baba oğul gibi görünen sevgililer

sıradan ilişkilerdir.şekilcilikten geberen ibnelerin anlamasını beklemek abesle iştigaldir.yetişkin iki bireyin karşılıklı sevgi-saygı-seks-cinsellik kısacası hayatı paylaşmaları şekil ve normal ölçüleriyle değerlendirmek ancak bunlara yakışır.
toplumun ahlak yapısına aykırı bir şekilde götünü siktiren tipler bu ilişkileri hadleri olmayarak eleştiriyorlar.oysaki herkesi olduğu gibi kabul edip mutluluklar dilemek yerine heheh babası gibi hehee anası gibi ehehe kocası gibi ehehe karısı etiketler ancak söyleyeni üzer.
o yüzden göt siken ve siktiren ibneler lütfen toplumun çürümüş değer yargılarına bu kadar değer vermeyin.
her şey dış görünüş ise, daddy bear-cub ilişkileri bence gayet seksi. yine de sadece sikiş için yürüyen bir ilişki olması gerekmiyor.
baba oğul gibi görünmek istedikleri için bu durumu sikine bile takmayan sevgililerdir. işin çekici yönü zaten ''daddy and son'' takılmak.
aşkın nasıl cinsiyeti yoksa yaşınında olmadığını bilmeyen, bu zaman kadar aşk nedir yaşayamamış, bilinen tüm ilişkilerinde sorunun karşı tarafta olduğunu düşünen kişilerin zırvalamasıdır. kıskançlık ve hasetle bakan gözlerin asla anlayamayacağı olaydır.
aşkın nasıl cinsiyeti yoksa yaşınında olmadığını bilmeyen, bu zaman kadar aşk nedir yaşayamamış, bilinen tüm ilişkilerinde sorunun karşı tarafta olduğunu düşünen kişilerin zırvalamasıdır. kıskançlık ve hasetle bakan gözlerin asla anlayamayacağı olaydır.
sadece karşılıklı hazlardan mütevellit olduğunu düşünecek kadar sığ ve cahilce açılmış başlıktır

insanların dış görünüşlerini bir bırakında iç dünyalarında neler oluyor onu düşünün biraz
her şey hayvani dürtülerle yürümüyor bu hayatta kaldı ki çok güzel bir durumdur

yaş farkı tamamen kendini gerçekleştirmek için bir taraflarıni yırtarken her haltı çözdüğünü zanneden güdülmeye hazır koyun sürüsü insanların orumcek ağlarıyla dolu kafalarından fırtlayan bir konudur

kimse olgun yada genç gözüktüğü için veya sırf kimliğinde yazıyor diye o yaşa o kalıba uymak zorunda değildir

yirmilerinde ki bir genç öyle bir konuşur düşünür davranır ki ortalama olarak ellilerinde olan kendisi bile o olgunluga erişememis olan olgun birey ruhu ve mantığı fazlasıyla olgunlaşmış o gence abayı yakıverir bu sırada o karşılıklı hazlardan mütevellit olan durum düşünülmez bile

bu tarz ilişkilerde tek gaye mutluluktur ki zaten bütün ilişkilerde amaç mutluluktur aşktır veya sevgidir

amaç sadece seks ise bu zaten ilişki değildir sende kandırılmışsındır güzel kardesim

yani bu durumda ona ''baba oğul gibi görünen sevgililer'' yerine ''baba oğul gibi görünen fuckbudyler'' demek daha doğru olacaktır
başlık sahibinin en çok izlediği porno türü bence.
bu sakil başlığın altına yazdığım için bile kendimden tiksindim.
sanane kardeşim isteyen istediğiyle...
ay tüm ibneler ahlak bekçisi olmus bizim neyimize özgür yaşam bu zihniyetle...
uçurulmaması gereken başlıktır. en fazla yazdığın entryi silebilirsin. öyle yap.
24 saat içinde kaç kere silinip kaç kere tekrar aktifleştirilen başlık olmuştur...
24 saat içinde kaç kere silinip kaç kere tekrar aktifleştirilen başlık olmuştur...
tamamen normal bir ilişki türü. ben olgunlarla daha çok seks düşünürüm ama ilişki düşünenler de gayet normaldir.
türk aile yapısına zarar vermeyecek şekilde kamufle olmuş yerli ve milli sevgililerdir.
bir gun iliskideki baba olacagimiz gercegi!
zaman nasil da saniye saniye yudumluyor ruhumuzu dessert course niyetine. bogazinda kalir mi, sanmam. neleri cignedi o cene... bizi mi cignemeyecek. simdi musadenizle daddymi arayip generational catismalarimizi tartisacagiz.
şu olgunlardan hoşlandığını iddia eden kesimin 50’li yaşlarında ölülerle mi hayatlarına devam edeceğini merak etmiyor değilim.
abi kardeş sanıldığımız oldu, amca/dayı yeğen sanıldığımız oldu ama hiç kimse baban mı demedi.
bir keresinde japon bir kadından fotoğrafımızı çekmesini rica ettiğimizde çektikten sonra "öğretmenin mi" demişti. beni en çok azdıran buydu ya. o sıralar tam teacher's pet bi tiptim zaten, toyken yani. ama babam sanılan biri tarafından sikiliyor olma yahut onu sikiyor olma fikri de hınzır bir nanik yapmadı değil beynimde eheh
ben çok samimi bulmuyorum. bence cinsel çekicilik işin icinde var.