ilk eşcinsel ilişkiden sonra yapılanlar

hemcinsiyle olan birinin bu ilişkiden sonra yaptığı şeyler. bence en çok yapılanı dolmuş veya otobüste giderken yolculardan hangilerinin gay olabileceğini tahmin etmeye başlamak.
eve gidip duş almak, sonra gerizekalıya bağlamak, "aneeeymm hasta oldum ben aids oldum" diye kendini kahretmek, adama mesajlar atmak, "bir daha sikilmek için yalvarsam da gebersem de bana yazma, mesaj atsam da cevaplama" gibi saçma sapan mesajlar atmak, sonra adam gerçekten mesaj atmadığında neden mesaj atmıyorsun diye evine gitmek ve bir daha kendini siktirmek. sonra alışıyorsun tabi.
kaçma isteğidir. oldu o zamaaaan.
bıyıklarımı koklamıştım ve ardından; kadında neymiş yaav. diyerekten ''aradığım şey buymuş'' mırıldanmaları ile halkın arasına karışmıştım.
''bugüne değin neden bu kadar ertelemişim?'' diye sormuştum kendime.
şimdi çoğunuz inanmayacaksınız ama, o zamanlar hem full aktif, hem inançli bir müslüman olduğum gençlik zamanları.. ee durum böyle olunca ilk koliden sonra yapılan ilk şey de gusül abdesti almak oluyor haliyle.
sonra elemanla yakındaki bir lokantaya gitmiştik. eleman bana iki lahmacun bir ayran ısmarlamıştı. akabinde bir seyyar satıcıdan kerhane tatlısı alıp yemiştik.
o kerhane tatlısı ne enfes bir tatlıydı, ve o günler ne çılgın günlerdi.. hey gidi hey

(bkz: mantiye lahmacun ısmarlamak)
(bkz: kerhane tatlısı)

stresten, heyecandan kusmak. allahtan kadının üstüne değil de kendi evime döndüğümde vuku buldu.
sol koluma sinen partnerin kokusunu tekrardan koklayarak vay anasını demek
yaladımmı grçekten tadını iğrençti birdaha asla yapmayacagım dıye ertesı gun tekrara yapmak...
o ilk seferi dusunerek uzun seneler kendi kendini tatmin etmek, oral asigi olmak..
kendimi yolun karşısında ki avm'nin tuvaletine atmıştım. ağlaya ağlaya elimi yüzümü yıkayıp şoku üzerinden atmaya çalışmıştım. bundan sonra ne yaparım, ailem yüzümden anlar mı acaba, o kişi benden hoşlandığını düşünmüştü peşime düşer miydi acaba, sokakta annemle gezerken onla karşılaşır mıydık gibi saçma sapan bir sürü soru geliyordu. kafamı kaldırıp aynaya her bakışımda bir değişiklik arıyordum. ben hala aynı ben miyim diye.
sonra eve gitmiştim. üzerimde seviştiğim adamın kokusu vardı. bana ait olmayan bir kokuydu. eve girer girmez kıyafetlerimi üzerimden çıkarmalı banyo yapmalıydım. doğruca banyoya girdim, kaynar suyun altında yıkandım. boy abdesti aldım. tövbe ettim. hevesimi aldım, bitti artık dedim.
banyodan çıkınca, kurulanırken kirliler sepetinde duran çıkardığım çamaşırları gördüm. aklıma 1 saat öncesi geldi. kendimi kötü hissettim tekrar. bir poşete doldurup hepsini çöpe attım.
o sırada televizyonda yalan dünya oynuyordu, eve çıkıp ailemle onu izledim.
gizlice eve girip annemin sütyenimin kaybolduğunu farketmeden yatıp uyumaya çalışmak. salak karı ilk seferde kopçayı koparmıştı.
"sıçtım bir kere daha gagana sistem" demiştim. bu yüzden uzun süre yüzümde silemediğim bir gülümseme ile dolaştım. beni baştan çıkaran partnerim tarafından farklı algılandı tabii ki bu halim, ben de açıklamalar yapmaya gerek görmedim.

sonraki deneyimlerimde de en küçük suçluluk duygusu yaşamadım. benim için hayatı gazlamak ve her alana parmak atmak anlamındaydı. gurur duyuyordum kendimle.

rahatsızlık sonradan geldi... bir erkeğe aşık olduğumda!
bi sigara yakmıştık . haha
bir şeyin yapılabilmesi için öncelikle böyle bir ilişkinin yaşanması gerekir.
  • /
  • 2