gizli gay

hani bir şeyi saklarsınız da sonra bulamazsınız, bence gizli gay'ler de bir süre sonra bulamadığı için evlenip gidiyorlar.
hepimizin hayat şartları farklıdır ancak; bunların evli ve gizli olanlarından felaket tiksiniyorum. yanların da küçük çocuklarını görüyorum bir de.. bu tip insanlardan herşeyi beklerim. sizin ben o yalan dolu, tırsak ve vicdansızca yaşadığınız hayatlarınıza tüküreyim!
gizli olmak zorunda olan geydir. her geyin bazen olması gereken durumdur. gönül isterdi ki herkese rahatça söyleyelim.
herkesin hayat şartlarını bilemeyecegimiz için yargılamadan evvel mümkün olduğunca empati yapılması gereken kişidir. ayrıca herkesin kendisi gibi olduğu mecralarda gizlenmesine bir türlü mantık uyduramadigim bilhassa ayar olduğum kisidir. yani seni bir eşcinsel uygulama ya da alanda tanıdığın görse ne olur görmese ne olur be adam, annem anneni kerhanede görmüş muhabbetinden başka bir durum mu var yahu diye yükselmek istediğim ama hayat onun olduğu için ona dokunmayan yılan olmayı seçtiğim kişidir.
keeeeeeeeşke milletimizde biraz beyin olsa da kendilerini saklamasalar.

ya ben cidden çok isterim sokakta 60-70 yaşında el ele tutuşan amcalar, öpüşen teyzeler, birbirini kucaklayan eşcinsel çiftler görmek.
eşcinselliğini henüz benimseyememiş ve yahut inkar edip, hatta eşcinsellere hakarette bulunabilen şahıstır. türkiye gibi ortadoğu ülkelerinde bolca bulunan bu vasıflı insanlar genelde ataerkil örf, adet, töre, gelenek, görenek, ve din gibi unsurların etkisi altında kalıp öz benliğine hayat şansı vermeyen insanlardır.
eşcinselliğimi benimsemiş ve eşcinselliğe hakaretlerde tepkimi bir şekilde koyan insan olarak başıma birşey gelmeyecekse o benim.

kimliğimi söylediğim arkadaşlar var ama ailem henüz bilmiyor. bilirseler muhtemelen reddedecekler ve karşıma da buna değecek bir insan çıkmadı şu ana kadar. ama bilmeden yargılamak ve genellemek güzel tabii, insana kendini güçlü ve yukarıda hissetiriyor sanırım.
  • /
  • 4