anna madrigal

Durum: 81 - 1 - 0 - 0 - 28.09.2022 03:19

Puan: 1106 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

I don't see myself very clearly. Then look at the people who love you...Look into their eyes and see what they're seeing; that's all you need to know yourself. Anna Madrigal
  • /
  • 5

hiç yapılmadığı için gurur duyulan şeyler

2020

şaka maka yangınları, savaşları, virüsü ile 2020 yılını bitireceğimiz aralık ayına girmiş bulunmaktayız.

usb kablosunu tek seferde takabilmek

bilgi işlem sektörünün güzide veri aktarım protokolünü yine dönüp dolaştırıp çükünün kerametine getiren kamyoncu amcamıza acil şifalar dileriz.

usb: abi beni karıştırmayın gözünüzü seveyim.

ayrıca eski demode usb 2.0lar için geçerli olabilecek ters düz durumu usb type c ile hayatımızdan çıkalı çok oldu, buradan ters-düz usb ile hemhal olan amcalarımıza "senede bir gün" parçasını hediye ediyoruz.

seri eksi oy veren ezik

sözlük içi puanlama sisteminin temelinde diğer sözlükler gibi bulunuyor mu bilmiyorum ama bu tür durumları engellemek için, her bir verilen eksi oy kendisinin puanından 5 puan düşürmeli bence yazarların.

bu vesile ile seri eksi vermek, sırf gıcık olduğu için birisinin tüm entrylerini eksilemek gibi çocukça davranışlar gösteren yazarların bir nebze elini kolunu bağlar.

bunu neden söylüyorum çünkü bi ara sanırım açılmış olan ayı sözlük telegram grubuna girmek isteyen ama puanı yetmeyen yazalar gibi puana önem verenler için caydırıcı bir uygulama olabilir.

just sayin'

yonca evcimik

yüz gerdirme ameliyatı için yeniden bıçak altına yatmadan önce banka hesabını kontrol etmiş, hesabında uçuşan sinekleri görünce böyle anlamsız bir çıkış yapmış zavallıcık..

saraya yakın olmaya çalışırken özüne sıçış böyle tepiyor anlaşılan

ayı

ne kadar ayısınız

eşcinsel alt kültüründe yer edinmeye çalışan bireylerin, ayı, twink, muscle vb. alt dallardan hangisine daha yakın olduğunu gösteren testtir.

gerçekte böyle bir test yok elbette ama bununla ilgili olarak ayı sözlük yazarlarının engin tecrübelerini ortaya dökebileceğine inanıyorum.

çok gerçekçi olmasa da internette araştırırken şöyle bir test yaptım.

geliştirmesi bizden.

link: https://www.pinknews.co.uk/2016/01/31/qu...

ps: test sonuçlarım geldi arkadaşlar

bear

yum, you'll keep us warm tonight!

metro turizm

düşünüyorum da hayatım boyunca hiç kullanma ihtiyacı hissetmediğim, anlatılanlara göre köy minibüsü gibi ilçe ilçe, köy köy yolcu toplayabilen, trafik kurallarını hiçe sayan şöförleri ile maşhur seyahat firması.

ne zaman sözlüklerde başlığını görsem içinden muhakkak tacizci şöför/muavin ekibinin dahil olduğu bir olay ile karşılaşıyorum.

gay sekxs hikayeleri. sayfalarında anlatılan muavin temelli tüm fantezilerin bu firma otobüslerinde geçtiğine artık ikna oldum.

hoşlanılan erkeğin motor çıkması

biz de üstüne atlar basarız * dünya alem sağlam sürücü görsün.

anna madrigal

kirli geçmişimi döken özdemir'e teşekkür etmek istiyorum, zira geçmişi ile yüzleşemeyen geleceğe yönelemez.

evet trans kadınım, yaptıklarımın bir kısmından pişmanım ama biraz daha detaylı bir dedektifçilik beklerdim kendisinden, zira geçmişimde yaraladığım insanları ziyadesiyle ihya ettim ömrümün kalan kısacık süresinde.

kendisine de buradan ufak bir tavsiye:

the hell of it is, ı know the answer. the answer is that you never, ever, rely on another person for your peace of mind. ıf you do, you're screwed but good. not right away, maybe, but sooner or later. you have to -- ı don't know --you have to learn to live with yourself. you have to learn to turn back your own sheets and set a table for one without feeling pathetic. you have to be strong and confident and pleased with yourself and never give the slightest impression that you can't hack it without that certain goddamn someone. you have to fake the hell out of it.

gökçe kılınçer

sesini biraz deniz özbey ve göksel karışımı gibi hissediyorum

gökçe kılınçer

scruff

eşimle tanışmamıza vesile olmuş olan uygulama

24 kasım öğretmenler günü

geldi yine ilkokul yıllarımızın, öğretmenimize hangi hediyeyi almalıyız anksiyetesi yüklü gününe.

hiç bir hediyenin bize temel bilgilerimizi öğreten emekçilerin emeklerinin karşılığını veremese de o günlerde hepimizin az buçuk yaşadığı bu gerilim dolu hediye seçme süreci olmasa çok daha keyifli olacağına inandığım gündür.

öğretmenlerimizin değerini anlayabilmeyi amaçlayan bir uygulama olarak düzenlenirse aslında çok daha verimli olur fakat günümüz tüketim ve kendini beğendirme çılgınlığı bu anlayışın önüne geçmekte.

bu vesile ile, tüm eğitim emekçilerinin gününü kutlar, buradan tüm eski öğretmenlerime selam ederim.

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

sizler nasıl ilişkiler içindesiniz acaba?

yukarıda yazılanların hepsi aşırı genelleme içeriyor. herkes için doğru olduğu beklenmemeli!

38 yaşında 4 koca eskitmiş kadın

buyurun benim efendim.

5. kocamla mutluyum huzurluyum, demek ki gerçek huzuru bulmak için 4 koca eskitmek gerekiyormuş.

netflix ve spotify kullanmayan entelektüel gay

tam olarak birisi şu entelektüel gay olayını açıklasa sevineceğiz.

şimdiye kadar,
1)kitap okuyan
2)netflix ve spotify kullanmayan
3)operaya giden

olarak tanımlandı..

listenin devamını sabırsızlıkla bekliyoruz

partial

matematikçi, fizikçi ve bilimum mühendis için karabasan anlamına gelen karşılığı için (bkz:partial differential equations)

feminenlere ilgi duymayan gay

kitap okumayan biriyle sevgili olmak

kitap okumak eyleminin sembolik bir şey olduğunu düşünecek olursak, kendisine hiç bir şey katmayacak birisiyle hayatını paylaşma çabası genelde büyük hüsran ile sonuçlanıyor.
  • /
  • 5

özdemir

what the tuck! reis burada neler olmuş böyle. belli ki actual proof beni hiç anlamamış. ben de onu anlamamışım. bu üzdü şu anda. ağbi, öyle bir çağda yaşıyoruz ki at izi iti izine karışmış. (bkz: bıyık büküle büküle gaytan,insan sikile sikile şeytan olurmuş ) ne diyeyim daha bilemedim. şeytan olmuşsunuz hepiniz.

seren ve gülbene gelince, ünlü olma serüvenine üçüncü sınıf iç çamaşırı defileleriyle başladığın gerçeklerin ne olacak. neydin ki ne oldun canısı. geldiğin yeri unutma gülben hanım. benim tecrübelerim senin muhafazakar ruhuna ağır gelir tatlım.

özdemir

yahu yazmayayım diyorum. kendi haline bırak, zaten okuduklarını işine geldiği şekilde anlayan biri için yazılacak her kelime de ziyan olacak. ancak, görüyorum ki kendi haline bırakınca daha da bir sivrilmeye başladı.

ilk olarak ayı sözlük formatı konusunu ele alalım; elbette ki insanız, hepimiz yazarken ya formatın dışına çıkıyoruz ya da tanım ve bilgi içermeyen, eğlence amaçlı başlıklar açıyoruz. şimdi yazmış olduğu tanım içeren etry leri ayrı tutarak söyleyeceğim bunları. sözlük formatına çoğunlukla uymadığını gözlemliyoruz bu yazarın. olay sadece tanım yerine başlık ile ilgili bir hayat hikayesi içeren entryler yazması değil sadece. bunun yanı sıra bir çok entrysine iliştirdiği ve ayı sözlük formatı başlığında kullanılmaması gerektiği açıkça belirtilmiş olan chat ifadelerini de unutmamak lazım. ayrıca "yicem" tarzı ufak tefek yazım hataları da var. ancak o hatalar herkes tarafından yapılabilir.

şimdi gelelim. bu ortaya çıkardım ettim. tarzı atarlı yazılanlara. ne gizliydi ki ortaya çıkardın? sanırsın fbi ile iş birliği içinde gerçekleştirdiği bir operasyonla bulmuş yazdığımız entryleri. * bu neyin kafası dostum?* nasıl bir kurgu dünyası içerisinde yaşıyorsun? böyle bizim erişilmesi çok zor olan(!) kirli çamaşırlarımızı ortaya döküyorsun falan.*

(bkz:teksoy görevde)

bir de açtığım her başlıkta linç yiyorum serzenişi vardı. onu da unutmuş değilim. sen böyle yazılan her şeyi kişisel bir kan davasına dönüştürüp insanlara sataşırsan* ve ayrıca entrylerin içerisinde belirli gruptan insanları hakir gören ifadelere yer verirsen "ne anlar? allahın köylüsü." gibi. tabi ki buradaki yazarlar da seni antipatik bulacaktır. şunu hemen ekleyeyim. sakın şuranın adaleti buranın adaleti gibi lakırtılara başvurayım deme. burada tabi ki düşüncelerini ifade etmekte özgürsün. fakat, bazı yazdıklarından rahatsız olan insanlar da aynı ifade özgürlüğüne sahip. o yüzden yazdıklarının tepki görmesini normal karşılaman lazım.

bir diğer husus da "herkes ayağını denk alacak ulan."* ay nasıl korktuk anlatamam. neredeyse altıma kaçıracağım.* ayağımızı denk almazsak ne olacağını merak da etmiyor değilim hani. en fazla geçmişte yazılmış bir iki entryi "gün yüzüne çıkartarak." bizi rezil ettiğini falan hayal edip kendi kendini tatmin edersin.

son olarak sana şunu hatırlatmak isterim. sen şu sözlük içerisindeki bir çok yazardan sadece bir tanesisin ve sözlükten çıktığım dakikada yok oluyorsun. o yüzden hakkımda yazdıklarınla benim hayatıma olan etkin, sıcak yaz günlerinde tepemde uçuşup duran bir kara sineğin yarattığı etki kadar bile olamaz.

veteriner

bir dışkıyı kokusuna rağmen avuçlayabiliyorsan ve iğrenmiyorsan...dışkıda kurtların gezdiğini görüp inceleyip fotoğrafını çekebiliyorsan, çişini - gözünden akan irini - ağzının kokusunu - kanayan yarasını - kırık çıkığını iyileştirmek için delice çabalıyorsan çare bulamadığında üzülerek deli gibi çırpınıp araştıra araştıra başarıya taşıyabiliyorsan, ticari amaç gütmeden gerçekten faydalı önerilerde bulunabiliyorsan üstün başın kıl tüy olduğunda o halinle bir canın yanına uzanıp uyuyabiliyorsan - uyuz olmuş bir canı içine soka soka sevebiliyorsan, yavru bebişlerin ağzındaki süt kokusunu duyup bundan mutlu olabiliyorsan , onunla empati yapıp buna göre davranabiliyorsan , sen veteriner olmuşsundur, eli öpülesi insansındır , saygılar.

neden sevgilin yok

bakımı çok zor ya onun

neden sevgilin yok

(bkz:sana ne) en güzel cevap oluyor.oh seni rahatsız da etmiyorlar(anam haric o da zaten takmıyor)

eşcinsel evlilik

prensip olarak bu sozlukte yazmamaya kararliydim, ancak bu konuda bir istisna yapiyorum.

gectigimiz ay icerisinde 4 yildir beraber oldugum erkek arkadasim ile kanada'de gerceklestirdigim evlilik.

her seyden once bir insan hakkidir. ancak evliligim halen vatandasi oldugum ulkede gecerli degil.

her ne kadar donmeye niyetim olmasa dakarsilastirma amacli hem ablam hem ben kanada vatandaslari ile evliyiz, ablam karsi cinseten biriyle evli:

1. ablamin esi ablamla beraber turkiye'de yasama hakkina sahip, benim esim ancak turist olarak 6 ay kalabiliyor.
2. ablam tc makamlarinda(kimlik-pasaport) esinin soyadini kendi soyadiyla beraber kullaniyor. ben kanada makamlarinda esimin soyadini kullansam da turk makamlari evliligimi gecersiz saydigi icin turkiye kimliklerimde ismim kanada kimlirimden farkli.
3. ablamin esi ablamin turkiye'deki mal varliginin mirascisi iken, benim esim benim varligimin mirascisi degil.

kisacasi evet evlendim, ama turkiye evliligim gecersiz.

ayı sözlük itiraf

sözlüğe ara vermemin gerçek sebebi, artık ayı sevmediğim gerçeğidir. no göbek, no kıl, yes kaymak!

tom welling

(bkz:lucifer) dizisinin 3. sezonunda cain/kabil olarak arzi endam eden aktor. eskiden pek ilgimi cekmezdi, simdi dadbod’un kralini yapmis, masmavi gozlu wow eleman.

lucifer ile gay cift taklidi yaptiklari bolum olaydir.

sözlük yazarlarından yemek tarifleri

yağ ve un oranlarını doğru verdiğini zanneden kişilerin ''denenmiş ve test edilmiştir hatta afiyetle yenmiştir'' tastiği ile sitelerde paylaştıkları 'bu yemek nasıl yapılır ve malzemeler' kısmını içeren yazı türüdür. *

alkollü seks

içerikteki çoğu entrynin taciz olduğunu fark eden aktif varsa tanışmak isterim..

Toplam entry sayısı: 81

anna madrigal

kirli geçmişimi döken özdemir'e teşekkür etmek istiyorum, zira geçmişi ile yüzleşemeyen geleceğe yönelemez.

evet trans kadınım, yaptıklarımın bir kısmından pişmanım ama biraz daha detaylı bir dedektifçilik beklerdim kendisinden, zira geçmişimde yaraladığım insanları ziyadesiyle ihya ettim ömrümün kalan kısacık süresinde.

kendisine de buradan ufak bir tavsiye:

the hell of it is, ı know the answer. the answer is that you never, ever, rely on another person for your peace of mind. ıf you do, you're screwed but good. not right away, maybe, but sooner or later. you have to -- ı don't know --you have to learn to live with yourself. you have to learn to turn back your own sheets and set a table for one without feeling pathetic. you have to be strong and confident and pleased with yourself and never give the slightest impression that you can't hack it without that certain goddamn someone. you have to fake the hell out of it.

kültürümüzde böyle şeyler yok

günümüz lakçalaşmış, nefret söyleminde zirveyi zorlayan siyasilerinin diline pelesenk olmuş, kendi işlerine gelen her argümanı "kendi kültürümüze" ait bir parça olarak göstermek ve kendilerini "insan hakları" gibi temel bir olguya yöneltecek her türlü konuyu "kültürümüzde yeri olmadığı" iması ile halk tarafından "istenmeyen" olarak sıfatlandırma söylemi.

kadına, çocuğa, hayvana tecavüz kültürümüzün parçası iken kendi rızaları ile hayatlarını birleştirmeye çalışan iki hemcins bireyin toplumumuz nezdinde zinhar yerinin olmaması.
açlıktan ve parasızlıktan çocuklarının karnını doyurmak için ekmek çalan kişinin kültürümüzün en önemli değeri olan kimsenin malına göz dikmemek ile çeliştiği söylenirken, hortumlanan bankalar ve devlet hazinesi için "çalıyorlar ama yapıyorlar" mottosu ile kabul görüyor.

iki yüzlülüğünüz ve afedersiniz de siktiğimin kültürünüz batsın.

ps: eril dil kullanımı için özür dilerim

hem severim hem döverim

şiddeti meşruşaltırmak için uydurulmuş söz.

sevip evlenirken bile daha düğün bitmeden şiddete başvuran hanzolara bir örnek

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/bu-da...

pasif sözlük yazarları

ne kadar ayısınız

eşcinsel alt kültüründe yer edinmeye çalışan bireylerin, ayı, twink, muscle vb. alt dallardan hangisine daha yakın olduğunu gösteren testtir.

gerçekte böyle bir test yok elbette ama bununla ilgili olarak ayı sözlük yazarlarının engin tecrübelerini ortaya dökebileceğine inanıyorum.

çok gerçekçi olmasa da internette araştırırken şöyle bir test yaptım.

geliştirmesi bizden.

link: https://www.pinknews.co.uk/2016/01/31/qu...

ps: test sonuçlarım geldi arkadaşlar

bear

yum, you'll keep us warm tonight!

versatile

çoğu pasife göre "gizli pasiflik" ünvanı ile anılan, çoğu aktifin de olm bu sonradan "sıra bende" der korkusuyla yanaşamadığı, fakat eşcinsel seks birlikteliğinin bana göre en deli dizgin hakkını veren roldür.

partnerinle daha cinsel ilişkiye başlamadan rollere bağlı performans kaygısı gütmeden, akışına göre devam eden, sonucunda her ne şekilde rollenirse rollensin keyif aldığından süphe duymadığım esnek, kalıplar dışı seks eyleme biçimidir.

bu sebeplidir ki, aktiflerin * ya da pasiflerin * biraz kıskandığı ama hakkını verebilecek şekilde dengeli olanların sayısının da günden güne azaldığı versitale (bkz: ap) arkadaşları üzmeyelim.

kıllı pasifler sakın yapmayın

clickbait haberi temalı başlıklar.
(bkz:kıllı pasifleri yakından ilgilendiren o tedbir)
(bkz:kıllı pasifler için önemli uyarılar)
(bkz:kıllı pasifler)

haberin sonunda kıllı pasifleri içine kapsayan hiç bir net bilgi verilmeden oradan oraya tıklanarak geçilmiş onca farklı haber ile karşılaşılır.

euro 10 liranın altına düşünce suspus olan ayıcı

burhan kuzu

82 anayasası yazarı, kendisini "anayasa profesörü" olarak tanıtmış, günümüz siyasi ve adli yapılanmasında olan herkes gibi devrin adamcılığını yapmış meftun kişi..

38 yaşında 4 koca eskitmiş kadın

buyurun benim efendim.

5. kocamla mutluyum huzurluyum, demek ki gerçek huzuru bulmak için 4 koca eskitmek gerekiyormuş.

mustafa kemal atatürk

günümüz siyasi ve ekonomik durumunu bir nebze gören insanların gözleri yaşlı anması elzem olan lider.
lider dediysem gerçek bir dünya lideri, şimdiki gibi sunı bir gündem oluşturarak kendine bu yakıştırmayı yapanları kastetmiyorum elbette.

dileriz bir daha mustafa kemal atatürk'e ihtiyaç duyacağımız kurtuluş için çırpındığımız günler olmaz, yine dileriz ki mustafa kemal'lerin bu ülkede hiç bir zaman etkisi azalmaz.

homofobikler üstünde yapılan ilginç deney

versem nefessiz ......sin sözünü gerçekliğe çevirebilecek deneylerdir.

38 yaşında 4 koca eskitmiş kadın

buyurun benim efendim.

5. kocamla mutluyum huzurluyum, demek ki gerçek huzuru bulmak için 4 koca eskitmek gerekiyormuş.

seri eksi oy veren ezik

sözlük içi puanlama sisteminin temelinde diğer sözlükler gibi bulunuyor mu bilmiyorum ama bu tür durumları engellemek için, her bir verilen eksi oy kendisinin puanından 5 puan düşürmeli bence yazarların.

bu vesile ile seri eksi vermek, sırf gıcık olduğu için birisinin tüm entrylerini eksilemek gibi çocukça davranışlar gösteren yazarların bir nebze elini kolunu bağlar.

bunu neden söylüyorum çünkü bi ara sanırım açılmış olan ayı sözlük telegram grubuna girmek isteyen ama puanı yetmeyen yazalar gibi puana önem verenler için caydırıcı bir uygulama olabilir.

just sayin'
Henüz takip ettiği biri yok.