anna madrigal

Durum: 189 - 3 - 2 - 0 - 04.12.2023 11:29

Puan: 2938 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 10.Nesil Yazar.

2 minik pati annesi, single mom, kevaşe https://astralstuff.blogspot.com/
  • /
  • 10

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

the alan parsons project - eye in the sky

çaresizlik

etrafında hayata dair tüm bağların sanki hiç kurulmamışçasına yok olduğunu gözlediğin, bir adım dahi atmanın tüm gücünü yok edeceğini hissedip, kendini o karanlık suyun akışına bırakma hali..

her şeyin bir sorun olma sorunu

namaz kılan gay

havada asılı kalmak

ah genç kızlık zamanlarım ne ağlamışım be sözlük.. biriniz de anna'cığım güzel götün sikin dert görmesin ağlama gel sana bi sakso dememiş..

püüüü yazıklar olsun size!

anna madrigal

ayrılık sonrası * sahalara yüksek libido, vücudunun bilimum noktalarına yaptırdığı piercingleri ile dönmüştür..

götünüze sahip çıkınız, s*qilen götlerden müessesemiz * mesul değildir...

ingiliz erkekleri

erk*kleri değil de ayıları pek güzeldir.. özellikle scotish kırması ayıları candır..

yıllar önce antalya'da tanıştığım callum'u hala unutamam..

o göte bi kere daha pompalasam başka bir şey istemem...

fiber optik kablo

temel çalışma prensibi brewster yasası gereği seçilen fiberin içerisinde kritik açı ile hareket eden ışın demetinin kılcal kablo içerisinde minimum soğurmaya uğrayarak ilerlemesine dayanır..

kalbi sikinde olan adam

kalbe yakınsa s*qi, yüksek tansiyon sebebi ile o s*qten pek bi hayır beklemeyin arkadaşlar..

kardiyolojik açıdan.. yoksa ki sikiş sokuş ile aşkı iç içe geçirebilen insanlara saygım sonsuz yatağım açık..

yüksek enerji astroparçacık fizikçisi

greenbelt, maryland, nasa goddard space flight center çevresi yüksek enerji astroparçacık fizikçisi pasif var mı?

ev yok, uzay mekiği uyarsa!

adonis

beyrutun havasından mı suyundan mı böyle boy band çocukları aşırı seksi oluyor..

bir diğeri için bkz: mashrou' leila

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ilişkisi var

acaba kulaklık dışarı ses veriyor mu kaygısı yaşayan insan

cnm apple airpods pro kullananlar için asla gerçek olmayan sorundur....

ilk e-mail adresi

en iyi seks hangi meslekten kişiyle yapılır

aşkolsun kimse de kalkıp yüksek enerji astroparçacık fizikçisi dememiş

profesörlüğüne de fiziğine de lanet olsun!

keşke kendimi domaltıp sikebilsem!

ayı sözlük yazarlarının hornet hesapları

havada asılı kalmak

o boşluğun kaldırma kuvveti olabileceğine inanmadan, karanlıklar içinde hareketsiz süzülme hali!

dibe doğru düştüğünü hissediyorsun ama dibin neresi olduğunu çözemiyorsun.

bi yerlerde cılız ışıltılar yanıp sönüyor, ateş böceği misali.

sen orada duruyorsun!

korkunç derecede keyifli, bir o kadar hissiz!

ayı sözlük itiraf

biraz sarhoşluğun biraz kalp kırıklığının e tabi biraz da 6 saatlik motorumla yaptığım yolculuğun verdiği yetkiye dayanarak çok pis götümü başımı dağıttığımı artık toparlayacak bir şey kalmadığını söyleyebilirim!


uyuyun annecim sonra sabah kalkamıyonuz!

çanakkale

iskelede(eceabat’a giden) elimde biram kafamda kaskımla isyan ettiğim şehir!

seviyorum ulan seni çanakkale! ilçelerini de seni de!
  • /
  • 10

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar2022 yazı, çanakkale'de birine çok pis tutulmuştum, ama bir anlık tutulma da değil seneler içinde gelişti bu ve orada patladı. küçük yer olunca onun attığı her adım sizin de mülteci gibi gezeceğiniz bir mesken haline geliyor, böyle böyle günler haftaları kovaladı, ama olmadı işte, bir olmasa yine iyi hikayenin sonunda korkunç koyan meseleler gelişti. gönlün uğruna adandığı kişi yaz tatilini bitirmesiyle şehrine gitti, iki ya da üç gün geçti sanırım dedemin evindeyim, surat asık, kafa trilyon, bu şarkı önüme çıktığı gibi gülmekle ağlamak arasında kararsız ama o kadar donuk bakışlar eşliğinde tüm gece bahçede oturdum.

delinin yıldızı

12 yıl aradan sonra gelmiş mükemmel albüm. vega, cansın. uzun zaman olmuş, hasret kalmıştık. ben çok beğendim.

delinin yıldızı

ve 2017 eylül. sonbaharın henüz geldiği memleketimde yeni bir vega albümü. 12 yıl aradan sonra yepyeni, sadece vega'nın olan 10 yeni şarkı.
genelde artık şablon haline gelmiş olan hareketli bir şarkı ile çıkış yapıp, ki bence büyük ihtimalle arzuhal olur bu sonrasında ölümcül darbeyi vuran damar şarkıyı mı kliplendirirler bilmiyorum. ama delinin yıldızı şarkısı kafamı karıştırıyor, hem albüm ismi hem de ilk şarkısı olarak çıkış şarkısı olarak seçilebilir. her türlü farketmez artık vega'nın kendine ait bir kitlesi var zaten, tanınma, kitlelere ulaşmak çok da umurlarında değil zaten. deniz bu sayıda hayran ile bile zor başediyor. hatta daha fazlasını istemediğini bile düşünüyorum.
albüme gelecek olursak;
albüm aslında önceki 3 albüme de benziyor. hatta bence en fazla tatlı sert'e benziyor. prodüksiyon kalitesi ise hafif müzik ile daha çok benziyor. hafif müzik kadar sert bir albüm değil, tatlı sert kadar mutlu bir albüm değil, tamam sustum kadar da melankolik bir albüm değil. ama bunların üçünden de parçalar var.

delinin yıldızı; albümü açmak için bundan daha iyi seçim olamazdı. hem yeni hem de tam bir vega şarkısı. sözleri çok güzel ve deniz'in sesine şarap kelimesi ne denli yakışıyor. hem hızlı tempo hem de damar olabilen, üzebilen çok iyi bir şarkı. keşke biraz daha şımarık söyleseydi deniz bu şarkıyı. hala bir albümün en iyi açılış şarkısı benim için k9'dur.

isim şehir; deniz'in vokalini en beğendiğim şarkılardan biri oldu. tatlı sert albümünün tadın kaldı'yı hatırlattı bana biraz.onun kadar akustik olarak düzenlenseydi de çok yakışırdı sanki. bu albümün öldürücü ikinci hiti olarak çıkan slow olabilir.

arzuhal; albümün serzenişte'si. çıkış parçası olarak çok güzel olabilir. deniz'in çok samimi ve kişisel bulduğum sözleri. bize kalbini açtığını hissettiğim şarkısı.

sevgilim: yine hafif müzik zamanından bir şarkı gibi. yok'a benzetiyorum ben biraz. onun kadar sert değil. yok, bir önceki albümün en favori şarkılarımdan biri olduğu için bunu da mutlulukla kucaklıyorum.

dertler iri kıyım; ilk albümden oyun'u, ikinci albümden zat-ı ali'yi ve üçüncü albümden yalnızca ben yüzlerce sen'i hatırlattı bana. melankolik sözler, gayet vega tınısı ile düenlenmiş bir şarkı. arka vokallerdeki mırıldanmalara bayıldığımı söylemeliyim. hınzır ve seksi sözler.

komşu ışıklar; tatlı sert albümünden çıkmış gelmiş gibi. keyifle dinlenecek bir şarkı.

dünyacım; albümün çıkış şarkısı olartak seçilse çok güzel olabilecek diğer şarkı. bana yine tatlı sert'ten fırlamış gelmiş gibi hisettiren bir şarkı. poh poh perisi ile benzettim. onun gibi keyifli ve mutlu bir melodisi var. arkada acaba ceylin'in vokali mi var emin olamadım, çok yakışmış mmmlamalar.

sonunu söyleme bana; bu albüme ait bir şarkı. tamamen yeni. gayet güzel.

man-yak-lar; herkes gibi bana da sokaklar tekin değil'i hatırlattı pek tabii. onun kadar sever miyim bilmiyorum. ses olarak albümün en keyifli şarkılarından biri.

ve tekrar; albümün kapanışı için muhteşem bir şarkı. bunun da yeni ve bu albüme ait bir şarkı olduğunu düşünüyorum. düzenlemesi ve vokali alışılagelmiş vega şarkılarından farklı. vega'nın bu sabahların bir anlamı olmalı ile birlikte en bu topraklara yakışan şarkısı olabilir. son nakarata girmeden konuşma kısmına ayrıca bayıldığımı söylemeliyim.


https://ayisozluk.com/vega.html?entry_id...

mabel matiz

filler ve çimen şarkısını ilk duyduğum anda kim bu deyip keşfettiğim sonra da bırakamadığımdır. şarkılarında neyi arıyorsanız onu bulursun.

ayı sözlük yazarlarının korktukları şeyler

insanlık tarihinde cümle cemaatin düşüne düşüne sıyırdığı şey, yok olma!

ölümden sonra yaşam anlatıları, reenkarnasyon bilmeceleri, lokman hekim gibi dolanıp durmalı ölümsüzlük arayışları hepsi bunun sonucu, yok yani yok olup gitmeyi yediremiyoruz kendimize çünkü yokluk denen şey yalnız kavramlar dünyamızdan bir parça, zihnimizde bunu tasavvur edecek bir ihtimal yok sadece benzetme yaparız ama yapacağımız benzetme de adamı titretmeye yeter.

oysa evren de karşıtlıklar sayesinde işlemiyor mu? yokluk denen şey olmasa varlık denen şeyi ayırt edemezsin, haliyle yaşam denilen bir şeyin farkında olmak için de ölüm denen şeyin varlığı gerekiyor. ama işte öyle olmuyor, teselli de etsek buradan kalkıp anlamlı felsefeler de kursak ya da kaçış teorilerine de sığınsan eninde sonunda odaklandığımız bir an oluyor ve o kalbi coşturuyor. daha kötüsü de her şeyin sonunun olduğu gerçeği, hiç ölmeyecekmiş gibi yaşasak da o gün gelecek, milyarlarca gezegende milyarlarca ton buğday olsa ve bir kuş her gün bir buğdayı yese yine er ya da geç bitecek o buğday, yani vaziyet aslında koğuşta otururken şafakta olacak idamı beklemek gibi, oturuyoruz iyi hoş ve saatlerimiz var ve gelecek o an, er ya da geç gelecek.

dört sene önce sürekli yok oluşu düşünmeye başlamıştım, aylar geçti ve panik atak geçirdim, ve şu aralar yine başladı bu iş, gecenin köründe dışarıdan çok kalp nabzını hissediyorsun, yani film başa sarıyor ya da tek kaldığım evde haftalardır oturup durduğum için bu sefer temelli kafayı sıyırıyorum.

ama yine de kabul etmek lazım, insanın en saygıdeğer yanı bu gerçeği bilmesine rağmen bir biçimde yaşamına devam etmesi, hepimiz geçiştiriyoruz ama bu gerçeği geçiştirdiğimiz için olduğu gibi yaşamı sürdürüyoruz.

yok olmak vs sonsuza kadar yaşamak

"yok olmak" uzun uzadıya düşündüğümüz anda korku verici oluyor, en azında benim için öyle, bazen ölümü sonsuz bir karanlık gibi görüyorum ama burada karanlık falan yok çünkü karanlık da canlı olanın yaşayacağı bir şey, karşımızda duran gerçek bir şey bile değil, hiçlik ama hiçlik dediğimiz vakit de aklımıza bir şey gelir çünkü varlık olmayan bir şeyi tezahür edemez.

bu sorudan yola çıkarken açıkça sonsuza kadar yaşamak derim, neden? çünkü bizi biz yapan şeyin başında var olmak adına çabalamak geliyor. diğer yanda düşünmek lazım, eğer ki ölümsüzlüğün bir yolu bulunsa bu sefer de herhangi bir patlama, deprem vb sebeplerle yok olma ihtimalimiz olacağından şimdiki halimizden de ürkek olurduk, çünkü şu an cesaret namına her ne yapıyorsak işin sonunda "sonunda geberecez lan" fikrinden geliyor, ancak sağlık anlamında ölümsüz olursak bu sefer diğer sebeplerden ölüp gitme ihtimali ve bunun korkusu şimdiden daha beter aklımızı kemirir, ve öyle ki güvenli bir kavanozda öylece oturmayı bile dileyebiliriz. daha önce de burada yazmıştım, yaşamı anlamlı kılan ve fark etmemizi sağlayan şey ölümün kendisidir. ama yine de bir sorun var.

bu kadar güzelce konuşuyoruz ancak herhangi bir eğitim araştırma hastanesine gidelim, 90 yaşına gelmiş dayılar ve teyzeler yaşayacam diye köpekler gibi çırpınıyor lan! "sonsuz yaşasam nolacak lan?" cümlesinin bittiği noktadır bu, kaç yaşına gelirse gelsin insan iki dakika fazladan nefes almak için dahi olsa çırpınır, çünkü en kötü varlık yokluktan iyidir.

ya da bu benim bir türlü yenemediğim ve düşündükçe kendimi yedip bitirdiğim paradoksumdur.

actual proof

ay özelden yazıyor dükkanda çekyat var akşam gel anahtar sadece bende korkma diyor. dükkanı akşamları fuhuş yuvasına çevirmiş anlayacağınız ama bence hiç hijyenik değil.

pinkwashing

eskiden böyle çalkantılı dönemlerde, siyasi dengesizliklerde, katliamlarda, savaşlarda malum sözlüğe girmeme yazılanları okumama kuralı koymuştum kendime. anlaşılan aynı şeyi burada da yapmak lazım. çok fikir annecim...

pinkwashing

iyi yapıyorlar ellerine sağlık.
islami yeşile boyanmaktan iyidir. bunlar gerçi bizi kanımızda boğup kırmızıya da boyarlar…

özel fotolarımın olduğu telefonu kaybetmem olayı

iki yılda iki defa görüştüğü adama "sevildim de inkar edemem şimdi" demez mi... bi irkildim okuyunca, oğlum sen insanı delirtirsin ya...

ayrıca amatör pornolar tam olarak böyle sızıyor ahahha

şaka bi yana geçmiş olsun, evet kimse şifre kırmaya uğraşayım demez. algoritma şöyle işler, önce sıfırlamaya çalışır yapamazsa kırmaya çalışır. ki kusura bakma ama redmi telefonu çalacak adam ona tamah eden adam onu gider direkt telefoncuya satar. telefoncu da onu sıfırlar kırmaya uğraşmaz.

ayrıca kimse şu dönemde böyle bi şeyi sızdırmak istemez emin ol kvkk ile adam sikiyolar şu an.

illa porno çekecekseniz de bu casual bir telefonla yapılmaz, yüz kere dedik bee...
al işte ortalama bir kamera, şifreli iyi bir de harddisk. bitti gitti.

Toplam entry sayısı: 189

yeşil sol parti

2023 başkanlık ve genel seçimlerine hdp’nin kapatılma ihtimali ne karşı oluşturduğu ve seçime gireceğini açıkladığı yeni parti.

dilerim bu seçim tüm ülke için 20 yıllık esaretten kurtulma, birlik ve geleceğe dair umutların yeşerdiği sonuçlar doğurur.

prostat orgazmı

ister straight ister eşcinsel olsun her erkeğin kalbine giden yol prostatından geçer!

cinsel hastalıkları önemsemeden hunharca korunmadan seks yapmak

yapmasına yapılır dert değil de bir diğer tarafta sizi bekleyen arkadaşları da görmek gerekir:

jankaitis r.
hepatit
herpes simplex
herpes simplex virus (hsv)
insan bağışıklık yetmezlik virüsü (hıv/aıds)
human papillomavirus (hpv)
genital çıbanlar
rahim kanseri/makat kanseri
molluscum (mc)
kaposi's sarcoma-associated herpesvirus (kshv/hhv8)
kaposi tümörü

kamyoncu

gay sexks *hikaye sitelerinin vazgeçilmez fantezi karakteri

kültürümüzde böyle şeyler yok

günümüz lakçalaşmış, nefret söyleminde zirveyi zorlayan siyasilerinin diline pelesenk olmuş, kendi işlerine gelen her argümanı "kendi kültürümüze" ait bir parça olarak göstermek ve kendilerini "insan hakları" gibi temel bir olguya yöneltecek her türlü konuyu "kültürümüzde yeri olmadığı" iması ile halk tarafından "istenmeyen" olarak sıfatlandırma söylemi.

kadına, çocuğa, hayvana tecavüz kültürümüzün parçası iken kendi rızaları ile hayatlarını birleştirmeye çalışan iki hemcins bireyin toplumumuz nezdinde zinhar yerinin olmaması.
açlıktan ve parasızlıktan çocuklarının karnını doyurmak için ekmek çalan kişinin kültürümüzün en önemli değeri olan kimsenin malına göz dikmemek ile çeliştiği söylenirken, hortumlanan bankalar ve devlet hazinesi için "çalıyorlar ama yapıyorlar" mottosu ile kabul görüyor.

iki yüzlülüğünüz ve afedersiniz de siktiğimin kültürünüz batsın.

ps: eril dil kullanımı için özür dilerim

yeşil sol parti

2023 başkanlık ve genel seçimlerine hdp’nin kapatılma ihtimali ne karşı oluşturduğu ve seçime gireceğini açıkladığı yeni parti.

dilerim bu seçim tüm ülke için 20 yıllık esaretten kurtulma, birlik ve geleceğe dair umutların yeşerdiği sonuçlar doğurur.

sözlükten koli ayarlayamamış ezik tip

edebi yazarlık statüsünü nasıl kazandığımızı merak ediyorum. ona göre saman altından saksu çekip, dışarıda ahlâk bekçisi kesiliciim!

28 mayıs 2023 cumhurbaşkanlığı 2. tur oylaması

çoğulcu demokrasinin karşılığını aldığımız bir 14 mayıs oylaması sonrasında, anadolunun, cahil, güce tapan, kendisini sikene eyvallah diyen coğunluğun verdiği oylarla cumhurbaşkanı belirlenememişken, önümüzdeki 14 günde çok büyük bir değişiklik olmayacağını düşünüyorum, hatta ön görüm ne yazık ki kemal kılıçdaroğlu'nun oylarının düşeceği yönünde..

yolumuz uzun, gençliğimiz var dedik lâkin ne gençliğimizi yaşatıyorlar ne de yolda durup dinlenmeye müsade ettiler..

travesti okşan

diyarbakırlı muhammed yakut'un iddialarına göre ankara'da büyük çalkantılar yaratan travesti arkadaş.

yakut'un iddialarına göre melih gökçek'in kendisi ile birlikteliği olmuş şu an için gö*çek tarafından bir arçıklama gelmemesi de düşündürücü.

bir başka olay da yıllar önce @anahtar'ın bana izlettiği bir videoda bir erkek ile aynı yatakta gizli kameraya yakalanan rasim ozan kütahyalı'nın görüntülerinin yeniden medyada yer bulması.

geçtiğimiz hafta yaşanan hilal kaplan olayında olduğu gibi kim ki "ahlak bekçiliğine soyunur bilin ki en ahlaksızı odur" sözünü hatırlatmıştır.

versatile

çoğu pasife göre "gizli pasiflik" ünvanı ile anılan, çoğu aktifin de olm bu sonradan "sıra bende" der korkusuyla yanaşamadığı, fakat eşcinsel seks birlikteliğinin bana göre en deli dizgin hakkını veren roldür.

partnerinle daha cinsel ilişkiye başlamadan rollere bağlı performans kaygısı gütmeden, akışına göre devam eden, sonucunda her ne şekilde rollenirse rollensin keyif aldığından süphe duymadığım esnek, kalıplar dışı seks eyleme biçimidir.

bu sebeplidir ki, aktiflerin * ya da pasiflerin * biraz kıskandığı ama hakkını verebilecek şekilde dengeli olanların sayısının da günden güne azaldığı versitale (bkz: ap) arkadaşları üzmeyelim.

mustafa kemal atatürk

günümüz siyasi ve ekonomik durumunu bir nebze gören insanların gözleri yaşlı anması elzem olan lider.
lider dediysem gerçek bir dünya lideri, şimdiki gibi sunı bir gündem oluşturarak kendine bu yakıştırmayı yapanları kastetmiyorum elbette.

dileriz bir daha mustafa kemal atatürk'e ihtiyaç duyacağımız kurtuluş için çırpındığımız günler olmaz, yine dileriz ki mustafa kemal'lerin bu ülkede hiç bir zaman etkisi azalmaz.

homofobikler üstünde yapılan ilginç deney

versem nefessiz ......sin sözünü gerçekliğe çevirebilecek deneylerdir.

38 yaşında 4 koca eskitmiş kadın

buyurun benim efendim.

5. kocamla mutluyum huzurluyum, demek ki gerçek huzuru bulmak için 4 koca eskitmek gerekiyormuş.

seri eksi oy veren ezik

sözlük içi puanlama sisteminin temelinde diğer sözlükler gibi bulunuyor mu bilmiyorum ama bu tür durumları engellemek için, her bir verilen eksi oy kendisinin puanından 5 puan düşürmeli bence yazarların.

bu vesile ile seri eksi vermek, sırf gıcık olduğu için birisinin tüm entrylerini eksilemek gibi çocukça davranışlar gösteren yazarların bir nebze elini kolunu bağlar.

bunu neden söylüyorum çünkü bi ara sanırım açılmış olan ayı sözlük telegram grubuna girmek isteyen ama puanı yetmeyen yazalar gibi puana önem verenler için caydırıcı bir uygulama olabilir.

just sayin'

pasifler için alternatif avlanma rehberi

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.