anna madrigal

Durum: 92 - 2 - 0 - 0 - 16.03.2023 16:12

Puan: 1368 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 10.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

ayı sözlük yazar kaynaştırma zirvesi

yeşil sol parti

2023 başkanlık ve genel seçimlerine hdp’nin kapatılma ihtimali ne karşı oluşturduğu ve seçime gireceğini açıkladığı yeni parti.

dilerim bu seçim tüm ülke için 20 yıllık esaretten kurtulma, birlik ve geleceğe dair umutların yeşerdiği sonuçlar doğurur.

imla kurallarını bilmeyen erkeklerin daha seksi olması

bunada kalkıyormu ha?

odaya girdiğimde bağlaçlarını ayırmıyordu, önündeki kabarıklıktan onunda beni arzuladığını söyleyebilirdim.

memleketinde efendice takılan gayin istanbul'a gelince amı götü dağıtması

am göt dağıtmanın neden sorun olduğunu hala çözemedim, özellikle istanbul'la bütünleştirilmesi de çok saçma bir durum..
neticede amı götü dağıtmamış kişilerin daha üst seviyede "ibne" olduklarını, diğerlerinin "ka gay" sıfatından uzak kaldığını söylemek anlamsız.

ayrıca kime ne aga, am benim elletirim, göt benim dağıtırım, üstelik sadece istanbul'da değil ülkemin dört bir yanında.

smiley

netflix - ispanya yapımı, noel temalı dizi.
barselona’da yaşayan bruno ve alex’in grindr üzerinden tanışıp ağır aksak ilerlettikleri fakat dipden dibe aralarındaki çekime kapıldıkları fakat bir türlü aşamadıkları iletişim problemleri ile sevgili olamayışlarını konu alıyor.
eğlenceli ve ağlak * güzel kareler sunmuş.
~~~~~dikkat spoiler~~~~~dip not: piç bruno, mis gibi ramón duruken, aptal, gym meraklısı alex’i seçmiş olduğuna hala inanamıyorum.

30'undan sonra kariyer değiştirmek

kariyer değiştirirken dikkat edilmesi gereken “garanticilik” ögesi unutulursa sap gibi ortada kalınabilir!

(bkz:bir arkadaş)

unholy

sam smith’in 2022 yılı eylülünde patlattığı kim petras ile gerçekleştirdiği ve bence aşırı derecede ihmal edilmiş parçası.

sözlük yazarlarının 2023 beklentileri

ayı sözlük yazarlarından alternatif nickler

berylliumbeargonarcoppercuboronb olabilir

bearcub

ayı sözlük

sözlüğe giriş yapıldığında tam sayfa açılan ve her girdiğim başlıkta tekrar karşıma çıkan reklamlar sağolsun, zaten iyice ilgimizin azaldığı sözlüğe, bu ne amına diye küfür ederek uzaklaştırıyor..

götte bağıran ayı

yoğun bir uğraşı olduğunu, başka bir şey ile ilgilenemeyeceğini belirten “götümde ayı bağırıyor” deyiminde bağıran ayı.

mecazi anlamı haricinde, rimmingden hoşlanan ve partnerinin götüne yaklaşınca heyecandan bağıran bir ayı olarak da düşünebiliriz.

ne güzel ayıdır o ki rimminge hayır dememektedir.

hiç yapılmadığı için gurur duyulan şeyler

2020

şaka maka yangınları, savaşları, virüsü ile 2020 yılını bitireceğimiz aralık ayına girmiş bulunmaktayız.

usb kablosunu tek seferde takabilmek

bilgi işlem sektörünün güzide veri aktarım protokolünü yine dönüp dolaştırıp çükünün kerametine getiren kamyoncu amcamıza acil şifalar dileriz.

usb: abi beni karıştırmayın gözünüzü seveyim.

ayrıca eski demode usb 2.0lar için geçerli olabilecek ters düz durumu usb type c ile hayatımızdan çıkalı çok oldu, buradan ters-düz usb ile hemhal olan amcalarımıza "senede bir gün" parçasını hediye ediyoruz.

seri eksi oy veren ezik

sözlük içi puanlama sisteminin temelinde diğer sözlükler gibi bulunuyor mu bilmiyorum ama bu tür durumları engellemek için, her bir verilen eksi oy kendisinin puanından 5 puan düşürmeli bence yazarların.

bu vesile ile seri eksi vermek, sırf gıcık olduğu için birisinin tüm entrylerini eksilemek gibi çocukça davranışlar gösteren yazarların bir nebze elini kolunu bağlar.

bunu neden söylüyorum çünkü bi ara sanırım açılmış olan ayı sözlük telegram grubuna girmek isteyen ama puanı yetmeyen yazalar gibi puana önem verenler için caydırıcı bir uygulama olabilir.

just sayin'

yonca evcimik

yüz gerdirme ameliyatı için yeniden bıçak altına yatmadan önce banka hesabını kontrol etmiş, hesabında uçuşan sinekleri görünce böyle anlamsız bir çıkış yapmış zavallıcık..

saraya yakın olmaya çalışırken özüne sıçış böyle tepiyor anlaşılan

ayı

ne kadar ayısınız

eşcinsel alt kültüründe yer edinmeye çalışan bireylerin, ayı, twink, muscle vb. alt dallardan hangisine daha yakın olduğunu gösteren testtir.

gerçekte böyle bir test yok elbette ama bununla ilgili olarak ayı sözlük yazarlarının engin tecrübelerini ortaya dökebileceğine inanıyorum.

çok gerçekçi olmasa da internette araştırırken şöyle bir test yaptım.

geliştirmesi bizden.

link: https://www.pinknews.co.uk/2016/01/31/qu...

ps: test sonuçlarım geldi arkadaşlar

bear

yum, you'll keep us warm tonight!

metro turizm

düşünüyorum da hayatım boyunca hiç kullanma ihtiyacı hissetmediğim, anlatılanlara göre köy minibüsü gibi ilçe ilçe, köy köy yolcu toplayabilen, trafik kurallarını hiçe sayan şöförleri ile maşhur seyahat firması.

ne zaman sözlüklerde başlığını görsem içinden muhakkak tacizci şöför/muavin ekibinin dahil olduğu bir olay ile karşılaşıyorum.

gay sekxs hikayeleri. sayfalarında anlatılan muavin temelli tüm fantezilerin bu firma otobüslerinde geçtiğine artık ikna oldum.

hoşlanılan erkeğin motor çıkması

biz de üstüne atlar basarız * dünya alem sağlam sürücü görsün.
  • /
  • 5

yeşil sol parti

ödp'den tasfiye edilen ufuk uras grubunun yeşiller ve sol gelecek partisi adıyla kurduğu partidir, aynı zamanda kuruluşunda behice boran'ın 2.tip'inden kalma kadrolar da etkin olmuştur, sonraki süreçte ise "yeşil sol parti" adını almış hdp'nin kuruluşundan bu yana bileşeni olarak faaliyet göstermiştir.

son süreçte ise hdp'nin kapatılma ihtimali gündeme gelince oradan yeşil sol parti'ye üye kaydırma yoluyla partinin seçim yeterliliği alması sağlanmıştır. görünene bakılırsa hdp'liler ve bileşenleri bu partinin ismiyle seçime katılacak.

6 şubat 2023 kahramanmaraş depremleri

depremden etkilenen ve 90 gün ohal ilan edilen 10 il, kahramanmaraş, adana, adıyaman, diyarbakır, gaziantep, hatay, kilis, malatya, osmaniye ve şanlıurfa.
son açıklanan bilgilere göre can kaybı, 31643'e yükseldi. yaralı sayısı ise 80278.
birçok bina yıkılırken camı bile kırılmayan ve dimdik ayakta duran binalar buradaki kaybettiğimiz insanların kader değil de ihmal sebebiyle öldüklerini, cinayete kurban gittiklerini bir kez daha gözler önüne serdi. 99 marmara depremi ve sonrasında yaşadığımız hiçbir depremden ders çıkarmadığımız kesin. depremin vurduğu 10 ilde yıkılan binaların müteahhitleri birer birer yakalanıyor olsa da asıl soru bu binaların yapımında ve sonrasında denetlenmemesi, acaba bu konuda da sorumlular tutuklanacak mı veya istifa edecekler mi? bu toplu katliamın hesabı kesinlikle sorulmalı.

ben ibne değilim

kim ibne dedi buna yine?
sataşmayın artık şu çocuga lütfen ayrıca bu ne sikim şiir amk

adam killian

bayıldığım nefis bearlardan. mimikleri, sesi, vers olması… muhteşemsin be adam.

tipi işte burada:

i'm not a robot

spamming ve bot hesapları web sayfaları ya da uygulamalardan uzak tutmak için, tekil kullanıcı olduğunu kanıtlamak amacı ile geliştirilmiş, çeşitli etkileşimler sunan testing aracı..

ayı sözlük v2 ile karşımıza, sözlüğe giriş yaparken, giri şikayet ederken vs. yerlerde çıkmakta, bir miktar üzüyor zira robotbear muhtemel nickli yazarları sözlükten soğutmaktadır..

bir şekilde sözlük güncellemeleri tamamlandıktan sonra bu uygulamanın da daha sağlıklı çalışacağına eminim..

çünkü i'm not a fuckin robot bitch

ben robot değilim

ben robot değilim

geçen ay dark bear'a yolladığım şiirden sonra kaldırmaya ikna ettiğim sözlük özelliği. okuduktan sonra çok duygulandığını ve robot olmadığımıza ikna olduğunu söyledi.

kalemimden dökülen bu duygu yüklü dizeleri sizinle de paylaşmak istedim:

ben robot değilim.
ben tanrının heybesinden yer yüzüne düşen bir cennet tohumuyum.
toprağına alışmaya çalışan mor bir menekşeyim.
kırılmaya yüz tutmuş, buzdan bir kalbim ben.
ben robot değilim.
ben soluksuz bırakılan altından bir deniz atıyım.
gelinlerin belinden 3 kez geçirilen kırmızı kuşağın sonuncusuyum.
bereket getirsin diye yere atılan narım.
ben sizin geleneklerinizin altında ezilen incecik bir ruhum.
hey, ben robot değilim.
ben bir insanım!

bir ayının kendine yapabileceği en kötü şey

kıl olayını abartıp; kulak,burun ve burnunun içindeki kıllarıda uzatmasıdır..

bir ayının kendine yapabileceği en kötü şey

ayı olacam diye de çok sağlıksız olması olabilir. *
(bkz: yapma diyorum hobi olarak yine yap)

seri eksi oy veren ezik

ay vallahi ben kendisini çok özledim. şimdi bir üstteki yazarın entrisiyle acaba sözlüğe geri mi döndü diye heyecanlandım ama entry giren arkadaşın şimdiye kadar yazdığı tek bir entry eksilenmiş sadece. tam bir hayal kırıklığı oldu:/
seri eksi veren yazar sinsi falandı ama en azından ilgi orospusu değildi buraya gelip ağlayanların çoğu gibi. bunları okuyorsan gel ve beni eksile yiğidim. özlendin <3

Toplam entry sayısı: 92

yeşil sol parti

2023 başkanlık ve genel seçimlerine hdp’nin kapatılma ihtimali ne karşı oluşturduğu ve seçime gireceğini açıkladığı yeni parti.

dilerim bu seçim tüm ülke için 20 yıllık esaretten kurtulma, birlik ve geleceğe dair umutların yeşerdiği sonuçlar doğurur.

prostat orgazmı

ister straight ister eşcinsel olsun her erkeğin kalbine giden yol prostatından geçer!

anna madrigal

kirli geçmişimi döken özdemir'e teşekkür etmek istiyorum, zira geçmişi ile yüzleşemeyen geleceğe yönelemez.

evet trans kadınım, yaptıklarımın bir kısmından pişmanım ama biraz daha detaylı bir dedektifçilik beklerdim kendisinden, zira geçmişimde yaraladığım insanları ziyadesiyle ihya ettim ömrümün kalan kısacık süresinde.

kendisine de buradan ufak bir tavsiye:

the hell of it is, ı know the answer. the answer is that you never, ever, rely on another person for your peace of mind. ıf you do, you're screwed but good. not right away, maybe, but sooner or later. you have to -- ı don't know --you have to learn to live with yourself. you have to learn to turn back your own sheets and set a table for one without feeling pathetic. you have to be strong and confident and pleased with yourself and never give the slightest impression that you can't hack it without that certain goddamn someone. you have to fake the hell out of it.

kültürümüzde böyle şeyler yok

günümüz lakçalaşmış, nefret söyleminde zirveyi zorlayan siyasilerinin diline pelesenk olmuş, kendi işlerine gelen her argümanı "kendi kültürümüze" ait bir parça olarak göstermek ve kendilerini "insan hakları" gibi temel bir olguya yöneltecek her türlü konuyu "kültürümüzde yeri olmadığı" iması ile halk tarafından "istenmeyen" olarak sıfatlandırma söylemi.

kadına, çocuğa, hayvana tecavüz kültürümüzün parçası iken kendi rızaları ile hayatlarını birleştirmeye çalışan iki hemcins bireyin toplumumuz nezdinde zinhar yerinin olmaması.
açlıktan ve parasızlıktan çocuklarının karnını doyurmak için ekmek çalan kişinin kültürümüzün en önemli değeri olan kimsenin malına göz dikmemek ile çeliştiği söylenirken, hortumlanan bankalar ve devlet hazinesi için "çalıyorlar ama yapıyorlar" mottosu ile kabul görüyor.

iki yüzlülüğünüz ve afedersiniz de siktiğimin kültürünüz batsın.

ps: eril dil kullanımı için özür dilerim

hem severim hem döverim

şiddeti meşruşaltırmak için uydurulmuş söz.

sevip evlenirken bile daha düğün bitmeden şiddete başvuran hanzolara bir örnek

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/bu-da...

yeşil sol parti

2023 başkanlık ve genel seçimlerine hdp’nin kapatılma ihtimali ne karşı oluşturduğu ve seçime gireceğini açıkladığı yeni parti.

dilerim bu seçim tüm ülke için 20 yıllık esaretten kurtulma, birlik ve geleceğe dair umutların yeşerdiği sonuçlar doğurur.

versatile

çoğu pasife göre "gizli pasiflik" ünvanı ile anılan, çoğu aktifin de olm bu sonradan "sıra bende" der korkusuyla yanaşamadığı, fakat eşcinsel seks birlikteliğinin bana göre en deli dizgin hakkını veren roldür.

partnerinle daha cinsel ilişkiye başlamadan rollere bağlı performans kaygısı gütmeden, akışına göre devam eden, sonucunda her ne şekilde rollenirse rollensin keyif aldığından süphe duymadığım esnek, kalıplar dışı seks eyleme biçimidir.

bu sebeplidir ki, aktiflerin * ya da pasiflerin * biraz kıskandığı ama hakkını verebilecek şekilde dengeli olanların sayısının da günden güne azaldığı versitale (bkz: ap) arkadaşları üzmeyelim.

euro 10 liranın altına düşünce suspus olan ayıcı

kıllı pasifler sakın yapmayın

clickbait haberi temalı başlıklar.
(bkz:kıllı pasifleri yakından ilgilendiren o tedbir)
(bkz:kıllı pasifler için önemli uyarılar)
(bkz:kıllı pasifler)

haberin sonunda kıllı pasifleri içine kapsayan hiç bir net bilgi verilmeden oradan oraya tıklanarak geçilmiş onca farklı haber ile karşılaşılır.

ayı sözlük

sözlüğe giriş yapıldığında tam sayfa açılan ve her girdiğim başlıkta tekrar karşıma çıkan reklamlar sağolsun, zaten iyice ilgimizin azaldığı sözlüğe, bu ne amına diye küfür ederek uzaklaştırıyor..

mustafa kemal atatürk

günümüz siyasi ve ekonomik durumunu bir nebze gören insanların gözleri yaşlı anması elzem olan lider.
lider dediysem gerçek bir dünya lideri, şimdiki gibi sunı bir gündem oluşturarak kendine bu yakıştırmayı yapanları kastetmiyorum elbette.

dileriz bir daha mustafa kemal atatürk'e ihtiyaç duyacağımız kurtuluş için çırpındığımız günler olmaz, yine dileriz ki mustafa kemal'lerin bu ülkede hiç bir zaman etkisi azalmaz.

homofobikler üstünde yapılan ilginç deney

versem nefessiz ......sin sözünü gerçekliğe çevirebilecek deneylerdir.

38 yaşında 4 koca eskitmiş kadın

buyurun benim efendim.

5. kocamla mutluyum huzurluyum, demek ki gerçek huzuru bulmak için 4 koca eskitmek gerekiyormuş.

seri eksi oy veren ezik

sözlük içi puanlama sisteminin temelinde diğer sözlükler gibi bulunuyor mu bilmiyorum ama bu tür durumları engellemek için, her bir verilen eksi oy kendisinin puanından 5 puan düşürmeli bence yazarların.

bu vesile ile seri eksi vermek, sırf gıcık olduğu için birisinin tüm entrylerini eksilemek gibi çocukça davranışlar gösteren yazarların bir nebze elini kolunu bağlar.

bunu neden söylüyorum çünkü bi ara sanırım açılmış olan ayı sözlük telegram grubuna girmek isteyen ama puanı yetmeyen yazalar gibi puana önem verenler için caydırıcı bir uygulama olabilir.

just sayin'
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.