sevgili sözlük

  • /
  • 7
dün itibarıyla sana katıldım ve an itibarıyla 61 entry ve bir kaç başlık bıraktım. keyif aldım. inşallah sende alasın.
sevgili sözlük seni seviyorum, beni yalnız bırakma.
bende sizi seviyorum ,benide yanlız bırakmayın .!
sevgili sözlük beni de bırakma.
son günlerde çok bunaldım sözlük. yarın uykusuz olacağım halde birileriyle oturup sohbet edip, fena şekilde alkol alasım var. bir de deniz kenarı olursa tadından yenmeyecek. yalnız içmeyi sevmiyorum, yanımda biri olmalı, o anlatmalı ben dinlemeliyim, ben anlattığımda o dinlemeli. kadehler tokuşmalı, müzik yandan eşlik etmeli. gidip sokaktan birine mi teklif etsem, hiç tanımadığım birine, sırf birilerine benziyor diye merhaba mı desem, birlikte içip sarhoş olalım mı? desem. bilemedim sözlük.

(bkz: depresyon)
sevgili sözlük. nasıl anlatsam bilemiyorum. içim içime sığmıyor. eksi kırk derece soğuk suda bile yüzerim inan ki.
sevgili ayi sözlük şu anda bir kamu binasının bahçesinde ki demir borudan korkuluğa kıçı dayadım bekliyorum.. ayrıca bu demire sabitlenmis motorlu birşey varki demirin titreşimini taa içlerimde hissediyorum .. karşımdada garaj amirliğ varki but şoförler onlarada altlarım düştü yani... sevgili ayı sözlük demek istediğim götüm de gözüm de dolu şu an
ilk defa bir hamama eylül ayı başında yapılan bir ayı hafta sonu etkinliğinde gittim. hamamda beni kudurtarak kendine hayran bırakan bir chubbybear bana umut verecek şekilde" ben bir duş alayım." dedi, benden ayrıldı. sonra gidip başka biri ile bir kabinde eğlendi. yaklaşık olarak bir buçuk saatten fazla süren bir eğlence. zaman konusunda eminim çünkü ben hamamdan ayrılırken o hala kabinde idi. şimdi neden bir daha gay saunaya gideyim sözlük de bana? şimdi düşünüyorum da, orada uyumuş olabilir mi? *

(bkz: kendini kandırmak)
uyku tutmadı bi türlü.
bugün sayende güzel uyandım allah seni başımızdan eksik etmesin.*
sevgili sözlük. umudumu kırmaya çalışan hayata direniyorum. pes etmiyorum.
yafu sevdiğim ülkem ne halde sözlük. savaş cığırtkanları, pop starımsı mahlukatlar, terör, işsizlik, patlamalar, cinayet, cinnet.... hakikaten bunu mu istiyorsun ülkem benim. savaşmayı çok mu istiyoruz. internetten türkiyede neler oluyor diye bir baktım deli oldum sözlük. cumhuriyet sucuk adı olarak mı kaldı sözlük.
sevgili sözlük. nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. aklım durmuş durumda. bir yol göster. mantıklı olmaya çalışıyorum elden geldiğince. ama mantık da almıyor. belki de bütün sıkıntı mantığımın hazmedememesi. bilemiyorum.
daha düne kadar birlikte olabilmek için imkan yaratmaya çalışan adam şimdi siklemiyo bile. onu gördüğümde kafasını patlatmakla boynuna atlamak arasında kararsızım. en iyisi severken öldüreyim.
bu akşam yazmak istediğim,dökmek istediğim çok şey var içimde.yazdım aslında,uzun uzun yazdım ama bir türlü kaydet butonuna varmadı elim. sanırım hala tam olarak hazır değilim onları dışarı salmaya. beklemek lazım
hazır ev boşken dalmışım açmışım şarabı, dalmışım internete. sanki yarın sınav olcakmışım gibi xworld senin haster benim dolan dur.* hani ayyaş kafaya nasıl yazacağımı merak ettim. şaka bir yana sözlük unutmak zor.. keşke hatırlatacak kimse olmasaydı diyorum bazı bazı. yada keşke gurur olmasaydı yada keşke karşılığı olsaydı. asıl derdim o ama sen bana bakma sözlük neşemi koruyorum yinede. *
sevgili sözlük, sözde yazar olarak buradayım ama sana yazılanları okumaktan yazmaya fırsat bulamıyom!
sevgili sözlük densizin biri demin bana hayat dersi vermeye çalıştı. ne dediğini düşünmeden hayatım hakkında ahlak bekçiliği yapmayı uygun görmüş. birde sonunda hayat dersi demez mi. neyse kendi hayatı ile ilgili dersleri suratına çaldım gönderdim. ama bıktım bu üstüne vazife olmayan işlerle uğraşanlardan.
sevgili sözlük, tüm arkadaşlık sitelerindeki profillerimi uzun zaman önce iptal etmiştim ama az evvel msn e gelen mailleri incelerken unuttuğum ve çook uzun zamandır girmediğim bir siteden götün büyük mü? diye bir mesaj aldım. ne cevap vereceğimi yada acaba yanıtlamasam mı diye düşünürken birden ayna karşısında kendimi incelerken buldum. o mesajı evet diye yanıtlamak için bir mesaj mı acaba?
sevgili sözlük sende biliyorsun 2yi geçe uyudum ama zor zar uyudum. nedensiz sıkıntılıydım. ama az önce sıkıntımın nedeni ortaya çıktı. şimdi aileden olan birine karşı son görevimi yapmaya yola çıkıyorum. çok değer verdiğim birisi olmasada ailendir sonuçta ama sana bir şey söyleyeyim mi sözlük... bu dünya yalan bir kez daha gördük işte. hep kırgın olduklarım aklıma geldi çünkü yalan başkası yalan dünyada ölümden başkası yalan.
  • /
  • 7