nesguyik

Durum: 23 - 0 - 0 - 0 - 16.12.2022 13:43

Puan: 262 - Sözlük Kezbanı

4 ay önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 2

tahrik eden uzuvlar

kıllı beyaz tene sahip olunduğu sürece şunlardır
bacaklar ve kollar onların yanı sıra üsteki yazarlardan 4g diye bir tabir duydum onlarıda ekleyelim

alttaki yazara soracaklarım var

anlatayım hemen birkaç ürün aldım ve ücretini ödemek için kasaya götürdüm aldığım ürünler arasındada money club üyelerine özel indirim olan birkaç şey vardı kasiyer ürünleri geçti ve total ödemem gereken ücreti söyledi bende money club üyesi olduğumu söyleyip neden kart istemediğini sordum sonuçta neden üçte bir fiyatı indirimim varken kullanmayayım ki ve bunu dememle beraber bana çok aşağılayıcı bir bakış attı üç kuruşun lafınımı yapıyorsun dermişcesine ve kendimi çok garip hissettim arkamda sıra bekleyen insanlara karşı hem vakitlerini çalıyor hemde burada arsız gibi indirim yapılmasını istiyor gibi bir kalıba sokuldum kendisini beğenmiş kasiyer arkadaşımız sayesinde oldukça utanmıştım. alttaki yazar sorum şudur ilk cinsel birlikteliğini kaç senesinde, kaç yaşında yaşadın anlatırmısın?

en iyi seks hangi meslekten kişiyle yapılır

benim heriftende bildiğim üzere doktor demek istiyorum

6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesi

kızın ifadesini okuyunca tüylerim diken diken olmuştu olayın içinde annesi, gerek babası her kim varsa yazıklar olsun yatacak yerleri olmasın yüzlerine tükürülesi insan müsvetteleri sizi

işte, h.k.g’nin savcıya anlattıkları:

” ‘kızım artık gelin olabilir’ dedi”
“ben muhafazakâr bir ailede doğdum. küçük yaşımdan itibaren cemaatin kreşine gönderildim. ailem, eğitme karşı olduğu için beni okula göndermedi. çengelköy’de beş katlı bir binada kalıyordum. dördüncü katında aileme birlikte kalıyordum. alt katlarda ise erkek öğrenciler medrese eğitimi alıyorlardı. ben 6 yaşındaydım. evde kız kardeşimle oynarken annemle babam kendi aralarında konuşuyorlardı. babam annemi bir şeye ikna etmeye çalışıyordu. annem ‘o daha küçük’ diyordu. sonra babam beni yanına çağırdı ve ‘kızım büyüdün sen değil mi, kocaman oldun, abla oldun değil mi’ diye sordu. bunun üzerine ben de sevinerek ‘evet baba, büyüdüm’ dedim. babam anneme dönerek ‘bak kızım büyümüş, artık gelin olabilir’ dedi. annem o sırada ağlıyordu.”

“muhammed topal ve osman şahidimizdi”
“ertesi gün, yani 29 şubat 2004’te annem beni hazırladı, saçlarımı taradı, babam elimden tuttu, beni aşağıya medreseye indirdi. medreseye girdiğimizde içeride iki tane tanımadığım adam ve kadir istekli vardı. arka tarafa geçmemi istediler, bu sırada benim elimde oyuncağım vardı onunla oynuyordum. o gün orada benim nikahım kıyılmış, nikahı babam kıymış orada bulunan iki kişi de şahitlik etmişler. bu kişilerden birinin ismi muhammed topal, diğerinin ismi osman’dır. ancak soyadını hatırlamıyorum. akşama kadar orada kaldık. babam ve yanındakiler orada dualar okudular, sohbet ettiler, akşama doğru babam beni eve götürdü.”

“abim kadir’in odasına götürdü”
“ertesi gün abim beni medreseye indirdi. abim beni indirirken orada bulunan öğrencilere kardeşime ‘bakmayın kadir hoca bunu yasakladı’ diyordu. abim beni kadir’in odasına götürdü. kadir, abimden odadan çıkmasını istedi. abim çıktı odadan kadir ile yalnız kaldık. kadir yanıma geldi. başımı okşadı. bana ‘oyun oynayalım mı’ dedi. ben de sadece onaylar gibi başımı salladım. yanımdan kalktı odanın kapısını kapattı. görünmesin diye cama havlular örttü. sonra tekrardan yanıma geldi. benden minderin üzerine yüz üstü yatmamı istedi. eliyle başımı tuttu, eteğimi kaldırdı. bende gözlerimi kapatmamı istedi. ben fermuar sesi duydum, ayaklarımda bir şey hissettim. bana bizim evlendiğimizi söyledi. ‘annen ve baban nasıl evlilerse biz de öyle evliyiz, sen benim karımsın, ben de senin kocanım. evliler böyle oyun oynarlar, ama bu oyun kimseye söylenmez, bak annen ile baban kimseye söylemiyor’ dedi. ondan sonra bizim eve de gelmeye başladı. ailenin bir ferdi gibi davranıyordu. annem ve babam ona ‘damadım’ diyorlardı.”

“babam kadirin yatağına gönderdi”
“7-8 yaşlarındaydım. sapanca’da bir evimiz bulunuyordu, oraya gitmiştik. teyzemin kızı vefat edince annem kardeşlerimi alarak istanbul’a geldi. beni ve abimi sapanca’da babamın yanında bıraktı. babam beni o gece kadir’in odasına yatağına gönderdi. sapanca’daki evimiz iki katlıydı. üst katta kadir yaşıyordu. ben odasına gittiğimde kadir kapıyı kilitledi. sonra beni kucağına adlı, yatağa yatırdı. tekrar bana ‘oyun oynayalım mı’ dedi. ben ‘hayır, abime gitmek istiyorum’ dedim, ağladım. kadir bağırdı, azarladı, ‘sesini çıkartma, gitmeyeceksin, burada kalacaksın’ dedi. bana saldırdı. ben çok ağladım, çok canım yandı, karnım ağrıdı. o tekrar bana kızdı. bana ‘ne halin varsa gör’ dedi. 7-8 yaşlarındaydım. o gece sonrasını hatırlamıyorum. sadece büyük bir karanlık hatırlıyorum.”

“her şey normalmiş gibi davranılmaya başlandı”
“zamanla her şey normalmiş gibi davranılmaya başlandı. ben çocuklar küçükken evleniyormuş gibi, herkes böyleymiş gibi düşünüyordum. kadir’i sevmiyordum. ailem bana ‘kadir’e itaat etmezsen melekler sana lanet eder, cehennemde yanarsın’ diyorlardı. daha sonra sürekli kadir’in odasına ders için gönderiliyordum. her gittiğimde benimle ilişkiye giriyordu. onun yaşı büyüktü, ancak kaç yaşında olduğunu hatırlamıyorum.”

“annem sakın ağlama dedi”
“10 yaşına gelince arifiye ilçesinde cemaatin kur’an kurslarından birine yazıldım. ilk zamanlar yatılı gidiyordum. daha sonra gündüz gidiyordum, akşam geliyordum. kursa beni kadir götürüp, getiriyordu. kurstan aldığı zaman arabada benimle ilişkiye giriyordu. ben kurstaki hocalarımdan birine ‘hocam ben evliyim’ dedim. hocam üzüldü, bana sarıldı. başka bir şey demedi. hocamın ismini hatırlamıyorum. hocama söyledikten sonra sapanca’da konuşulmaya başlanmış bu. ben 13 yaşlarıma geldiğinde nişan yapmaya karar verdiler. 14 yaşımda da düğün yaptılar. sonra düğünü sancaktepe’de babamın vakfında yaptılar. cemaatten insanlar geldi. annem bana düğünde ‘sakın ağlama, ağladığını görmeyeceğim” dedi.”

“kadir ona itaat etmemi istiyordu”
“kadir ile sürekli anlaşmazlık yaşıyorduk. bana psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyordu. hem ailem hem de kadir ona itaat etmemi istiyordu. ailem bana sürekli onun çok iyi bir insan olduğunu söylüyordu. aynı evde yaşama başladıktan birkaç ay sonra ilk adetimi gördüm. o tarihlerde 14 yaşındaydım. ben rahatsızlanınca annem ve kadir beni kadın doğum polikliniğine götürdüler. orada annem doktor ile konuşurken evli olduğumu ağzından kaçırdı. bunun üzerine doktor oraya polis çağırdı. oradan polis bizi alarak karakola götürdü, ifadelerimiz alındı. benim yerime annem ve kadir ifade verdi. ifadelerinde benim yaşımın normalde büyük olduğunu, ancak küçük yazıldığını söylemişler. bunun üzerine savcılık kemik testi istedi. kemik testi için odaya girdiğimde içeride bir kız film çekiliyordu. ben ondan sonra film çekileceğimi düşünüyordum. ancak içerideki kız filmi çekilince ikimizi birden dışarı çıkardılar. ben dışarı çıkınca kadir’e ‘neden bir şey yapılmadı’ diye sordum. kadir bana ‘sessiz ol, sonra konuşuruz kimse duymasın’ dedi. sonra öğrendiğime göre o kızın kemik testi benim kemik testimmiş gibi göstermişler. dosya o şekilde kapandı.”

“darp ettiler”
“kadir ile aynı evde yaşamaya başladıktan sonra bana bir telefon almışlardı. geceleri hiç uyumuyordum. bir tane radyo programına denk gelmiştim. burada konuşan kişi, kız çocuklarının evlendirilmelerinden bahsediyordu. ben de facebook üzerinden bu kişiye ulaştım. evden kaçmaya karar vermiştim. tam kaçacakken ailem beni yakaladı. babam beni darp etti. elimden telefonu aldılar. babam bana ‘büyük günah işledin, kalbin kirlenmiş, tövbe et’ dedi. ben o günden sonra içime kapandım. itaat etmeye, bana söylediklerini yapmaya çalıştım. sözlerinden çıkmadım. bu olaylar olurken hala 14 yaşlarındaydım. 17 yaşıma gelince hamile kaldım. hamile kaldıktan 3 ay sonra resmi nikah yaptılar. sonra çocuğumu doğurdum. onunla biraz huzur buldum. ancak daha sonra yine insanlardan soğumaya başladım. çocuğum 2 yaşına gelince ailem onu benden aldı.”

“wattpad’den tanıştığım abla ‘devlete sığın’ dedi”
“bir gün alışveriş için dışarı gitmiştim. kadir’e ‘arabada bekle ben avm’den kıyafet alacağım’ demiştim. o arabada beklerken ben avm’den bir telefon aldım. sonra birlikte eve döndük. telefonumdan araştırmaya başladım. çünkü ailem bana 6 yaşında evlendirilmenin normal olduğunu anlatıyordu. yaptığım araştırmalar sonucunda vattped isimli kitap uygulamasında bir abla ile tanıştım. ona her şeyi anlattım. o da bana ‘delilleri topla devlete sığın, devlet seni korur’ dedi. ben de ses kaydı almaya karar verdim. beş tane ses kaydı aldım. delilleri topladım. sonra bir akşam annemi aradım. oğlumu çok özlediğimi, bir gece bende kalmasını istediğimi söyledim. annem de ‘tamam’ dedi. oğlum o gece benimle kalmıştı. saban uyanınca saat 07.30’da oğlumu uyandırdım. dışarı çıktım, adliyeye geldim. yaşadıklarımı savcılıkta anlattım. sonra savcılık beni istanbul’ da bir süre kaldığım yere gönderdi. daha sonra izmir’e sevk edildim. bu sırada oğlumu da yanımda götürdüm. izmir’e gelince tedavi olmaya başladım. oğlumu kreşe yazdırdım. iş bulup çalışmaya başladım.”

“annem kardeşlerimin nikahına karşı çıktı”
“sonra ailem beni tekrar izmir’de buldu. beni ikna edip götürmeye çalıştılar ancak ben gitmek istemedim. ben burada okula yazıldım. şu anda ortaokul 8. sınıftayım. ben kadir ile anlaşmalı olarak boşandım. 6 yaşında evlendirildiğim zaman annem nikah olayını biliyordu. ancak benim kadir ile cinsel birlikte olmama karşı çıkıyordu. annem evdeyken babam beni kadir’ in yanına göndermiyordu. sadece gündüzleri ders için gönderiyordu. annemin ben küçükken nikaha çok karşı çıktığını görmedim. iki tane daha kız kardeşim var. onların da küçük yaşlarda evlendirilmeleri konuşuluyordu ancak annem onların evlenmelerine çok karşı çıkmıştı. onlara karşı çıktığı kadar benim evliliğime karşı çıkmadı.”

dosyaya sunulan ses kayıtlarını ben onu konuşturmak ve delil toplamak için yaptım. çünkü başka delil elde etme imkanım yoktu. bu kişiler benim eğitim hakkımı elimden aldılar, hayatımın bir kısmını aldılar, adalet yerini bulsun istiyorum. yaşadıklarımın bedeli olsun istiyorum. ben kadir istekli, babamdan ve annemden şikayetçiyim. annemin sonradan buna engel olması, göz yummaması gerektiğini düşünüyorum.

fuckbuddy aranıyor ilanlarının hiçbir işe yaramaması

o kadar insan içinden denk düşecekte başlığı görecek birde aynı şehirde olacağız
güzel hayal evet :(
bol şans sana hocam

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

ekşi sözlük'teki homofobik yazar furyası

aileler dağılmasın korunsunlar(eşcinsel bireylerden bahsediyorum), çocuklar yazdıklarımı görüp cinsel kimliklerini değiştirmeye kalkmasınlar
canlandı mı açılan başlıklar gözünüzün önünde söylenecek pek bir söz yok.

yılbaşı hediyesi

xmas temalı boxxer, hoodie ve bir çift çorap alıp kendim eşliginde sunmak istiyorum ayıcığıma

ayı sözlük yazarlarının uyku süreleri

ortalamam altı saat ortalamanın altına düştüğüm zamanlarda oluyor ki şuan bulunduğum durum üç ila dört saat arasında sekiyor

sözlükçülerin nick hikayeleri

ulan ne koysam diye düşünürken midemle beynim ortak bir karara varıp gözlerimi masada duran nesquik kutusuna dikmemi istediler o an kafada bir ışık dedim buldum ve ortaya ben çıktım kendisinide severek tüketirim senelerdir

beyaz şarap

beyaz etle güzel giden alkoldür yeni şeyler denemek istersenizde dörte bir oranında kaliteli bir gazoz ekleyin ham bir tad yaratıyor limonlu soda favorimdir yanınada güzel birkaç dilim peynir konduğu zaman olmuştur bu iş geceniz güzel olsun

nesguyik

hoşbuldum hocam pek lubunya olduğum söylenemez :)
durumlar nasıl bari halinizi hatrınızı sorayım çekinmeyin okuyan arkadaşlar var ise yazınız buraya bir kişiye hitaben değildir bu sorum

sınavda burun akması

başıma gelen durumdur bir gün öncesinde herşey gayet normalken sınav salonuna girince bir anda nefes alamadığımı farkettim ve başlamadan peçete temin ettim sınav esnasında lavabo izni yasak burnumu sildikçe dahada tıkanmaya başlıyor ve çok rahatsız edici bir hal almaya başlıyor her tekrarımda içerdeki insanlar rahatsız olmasın diye burnumdan nefes almıyorken aynı zamanda sınavada bakmaya çalışıyorum ne kadar rezil kepaze bir durum olduğunu hatırlamak istemiyorum

kilo vermek isteyenlere tavsiyeler

karbonhidratı kesmekten geçen yoldur ha kesin dediysemde birdaha yememezlik yapmayın ögün tutun yeşillik yiyin bunun yanında kardiyo yapıp ağırlık çalışırsanız karşılığını alırsınız

ilk buluşmada kahve içmek yerine tantuni yiyelim demek

fazla kasmaya gerek yok işte
aç ayı oynamaz misali doyurun karnınızı üstünede doyumsuz bir muhabbet sizi bekler yok kahveymiş çaymış bana pek samimi gelmiyor toksanız ayrı bir mesele ama erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer hele izleyin bi yemeği nasıl yiyor ayı gibi basıyormu o son kalan ekmek parçasını ağzına

akşam elektrikler kesildiğinde yapılabilecekler

büyük ölçüde bir kesinti ise
ki mahallenin elektrikleri kesilmesi bile yeterli oluyor bizim burada
balkona yada dışarı çıkıp gökyüzünü seyretmek olan biteni düşünmek iyi gelir hep yapmışımdır oturduğum konum olarakta ilçeyi boydan boya görüş alanına sahip bir yerdeyim ki muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor birkaç saatliğine olsa bile karanlığın çökmesi ayın bazı şeyleri gölgelemesi, sokağa dökülen insanları izlemek muhteşemdir perişanlayanları izlemekte ayrı bir zevk evde olan bağırışmalarını, odadan odaya mum ile olan koşuşturmacalarının pencereye yansıyan buğulu görüntüsü ise hoşluk katar ana

gidişat

kötü arkadaş iyiye gider bi yanı yok kafayı yastığa koyduğum zaman yarına ne yapacağız düşüncesinden çıkamıyorum gerek ekonomi, siyasat, kişisel değerlerim olsun pek iyiye gittiği söylenemez yakındır çıkacağımız zamanlar umarım...

keşke

kullanmamanız dileğiyle.
yapılmamış şeyler, özlem, hasret, acılar, yapılan yanlışlar, pişmanlıklarla dolu bir cümlenin kilit kelimesidir kendisi

bir paket spagettiyi tek öğünde tek başına yemek

bu saydıklarımından herhangi birisi ile bulanmışsa evet
mayonez
domates sosu
peynir

düşün ki o bunu okuyor

özledim kollarının arasında olup gögsünde uyumayı sakallarını okşamayı kokununu özledim
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 23

fuckbuddy aranıyor ilanlarının hiçbir işe yaramaması

o kadar insan içinden denk düşecekte başlığı görecek birde aynı şehirde olacağız
güzel hayal evet :(
bol şans sana hocam

beyaz şarap

beyaz etle güzel giden alkoldür yeni şeyler denemek istersenizde dörte bir oranında kaliteli bir gazoz ekleyin ham bir tad yaratıyor limonlu soda favorimdir yanınada güzel birkaç dilim peynir konduğu zaman olmuştur bu iş geceniz güzel olsun

sözlükçülerin nick hikayeleri

ulan ne koysam diye düşünürken midemle beynim ortak bir karara varıp gözlerimi masada duran nesquik kutusuna dikmemi istediler o an kafada bir ışık dedim buldum ve ortaya ben çıktım kendisinide severek tüketirim senelerdir

fuckbuddy aranıyor ilanlarının hiçbir işe yaramaması

o kadar insan içinden denk düşecekte başlığı görecek birde aynı şehirde olacağız
güzel hayal evet :(
bol şans sana hocam