şebnem keskin

bir şarkısın sen programıyla tanıdığımız ve o günden beri kendisine hayran olduğum, sadece türkiye değil dünya çapında güzel bir sese sahip şarkıcı. belki de söylenmesi en zor şarkılardan biri olan whitney houston'ın i have nothing şarkısını whitney'den sonra bu kadar güzel söyleyen birini daha dinlemedim. sam brown 'ın stop şarkısında da harikalar yaratmıştır. buyrun linkler:şu anda iskender paydaşın solistlerinden biri olan ve ikinci albümünde yer alacak olan kendi küçük sesi kocaman arkadaşım. her cuma mask'ta sahne alıyorlar.
artık zerrin özer'in vokalistidir ve her pazartesi zerrin'imin anılarınla gel programında bir iki şarkı söylemekte vokal yapmaktadır. gelişimini gün be gün izliyorum. bu kız çok iyi bir şey olacak.
x factor' e katılarak bir çok kişinin tepkisini çekmiştir, ne gerek vardı falan filandan tutun , şımarıklığına ve acitasyonluğuna kadar edilmeyen laf da kalmadı bu kız için. tabi bir o kadar da olumlu düşüncelerde yok değil. benim bu kadar güzel ve kaliteli bir sesim olsun bırak yapımcının yatağını başbakanın* bile yatağına kadar ulaşırım amk. her türlü övgüyü hak ediyor. toy zamanları bunlar her yol mübah.