lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

lgbti+ topluluğunun çok az, hiç denecek kadar az konuştuğu ama konuşmamız gereken tek gündem. bu gündeme dair lgbti+'ların yazdıkları ya da lgbti+'ları ilgilendiren yazıları bu başlıkta toplayacağım. katkılarınınız bekliyorum.
cemaatler, siyasal islam, sağ partiler: sandık bizi nereye götürecek

https://velvele.net/2022/10/27/cemaatler...
bu seçim biz lgbti+ bireyler için hayati öneme sahip. iktidarın gündemindeki anti lgbti yasa bizlerin hayatını fazlasıyla zorlaştıracak maalesef . * onun için var gücümüzle iktidarın değişmesi için uğraşmalıyız. elimizden ne gelir bilmem ama bunu yapmalıyız.
valla iki seçenek var biri cumhur ittifakı biri millet ittifakı. cumhur zaten bizden nefret ediyor.

geriye tek bir seçenek kalıyor millet ittifakı.

tamam millet ittifakında da çatlaklar var. chp ve ittifakın gizli ortağı hdp evlilik eşitliğini desteklerken iyi parti ve deva partisi doğrudan evliliğe çekimser kalıp civil partnership'i destekliyorlar. saadet partisi ise ibne evliliğine karşı jdfskllsl ay şaka şaka hepsi bizden nefret ediyor hahahahha

ölüm ve sıtma arasında tercihlerimiz maalesef.
bir de tersinden düşünmek lazım lgbtq+ seçimleri nasıl etkileyecek seçimler yaklaştıkça kasetler bekliyorum . artık etik metik kalmadı. çünkü aranıyorlar böyle anayasa komisyonu üyeleri olur, sorulmadan kendilerine bakmadan konuşanlar olur bana uyar yani.
erdoğan kampanyaya başlamış bile. camilerde lgbtleri hedef gösterme emri vermiş.

"...yitirmekte, sapıklık ve çarpık ilişkiler bilinçli şekilde özendirilmektedir. önümüzdeki dönemde adımını atacağımız anayasa değişikliğiyle aile müessesini korumayı hedefliyoruz. siz hocalarımıza da önemli görev düşüyor. zira milyonlar sizi sürekli dinlemekte. onlara yapacağınız çağrı aile kurumunun güçlendirmesinde önemli."

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/er...
bence bütün lgbtilerin ahlaksız siyasal islamcılara oy vermesi gerekiyor. ahlaksızlığı severim allah var yukarda. kim bilir belki bir gün bizi pudra şekeri partilerine bile davet ederler.
toplumun büyük bir çoğunluğu tarafından nefret edilirken hükümet pek önemlimi bilmiyorum sonuçta halk yine tepki göstermeye devam edecek hak hukuk insanların bize tiksindirici bakışlarına engel mi olacak sanki farzedelim değişti hükümet haklarımız var sizi gören insanlar size iğrenç bir gözle bakması ne elde ettik kimi alınmam bana ne diyebilir ayrıca hak hukuk elde etmişde olsak değişecek bişey olduğunu zannetmiyorum sadece bunu fırsat bilen eşcinseller daha fazla sapıtacaklar haklarımız olacak tabi insanlar yine yadırgayacak önemli olanın toplumda yer edinmek olduğunu düşünüyorum .