gizli gay

iki durumda olunabilir kanımca.birincisi evli olmak,ikincisi de straight görünmek ki bu ikincisi sokakta yürürken anlaşılmamanıza yarar yoksa nekadar maskülen de olunsa belli bir yaşagelip hala bekarsa ve kız arkadaşları da yoksa gizli değil,kendini gizli zanneden gay vardır.
bana gizini söyle sana gay olduğunu söyleyeyim.
hetero insanlar herhangi bir fantezisinden rahatça bahsedebiliyor da tercih kılavuzuna mı sıra geldi.

mesela ben shibari sevdiğimi söylüyor muyum hayır,
görsellerden baktın mı evet,
korkutucu geldi mi evet,
ben korkutucu muyum çoğuna göre evet. *
konuyu iki yönüyle incelemekte fayda olduğunu düşünüyorum..
birincisi günlük yaşantısında aleni bir şekilde mahalle baskısı sebebiyle çıkıp "ben gayım" demeyen/ diyemeyenler
ikincisi ise aldığı din eğitimi ve sistem tarafından söylenen herşeye inanması için programlandıkları için kendine bile "ben gayım" diyemeyenler.. ki 7.hislerim ülkemizde bu gay tipinin eşcinsellerin %60 ını oluşturduğunu söylüyor.. bu açılımdan sonra konuyu sanırım birkaç farklı şekilde ele alabiliriz..
neden.. neden bir insan kendine bile açılamasın.. çünkü sistem istemiyor.. kendine açılamayan adam biriyle evlenip kendini mutsuz ediyor yetmiyor sevemediği için eşini de mutsuz ediyor.. sistem onun gibileri itin götüne sokup çıkarta sokup çıkarta mutsuz nesiller inşaa edip refah oranını düşürüyor..
yetmiyor gencecik gay kardeşlerimiz kendilerini asıyor.. hissettikleri o saf tertemiz duyguyu şeytan sandığı için..

toplum olarak kilometrelerce yol katetmeliyiz neyazıkki 1-2-5-10 yılda değişecek birşeyler olduğunu sanmıyorum ama 50 yıl sonra belki onlarca kardeşimiz eşcinsel olduğu için kendinden nefret etmez..

umarım..
gizli gay benim için gizliyim diyenden ziyade erkeklere ilgi duyduğunun farkına varamamış homofobiklerdir. bunların çoğu biseksüel olduğundan erkek tarafına hiç yaklaşmamış ama bilinçaltında olayın farkında olduğundan bu yanına karşı belki de istemeden nefret geliştirmiştir. bir yerlerde okumuştum, insan beğendiği kişiye karşı beğendiğinin farkında değilse nedensiz şekilde öfkeli olurmuş, en büyük aşkların nefretle başlaması da burdan gelirmiş.
1- aile, arkadaş, okul, iş ortamlarında gay olarak bilinmeyen. (ki bu benim)

2- homofobiğin önde gideni olup, aslında eşcinselliğin doruklarında gezmek isteyen; bunu öyle bir baskılayıp ki, kendisi bile görmeyen.
hani bir şeyi saklarsınız da sonra bulamazsınız, bence gizli gay'ler de bir süre sonra bulamadığı için evlenip gidiyorlar.
hepimizin hayat şartları farklıdır ancak; bunların evli ve gizli olanlarından felaket tiksiniyorum. yanların da küçük çocuklarını görüyorum bir de.. bu tip insanlardan herşeyi beklerim. sizin ben o yalan dolu, tırsak ve vicdansızca yaşadığınız hayatlarınıza tüküreyim!
gizli olmak zorunda olan geydir. her geyin bazen olması gereken durumdur. gönül isterdi ki herkese rahatça söyleyelim.
herkesin hayat şartlarını bilemeyecegimiz için yargılamadan evvel mümkün olduğunca empati yapılması gereken kişidir. ayrıca herkesin kendisi gibi olduğu mecralarda gizlenmesine bir türlü mantık uyduramadigim bilhassa ayar olduğum kisidir. yani seni bir eşcinsel uygulama ya da alanda tanıdığın görse ne olur görmese ne olur be adam, annem anneni kerhanede görmüş muhabbetinden başka bir durum mu var yahu diye yükselmek istediğim ama hayat onun olduğu için ona dokunmayan yılan olmayı seçtiğim kişidir.
keeeeeeeeşke milletimizde biraz beyin olsa da kendilerini saklamasalar.

ya ben cidden çok isterim sokakta 60-70 yaşında el ele tutuşan amcalar, öpüşen teyzeler, birbirini kucaklayan eşcinsel çiftler görmek.
o kişi benim ama inanın kötü biri değilim.
eşcinselliğini henüz benimseyememiş ve yahut inkar edip, hatta eşcinsellere hakarette bulunabilen şahıstır. türkiye gibi ortadoğu ülkelerinde bolca bulunan bu vasıflı insanlar genelde ataerkil örf, adet, töre, gelenek, görenek, ve din gibi unsurların etkisi altında kalıp öz benliğine hayat şansı vermeyen insanlardır.
eşcinselliğimi benimsemiş ve eşcinselliğe hakaretlerde tepkimi bir şekilde koyan insan olarak başıma birşey gelmeyecekse o benim.

kimliğimi söylediğim arkadaşlar var ama ailem henüz bilmiyor. bilirseler muhtemelen reddedecekler ve karşıma da buna değecek bir insan çıkmadı şu ana kadar. ama bilmeden yargılamak ve genellemek güzel tabii, insana kendini güçlü ve yukarıda hissetiriyor sanırım.
içten içe sizi ele geçirebilecek kadar tehlikeli olan gay versiyonlarıdır. bulaşmamak lazım pskopatları çoktur.
çoğu yalancı maalesef. ben gizliyim diyorlar ama gizliliklerine hiç dikkat etmiyorlar. mesela bir süredir flört ettiğim sözde aşırı gizli herif bugün istanbul'da çıkan gökkuşağının fotoğrafini paylaşmış storisinde. şok geçirdim. takipten çıktım direkt. aile hesabım olduğunu da söylemiştim halbuki...
  • /
  • 3