profesyonel acemi

Durum: 70 - 0 - 0 - 0 - 23.03.2014 15:34

Puan: 852 - Sözlük Kezbanı

11 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

asiri sicak ve serbest
  • /
  • 4

delirmek için sebepler

oral seks yapacak fırsat bulamamak..

günün sözü

bekaretini sözlükte satan gay

sevgiliyi poposundan öpmek

gizli gay

benim o ben. benim o canı acıyan .. benim o her gece rüyalarında tabuları yıkan.. bağırıyrum sadece sessiz harflerle..

sevgi mi seks mi

paris

makyajsız da güzel olabileceğinin kanıtı olan hatunlarla dolu olan sokaklara sahip güzel şehir.

insanları tanıyıp önlem alamamak

insanın canını en çok acıtandır a dostlar. yıllarca elinden freud düşürmemiş şu kardeşinizin, fuck bodynizin ya da artık neyinizsem amk, kendine dair keşfettiğim en gerçek şey. lan arkadaş, işte olsun, özel hayata olsun, hiç tanımadığım insanlara karşı olsun tespitlerim inanılmaz başarılı ve tehlikenin nereden geleceğini mükemmel bir şekilde kestirebiliyorken kendimi insanların acıtıcı yanlarından, ikiyüzlülüklerinden, sinsiliklerinden koruyamıyorum. ya bu insan var ya.. düştükçe yükseldiğini sanıyor ya.. işte tam bu nedenden dolayı flermonik olarak amk!

tahrik edici sözler

deep throat sırasında çıkarılan zorlanma sesi.

hayatı ıskalamak

küçüklükten beri kulağımda yer etmiş kavramdır. ne anlama geldiğini bir kaç sene öncesine kadar anlamamıştım. ama iş hayatına girip 2 3 sene çalışınca ve o hayatın aslında bize küçüklükten beri öğretilen hayattan ne kadar olumsuz anlamda farklı olduğunu görünce en çok kullandığım söz öbeği oldu. işe git, eve gel, uyu, erken kalk, işten çık, uykusuzluktan öldüğün için mecburen eve git ve çarpı 365. su soktuğum kısır döngü yüzünden beni ben yapan hiç bir şeye zaman ayıramaz oldum. ne bir kitaba başlayıp bitirebiliyorum, ne vizyonu takip edebiliyorum. kurudum lan!

eşcinsel olunduğunun ilk fark edildiği an

yaşım 19 du. ingilizce öğretmek için bir komşumuza gitmiştim. çocuk duştan çıktığında şaka olsun diye sarındığı havluyu açıp kapadı. ve sonra ben bütün hayatım boyunca oral fantezisi kurdum..

kendini fantezi kurarken yakalamak

sık sık içine düştüğüm durumdur. yoğun çalışma temposunun arasında düşlediğim pasif tandanslı fantezilerden dolayı kafam nal gibi olmuş, aynı zamanda sigara krizim de tutmuştur. yapılacak şey belli: en kısa yoldan bir kaç kat aşağıda bulunan personel kafesine ( cafe anlamında amk. yoksa sirkte çalışmıyorum. ) inip taze yapılmış filtre kahveden kaynar bir bardak almak ve sigara içilebilen bölüme çıkmak. güzelliğe gel ki benden başka hiç kimse yoktur. o andan sonrası muallakta arkadaş. yok. yok yani bildiğin yok. bundan 10 dakika sonrasına alalım sahneyi, yani bir nevi flash forward yapalım, vaziyet şu: sol elim kumaş pantolonun içinde kuytularımı ve cazibeli penisimi okşuyor, diğer elimde ise bir nefes alınmış ama külü neredeyse yarıya kadar gelmiş sigara. boxerdaki hafif ıslaklık da cabası. had, buyur.. neyse ben bir molaya çıkayım.

ayı sözlük yazarlarının kan grupları

erkeğin orospusu

tehlikeli olandır. sinsidir. tedaviye muhtaçtır.

metrobüs fantezisi

milletin yorgunluğunu almak. neticesinde bir daha yormak.

ayı sözlük yazarlarının gün ışığına çıkmayı bekleyen fantezileri

hamam da oral seks yapmak ve dudaklarımın yapış yapış olması.. hiç yapmadım maalesef..

uyuyan sevgilinin ağzına vermek

yeni fantezim. tabii uyuyan ve dudaklarına sürtülen ben oluyorum.

travesti

her birine ayrı ayrı zaafım olan guzeller..

aşkım içimde kal

o ana kadar ne mastürbasyonlar görmüştür bünya, ne fanteziler hayal etmiştir.. uzun süren banyolar, ıslak biten rüyalar.. sonunda bir cesaret patlaması yaşamıştır. bulmuştur onu. "o" olup olmadığına baktığından emin olmadan. yılların yangınıyla en tatlı yerinde söyler sevişmenin dudaklar: "aşkım içimde kal.."

s and m

san francisco senfoni orkestrası ve metallicanın yamulmuyorsam 2000 li yıllarda beraber yaptıkları albumun adıdır. efsanevidir.
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 70

yana yatmış penis

öpülesidir. sevkat gösterilesidir. net.

ilk cinsel deneyim

komsunun ogluna ingilizce ogretirken kendimi oral seks yaparken buldum.. daha sonra dusunurken. neyi mi? yutsam mi tukursem mi..

sevmek ile sevişmek arasındaki fark

ego ile id arasindaki farktir. net.

anal seks

acemiliğimden mütevellit rüyalarıma giren zevk deryası.. öpülüp doyulası..

pissing

hiç bir fanteziyi yapılamaz bulmamama rağmen buna ısınamadım. tanım isterseniz: sıcak yaz yağmuru.

delirmek için sebepler

oral seks yapacak fırsat bulamamak..

kendi kendini sikmek isteyen insan

komik olmayan başlıktır. yıllardır saklanan gizli duygulardan ve fantezilerden haberdar olduğu için kendisiyle sevişmek ister her insan. bence.. ben de çok isterdim. ama tek yapabildiğim kendi omzumu küçük öpücüklere boğmak.. banyoda.. buhar odasında..

travesti

her birine ayrı ayrı zaafım olan guzeller..
Henüz takip eden biri yok.