cem yılmaz

birçok filminde, bulge frikikleri verir abimiz.
şafak sezer'in bile komik sayıldığı bir ülkede kendisine tapılması gereken insan.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedyenlerinden biridir. kendine hayranlık duyacak kadar da sempatik bir özgüveni vardır;

(bkz: dikkat et ben ordayken oturma)
twitter?da twit yazıp sonra hemen silen ünlü sevilen komedyen kişi. acaba aleyhine kullanilir diye mi endişe edip siler yoksa görüşlerini mi değiştirir anlamadım ama, dilerdi ki insan daha cok twit yazsın özellikle şu dönemde.
geçen yıl evlenen ve bir oğlu dünyaya gelen komedyen 31 aralık 2013 te eşi ahu yağtu dan boşandı. boşanma sonrası eski eşine 3 daire, lüks bir cip ve oğlu kemal için aylık 15 bin lira nafaka verdiği söyleniyor. söylentiler arasında cem yılmaz'ın eşini aldattığı konuşulmakta. daha ne olacağıdı ki.
son filmindeki ''brokbek monteyn i ibne kovboylar diye çevirmeyin lan'' esprisi güldürmüştür
gözlemciliğine ve betimleme becerisine, taklidi, sempatikliği ve oyunculuğu katarak kendini var etmiş sanatçı.
komedyen olanı fiziksel olarak pek bi şeye benzemez ama spor yorumcusu olanı her gece rüyalarımı süsler.
ak faşizmin zirvesini yaşadığı bir dönemde, cesurca muhalif kalabilmeyi başarmış nadir sanatçılarımızdan biridir.

*
komiktir, cooldur, zekidir, yeteneklidir..çok severim o ayrı da. russell crowe la yaptıkları filmle (bkz: water diviner) ilgili bir programda kendisinin russell crowe a dirsek atıp, kırolar gibi "ıs ıs ıs" diye adamı dürte dürte güldügünü görünce onun coolluğunun da oraya kadar olduğunu anladım. yılmaz erdoğan hiç bozmadı ama coolluğunu.
bu ara kafayı vücut geliştirme ile bozmuş. yakında hercüles olarak karşımıza çıkabilir. oh protein tozuna kuvvet!
kendisini zerre kadar sevmem.
bunun neresi komik allasen? eline bi script alıp espri ezberleyip milleti güldürmek zaten başlı başına yapay bir şey. bir de yerlere göklere çıkartıp 'cem yılmaz abi yeaaa' tayfası yok mu çıldırtıyor adamı.
instagram'daki paylaşımıyla rtük'e ve sigara zamlarına gönderme yapmış. arka fonda bülent ersoy'un çalmasıyla lgbt'ye de göz kirpmistir.

benim ilgimi çekense mükemmel vücudu. bilirsiniz ibneliğin fitratinda var yaş kriterine giren erkekleri süzerler gideri var mi yok mu diye. cem yilmaz için hiç bir zaman hoş biri dememiştim. ama o video da vücudu olsun, saç sakal tipi olsun gözüme acaip sexi geldi. o haliyle bi gece sevişme karşılığı iki sene sex yapmamaya razıyım.

link: https://www.instagram.com/p/B0wFcdUhXwu/...
rtük'ün sansürüne giydirdiği kırmızı ışıklı, çıplak, sigara ve rakı içen, fonda bülent ersoy'un şarkı söylediği videosunda çok seksi bir erkek olduğunu gözümüze sokan şarap.
merhaba. ben gelecekten geldim. 2023'te çıkacak cem yılmaz filmi ile ilgili bilgi vereyim.

-başrollerinde cem yılmaz, ozan güven, zafer algöz ve özkan uğur var. çok şaşırtıcı değil mi?
-cem yılmaz, kurnaz ve yarım yamalak ingilizce bilen bir esnafı oynayacak.
-filmde en az bir tane yabancı dil konuşan ve türkçeyi yarım yamalak konuşan güzel bir kadın olacak.
-filmde en az bir tane ingilizce dilinde espri yapılacak. ingilizce bilenler "ahaha ilahi cem" diye iç geçirip elit hissedecek, ingilizce bilmeyenler "aa ahaha cem yaa" deyip çevresine bakıp gülecek.
-film istanbul'da çekilecek. beklemiyordunuz, değil mi?

2023'te size kabaran bir şey var.
son gösterisi diamond elite platinum plus'a gitmiş bulunmaktayım bugün.

daha önce 2011'deki fundamentals'e gitmiştim ve o zaman bugüne göre, benim aradan geçen 9 yılda değişmemin de etkisi olabileceğini kabullenerek, daha çok eğlendiğimi söyleyebilirim rahatlıkla. 200 liraya değdi mi? ucu ucuna diyelim.

gösteriyi illa eleştirmem gerekirse lgbti+ bireylere yapılan ufak sataşmalar olur. rahatsız edici bulduğumdan değil de biraz bilgisizce bulduğum için diyebilirim. pozitif ayrımcılık ile ilgili yaptığı eleştirileri çok da haklı bulmuyorum çünkü. gerçi homofobikliğe yaptığı güzel bir açıklama da var, gayet yerinde, onun da hakkını vermek lazım. fazla spoiler vermeden bu kadar diyeyim.

yani, bilet bulmak zaten zor. aldığınız bilet bir tanıdığınız filan yoksa aylar sonraya olacak. çokta peşinde koşmanız gereken bir gösteri değil kanımca. zaten çıkar bunun bir stream yapılabilir versiyonu mutlaka. o zaman da izleyebilirsiniz.
  • /
  • 2