sessiz istila

ilk olarak twitter'da gördüğüm ve çok beğenerek paylaştığım videonun vurguladığı acı gerçek. video hedefine ulaşmış olacak ki tutuklamalar falan yapılmış. adalet kavramını isim olarak almış bir partinin hukuk alanında yaptığı eziyetin ilki olmadığı gibi sonu da olmayacak elbette. vatanın her açıdan istila edilmesi ve yok edilmesi üzerine kurulu bir proje işletiliyor. maalesef, kendisini milli ve yerli ilan eden taşıyıcılar da buna çanak tutuyor.
ümit özdağ denen faşist provokatörün finanse ettiği provokasyon videosu. vatansever geçinen ırkçıları ortaya dökmüştür.
ülkenin tehlikeli sularda yüzmeye devam ettiği, oldukça kışkırtıcı bir video.
video evet yanlış ve provokatif bir video ama hiçbir ülke milyonlarca mülteciyi ülkesine bu şekilde almaz. ciddi sonuçlara yol açar.
burda bu istilayı savunanlar bana iskaryot yahuda'yı hatırlatıyor. rahipler yahuda isa'ya ihanet etmesi için 30 parça gümüş verirler. ona ihanet ettikten sonra isa sorar yahuda'ya; "otuz parça gümüşe değer miydi?"

işid liderlerinden birisi birkaç yıl önce şanlıurfada dükkan işletirken yakalandı. saklanmıyordu bile, dükkan işletiyordu ve devletin bundan uzuuuuuuunca bir süre haberi bile olmadı. yarın bir gün türkiyede şeriat isteyenlerle birleşip sizi çatılardan atıp, vinçlerle asarken, pembe götlü cihangir solculuğunuza devam edemeyeceksiniz. zamanında yargı ve ordu ele geçirilirken yetmez ama evet diyenler bile yavaş yavaş gerçeklere uyanmaya başladı. kiminiz salaksınız, kiminiz hain. kiminizin maması yurtdışından geliyor. bu sessiz istilaya en çok karşı çıkması gereken feministlerin, gaylerin ağzını bıçak açmıyor.

o yüzden, bu sefer de biz de soralım isa yerine;
"30 parça gümüş için atatürk cumhuriyetine ihanet etmeye değer miydi?"

(tabi siz burda concern trollerken, avrupa istilacılara karşı kullanmak üzere ses bombası icat etmekle, uyutup sınır dışı etmek ve botlarını batırmakla meşgul)

edit: buradaki yahudalara not düşeyim; yahuda kendini bir ağaca astı, aldığı bütün parayı rahiplere fırlattıktan sonra. son kale düştüğünde, son atatürk kazanımları yok olduğunda pişman olmanın bir öneminin olmadığı gerçeği ile yaşamak zorunda kalacaksınız.
kürtlerin pabucu neden dama atıldı? hani onlar da çok çocuk yaptıkları için yakında nüfusları türkleri geçip ülkeyi ele geçireceklerdi??
aşk olsun!!
resmen kürtleri tahtından indirip suriyelileri oturttunuz.
bence yakında türkler ülkedeki en büyük üçüncü etnik grup olacaklar.
1. suriyeliler. 2. kürtler. 3. türkler. 4. afganlar
ama uzun vadede pakiler ve afganlar da sizi geçer bence bol bol çocuk yapın. hatta ask olsn gibi muhafazakar vatanperver eşcinseller de eşcinselliği mümkünse bir kenara bırakıp evlenip çocuk yapsınlar. sonuçta söz konusu vatansa gerisi teferruattır.
bunun vatanperverlikle alakası yok. olan şey istilanın tanımına uyuyor mu evet. o zaman neden istila demeyi reddedelim?
konuştuğumuz dil türkçe değil mi?

birisi "eşcinsellik hastalıktır" deyince neden itiraz ediyoruz? çünkü hastalığın tanımına uymuyor değil mi?

"bu bir istila değil" ile "eşcinsellik hastalıktır" diyenler aynı kafa. tanımları kendi ideolojisine göre esnetmek isteyen kafadır.