himym

Durum: 1416 - 0 - 0 - 0 - 18.08.2014 20:48

Puan: 23268 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 71

filizku

aylardan sonra ilk defa entry girmemi sağlayabilecek kadar çok sevdiğim muhteşem kadın, ablam. bodrum'daki kısa buluşmamızda güzelliği, sıcakkanlılığı, samimiyeti, doğallığı ve güler yüzü ile beni kendisine bir kez daha aşık etmiştir. aynı şehirde yaşamadığımız için bir kez daha hayıflandım ve bir sonraki görüşmemizi sabırsızlıkla bekliyorum.

ceylan ertem

çarşamba günü jolly joker'de verdiği konserle kulaklarımızın pasını silen türkiye'nin en güçlü vokallerinden biri. konser boyunca ali ismail'i, abdullah'ı, berkin'i, hrant'ı, madımak'ı unutmayarak gerçek bir sanatçı duruşu nasıl olmalıdır dersi verdi adeta.

meltem cumbul

chp denilince akla gelenler

snapchat

gönderilen fotoğrafın sizin belirlediğiniz süre boyunca görüntülenebiliyor ve süre sonunda fotoğrafın telefona kaydedilmiyor oluşuyla ön plana çıkan süper ötesi uygulama. internet tanıştığı kişilere whatsapp üzerinden fotoğraf atan tüm geylere şiddetle tavsiye edilir.

ciddi ilişki

bulması zor kaybetmesi kolay ilişki türü.

insanın yaşlandığını anladığı an

ilkokul arkadaşının kullandığı arabaya bindiğin an.

evlenilecek insan

ön koşul olarak bekar olması gereken kişidir.

penis boyunu hiç ölçmemiş insan

moralinin bozulmasını istemeyen insan olabilir.

(bkz: yine mi bamya)

araf

derya artemel ve muharrem özcan'ın olağanüstü performanslar sergiledikleri, sıra dışı ve etkileyici konusuyla insanı izlerken yoran bir o kadar da oyunun içine çeken, moda oyun atölyesi'nde sahnelenen oyun. şiddetle tavsiye edilir.

the number 23

filmi izlediğiniz sinema salonunda toplam 23 kişi olduğunu fark etmenizle birlikte ödünüzün bokunuza karışmasına neden olan film.

teb bnp paribas wta championships istanbul 2013

ipek şenoğlu'nun facebook ve twitter sayfalarında ücretsiz biletler dağıttığı organizasyon. ilgilenenlere duyurulur.

new balance

gözlemlerime dayanarak söylüyorum ki her 3 ayıdan 2sinin ayağında görebileceğiniz ayakkabı markası. sanırsın kızılay dağıtıyor.

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

franz kafka - dönüşüm

the big bang theory

yeni sezonun 1. bölümünde beklentilerimi karşılayamasa da 2. bölümde özellikle howard'lı sahnelerle koparan dizidir. geri döndüklerine çok sevindim efendim.

teb bnp paribas wta championships istanbul 2013

teklerde maria sharapova ve agnieszka radwanskanın katılmaya hak kazandığı turnuva.

vajinası olmadığı halde kendisini kadın sanan erkek

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

bir psikiyatristin gizli defteri - gary small / gigi vorgan

sen çoktan gitmişsin

tarkan'ın adımı kalbine yaz albümünün en güzel şarkılarından biridir. tarkan'ın her şarkıyı güzelleştiren sesi bu şarkıda iyice ön plana çıkıyor. günde en az 5 defa dinlemeden rahat edemiyorum.

ece temelkuran

düğümlere üfleyen kadınlar kitabını okuyana kadar en az elif şafak kadar gereğinden fazla abartılmış bir yazar olduğunu düşündüğüm, kitap sonrasında ise diğer tüm kitaplarını okunacaklar listemin en üst sıralarına yerleştirdiğim yazar. aynı zamanda bir gün gazetesinin genel yayın yönetmenidir.
  • /
  • 71
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1416

yeni anne olan kadınla aynı ofiste çalışmak

insanı çocuklardan nefret edecek duruma getiren durumdur. sanki çocuk sahibi olmadan önce başka bir hayatı yokmuş gibi sürekli çocuğundan bahseder. hastalığından, kusmasından, sıçmasından, sıçamamasından, uyumasından kısacası çocukla ilgili tüm gereksiz detayları sanki siz sormuşçasına anlatır da durur. gün boyunca bakıcıya veya duruma göre anneanneye açılan 20 telefondan bahsetmiyorum bile.

abbas güçlü

homofobik bir insan olduğunu anlamak için linkteki videoyu izlemenin yeterli olduğu televizyoncu. adam eşcinsel lafını duyunca gülmeye başlıyor. b.k var sanki gülecek. salondaki insanların gülmesine şaşırmıyorum ama sen gazeteci ve televizyoncu kimliğinle nerede ne yaptığına dikkat etmek zorundasın.

kalıplaşmış yalanlar

-olumsuz eleştiriye açığım.

sözlüğü forumlaştırmak

sözlüğün son zamanlardaki en büyük sorunu. tanım içermeyen entryler, üstteki entrylere cevaben yazılan entryler, laf sokma amaçlı bakınızlar bu olaya neden olmaktadır.

tunatuan

tüm gün bilgisayar başında oturup entry kassam bile benden daha çok entry girmeyi başaran yazar. tebrik ediyorum kendisini buradan.

abdullah öcalan

abdullah öcalan

ne çok seveni varmış arkadaş bu adamın. bir orospu çocuğu dedik diye eksiler sıralandı valla. istediğiniz kadar eksileyin, binlerce insanın ölümüne neden olan, binlerce çocuğu yetim bırakan, binlerce anneyi acılar içinde bırakan adam orospu çocuğudur.

ölmesi gereken ünlüler

hayrete düşürmüş başlıktır. bir insanı sevmeyebilirsin ama ölmesini istemek biraz hastalıklı bir fikir.

ayı sözlük itiraf

bugün en yakın erkek arkadaşıma gay olduğumu söyledim ve korktuğum gibi bir tepki almadım. "aktif misin pasif misin" sorusu dışında bir öküzlük yapmadı. *

eşcinsele çocuk teslim edilmez

"keşke seni de eşcinsel bir aile yetiştirseydi de insanlıktan nasibini alabilseydin" dedirten bir başka rte saçmalığı.

fikir intihali

sözlüğe harcadığı değerli saatlerinin en önemli kanıtları olan entryleri silinmekle kalmayıp, yaşananları sözlüğe aktaramasın diye entry yazma hakkı da elinden alınan yazardır. neyse ki son 1 ayda başkalarının sesi olmaya alıştık, bu görevi de üstleniriz.

abdullah öcalan

fikir intihali

tamamen kişisel sebeplerle sözlükte çömez durumuna düşürülen yazardır. düşünce özgürlüğü ve farklı görüşlere saygı uğruna savaştığımız şu günlere hiç yakışmayan bir harekettir. sözlükteki olumsuz giden noktalara dikkat çeken yazarlara kulak tıkamanın milyonları sokağa döken diktatörlükten ve faşizmden farkı yoktur. kaldı ki sözlükte hiçbir hakaret ve küfür içerikli entry yazmayan bir yazarın çömez durumuna düşürülmesinin sözlük kurallarına ne kadar uygun olduğu da tartışılabilecek bir konu. ayrıca kadına şiddetin desteklendiği bazı entry sahibi yazarların bile çömez durumuna düşürülmemesine rapmen, yazarla olan kişisel sorunlardan dolayı yazarın çömez yapılması anti-demokratik hareketin en güzel örneğidir.

gereksiz yere yabancı dilde konuşma ve yazışma ihtiyacı duyan insan

gereksiz yere eleştirilen insan. okulda tüm derslerini ingilizce gören, çalıştığı şirkette sürekli ingilizce sunumlar, raporlar hazırlayan biri olarak mümkün olduğunca dikkat ederim türkçe kelimeleri kullanmaya. hem konuşurken hem de yazarken bir nevi tdk gibi davranırım. sosyal medyada yaptığım paylaşımlarda bile oldukça dikkatliyimdir. ancak bazı kelimeler var ki türkçe'de karşılığı yok kesinlikle. konuşmasının arasına ingilizce kelimeler sıkıştıran insanın amacı da hava atmak değildir çünkü o kişi ingilizce biliyor olmanın hava atılacak bir şey olmadığını zaten biliyordur.

ayrıca şöyle de bir durum var ki konuşmanın veya yazışmanın içine ingilizce kelimeler yerleştiren insanların eleştirildiği yukarıdaki entrylerin (yazar burada entry diyerek hava atmaya(!) çalışmıyordur) neredeyse tamamında yazım yanlışı var. ayrı yazılması gereken -de/-da eklerinin bitişik yazılması, entry boyunca ü, ç, ö gibi türkçe karakterlerin kullanılmaması, özel isimlerden sonra gelen çekim eklerinin kesme işaretiyle ayrılmaması, ayrı yazılması gereken "bir şey" kelimelerinin bitişik yazılması gibi bir sürü hata var.

o zaman adama derler ki eğer bu kadar sahip çıkmak istiyorsan diline önce kendin nasıl kullanılacağını öğren sonra başkalarını eleştir. ben konuşmanın gerektirdiği yerde ingilizce kelimeler kullanıyor olabilirim ama burada ahkam kesen birçok insandan daha düzgün türkçe kullanıyorum. evet, şimdi gelebilir eksi oylarınız.

abdullah öcalan

ne çok seveni varmış arkadaş bu adamın. bir orospu çocuğu dedik diye eksiler sıralandı valla. istediğiniz kadar eksileyin, binlerce insanın ölümüne neden olan, binlerce çocuğu yetim bırakan, binlerce anneyi acılar içinde bırakan adam orospu çocuğudur.