reina

17 ocak 2002 yılında açılmış olan bu eğlence mekanı boğazın en nadide yerlerinden birine kurulmuş ve dünyanın sayılı eğlence mekanları arasındadır. aynı zamanda bünyesinde restoran bulunduran bu işletmede akdeniz damak tadına büyük hizmetler veren şef fahrettin temel'in inanılmaz lezzetleri ile doruğa ulaşabilirsiniz.
istanbul'un son yıllardaki en büyük ergen mekanı.

yayılmış namının aksine bir kaç yıldır çoluk çocukla taşan mekanın müzikleri piyasanın azıcık üstünde olup yemekleri ve içkileri abartıldığı gibi fahiş olmayıp avrupadaki örneklerin oldukça altındadır. içerde tanışma ve kaynaşma olasılığı sıfırın altında olup, hatta bunun için uyarı dahi gelebilir. kesinlikle arkadaş grubuyla gidilmesini tavsiye edeceğim mekan, kalabalık yer sevmeyenler için zevk vermeyebilir. eşcinsel müşteri bolluğu nedeniyle bereketli bir kulüp olsa da sürüsüne bereket olmayıp, herkesin kendi halinde olması durumunun en tavan halidir.
ilk yıllarda daha ilk gece çıkmalarının olmazsa olmazı olurken,yıllar ilerleyince müzik kalitesi ve müşteri yaşını (18lik bebetolar şişe açtırıyor?!) düşüren,gece klubü.