trans kadın olmak

bir süredir düşünüyorum. erkek olmak bana keyif vermiyor. bundan haz almıyorum. evet belki sizi trollediğimi düşünüyorsunuz haklısınız biraz hatta baya dengesizim. fakat şu sıralar bu fikir bana çok cazip geliyor. aseksüel bir trans kadın olduğumu düşünüyorum. bunun yanında çok yoğun psikolojik rahatsızlıklarım da var. ne istediğimi ben de bilmiyorum. ama bu bana doğru geliyor. lütfen yargılamayın beni . benle dalga geçmeyin ciddiyim. hayatımın geri kalanını etkileyecek bir karar almanın eşiğindeyim. bana yardımcı olmak isteyen ablalarımı mesaj kutuma beklerim.
(bkz: #428015 ) teşekkür ederim. ama korkuyorum. ne istediğimi bilmiyorum.
aslında korkutucu kısım bence şudur. bu soruyu genelde en uç noktasında cevaplamaya çalışmak yani ne bileyim ameliyat olmak istiyor muyum ? şeklinde örneğin.

ama bunu daha sadelestirebilecegimiz bir soru belki daha net cevabı olabilecek soru şu yarın kadın olsan ve kimse bu durumu yadirgamasa hatta şimdi olduğun hal kadar normal gorse bu sana ne şekilde hissettirirdi?

bu çok yüzeysel bir deginis belki sorularını veya farkındalığını farklı sorularla daha iyi bulabilirsin. işinin ehli bir kişiyle bu konuları konuşmak daha sağlıklı gibi duruyor