sevdiğinin düğününde göbek atan adam

Durum: 258 - 0 - 0 - 0 - 05.02.2023 22:38

Puan: 5628 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

Toyfriend material
  • /
  • 13

serdar yabancı değilim

ya keşke sadece heterolar olsa. bu sözlükte de yiyişen dayılar tarzında bir sürü başlık açıldı yıllarca. en büyük zararı yine homofobik eşconsellerden görüyoruz maalesef.

serdar yabancı değilim

videodaki serdar çetin isimli şahıs videodaki partnerini ifşa edince adam intihar etmiş. serdar çetin olayın ardından gözaltına alınıyor ama tabi ki ceza almıyor. iki yüzlü toplum da adam ölmüş olmasına rağmen hala eğlence peşinde tıktok çekmeye devam ediyorlar.
her ikisi de maraşta yaşıyorlar. taşradaki gaylerin hayatları cidden çok zor. siz eğlenmeye devam edin.

14 şubat günü yapılacaklar listesi

13 şubatta altılı masa adayı açiklarsa hafif atlatılır bu yıl. bekar kankilerle toplanıp ülke kurtarmaya...

mauro icardi

dedikodu sevmediğim için yazmadım ama madem konu açildi en yakın arkadaşının evine girip karısını ayartmis çocuklarını da alıp gitmiş resmen adamın ailesini, hayatını çalmış.
normalde yuva yıkan kadın olmak istemem ama bunların yuvasını yıkmak isterdim. keşke benim olsa...

mauro icardi

türk erkeklerini homoerotizmin zirvesine çıkaran galatasaraylı futbolcu.
hepsi gel bir sarayım aşkın olayım diye sayıklıyorlar. işin kötüsü rakip takım oyuncularından normalde hiç hazzetmesem de buna benim de dibim düşüyor.
feneri beşiktaş'ı da es geçmediği gibi bugün trabzonspora da bir gol bir asist ile devam ediyor.
her geçen gün daha çok düşüyorum kendisine. umarım takıntıya dönüşmez.

eşiyle de çok sansasyonel bir ilişkileri var. verdikleri erotik pozlar da ara ara açılıp bakılası.

yoruldum

türk misafirperverliği

asya'da birkaç ülke gezdikten sonra türk milletinin bu konuda da gereksiz abartıldığını anladım. bu yıl özellikle tayland ve iran'da hiç tanımadığım, dilini bile bilmediğim bir sürü insanın evinde kaldım. sokakta gören kolundan tutup evine götürmeye çalışıyor. hesap ödetmiyorlar. şimdi türkiye'ye gelsinler diye dört gözle bekliyorum o güzel insanları.

yalnıztanrı

entrimde söyledim zaten hiçbirimiz edebiyatçı değiliz. daha önce imla kurallarına uymayanları aşağıladığın için girdim o entriyi. cehalet fışkırıyor yazdıklarından. istesek de o kadar yazım yanlışı yapamayız biz.

#428193

tatil

bu yıl tayland ve ispanya tatilinden sonra belimi anca dogrulttum ve yine götüm kaşınmaya başladı. belimi dogrulttum dediğim de borçlarımı ödedim sadece.
sabahtan beri uçak bileti bakıyorum skyscannerdan. canım yine tropik bir yerlere gitmek istiyor ama ekonomik tabloma bakınca kendimi kandırmak ve kankimi ikna etmek için mantıklı bahaneler bulmam gerekiyor.
demin aklıma kışın tropik tatile çikarsak 2 hafta kombiyi de kapatır doğal gazdan acayip tasarruf ederiz diye bir fikir geldi ama arkadaşım ben uyuycam böyle aklına gelen her saçmalikta beni arama diyip suratıma kapattı telefonu.
ucuza bilet de buldum sayılırdı aslında.
sen o kadar plan yap bilet bul adamın sikinde olmasın. bide diyor ki dur bakalım altılı masanın adayı ne olacak onu bir öğrenelim önce. kardeşim ne alakası var ya!

soyunma odası

sporu sevme nedenleri

ayı sözlük yazarlarının şu an yaptıkları

memlekete ailemi ziyarete geldim. aşırı doz halk tv ve ptt 1. lig izliyorum babamla.
yarın da ailece içli köfte yapacağız yuppie ^_^

yazarların ayı sözlük'e kayıt olma sebepleri

ben de taşrada çalisirken kaydolmustum. böyle çok yazar var galiba :))

yalnıztanrı

sadece üstteki entrisine bakarak ne denli entelektüel olduğunu görebileceğiniz yazar.
heleki (ayrı yazılır)
benim ki (bitişik yazılır)
yada (ayrı yazılır)
virgülden önceki kelime ile arasına boşluk koyulmaz. virgülleri de kısıtlı kullanmış zaten jdfskl
yaptığı anlatım bozuklukları da cabası.

hiçbirimiz edebiyat öğretmeni değiliz. yazım yanlışı yapıyoruzdur biz de ama bunun cehaleti fışkırıyor trol değilse.

küstah insanlara eğer bu küstahlığın altyapısı varsa saygı duyarım ama böyle cahil çomarlarda çok komik duruyor bu üstten bakan tavırlar.

edit: baktım şimdi de tarzı cidden white wine'a benziyor. yeni sosyopatımız hayırlı olsun ahahha

öğretmeninizin size ilgi duyması

zamanda yolculuk yapma şansınız olsa hangi güne ve neden giderdiniz ?

ben de üstteki yazarın tohumlarının atıldığı güne gider ve engellerdim bir şekilde.

tek yön

uzun yıllar oldu gitmedim ama bence bu tip mekanlarin tek kötü tarafı etrafındakilere yukardan bakan, yapayalnız ve kendi çürük kokusunu idrak edemeyip bunun çevreden geldiğini düşünen gudubet tipler.
bunlara göre kimse kimseyi gerçekten sevemez. iki insan yan yanaysa biri mutlaka escorttur. ikili ilişkileri sömürü üzerine kurulu olduğundan başka türlü bir ilişkiyi tahayyül edemezler.

yalnız yaşayan gay

#421946
nakharin entrisine bakıp cesedimin kaç günde bulunabileceğini hesaplıyorum jdfskl
bugün gidip yakın bir arkadaşıma evimin anahtarını bırakıcam.

ayı sözlük’te tanışmak için atılan ilk mesaj

takip etmeden yazmayın kesinlikle cevaplamıyorum!

ayı sözlük günlük

eski flörtümün abisiyle date'e çıktığımı yazmıştım geçen gün. tabi bu durumu bilmeden date'e çıkmıştım ve fark ettikten sonra abisiyle tekrar görüşmemeye karar vermiştim. verdiğim bu kararla gurur duyuyorum ama bir yandan da bu ikisinin bir erkek kardeşleri daha var. dünden beri onu stalklıyorum. zararsız bir durum tabi. çünkü 3. erkek kardeş hetero. olgun sevmem ama babalarını da merak ettim jdfskl
daha modern bir toplumda yaşasak belki müge anlıya çıkabilirdik ben ve bu ailenin erkek fertleri. gece gece aklıma geldi yine ya pfff
  • /
  • 13

mauro icardi

mauro icardi

icardi'nin en yakın arkadaşı maxi lopez'in eşi wanda nara; maxi'yi icardi ile aldatmış, sonra maxi'yi boşamış ve icardi ile evlenmiştir.

yazarların ayı sözlük'e kayıt olma sebepleri

doğu görevini yaparken burası iyi gelmişti. *

yalnıztanrı

mr white wine sozluge geri donmus sanirsam.

yalnıztanrı

bu yazar gibi dostun olsun düşmana ihtiyacın olmaz.*

yalnız yaşayan gay

3 kategoride incelenebilir.

1. kategori: gevşek tür.
mahalle kültürüne adapte olabilmiş olanlari, mahallenin kadınlarına adeta bir evlat, diğer komşuları cekistirebilecekleri bir kafa dengi olabilecek insan türüdür. evlat olsa bu kadar sevilir hissiyatı yaratan her mahalleye bir tane lazım alışılagelmişin dışındaki mahalle delikanlısı. semt tercihleri 1 gün görülmese öldü endişesi ile kapisinin çilingir ile açılacağı mahallelerdir.genelde öldükleri 1 saat ila 1 gün içinde belli olur.

2. kategori: snob tür
onlar ulasilmazi oynar, gelen olursa kapıyı yarım aralar, komşuluk etmez yiyecek getiren komşulardan bir şey almaz çok samimi olmazlar. o kapının tam açılacak olursa 1. kategoriye düşeceklerini bilirler. semt tercihleri ölse haberi cesedinin kokusundan ortaya çıkacak mahallelerdir. genelde öldükleri 1 ila 2 hafta içinde belli olur.

3. kategori: reel tür
gerektiği kadar samimi olup gerektiği kadar ilişki kurarlar... selamlasir, ayak üstü her konuda konuşulabilir fakat ev oturması şeklinde komşuluk etmezler. insanı ilişkileri gereken ölçüde gelişmiştir. densizlik ve özel hayat sorularını cevaplamazlar. evi beğendikleri ve rahat ettikleri sürece istedikleri her semtte oturabilirler. genelde öldükleri 2 ila 3 gün içinde belli olur.

isveç

kuran yakma olaylarından sonra spotify, ikea gibi markaları üzerinden boykot çağrısı yapılmış * isveç tir tir titremiştir şimdi *

spor yapan erkeklerin itici olması

her iki türlü yorumu da yanlış ve gereksiz buluyorum, herkesin tercihi kendine elbette, ben ikisini de seviyorum, spor yapmayan göbekli erkek de iyidir, spor yapan kaslı erkek de, iki türü de aşağılamak yerine bırakın isteyen istediğini yapsın

bir insanı tanımak

birini tanımak istiyorsanız beraber yolculuğa çıkın.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

tek kelime ile efsoydu benim için. kimse gelmeyince yalnız kaderimin elinden tuttum, ve karşıya altınplaka gittim. hiç şaşmaz çok dans ettim, çok eğlendim. bir sürü hetero adamla tanıştım. bir ikisine alıktım. 13e doğru yoruldum, çıkıp bir şeyker tıkındım. o sırada grindrdan avusturyalı seksi bir elemanla konuşmaya başladım, anlaştık da. önce sikiş sonra raks ettik. avrupalı sevmem ama efendi, oryantalist olmayan biri çıktı. sabaha doğru da evime vardım. bunların hepsini siz gelmeyen orospulara borçluyum. evet hem üzüldüm hem de mutlu oldum. teşekkür ederim.

Toplam entry sayısı: 258

kaçıncı buluşmada sevişilir

ilk buluşmada verecek kadar namussuz değilim. gay olmamız namussuz olmamız gerektiği anlamına gelmez. çoğu gay maalesef ar damarı çatladığı için ilk buluşmada hemen sikiş sokuş.
ben ilk buluşmada uyum olursa en fazla bir sakso çekerim ölçülü bir şekilde. asla deep throata varmaz. bu sonuçta ilk görüşme daha. eğer çok ciddi bir uyum varsa arkadan hafif sürtme olabilir sonuçta seksten sayılmaz. çok çok bir uyum olmuşsa ve hayatımın aşkı olabileceğine ihtimal verdiysem belki kafası girer. ama hepsini asla almam.
ar damarı çatlamış çoğunluk beni belki eleştirecek namuslu olduğum için ama umurumda değil.

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

üzerimde şal var sağol. pavyondan yazıyorum zaten. kiramı ödeyemeyince rio club da çalışmaya başladım.
başlığı ask olsn yüzünden kütahya'da pavyona düşmem şeklinde düzeltebilir misiniz?
beni pezevenklerin elinden kurtaracak cesur bir erkek arıyorum.

18 eylül 2022 büyük aile buluşması

ask olsn yüzünden hayatımın kararması

#372558
şu entrisi ile insanları istanbulun keşmekeşinden kaçırıp kütahyaya davet etmişti taşra güzellemesi yapıp. onun gazına gelerek kütahya'ya taşındım. şimdi burada kafayı yedim ve 1500tl kira ödediğim istanbuldaki evimi bırakıp geldim. şimdi kiralar yüzünden istanbula da dönemiyorum. kendisi de mesajlarıma cevap vermiyor.
dün kadıköye taşındım temalı entrisini görünce şok geçirdim.
#427060
insanları taşraya çağırıp kendisi büyükşehirin sefasını süren bu insanın amacı ne bilmiyorum ama kütahyada ölmek istemiyorum. istanbula da dönemiyorum. bu yılansı yazara dikkat edin sinsi sinsi entrikalarıyla hayatınızı karartmasın.

ben robot değilim

geçen ay dark bear'a yolladığım şiirden sonra kaldırmaya ikna ettiğim sözlük özelliği. okuduktan sonra çok duygulandığını ve robot olmadığımıza ikna olduğunu söyledi.

kalemimden dökülen bu duygu yüklü dizeleri sizinle de paylaşmak istedim:

ben robot değilim.
ben tanrının heybesinden yer yüzüne düşen bir cennet tohumuyum.
toprağına alışmaya çalışan mor bir menekşeyim.
kırılmaya yüz tutmuş, buzdan bir kalbim ben.
ben robot değilim.
ben soluksuz bırakılan altından bir deniz atıyım.
gelinlerin belinden 3 kez geçirilen kırmızı kuşağın sonuncusuyum.
bereket getirsin diye yere atılan narım.
ben sizin geleneklerinizin altında ezilen incecik bir ruhum.
hey, ben robot değilim.
ben bir insanım!

kaçıncı buluşmada sevişilir

ilk buluşmada verecek kadar namussuz değilim. gay olmamız namussuz olmamız gerektiği anlamına gelmez. çoğu gay maalesef ar damarı çatladığı için ilk buluşmada hemen sikiş sokuş.
ben ilk buluşmada uyum olursa en fazla bir sakso çekerim ölçülü bir şekilde. asla deep throata varmaz. bu sonuçta ilk görüşme daha. eğer çok ciddi bir uyum varsa arkadan hafif sürtme olabilir sonuçta seksten sayılmaz. çok çok bir uyum olmuşsa ve hayatımın aşkı olabileceğine ihtimal verdiysem belki kafası girer. ama hepsini asla almam.
ar damarı çatlamış çoğunluk beni belki eleştirecek namuslu olduğum için ama umurumda değil.

ben ibne değilim

kim ibne dedi buna yine?
sataşmayın artık şu çocuga lütfen ayrıca bu ne sikim şiir amk

sessiz istila

kürtlerin pabucu neden dama atıldı? hani onlar da çok çocuk yaptıkları için yakında nüfusları türkleri geçip ülkeyi ele geçireceklerdi??
aşk olsun!!
resmen kürtleri tahtından indirip suriyelileri oturttunuz.
bence yakında türkler ülkedeki en büyük üçüncü etnik grup olacaklar.
1. suriyeliler. 2. kürtler. 3. türkler. 4. afganlar
ama uzun vadede pakiler ve afganlar da sizi geçer bence bol bol çocuk yapın. hatta ask olsn gibi muhafazakar vatanperver eşcinseller de eşcinselliği mümkünse bir kenara bırakıp evlenip çocuk yapsınlar. sonuçta söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

18 eylül 2022 büyük aile buluşması

parkta sevişen dayılar

dayılar diye dalga geçer gibi başlık açıp görünürde duyar kasan, aynı zamanda yüzleri açık homofobik topluma servis edilmesinde videoyu yayarak destek veren bir adet iki yüzlü içeren başlık.

sessiz istila

kürtlerin pabucu neden dama atıldı? hani onlar da çok çocuk yaptıkları için yakında nüfusları türkleri geçip ülkeyi ele geçireceklerdi??
aşk olsun!!
resmen kürtleri tahtından indirip suriyelileri oturttunuz.
bence yakında türkler ülkedeki en büyük üçüncü etnik grup olacaklar.
1. suriyeliler. 2. kürtler. 3. türkler. 4. afganlar
ama uzun vadede pakiler ve afganlar da sizi geçer bence bol bol çocuk yapın. hatta ask olsn gibi muhafazakar vatanperver eşcinseller de eşcinselliği mümkünse bir kenara bırakıp evlenip çocuk yapsınlar. sonuçta söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

türkiye'ye alışmakta zorlanmak

ay biliyorsunuz ben ispanya'dan döneli 2 hafta oldu. bugün bir çocukla buluşup seviştik. sonra ben gidecekken dur senle çıkıp bir sigara içeyim laflarız biraz sokakta dedi. beş dakika daha muhabbet ettikten sonra ben hadi görüşürüz canım diyip dudağından öptüm. komşuları falan gördü. çocuğu zor durumda bıraktım ama napiim öyle alışmışım ben. bunlar avrupa'da normal şeyler.

seks hikayelerinin gerçek seks datelerden daha heyecan verici olması

acaba siz hiç doğru düzgün seks yapmamış olabilir misiniz??
kardeşim o okuduğun hikayeler neden bu kadar heyecan verici hiç düşündün mü? çünkü hiçbiri versus yaptığın gibi date değil. işin sırrı orada!

bundan şikayet edeceğine sırt çantanı alıp otostopla yola çıksana. bak bakalım ne heyecanlı hikayeler oluyor. veya şöyle arada bir hamama veya parka gidiyor musun?
askerliği bedelli yapıp sonra ay heyecanlı seks yapamıyoruz diyen iki yüzlülerden misin? biz bedelli yapmadık ama askerde ne bedeller ödedim. o nöbet kulübesinin duvarlarının dili olsa da anlatsa çükünüz kalkar.

grup seks sırasında donat donat diye bağırmak

dün başıma gelen olay.
zevke gelip birden "donaat donaat sağdan soldan üstten alttan donaaaaat diye bağırmaya başladım.
ta ki ev sahibi "biri şunun ağzına versin kafa sikiyor" diyene kadar.*

kaçıncı buluşmada sevişilir

ilk buluşmada verecek kadar namussuz değilim. gay olmamız namussuz olmamız gerektiği anlamına gelmez. çoğu gay maalesef ar damarı çatladığı için ilk buluşmada hemen sikiş sokuş.
ben ilk buluşmada uyum olursa en fazla bir sakso çekerim ölçülü bir şekilde. asla deep throata varmaz. bu sonuçta ilk görüşme daha. eğer çok ciddi bir uyum varsa arkadan hafif sürtme olabilir sonuçta seksten sayılmaz. çok çok bir uyum olmuşsa ve hayatımın aşkı olabileceğine ihtimal verdiysem belki kafası girer. ama hepsini asla almam.
ar damarı çatlamış çoğunluk beni belki eleştirecek namuslu olduğum için ama umurumda değil.