shakiro 2

Durum: 16 - 0 - 0 - 0 - 17.01.2023 23:11

Puan: 392 - Sözlük Kezbanı

5 ay önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

0

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

tek kelime ile efsoydu benim için. kimse gelmeyince yalnız kaderimin elinden tuttum, ve karşıya altınplaka gittim. hiç şaşmaz çok dans ettim, çok eğlendim. bir sürü hetero adamla tanıştım. bir ikisine alıktım. 13e doğru yoruldum, çıkıp bir şeyker tıkındım. o sırada grindrdan avusturyalı seksi bir elemanla konuşmaya başladım, anlaştık da. önce sikiş sonra raks ettik. avrupalı sevmem ama efendi, oryantalist olmayan biri çıktı. sabaha doğru da evime vardım. bunların hepsini siz gelmeyen orospulara borçluyum. evet hem üzüldüm hem de mutlu oldum. teşekkür ederim.

pasifin p'si

geç yaz ben, sevgilim ve bir couple daha beraber kaş'a gittik. bu defa şu günübirlik mavi tekneyi denemek istedim, şu koyları dolaşanlar. ama ne sevgilimi ne de diğerlerini ikna edebildim. bunlar yok biz plajda uzanıca, bronzlaşacağız deyip reddettiler. ben de siz bilirsiniz deyip kıçımı döndüm biletimi aldım tekneye bindim. hafta içi olduğu için çok kalabalık değildi. teknenin üst katında bir şezlonga hasır şapkamı ve plaj çantamı bıraktım. sonra etraftakileri izlemeye başladım. yalnızlığı seven biriyim. dedim ki şöyle zihnini bir dinlendir istanbula dönmeden önce. aklımın ucunda, yüreğimin köşesinden, fikrimin incesinde erkeklere bakmak gelmedi. sonra yanımdaki şezlonga birisi oturdu. çantamı çekerken bir bakayım dedim. sonra onun da yalnız başına geldiğini farkettim. 30 yaşlarında esmer, 180, fit bir şeker oturdu. yalanım varsa rüyama reis girsin... kolay kolay böyle etkilenmem. görmemiş gibi yaptım. dedim ki sekse değil denize, doğaya odaklan, buraya sikişe değil seyre dalmaya geldin. ama yok valla... ibneliğim tuttu adamla muhabbeti açtım, balık mevzusundan. 'ay acaba ne tür balıklar çıkıyor buradan.' deyip tanışmaya başladık. open minded bir hetero olduğu kısmından sonra dikkatim dağıldı. asıl mevzu isimleri değiştirirken kendi hecelemek zorunda kalmam. çünkü içinde geçen bir harfi p mi b mi diye karıştıranlar oluyor. benim de ağzımdan pasifin p si diye çıkmaz mı!!! gözlerine baktım acaba anladı mı diye. anlamamış gibi görünüyordu. yani porsche de diyebilirdim ama neden pasif, ki işin gerçeği pasif değilim. baktım anlamadı. açıkladım durumu, güldük eğlendik. geri döndük.

seks hikayesi değil, olsaydı ama kondom kullanırdım kesinlikle.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

15 ocak kararı alındı. yer kadıköy, saati ve mekanı o gün seçeceğiz. seks, eğlence, drama, entrika, sosyal yardım her şey serbest...

ünlü bir gay filozofunun sözü ile bitiriyorum. 'ne yapsakso, sevişmeseks mi?' - s.d.g.a.a.

30'undan sonra kariyer değiştirmek

coming out of the closet gibi bir şey.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

ulan yeniden dirilmek için israfilin üflemesini mi bekliyorsunuz ibneler! zaten amk türkiyesi yeterince depresif. bari yapabildiğimiz kadar sevişelim, eğlenelim, gülelim.
yok mu grup yapan, yok mu alemlere akan...

nerde o kaltak psk barbisi!

yalnızlık mı yoksa azgınlık mı sorunsalı

kuru götlü olmak

başımın belası göt. en güzeli. kuru götlü değilim ama kuru götlü olan yazarcanlar bu konudaki deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

büyük kalçalı olmanın dezavantajları

benim böyle kalçam olmadığı için bilmiyorum. yine büyük ve yuvarlak kalçalı arkadaşların bu konudaki deneyimlerini bekliyorum.

büyük kalçalı olmanın avantajları

benim hiç olmadı malesef. ama şu aralar öyle kalça yapsam mı diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi artısı eksisi ne bu durumun. böyle güzel büyük kalçaları olan arkadaşlar bu konudaki engin derin deneyimleri ile mesaj kutumu şekillendirirlerse sevinirim.

(bkz: büyük kalçalı olmanın dezavantajları )

edit: neye göre büyük neye göre küçük diye mesaj atmayın. şaplak atınca titriyorsa büyüktür.

yılbaşı gecesi

ne günlere kaldık allahım. yaşlandım sanırım, artık kimse yılbaşı gecelerinde bana zürihe, parise kaçırayım seni demiyor. mesaj kutum boş, yıllar önce tanıştığım sugar daddym bana sağlık tavsiyelerinde bulunup bitki çayları öneriyor. bazı kaltak arkadaşlarıma göre de göbek yapıp üstüne kel oluyormuşum. ayı severler mutlu ama ben değilim. artık nasibimi tekyönde arayacağım sanırım.

göbek atan adamla kadıköy sokaklarında sürteceğiz görünüyor. oturup kuruyalım mı ayol, sabahlara kadar politika, kültür, dedikodu ve eğlence... bir de 60. yaşımızı hangi cruising gemisinde geçireceğimizi konuşacağız.

bu bir yardım çığlığı entrisidir. genç arkadaşlar elimden tutup yolun karşısındaki mecra mekanına götürüp benimle eğlenirlerse sugar daddyleri olacağım.

sözlük yazarlarının 2023 beklentileri

seks seks seks!
ve biraz da huzur tabi ki...

ukraynayı destek için yapılabilecekler

ya zelenskyy geçen yine konuşma yapmış. nasıl üzüldüm anlatamam. oturup düşündüm ne yapabiliriz diye. bence elimizden gelen her şeyi yapmalıyız ukrayna için. yani zelenskyy motive olsun diye elimden ne geliyorsa yapmaya, ne varsa vermeye hazırım. normalde a'yım ama kesinlikle eğer motive edecekse vereceğim. tatlı adam, allah bilir ne çekiyordur, hatta çekmeye fırsatı bile olmuyordur.
sırf o savaşta diye için geçen hornette yazan rusu engelledim. yapamam dedim.

lütfen siz de az çok demeyin elinizden ne gelirse yapın. challenge modası geçiyor ama başlatmak istiyorum yine...

sen de vermeye hazır mısın @sevdiğinin düğününde göbek atan adam, top sende!!

hande yener

ortaokulda beden öğretmeni not vermek için bize şarkı söyletmişti. ben de hande yenerin o zaman hit olan parçası 'yalanın batsın'ı seslendirmiş ve en yüksek notu almıştım. hayat cidden çok saçma

trans erkekle seks yapar mısınız sorunsalı

lgbti+'lar ve 2023 seçimleri

bence bütün lgbtilerin ahlaksız siyasal islamcılara oy vermesi gerekiyor. ahlaksızlığı severim allah var yukarda. kim bilir belki bir gün bizi pudra şekeri partilerine bile davet ederler.

bıyıklı erkekler

azerbaycan

suriyedeki savaştan ithal ettikleri kafa kesen cihatçıları savaştıran islam ülkesi. aile diktatörlüğüyle yönetilir ve petrol dışında fazla bir numarası yoktur. yukarıdaki yorumlardan birinde belirtildiği gibi ülkede son 10 yılda faşizmin allahı yaşanmaktadır. lgbtiler için ise hayat cehennem gibidir.

seri eksi oy veren şahıs

kendisi sürekli ırkçılık karşıtı yazarları seri eksileyip sonra kendisine eksiler basılınca utanmadan eksilenmekten şikayet eden * yazar.

maço göbekli olgun bıyıklı erkeklerden hoşlanan genç pasif

gençken böyle şeylerden hoşlanmadığım için bir ara gidip babama teşekkür etmem gerekiyormuş gibi hissediyorum uzun zamandır ama adama nasıl açıklayacağım bu durumu bilmiyorum neyse asıl ayak fetişisti olmadığım için kime teşekkür etmem gerektiğini bilmiyorum o en önemlisi

gün geçtikçe yaşanan paçozlaşma

ayrıca baktım şimdi paçoz kefal türünden bir balıkmış. onu da allah yaratmış. ask olsn yakışıyor mu böyle hayvan bir bireyi ötekileştirip hor görmek ve çirkin yaftası yakıştırmak?? sen o balığın güzelliğini görememiyorsan çirkin olan o balık değil senin gözlerin ve kalbin!!! gürcü bir bireysin!
edit: türcü bir birey yazacaktım. istemeden ötekileştirdiğim tüm gürcü bireylerden özür dilerim. kendim istemeden ırkçı bir birey gibi davrandım.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

valla ben de therion konseri sonrası arsen lüpene ordan da bigudiye geçtim sonrasını hatırlamıyorum. pazar akşamı uyandım ve maalesef zirve bitmişti:/
ama alkolü bıraktım ne zaman isterseniz buluşurum ben artık.

tüm sözlük grup seks yapsa olabilecekler

@sevdiğinin düğününde göbek atan adam ve @shakiro 2, tren yaparken en önde kim olacak kavgası yapardı muhtemelen. saç baş dağıtmalı hem de. kim kimi yolardı bilemem ama shakiro alır gibi.

lgbt terör örgütünün nihai hedefi

bunların asıl hedefi orta doğuda lut gölü merkezli büyük bir lgbt devleti kurarak helak olan kavimlerini diriltmek ve müslümanları yurdundan benliğinden etmektir. sözde büyük israil projesi bu büyük gerçeği gizlemek için yaratılmış bir ilüzyondur. her bir sözde lgbti birey bu büyük ortadoğu projesinin eş başkanlarıdır. filistin ve israil derhal savaşı bırakıp lut gölü üstünde türk müteahhitlere bir hidro elektrik santral kurdurarak bu büyük oyunu bozabilirler.

türkiye'de seks turizmi için gidilecek en iyi şehir

doğu anadolu ve doğu karadeniz dışında her yerini gezdiğim ve tatlısını yediğim cennet vatanımda en iyisinin gaziantep olduğunu söyleyebilirim.

seks hikayelerinde prezervatif kullanılmaması

benim yazdığım bir hikayede aktif prezervatif takıyordu ama kocaman siki prezervatife sığmayıp patlatıyordu. sayılır mı bilmem.

yılbaşı gecesi

ben hayatımdan memnunum valla. en azından ezik gibi yılbaşını evde geçirmicem. her sene olduğu gibi tek yönde tek başıma deli gibi göbek atıcam. ve 10 dan geriye sayarken saat tam 12 de tek yönde kiminle öpüşeceğimi bilmemenin gizemi beni heyecanlandırıyor ^_^

Toplam entry sayısı: 16

pasifin p'si

geç yaz ben, sevgilim ve bir couple daha beraber kaş'a gittik. bu defa şu günübirlik mavi tekneyi denemek istedim, şu koyları dolaşanlar. ama ne sevgilimi ne de diğerlerini ikna edebildim. bunlar yok biz plajda uzanıca, bronzlaşacağız deyip reddettiler. ben de siz bilirsiniz deyip kıçımı döndüm biletimi aldım tekneye bindim. hafta içi olduğu için çok kalabalık değildi. teknenin üst katında bir şezlonga hasır şapkamı ve plaj çantamı bıraktım. sonra etraftakileri izlemeye başladım. yalnızlığı seven biriyim. dedim ki şöyle zihnini bir dinlendir istanbula dönmeden önce. aklımın ucunda, yüreğimin köşesinden, fikrimin incesinde erkeklere bakmak gelmedi. sonra yanımdaki şezlonga birisi oturdu. çantamı çekerken bir bakayım dedim. sonra onun da yalnız başına geldiğini farkettim. 30 yaşlarında esmer, 180, fit bir şeker oturdu. yalanım varsa rüyama reis girsin... kolay kolay böyle etkilenmem. görmemiş gibi yaptım. dedim ki sekse değil denize, doğaya odaklan, buraya sikişe değil seyre dalmaya geldin. ama yok valla... ibneliğim tuttu adamla muhabbeti açtım, balık mevzusundan. 'ay acaba ne tür balıklar çıkıyor buradan.' deyip tanışmaya başladık. open minded bir hetero olduğu kısmından sonra dikkatim dağıldı. asıl mevzu isimleri değiştirirken kendi hecelemek zorunda kalmam. çünkü içinde geçen bir harfi p mi b mi diye karıştıranlar oluyor. benim de ağzımdan pasifin p si diye çıkmaz mı!!! gözlerine baktım acaba anladı mı diye. anlamamış gibi görünüyordu. yani porsche de diyebilirdim ama neden pasif, ki işin gerçeği pasif değilim. baktım anlamadı. açıkladım durumu, güldük eğlendik. geri döndük.

seks hikayesi değil, olsaydı ama kondom kullanırdım kesinlikle.

ukraynayı destek için yapılabilecekler

ya zelenskyy geçen yine konuşma yapmış. nasıl üzüldüm anlatamam. oturup düşündüm ne yapabiliriz diye. bence elimizden gelen her şeyi yapmalıyız ukrayna için. yani zelenskyy motive olsun diye elimden ne geliyorsa yapmaya, ne varsa vermeye hazırım. normalde a'yım ama kesinlikle eğer motive edecekse vereceğim. tatlı adam, allah bilir ne çekiyordur, hatta çekmeye fırsatı bile olmuyordur.
sırf o savaşta diye için geçen hornette yazan rusu engelledim. yapamam dedim.

lütfen siz de az çok demeyin elinizden ne gelirse yapın. challenge modası geçiyor ama başlatmak istiyorum yine...

sen de vermeye hazır mısın @sevdiğinin düğününde göbek atan adam, top sende!!

yılbaşı gecesi

ne günlere kaldık allahım. yaşlandım sanırım, artık kimse yılbaşı gecelerinde bana zürihe, parise kaçırayım seni demiyor. mesaj kutum boş, yıllar önce tanıştığım sugar daddym bana sağlık tavsiyelerinde bulunup bitki çayları öneriyor. bazı kaltak arkadaşlarıma göre de göbek yapıp üstüne kel oluyormuşum. ayı severler mutlu ama ben değilim. artık nasibimi tekyönde arayacağım sanırım.

göbek atan adamla kadıköy sokaklarında sürteceğiz görünüyor. oturup kuruyalım mı ayol, sabahlara kadar politika, kültür, dedikodu ve eğlence... bir de 60. yaşımızı hangi cruising gemisinde geçireceğimizi konuşacağız.

bu bir yardım çığlığı entrisidir. genç arkadaşlar elimden tutup yolun karşısındaki mecra mekanına götürüp benimle eğlenirlerse sugar daddyleri olacağım.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

tek kelime ile efsoydu benim için. kimse gelmeyince yalnız kaderimin elinden tuttum, ve karşıya altınplaka gittim. hiç şaşmaz çok dans ettim, çok eğlendim. bir sürü hetero adamla tanıştım. bir ikisine alıktım. 13e doğru yoruldum, çıkıp bir şeyker tıkındım. o sırada grindrdan avusturyalı seksi bir elemanla konuşmaya başladım, anlaştık da. önce sikiş sonra raks ettik. avrupalı sevmem ama efendi, oryantalist olmayan biri çıktı. sabaha doğru da evime vardım. bunların hepsini siz gelmeyen orospulara borçluyum. evet hem üzüldüm hem de mutlu oldum. teşekkür ederim.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

ulan yeniden dirilmek için israfilin üflemesini mi bekliyorsunuz ibneler! zaten amk türkiyesi yeterince depresif. bari yapabildiğimiz kadar sevişelim, eğlenelim, gülelim.
yok mu grup yapan, yok mu alemlere akan...

nerde o kaltak psk barbisi!

ukraynayı destek için yapılabilecekler

ya zelenskyy geçen yine konuşma yapmış. nasıl üzüldüm anlatamam. oturup düşündüm ne yapabiliriz diye. bence elimizden gelen her şeyi yapmalıyız ukrayna için. yani zelenskyy motive olsun diye elimden ne geliyorsa yapmaya, ne varsa vermeye hazırım. normalde a'yım ama kesinlikle eğer motive edecekse vereceğim. tatlı adam, allah bilir ne çekiyordur, hatta çekmeye fırsatı bile olmuyordur.
sırf o savaşta diye için geçen hornette yazan rusu engelledim. yapamam dedim.

lütfen siz de az çok demeyin elinizden ne gelirse yapın. challenge modası geçiyor ama başlatmak istiyorum yine...

sen de vermeye hazır mısın @sevdiğinin düğününde göbek atan adam, top sende!!

pasifin p'si

geç yaz ben, sevgilim ve bir couple daha beraber kaş'a gittik. bu defa şu günübirlik mavi tekneyi denemek istedim, şu koyları dolaşanlar. ama ne sevgilimi ne de diğerlerini ikna edebildim. bunlar yok biz plajda uzanıca, bronzlaşacağız deyip reddettiler. ben de siz bilirsiniz deyip kıçımı döndüm biletimi aldım tekneye bindim. hafta içi olduğu için çok kalabalık değildi. teknenin üst katında bir şezlonga hasır şapkamı ve plaj çantamı bıraktım. sonra etraftakileri izlemeye başladım. yalnızlığı seven biriyim. dedim ki şöyle zihnini bir dinlendir istanbula dönmeden önce. aklımın ucunda, yüreğimin köşesinden, fikrimin incesinde erkeklere bakmak gelmedi. sonra yanımdaki şezlonga birisi oturdu. çantamı çekerken bir bakayım dedim. sonra onun da yalnız başına geldiğini farkettim. 30 yaşlarında esmer, 180, fit bir şeker oturdu. yalanım varsa rüyama reis girsin... kolay kolay böyle etkilenmem. görmemiş gibi yaptım. dedim ki sekse değil denize, doğaya odaklan, buraya sikişe değil seyre dalmaya geldin. ama yok valla... ibneliğim tuttu adamla muhabbeti açtım, balık mevzusundan. 'ay acaba ne tür balıklar çıkıyor buradan.' deyip tanışmaya başladık. open minded bir hetero olduğu kısmından sonra dikkatim dağıldı. asıl mevzu isimleri değiştirirken kendi hecelemek zorunda kalmam. çünkü içinde geçen bir harfi p mi b mi diye karıştıranlar oluyor. benim de ağzımdan pasifin p si diye çıkmaz mı!!! gözlerine baktım acaba anladı mı diye. anlamamış gibi görünüyordu. yani porsche de diyebilirdim ama neden pasif, ki işin gerçeği pasif değilim. baktım anlamadı. açıkladım durumu, güldük eğlendik. geri döndük.

seks hikayesi değil, olsaydı ama kondom kullanırdım kesinlikle.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

ulan yeniden dirilmek için israfilin üflemesini mi bekliyorsunuz ibneler! zaten amk türkiyesi yeterince depresif. bari yapabildiğimiz kadar sevişelim, eğlenelim, gülelim.
yok mu grup yapan, yok mu alemlere akan...

nerde o kaltak psk barbisi!

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

tek kelime ile efsoydu benim için. kimse gelmeyince yalnız kaderimin elinden tuttum, ve karşıya altınplaka gittim. hiç şaşmaz çok dans ettim, çok eğlendim. bir sürü hetero adamla tanıştım. bir ikisine alıktım. 13e doğru yoruldum, çıkıp bir şeyker tıkındım. o sırada grindrdan avusturyalı seksi bir elemanla konuşmaya başladım, anlaştık da. önce sikiş sonra raks ettik. avrupalı sevmem ama efendi, oryantalist olmayan biri çıktı. sabaha doğru da evime vardım. bunların hepsini siz gelmeyen orospulara borçluyum. evet hem üzüldüm hem de mutlu oldum. teşekkür ederim.

ayısözlük 2023 birinci istanbul zirvesi

15 ocak kararı alındı. yer kadıköy, saati ve mekanı o gün seçeceğiz. seks, eğlence, drama, entrika, sosyal yardım her şey serbest...

ünlü bir gay filozofunun sözü ile bitiriyorum. 'ne yapsakso, sevişmeseks mi?' - s.d.g.a.a.

büyük kalçalı olmanın avantajları

benim hiç olmadı malesef. ama şu aralar öyle kalça yapsam mı diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi artısı eksisi ne bu durumun. böyle güzel büyük kalçaları olan arkadaşlar bu konudaki engin derin deneyimleri ile mesaj kutumu şekillendirirlerse sevinirim.

(bkz: büyük kalçalı olmanın dezavantajları )

edit: neye göre büyük neye göre küçük diye mesaj atmayın. şaplak atınca titriyorsa büyüktür.

pasifin p'si

geç yaz ben, sevgilim ve bir couple daha beraber kaş'a gittik. bu defa şu günübirlik mavi tekneyi denemek istedim, şu koyları dolaşanlar. ama ne sevgilimi ne de diğerlerini ikna edebildim. bunlar yok biz plajda uzanıca, bronzlaşacağız deyip reddettiler. ben de siz bilirsiniz deyip kıçımı döndüm biletimi aldım tekneye bindim. hafta içi olduğu için çok kalabalık değildi. teknenin üst katında bir şezlonga hasır şapkamı ve plaj çantamı bıraktım. sonra etraftakileri izlemeye başladım. yalnızlığı seven biriyim. dedim ki şöyle zihnini bir dinlendir istanbula dönmeden önce. aklımın ucunda, yüreğimin köşesinden, fikrimin incesinde erkeklere bakmak gelmedi. sonra yanımdaki şezlonga birisi oturdu. çantamı çekerken bir bakayım dedim. sonra onun da yalnız başına geldiğini farkettim. 30 yaşlarında esmer, 180, fit bir şeker oturdu. yalanım varsa rüyama reis girsin... kolay kolay böyle etkilenmem. görmemiş gibi yaptım. dedim ki sekse değil denize, doğaya odaklan, buraya sikişe değil seyre dalmaya geldin. ama yok valla... ibneliğim tuttu adamla muhabbeti açtım, balık mevzusundan. 'ay acaba ne tür balıklar çıkıyor buradan.' deyip tanışmaya başladık. open minded bir hetero olduğu kısmından sonra dikkatim dağıldı. asıl mevzu isimleri değiştirirken kendi hecelemek zorunda kalmam. çünkü içinde geçen bir harfi p mi b mi diye karıştıranlar oluyor. benim de ağzımdan pasifin p si diye çıkmaz mı!!! gözlerine baktım acaba anladı mı diye. anlamamış gibi görünüyordu. yani porsche de diyebilirdim ama neden pasif, ki işin gerçeği pasif değilim. baktım anlamadı. açıkladım durumu, güldük eğlendik. geri döndük.

seks hikayesi değil, olsaydı ama kondom kullanırdım kesinlikle.
Henüz takip ettiği biri yok.