sadecegay

Durum: 27 - 2 - 0 - 0 - 01.01.2023 21:21

Puan: 326 - Sözlük Kezbanı

5 ay önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 2

trans kadın olmak

(bkz: #428015 ) teşekkür ederim. ama korkuyorum. ne istediğimi bilmiyorum.

trans kadın olmak

bir süredir düşünüyorum. erkek olmak bana keyif vermiyor. bundan haz almıyorum. evet belki sizi trollediğimi düşünüyorsunuz haklısınız biraz hatta baya dengesizim. fakat şu sıralar bu fikir bana çok cazip geliyor. aseksüel bir trans kadın olduğumu düşünüyorum. bunun yanında çok yoğun psikolojik rahatsızlıklarım da var. ne istediğimi ben de bilmiyorum. ama bu bana doğru geliyor. lütfen yargılamayın beni . benle dalga geçmeyin ciddiyim. hayatımın geri kalanını etkileyecek bir karar almanın eşiğindeyim. bana yardımcı olmak isteyen ablalarımı mesaj kutuma beklerim.

molluskum kontagiozum

6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesi

sonra ahlaksız olan biz eşcinselleriz öyle mi ?

alttaki yazara soracaklarım var

hiç yaşamadım. önemli olan boyu mu işlevi mi ?

en iyi seks hangi meslekten kişiyle yapılır

sözlükçülerin nick hikayeleri

sözlük yazarlarının dinleri

fuckbuddy aranıyor ilanlarının hiçbir işe yaramaması

(bkz:#427763 )bu ilanım ve diğer ilanlar işe yaramıyor azizim .

kaçıncı buluşmada sevişilir

ekşi sözlük'teki homofobik yazar furyası

ekşi uzun zamandır homofobiklerle dolu şaşırmadım. siz asıl ulu'ya bakın orası daha fena .

nesguyik

entrylerini sevdiğim yazar. aramıza hoş geldin lubunya : )

ekrem imamoğlu

13. cumhurbaşkanı olacaktır.

ekrem imamoğlu'na ahmak davasında hapis cezası verilmesi

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

23 167 50
balıkesirden apyim ağırlıklı olarak pyim
çitti azgın aktifleri beklerim : )
gerçi bu şehirden kimi bulacaksam neyse

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

aynada bakmaya doyulmayan uzvumuz

bir eşcinsel evladın aileye yaşattırdığı utanç

eşcinseller farkındalık düzeyleriyle pek çok heteroyu cebinden çıkarır. bence bizle gurur duymalılar ama nerede onlarda o kafa.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

akşam elektrikler kesildiğinde yapılabilecekler

  • /
  • 2

trans kadın olmak

aslında korkutucu kısım bence şudur. bu soruyu genelde en uç noktasında cevaplamaya çalışmak yani ne bileyim ameliyat olmak istiyor muyum ? şeklinde örneğin.

ama bunu daha sadelestirebilecegimiz bir soru belki daha net cevabı olabilecek soru şu yarın kadın olsan ve kimse bu durumu yadirgamasa hatta şimdi olduğun hal kadar normal gorse bu sana ne şekilde hissettirirdi?

bu çok yüzeysel bir deginis belki sorularını veya farkındalığını farklı sorularla daha iyi bulabilirsin. işinin ehli bir kişiyle bu konuları konuşmak daha sağlıklı gibi duruyor

fuckbuddy aranıyor ilanlarının hiçbir işe yaramaması

o kadar insan içinden denk düşecekte başlığı görecek birde aynı şehirde olacağız
güzel hayal evet :(
bol şans sana hocam

ekşi sözlük'teki homofobik yazar furyası

ilk sayfada sadece 1 tane lgbti+ yi savunan yazar var.yorumlar aşırı cahilce ve nefret dolu.nasıl bir ülkede yaşamaya çalıştığımızın özeti gibi .varız ama biz buradayız dersek adeta yok edecekler.çevrenizde sizi çok seven ama lgbti+ olduğunuzu bilse tüm o sevdiği özelliklerinizi yok sayıp sizden nefret edecek insanların çoğunlukta olduğunu farketmenizi sağlıyor.

ekrem imamoğlu'na ahmak davasında hapis cezası verilmesi

ülkede hukuk ve adalet adına hiçbir yaşam belirtisinin olmadığı gösteren karar. 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası ve siyaset yasağı getirildi. hükümetin korkusunun hangi seviyeye ulaştığı da bizlere göstermiş oldular. umarım istanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminin iptali sonrası ikinci seçimde atılan tokat, bu sefer tüm türkiye tarafından atılır.

https://t24.com.tr/konular/imamoglu-nun-...

https://t24.com.tr/haber/imamoglu-hapis-...

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

cemaatler, siyasal islam, sağ partiler: sandık bizi nereye götürecek

https://velvele.net/2022/10/27/cemaatler...

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

lgbti+ topluluğunun çok az, hiç denecek kadar az konuştuğu ama konuşmamız gereken tek gündem. bu gündeme dair lgbti+'ların yazdıkları ya da lgbti+'ları ilgilendiren yazıları bu başlıkta toplayacağım. katkılarınınız bekliyorum.

trans erkekle seks yapar mısınız sorunsalı

gay olduğum için erkeklerden hoşlanıyorum ve erkeklerle seks yapıyorum.
yani cevap evet.

biraz ötekileştirici bir başlık olmuş. tabi herkes kimle isterse onla yatar. trans erkeklerle yatmak zorunda da değilsiniz ama trans erkeklerle yatar mısınız diye anket başlık açmak sanki biraz talihsiz olmuş gibime geldi.

istanbul

dev bir kuşağın göğünü renklendirdiği şehir

i like boys

kız sen yine gay mi oldun allah canını almasın ne bu şarkı. çabuk katty perry den "i kissed a girl and i liked it" i aç dinle.

bitopya.org

www.bitopya.org adresinde ikamet eden site. bitopya nedir başlığında şöyle anlatıyorlar kendilerini:

"bu heteropatriyarkal dünya dar geldi ve hayaller gerçek oldu: bitopya kuruluyor! kendine ait bir gezegen yaratma tahayyülü ve bu gezegeni ayağınıza getirme azmiyle uzay gemimizi ateşliyoruz! diğer ayrımcılık biçimleriyle birlikte monoseksizm ve bifobiyi kara deliğe yollamak üzere biseksüellerin ve bi+’ların silinmediği, görünmezleştirilmediği, dışlanmadığı bir evren yaratıyoruz, çünkü bunu hak ediyoruz. bitopya olarak muradımız, şemsiye bir kimlik ve var olma hali olarak tanımladığımız biseksüellik ve bi+ politika konusunda önemli bir rehber ve geniş bir bilgi havuzu oluşturmak, çünkü bu bize lazım. dünyadaki bi+ politika ile türkiye arasında köprü kurmak ve türkiye’deki lgbti+ hareketinin bu konuda farkındalığını artırmayı amaçlıyor bitopya. belki astronomide henüz keşfedilmiş bir gezegen değil ama paylaşacağı metin ve video çevirileriyle, içerikleriyle ve haber metinleriyle frekansını geniş bir alana yaymayı amaçlıyor. öz bi+ gezegenimiz bitopya, feminist ve queer bir bakış açısıyla biseksüellik ve bi+ politikayı türkiye’deki lgbti+ hareketin gündemine sokmayı dert ediniyor hatta gezegenlik statüsüne yaraşır biçimde bu politikayla harekete yön vermeyi tahayyül ediyor.

tahayyül okyanusunda kulaç atması ve ütopik bir savunusu olması dolayısıyla bitopya adını almış olan bu evrenin, yolu uzun, derdi büyük, mücadelesi zor ama hiçbir şeyin imkansız olmayacağını gösteren bir heyecana ve ruha sahip! türkiye’nin ilk öz-bi+seksüel bir dijital aktivizm alanı olma yolundaki bitopya, ilkleri yaşatmayı umarken dominasyondan, tekelleşmeden uzak, dayanışmadan, bilgi paylaşımından, feminist ve queer etikten, bi+ politikanın devrimsel gücünden beslenmeyi arzuluyor. monoseksizmi ve bifobiyi en büyük derdi kılarken şifasını birlikte bir yaşam alanı kurmakta görüyor ve sığınmacı/mülteci/göçmen ve yabancı düşmanlığıyla, transfobiyle, kadın düşmanlığıyla, cinsiyetçilikle, heteronormativiteyle, türcülükle ve ırkçılık/milliyetçilikle mücadele etmeyi en temel sorumluluğu olarak belliyor."

Toplam entry sayısı: 27

trans erkekle seks yapar mısınız sorunsalı

evet biraz talihsiz bir başlık oldu ama niyetim kötü değildi. burayı okuyacak trans erkeklerden özür dilerim .

ekşi sözlük'teki homofobik yazar furyası

ekşi uzun zamandır homofobiklerle dolu şaşırmadım. siz asıl ulu'ya bakın orası daha fena .

molluskum kontagiozum

trans erkekle seks yapar mısınız sorunsalı

evet biraz talihsiz bir başlık oldu ama niyetim kötü değildi. burayı okuyacak trans erkeklerden özür dilerim .

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

bu seçim biz lgbti+ bireyler için hayati öneme sahip. iktidarın gündemindeki anti lgbti yasa bizlerin hayatını fazlasıyla zorlaştıracak maalesef . * onun için var gücümüzle iktidarın değişmesi için uğraşmalıyız. elimizden ne gelir bilmem ama bunu yapmalıyız.

cinsel eğilim

cinsel yönelim yerine kullanılabilecek alternatif bir ifade. fakat kullanımı çok yaygın değildir maalesef.

ekşi sözlük'teki homofobik yazar furyası

ekşi uzun zamandır homofobiklerle dolu şaşırmadım. siz asıl ulu'ya bakın orası daha fena .