidir.

erkek adam kaşlarını almaz

biri çıkar ve der ki ''o martıyı özgür bırak'' kısacası alması gerekenler alsın.

cin

küçük olduklarını düşünüyorum 30-40 cm boylarında, şişman, pis kokulu falan. terasta beslemek istiyorum bir de büyünce satarım.

ayı sözlük birinci istanbul fasıl zirvesi

masada balık siparişi vermeyi düşünen olursa sol kaşımın kalkacağını belirtmek isterim ya balık ya smokebl ****

erkekleri itici yapan detaylar

beyaz çorap ve her lafın sonuna amına koyim demeleri.

evlilik eşitliği

ne evliliği yahu bu kadar mı önemli şu imza, kağıt parçası, resmiyet saçmalıkları, belediye işleri neden yada imza atmadan aynı evde yaşanmıyor mu ? imza atmadan bir eğlence yapılmıyor mu ? imza atmadan sex yapılmıyor mu ? bu kadar toplum tarafından benimsetilen bir şey olamaz diye düşünüyorum. özellikle eşcinsel evlilikleri gereksiz buluyorum çoluk çocuk derdi yok, velayet derdi yok, evlenipte ne yapacaksınız anlamıyorum.

koli bandı

kedilerimin sırtına yapıştırdığım banttır daha bir koliye yapıştırmışlığım yok.*

daha soyadını bilmediğin birine aşık olmak

alakaya maydanoz, bahçelerde pırasa gel bize bağzı bağzı ne alaka soyadını ne yapacaksınız adamın.

soğuk klozete oturma sorunsalı

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı