cem yılmaz

bir tat bir doku ile gönüllere demir atmış komedyen.
hiç film yapmasın, sadece stand up gösterileri yeter bize dediğim adam.
güldürme konusunda üzerine tanımadığımdır.
güzel adam, heteroseksüel olduğunu sanıyoruz, hatta evlendi, perçinledi. bir çok gayin hayallerini süsleyen adamdır ayrıca ama umutlanmayınız.
evlenmek üzere olduğu yönünde haberlerin gündemde olduğu komedyen.
evlenmek üzere olduğu ahu yağtu nun 2 aylık hamile olduğu haber edildi, cem yılmaz baba da olacak. yeni esprilere komikliklere hazırlıklı olmak lazım.
beyoğlu pera palas otelde, yoğun güvenlik önlemleriyle ahu yağtu ile evlenen komedyendir. öyle ki kokteyl alanına garsonlar dahi alınmamıştır.
güzel adam, heteroseksüel olduğunu sanıyoruz, hatta evlendi, perçinledi. bir çok gayin hayallerini süsleyen adamdır ayrıca ama umutlanmayınız.
madi clara blogunda kendisiyle ilgili olarak, penisi sertleştiğinde banyodan sonra banyo havlusunun asılabileceği bir askı haline geldiğini yazmıştı. adam boşuna şalvarla dolaşmıyor herhalde.
şovlarında insanların gülmekten kendilerini ordan oraya atmalarını anlayamasam da komik ve başarılı bulduğum sahne adamı. söylediklerinden çok yaptığı mimikler güldürüyor beni. mesela çok güzel elma yiyen adam yada lokum yiyen teyze taklidi yapıyor. hasta refakatçisi ve sperm bankası benim favorilerim.
karikaturle ugrastigi donemlerde sevmeme ragmen komedyenlik donemlerinde bir turlu sevemedigim adamdir
türkiye iş bankası için güzel bir reklam yapmış, bu reklamda dans edebildiğini de gördüğümüz komedyen.
bu sıralar cm101mmxi fundamentals filmi gösterimdedir.
bir ferzan özpetek filmi olan şahane misafir'de yusuf antepli karakterini canlandırmış, son dönemlerde ise özel hayatı ve basın mensuplarına yaklaşamından dolayı antipati duyduğum komedyendir.
üniversite yıllarında tek kişilik gösterilerini defalarca izleyip çok güldüğümüz komedyen. hatta o kadar ki bir keresinde gülmekten yorgun düşüp şovun ortasında uyuyup kalmışlığımız vardır. * mübalağa yok.
var olan stand-up gösterilerini birleştirip, sinemaya taşıması bana hayli abes gelen, pek hazzetmediğim komedyen.
kendi kendisiyle dalga geçmesine hayran olduğum ve ciddi ciddi kendisine güldüğüm,ama son dönemde gösterisini bi de sinemaya koyduran ve itici gelen komedyendir.
gereksiz bir hamle.elli kuruşa aldığınız bi suyu bir liraya geri işemek kadar abesle iştigal.yakışmadı cmylmz
türkiye'de stand up'ın atasıdır. sempatik ve hazırcevap olduğu malumdur. lakin göklere çıkarılacak bir yetenek değildir. senelerdir aynı şovun ekmeğini yemekte ve kral olduğu iddiasıyla ortalarda dolaşmaktadır. durum öyle bir hal almıştırki gak dese gülünmekte, guk dese kahkaha atılmaktadır. vasatlığın herşeyi belirlediği ülkemiz topraklarında şaşılacak birşey olmasa da insanın artık isyan edesi geliyor.

ps: bir huysuz virjin değildir. virjin, sırtını müstehcenliğe dayamış olsa da yılmaz ne onun kadar cüretkar ne de onun kadar hazırcevaptır.
aldığı her kuruşun hakkını veren, iyi gözlem yapıp bunları bize gerçekten güldüren komediler halinde sunan, zorlama espriler yapmayan ve yaptığı her şeyi kendine yakıştıran, sesini, mimiklerini, vücut dilini çok iyi kullanan ve bu açıdan herkesin bu dünyaya mesleğiyle gelmiş olduğu düşüncemi her defasında kanıtlayan oyuncu, stand-upçı.
en sevdiğim türk komedyenlerden biri. sempatik,karizmatik ve komik.
  • /
  • 2