sevdiğinin düğününde göbek atan adam

Durum: 187 - 4 - 1 - 0 - 03.12.2022 22:34

Puan: 4106 - Sözlük Kezbanı

10 ay önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

Toyfriend material
  • /
  • 10

ukraynayı destek için yapılabilecekler

kız ben hep mağdur halkların yanında olmuşumdur. sen suriyeli mültecileri "size sakso çekemem kusura bakmayın çünkü bu ülkede kürtlerin dili yasaklanmıştır" gibi saçma bahanelerle reddederken benim gaziantepde vermediğim ay pardon yani yardım etmediğim suriyeli kalmadı!
zelensiki ve ukranya halkı için de daha savaşın ilk günlerinde ukranyaya gidip yardım teklif ettim ama ingiliççe bilmedikleri için yardım edemedim.
en son vi at layving diyip ayrıldım ordan!
aha bu da ispatı:

shakiro 2

ortaokul hande yener yalanın batsın performansını izlemek için neler vermezdim

gülme krizi

insanın nefesi kesilir gözunden yaş gelir. dışardan göründüğü gibi degildir zordur
allah yardım etsin. biz çok şükür yıllardır gulmedik.

konuşulan adamın torunlarının olması

xx atmadan buluşalım diyen tip

bu teknoloji çağında hala kalmış bu tipler maalesef. görmeden niye vaktimi harcayayım ki?
gerçi ben artık nude kullanmıyorum. 21. yüzyıldayız. artık her medeni insanın amatör pornoları var. xx ler çok yanıltıcı oluyor. ben video atmayanlarla asla buluşmuyorum.
video atamayacaklar yazmasın!

yds’den 65 altı alan erkeklerle görüşmeme kararı almam

65 üstü belki çevirilerine yardım eder
65 altı seni yatakta evire çevire s.ker
tercih senin güzel kardeşim.

gün geçtikçe yaşanan paçozlaşma

ayrıca baktım şimdi paçoz kefal türünden bir balıkmış. onu da allah yaratmış. ask olsn yakışıyor mu böyle hayvan bir bireyi ötekileştirip hor görmek ve çirkin yaftası yakıştırmak?? sen o balığın güzelliğini görememiyorsan çirkin olan o balık değil senin gözlerin ve kalbin!!! gürcü bir bireysin!
edit: türcü bir birey yazacaktım. istemeden ötekileştirdiğim tüm gürcü bireylerden özür dilerim. kendim istemeden ırkçı bir birey gibi davrandım.

gün geçtikçe yaşanan paçozlaşma

demet akalın zarif bir kuğu gibi ancak paralel evrenlerde falan süzülebilir diye düşünüyorum.

togg'da sakso çekecek ilk vatandaş

cnn muhabirinin togg'a bindikten sonra bakana "demin biz ne yaşadık" demesi ile aklıma gelen off burada ne si..şilir fikri...
bulunduğum ilçenin ülkü ocakları idari amiri olan sevgilim ismini yazdırmış. togg'da bunu yaşayan ilk kişi belki de ben olabilirim! allah'ım nasip et.

kıskancım deyip grup seks isteyen sevgili

tren yaparsanız ve sen en önde sevgilin ortada olursa kıskanıcak bişeyi kalmaz kardeşim. ben eski sevgilimi böyle ikna etmiştim threesome a. veya o beni ikna etmişti tam hatırlamıyorum.
sonra da üçüncü bizi diğer pozisyonlara ikna etmişti gerçi. gavatlığa yeni başladığım zamanlardı tam hatırlamıyorum...

buluşulan kişinin soft seks seven bir ezik çıkması

dün başıma gelen büyük hayal kırıklığı. beni duvardan duvara vurur diye beklerken adam gelmiş sarılıp boynumdan öpüyor. laubalilik sevmesem de ön sevişmedir diyerek tahammül ettim ama baktım birazdan diyor ki ben en çok sevişmeyi seviyorum. boyundan posundan utan! maalesef böyle ruh hastaları da var yapacak bişe yok.

ilk anal seks

ya bu ilk defa pasif olacak bazı kezbanlar neden onlarla yatacak kisinin çok şanslı olduğu tribine giriyor acaba? çok gülüyorum. daha gecen gün hornette böyle bir premsesle konuştum ve beklediği ilgiyi göremeyince ilkini sana tattırmam diyip engellemisti beni jdfsjkl

bekareti kutsayan kültüre yamanmaya çalışıyorsanız üzgünüm ama orada kızlık zarı yok premses.

benim şahsi deneyimim bu ilk olacak geyigini yapan gaylerin seksinin hiç tat vermediği. koşarak uzaklaşın derim.

ayı sözlük altın günü

ben sevdiğime düğününde çeyrek taktıktan sonra bir daha altın almadım.
ama köprünün altından çok sular geçti. yapalım valla ne olucak.
bir kısır yaparım parmaklarınızı yersiniz ha!
düzenlicem bu zirveyi bekleyin!

alttaki yazara soracaklarım var

kardeşim sen bir ilişkiye başlıyorsan en başta karşındaki insana güvenmen lazım. güvenmeyip test isteyeceksen hiç başlama o zaman bu ilişkiye çünkü yürümez.
bana da biri zamanında teklif etmişti test yapmayı korunmadan seks yapalım dediğimde. bende bişe yok sen de var mı diyorum yok ama yine de korunalım diyor. e o zaman kusura bakma ama demek sende bir hastalık var diyip psikolojik üstünlüğü ele geçirmiştim.
sonra uzun süre korunmadan beraber olduk. ta ki benim başkalarıyla yattığımı öğrenene kadar. onlarla korunup korunmadığımı sordu. bende yalan olmaz dedim korunmuyorum diye. ama tabi ki herkese soruyorum hastalık olup olmadığını. sonuçta kendim dahil kimseyi riske atmak istemem. ama cahil ve korkak olduğu için bağırıp çağırıp gitti.
hem böyle kötüyü çağırırsanız size daha çok aıds bulaşır. sakınan göze çöp batar diye boşa dememişler.

ben insan sarrafı olmuşum adama bir baktım mı anlarım hastalığı var mı yok mu diye ama siz yine korunun. ama ciddi bir ilişkiye başlayacaksanız da sevgilinize güvenin. güvensiz hiçbir ilişki yürümez!


aşağıdaki yazar,
gay olduğunu bilmeyen hetero bir erkek yıkanırken "bilader sırtımı keseler misin ikimiz de erkeğiz zaten" dese gidip sırtını keseler misin? etik olur mu sence? arkadaşım yıkanırken böyle bişe geldi aklıma. çağırsa asla gitmem diye düşünmüştüm o zaman ama bakmadan kese yapsam mı diye de aklıma geldi sen olsan ne yapardın?

konuşulan adamın whatsapp profil fotoğrafında çocuğunun olması

ay en sevdiğim şey beraber olduğum adamın çoluk çocuğunun rızkını benle yemesidir zaten ^⁠_⁠^

house of the dragon

 spoiler!
luke'un ölümü beni çok etkiledi ya. şerefsizler üzdüler

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

valla iki seçenek var biri cumhur ittifakı biri millet ittifakı. cumhur zaten bizden nefret ediyor.

geriye tek bir seçenek kalıyor millet ittifakı.

tamam millet ittifakında da çatlaklar var. chp ve ittifakın gizli ortağı hdp evlilik eşitliğini desteklerken iyi parti ve deva partisi doğrudan evliliğe çekimser kalıp civil partnership'i destekliyorlar. saadet partisi ise ibne evliliğine karşı jdfskllsl ay şaka şaka hepsi bizden nefret ediyor hahahahha

ölüm ve sıtma arasında tercihlerimiz maalesef.

trans erkekle seks yapar mısınız sorunsalı

gay olduğum için erkeklerden hoşlanıyorum ve erkeklerle seks yapıyorum.
yani cevap evet.

biraz ötekileştirici bir başlık olmuş. tabi herkes kimle isterse onla yatar. trans erkeklerle yatmak zorunda da değilsiniz ama trans erkeklerle yatar mısınız diye anket başlık açmak sanki biraz talihsiz olmuş gibime geldi.

çektiğim saksolar haram olsun

asıl ben emdiğin sütümü helal etmiyorum şeklinde cevap verilebilecek beddua.

gay ilişkide partnerine kocacım diyen erkek

  • /
  • 10

ukraynayı destek için yapılabilecekler

ya zelenskyy geçen yine konuşma yapmış. nasıl üzüldüm anlatamam. oturup düşündüm ne yapabiliriz diye. bence elimizden gelen her şeyi yapmalıyız ukrayna için. yani zelenskyy motive olsun diye elimden ne geliyorsa yapmaya, ne varsa vermeye hazırım. normalde a'yım ama kesinlikle eğer motive edecekse vereceğim. tatlı adam, allah bilir ne çekiyordur, hatta çekmeye fırsatı bile olmuyordur.
sırf o savaşta diye için geçen hornette yazan rusu engelledim. yapamam dedim.

lütfen siz de az çok demeyin elinizden ne gelirse yapın. challenge modası geçiyor ama başlatmak istiyorum yine...

sen de vermeye hazır mısın @sevdiğinin düğününde göbek atan adam, top sende!!

hivfobi

hıvfobi, kişinin riskli davranış sonrası(veya hiçbir riskli davranış olmadan) aksi yöndeki tüm kanıtlara rağmen hıv ile enfekte olduğunu düşünmesine denir. bu kişiler defalarca test yaptırmalarına rağmen test sonuçlarına inanmakta güçlük çekmekte ve bir türlü ikna olmamaktadırlar. şüphelerinin bir şekilde haklı olduğunu kanıtlamak için internette çok fazla zaman harcayabilirler, cinsel ilişkilerinde hıv’den korunmak için mantıksız ve gülünç yollar kurgulayabilirler.

peki fobiler nasıl oluşur?

bu konuda pek çok fikir olsa da fobi geliştirmenin nedeni bütüncül olarak açıklanamamaktadır. bazı araştırmalar anksiyeteye yatkın kişilerin fobi geliştirmeye eğilimli olduğunu gösteriyor. kimi ruh sağlığı uzmanları genetik nedenler üzerinde dururken; kimileri fobilerin kaynağının kişinin hayatındaki olumsuz olay ve deneyimlerin sonucu olduğuna inanıyor. örneğin çocukken boğulma tehlikesi geçiren biri sudan korkabilir ya da daha önce asansörde kalan biri asansör fobisi geliştirebilir. veya geçmişte bir şekilde hıv’e bağlı bir nedenden hayatını kaybeden birini tanıyan bireyde fobi gelişebilir. fakat böyle basit bir sebep-sonuç ilişkisinin kurulduğu vakalar çok enderdir; tahmin edilenin aksine pek çok kişi fobisinin nedenini basitçe açıklayabileceği bir deneyimden söz edemez.

hıvfobinin gelişmesine neden olan önemli faktörlerden biri hıv bulaşına neden olabilecek bir davranışın, enfeksiyon riskine ek olarak, nasıl enfekte olduğunu açıklama riskini de beraberinde getirmesidir. kişi hatalı olarak algıladığı davranıştan dolayı suçlu hissedebilir; bunlar çoğunlukla seks işçisiyle cinsel ilişki, ilk cinsel deneyim, zina düşüncesi, ilk eşcinsel ilişki deneyimi gibi pişman olduğu davranışlardır. hıvfobik kişiler hıv’i işledikleri suçun cezası olarak görürler; kimi zaman bu suçun/günahın bedelini ödeyebilmek için tanı almak isteyebilirler veya tanı almış gibi davranabilirler.

diğer fobilerden ayrı olarak kültür hıvfobinin en önemli kaynağıdır. kişi ailesi, sosyal çevresi, dini, medya ve toplum tarafından kuşatıldığı basmakalıp yargılarla hıv damgalamasını içselleştirmekte ve bir döngü halinde toplumsal damgalamaya katkı sunmaya devam etmektedir.

kaynak: https://pozitifyasam.org/blog/bir-korunm...

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

6 kasım 2022 izmir lgbt karşıtı yürüyüş

ülkede nefretin suçu yok ki

buluşulan kişinin soft seks seven bir ezik çıkması

öpüp kokluyor sarılıyor diyince tüylerim diken diken oldu. bir gayin başka gaye duygusal yakınlık ve bağlılık göstermesi çok korkutucu. samimiyet ve derinlik gay aleminin gulyabanisi

ayı sözlük altın günü

altın kaç milyor olmuş haberin var mı yar yar haberin var mı?

altını geçtim kişinin maliyeti bile arttı.böyle deyince halk tv nin krizdeyiz programı gibi oldu.

trans erkekle seks yapar mısınız sorunsalı

evet biraz talihsiz bir başlık oldu ama niyetim kötü değildi. burayı okuyacak trans erkeklerden özür dilerim .

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

cemaatler, siyasal islam, sağ partiler: sandık bizi nereye götürecek

https://velvele.net/2022/10/27/cemaatler...

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

lgbti+ topluluğunun çok az, hiç denecek kadar az konuştuğu ama konuşmamız gereken tek gündem. bu gündeme dair lgbti+'ların yazdıkları ya da lgbti+'ları ilgilendiren yazıları bu başlıkta toplayacağım. katkılarınınız bekliyorum.

14 ekim 2022 amasra maden ocağı patlaması

şehit şehit diye diye milleti ağzını açamaz hale getiriyorlar gerçekten iğrençler.

Toplam entry sayısı: 187

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

üzerimde şal var sağol. pavyondan yazıyorum zaten. kiramı ödeyemeyince rio club da çalışmaya başladım.
başlığı ask olsn yüzünden kütahya'da pavyona düşmem şeklinde düzeltebilir misiniz?
beni pezevenklerin elinden kurtaracak cesur bir erkek arıyorum.

kaçıncı buluşmada sevişilir

ilk buluşmada verecek kadar namussuz değilim. gay olmamız namussuz olmamız gerektiği anlamına gelmez. çoğu gay maalesef ar damarı çatladığı için ilk buluşmada hemen sikiş sokuş.
ben ilk buluşmada uyum olursa en fazla bir sakso çekerim ölçülü bir şekilde. asla deep throata varmaz. bu sonuçta ilk görüşme daha. eğer çok ciddi bir uyum varsa arkadan hafif sürtme olabilir sonuçta seksten sayılmaz. çok çok bir uyum olmuşsa ve hayatımın aşkı olabileceğine ihtimal verdiysem belki kafası girer. ama hepsini asla almam.
ar damarı çatlamış çoğunluk beni belki eleştirecek namuslu olduğum için ama umurumda değil.

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

#372558
şu entrisi ile insanları istanbulun keşmekeşinden kaçırıp kütahyaya davet etmişti taşra güzellemesi yapıp. onun gazına gelerek kütahya'ya taşındım. şimdi burada kafayı yedim ve 1500tl kira ödediğim istanbuldaki evimi bırakıp geldim. şimdi kiralar yüzünden istanbula da dönemiyorum. kendisi de mesajlarıma cevap vermiyor.
dün kadıköye taşındım temalı entrisini görünce şok geçirdim.
#427060
insanları taşraya çağırıp kendisi büyükşehirin sefasını süren bu insanın amacı ne bilmiyorum ama kütahyada ölmek istemiyorum. istanbula da dönemiyorum. bu yılansı yazara dikkat edin sinsi sinsi entrikalarıyla hayatınızı karartmasın.

18 eylül 2022 büyük aile buluşması

sessiz istila

kürtlerin pabucu neden dama atıldı? hani onlar da çok çocuk yaptıkları için yakında nüfusları türkleri geçip ülkeyi ele geçireceklerdi??
aşk olsun!!
resmen kürtleri tahtından indirip suriyelileri oturttunuz.
bence yakında türkler ülkedeki en büyük üçüncü etnik grup olacaklar.
1. suriyeliler. 2. kürtler. 3. türkler. 4. afganlar
ama uzun vadede pakiler ve afganlar da sizi geçer bence bol bol çocuk yapın. hatta ask olsn gibi muhafazakar vatanperver eşcinseller de eşcinselliği mümkünse bir kenara bırakıp evlenip çocuk yapsınlar. sonuçta söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

kaçıncı buluşmada sevişilir

ilk buluşmada verecek kadar namussuz değilim. gay olmamız namussuz olmamız gerektiği anlamına gelmez. çoğu gay maalesef ar damarı çatladığı için ilk buluşmada hemen sikiş sokuş.
ben ilk buluşmada uyum olursa en fazla bir sakso çekerim ölçülü bir şekilde. asla deep throata varmaz. bu sonuçta ilk görüşme daha. eğer çok ciddi bir uyum varsa arkadan hafif sürtme olabilir sonuçta seksten sayılmaz. çok çok bir uyum olmuşsa ve hayatımın aşkı olabileceğine ihtimal verdiysem belki kafası girer. ama hepsini asla almam.
ar damarı çatlamış çoğunluk beni belki eleştirecek namuslu olduğum için ama umurumda değil.

sessiz istila

kürtlerin pabucu neden dama atıldı? hani onlar da çok çocuk yaptıkları için yakında nüfusları türkleri geçip ülkeyi ele geçireceklerdi??
aşk olsun!!
resmen kürtleri tahtından indirip suriyelileri oturttunuz.
bence yakında türkler ülkedeki en büyük üçüncü etnik grup olacaklar.
1. suriyeliler. 2. kürtler. 3. türkler. 4. afganlar
ama uzun vadede pakiler ve afganlar da sizi geçer bence bol bol çocuk yapın. hatta ask olsn gibi muhafazakar vatanperver eşcinseller de eşcinselliği mümkünse bir kenara bırakıp evlenip çocuk yapsınlar. sonuçta söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

18 eylül 2022 büyük aile buluşması

parkta sevişen dayılar

dayılar diye dalga geçer gibi başlık açıp görünürde duyar kasan, aynı zamanda yüzleri açık homofobik topluma servis edilmesinde videoyu yayarak destek veren bir adet iki yüzlü içeren başlık.

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

üzerimde şal var sağol. pavyondan yazıyorum zaten. kiramı ödeyemeyince rio club da çalışmaya başladım.
başlığı ask olsn yüzünden kütahya'da pavyona düşmem şeklinde düzeltebilir misiniz?
beni pezevenklerin elinden kurtaracak cesur bir erkek arıyorum.

sessiz istila

kürtlerin pabucu neden dama atıldı? hani onlar da çok çocuk yaptıkları için yakında nüfusları türkleri geçip ülkeyi ele geçireceklerdi??
aşk olsun!!
resmen kürtleri tahtından indirip suriyelileri oturttunuz.
bence yakında türkler ülkedeki en büyük üçüncü etnik grup olacaklar.
1. suriyeliler. 2. kürtler. 3. türkler. 4. afganlar
ama uzun vadede pakiler ve afganlar da sizi geçer bence bol bol çocuk yapın. hatta ask olsn gibi muhafazakar vatanperver eşcinseller de eşcinselliği mümkünse bir kenara bırakıp evlenip çocuk yapsınlar. sonuçta söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

türkiye'ye alışmakta zorlanmak

ay biliyorsunuz ben ispanya'dan döneli 2 hafta oldu. bugün bir çocukla buluşup seviştik. sonra ben gidecekken dur senle çıkıp bir sigara içeyim laflarız biraz sokakta dedi. beş dakika daha muhabbet ettikten sonra ben hadi görüşürüz canım diyip dudağından öptüm. komşuları falan gördü. çocuğu zor durumda bıraktım ama napiim öyle alışmışım ben. bunlar avrupa'da normal şeyler.

grup seks sırasında donat donat diye bağırmak

dün başıma gelen olay.
zevke gelip birden "donaat donaat sağdan soldan üstten alttan donaaaaat diye bağırmaya başladım.
ta ki ev sahibi "biri şunun ağzına versin kafa sikiyor" diyene kadar.*

seks hikayelerinin gerçek seks datelerden daha heyecan verici olması

acaba siz hiç doğru düzgün seks yapmamış olabilir misiniz??
kardeşim o okuduğun hikayeler neden bu kadar heyecan verici hiç düşündün mü? çünkü hiçbiri versus yaptığın gibi date değil. işin sırrı orada!

bundan şikayet edeceğine sırt çantanı alıp otostopla yola çıksana. bak bakalım ne heyecanlı hikayeler oluyor. veya şöyle arada bir hamama veya parka gidiyor musun?
askerliği bedelli yapıp sonra ay heyecanlı seks yapamıyoruz diyen iki yüzlülerden misin? biz bedelli yapmadık ama askerde ne bedeller ödedim. o nöbet kulübesinin duvarlarının dili olsa da anlatsa çükünüz kalkar.

ask olsn

entrilerini okurken hissettiğim:


ama sözlükte böyle bir insanın olması iyi bence. ortaya attığı anti tezler olmasa kimsenin bişe yazacağı yok. ahlakçılığı olsun faşistliği olsun bu insan neden böyle, nasıl bu hale geldi bilinmez ve üzücü tabi ama sözlükte bir trafik oluşturduğu muhakkak.