gizli gay

hiçbir zaman keşfedilemeyecek bakir cennet gibi cam fanusunun içinde durur. o kadar gizlidir ki yanınızdan geçse farketmeniz mümkün değildir. profillerde de bu gizemlerini korumak için haklı olarak fotoğraf kullanmaz, gizli olduklarının altını koyu koyu çizerler. haklarında gizliliklerinin yüzlerinin eskimesiyle ilgili olabileceği iddiaları dolaşır durur. başkasının gizliliği aleni gaylerin çenesini yorar durur.
cam2cam faaliyeti dışında deneyimleri olmaz bir çoğunun, kamerada da sadece göbek pipi taşak görüntüsü vardır, yüzlerini açmazlar. internet ortamında açtıkları profillerde manzara resimleri, çicek böcek resimleri, başka adamların resimlerini kullanırlar. nereye kadar gizleneceklerdir bilinmez, aktif olarak bir yerden başlarlar, bir dönem ap olurlar sonunda pasif olabiliyor olarak evrimlerini tamamlarlar.
bilirsiniz ki saman altından su yürütenler vardır, işte gay life taki saman altından su yürüten cinstendir.
gizlidir, çok gizlidir ama yatmadığı tanışmadığı yoktur. gizli gay gizli değildir; sadece namus ayaklarına yatan gay çeşididir.
birisi ile sex yaptığında madem gizli maskeyle dolaşsın, sex yapsın o zaman...
kendilerini gizli olarak tabir edip günde en az 10 kişi ile msn vb iletisim araçları ile cam2cam görüşmeler yapıp 30 günde 300 kişi ile görüşen bir kişinin nasıl bir gizliliği olur kafamda hep soru işaretidir... bu arkadaşlar namuslu ayaklarına yatıp genelde evlidirler veya evli olduklarını söyleyerek gizliliğinin kalıcı olmasını sağlamaya çalışmaktadırlar.gayin gizlisi mi olur yaw? adam bir kişi ile tanışmış olsa gizliliği kalmamıştır...
ekonomik ve sosyal nedenlerden dolayı, hayatla ilgili beklentilerini, hayallerini, umutlarını, mutluluklarını, cinsel ve duygusal ihtiyaçlarını saklamak zorunda olan eşcinsellere denir. hayatı kompartmanlara bölmeden yaşayabilmek için, eşcinsellerin açılması gerekir. açılma sancılı geçebilecek bir süreçtir.

buradaki püf nokta, bireyin açılacağı kişileri seçerken gerçekçi olmasıdır. gerçekten ortada sınırlayan bir şart var mıdır yoksa açılmanın getireceği sıkıntılarla yüzleşmeye mi çekiniyorum?

misal üniversitede okuyan bir gencin ailesine açılması her zaman beraberinde arzu edilen özgürlüğü getirmeyebilir. ebeveynler çocuklarına cep harçlığı ile santaj yaparak çocuklarını sınırlama yoluna gidebilirler. bu yüzden açılma işe başlayıncaya kadar ertelenebilir.

ya da askerlik ve öğretmenlik gibi mesleklerde açılmak şu an için imkansız gibidir.
belki ailesi sizin aileniz gibi medeni değildir, belki ailesi oğullarının ipne olduğunu öğrenirse kafasına sıkacak, belki bu modern toplum bile daha onu kabullenememişken o da, belinde silah olan abisinden saklanıyordur. olamaz mı? olabilir. o yüzden gizliyse bırakın gizli kalsın, fazla kurcalamayın.
hem inanın fotoğraf yayınlamayan gaylerin çoğu sokakta daha cesur ve sevdikleri adamların ellerini daha korkusuzca daha mertçe tutarlar. hetero ortamdaki tüm nefret bakışlarına rağmen inanın yine de sevdiği adamları öpüp yerlerine hiçbir şey yapmamış rahatlığında otururlar. bırakın fotoğraf yayınlamasınlar, bırakın yüzlerini herkese göstermesinler ama sevgilerini en uç noktada ifade etsinler. siz de o çıkıp birşey söylemedikçe onu afişe etmeye fotoğraflarını görmeye çalışmayın. hayatı hakkında nasıl kararlar alması ve nasıl yaşaması gerektiğini ona bırakın. adı gizlilik olmayan ama gizli diye etiketlenmişse de bırakın gizli kalsın.
onlar gay gibi değillerdir onlar gizli gaydir.
bazen o kadar iyi saçmalıyorsunuz ki hayret ediyorum.
daha küçüktür ailesinin verdiği desteğe muhtaçtır.açılırsa dımdızlak ortada kalır hayatta kalabilmek için büyük şehire gidip bedenini oğlancılara satmak zorunda kalmak istemiyordur.büyüktür binbir güçlükle okuyup bin bir güçlükle iş kariyer sahibi olmuştur bunları kimle sikiştiğini açıklayınca kaybedeceğinden göt korkusu vardır.bazıların da hem göt korkusu hem can korkusu vardır.onca baskıdan sonra bir de kendisi gibi olanlardan dışlama görür.siz gizli geyleri eleştirenler merak ediyorum gey sitelerinde yüzünüzün resmi vardır diye çok mu outsunuz?
#31# kare yaparak gizlenen gaydir..
cinsel seçimini mahalle baskısı yüzünden karanlıkta yaşamak zorunda kalanlar, kendilerine bile itiraf edemeyenlerdir. *
genelde sinsi ve tırsak karakterde olurlar. tecrübeyle sabittir.
bazen cesur olmak aptal olmaya denk gelir.hayatta herkesin şartları eşit değildir; bunlar unutulmadan düşünülmelidir ve yazılmalıdır.
lübuncada " böcek" denilir kendilerine.
kendi içinde kimliğiyle barışık olsa da, dışarıdan gelecek tepkilerden -özellikle aile eşrafından ve arkadaşlardan- çekinerek onların yanında değilmiş gibi davranmak zorunda kalan eşcinsel... yani ben.

aslında herkes anlıyordur. ne kadar dikkat etmeye çalışsam da bir kelimemle bir işaretimle ama kimse açıkça sormadığı için ben de kimseye söylemiyorum. maddiyatla, sevgiyle, kendiyle barışık olmayla filan alakası yok, sadece söylememin doğru olduğunu düşünmediğim insanlar var,, kaybetme korkusu belki, ya da anneme söylersem bakışlarına yerleşecek, bir daha asla çıkmayacak ve her baktığımda içimi kanatacak o bakışın korkusu... ama ibne miyim? evet sapına kadar ibneyim, gerçek bu... erkekleri seviyorum.
az önce oldum. kafası çok güzel lan.*
tarifi bu kadar öznel bir şey görmedim daha bu sözlükte. entry'leri okuyunca düşünmeye başladım ben de bunun ne olduğunu. yazarların bu konuya iki türlü eğildiğini gördüm:

1- kendisinden daha gizli olanları gizli gay diye yaftalayanlar ve bu durumu tiye alanlar.
2- kendisini gizli gay tanımına yakın bulanlar ama bu durumu mevcut koşullardan ötürü haklı ve yapılması gereken bir şey olduğunu söyleyenler.

ben gizli gayi şu ana kadar hep "eşcinsel olduğunu kendine bile itiraf edemeyen eşcinsel" olarak tanımlamıştım. bu kadar insan yanlış bilemeyeceğine göre herhalde ben yanılıyorumdur. ancak yanılmadığım bir şey var, o da şu: gizli gay tabiri eşcinsel jargonuna ait bir niteleme değil. heteroseksüeller bunu kullanırlar. peki kim için kullanırlar? aslına bakarsanız hemen hemen hepimiz için kullanırlar. şöyle ki: eğer ben eşcinselim diye bağırınıyorsan, ya da konuşmalarınla, kıyafetlerinle, hareketlerinle kısaca görünür bir eşcinselsen ibnesindir. yok eşcinsel olduğuna dair herhangi fiziksel bir sinyal vermiyorsan ama eşcinselsen gizli gay'sindir. ama yine de onlar için dalga malzemesisindir. size önerim şudur son olarak; heteroseksüellerin kurduğu kavram ve anlam sistemiyle düşünmeye çalışmayın, sonuç hiç bir mantık düzlemine oturmuyor çünkü.
  • /
  • 3